Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Gratula nekik!

Egyben Te Istenbarmai az Microsoftnál! Egy Sunset Overdrive-ot kaptatok ettől a cégtől és mégis hagytátok ezt bekövetkezni.... :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#2) Wesder válasza Bogyi007 (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Ugyanezért vagyok mérges, na meg a "Mi függetlenek akarunk maradni" kamu dumàtòl. :W

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) Carlos Padre válasza Wesder (#2) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Van az a pénz, amiért korpásodik az ember haja. Gondolom jó tapasztalataik voltak a Sonyval az elmúlt 10+ években.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#4) Wesder válasza Carlos Padre (#3) üzenetére


Wesder
félisten

Mivel a Sony-val meg a Spyro-val indultak útnak így nem meglepő.

Faszomkivan vehetek PS5-öt is a Sunset Overdrive 2 miatt...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) Carlos Padre válasza Wesder (#4) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tartok tőle, hogy az nem Insomniac IP :(

Szerk: "Insomniac Games
@insomniacgames
· 10 Apr 2018
We own the Sunset Overdrive IP. But the original game is Xbox One exclusive"

Jeszjeszjesz!!!! :C :R

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#6) Wesder válasza Carlos Padre (#5) üzenetére


Wesder
félisten

De, a Microsoft az Insomniac-nàl hagyta. Mindig mikor felmerült a kérdés a folytatàsra, az Insomniac vàlasza az volt hogy kérdezzük a Microsoft-ot, mivel függetlenek nincs elég anyagi forràsuk az elkészítéshez. Na majd most lesz, PS5-re. Kicsit sem vagyok idegbeteg a MS-ra, à dehogy....:W

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) Carlos Padre válasza Wesder (#6) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát én tartottam tőle egy kicsit, hogy a Microsoft megveszi őket (is), és mikor a Sony bejelentette, hogy válaszul a Microsoft terjeszkedésére ők is bevásárolnak, reméltem, hogy a jobb ps közeli stúdiókat a keblükre ölelik.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#8) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

A tékozló fiú hazatalált :) csak idō kérdése volt

Life, Uh, Finds A Way

(#9) Sirandrish válasza Bogyi007 (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah remélem az elsőt is kiadják PS-re...ezt a címet mindig is szerettem volna PS-re :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) hombre[EU] válasza Sirandrish (#9) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Jobban örülnék,ha VR-ra dolgoznának. A készülōben lévō openworld játékuk Oculusra egész pofás, abból kérek egy jobbat,szebbet,nagyobbat

Life, Uh, Finds A Way

(#11) Sirandrish válasza hombre[EU] (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Sunset Overdrive első része már elkészült...csak portolják szépen PS-re is :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) oriic válasza Sirandrish (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezek után ez már csak idő kérdése szerintem.

Live-Die-Respawn

(#13) hombre[EU] válasza Sirandrish (#11) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az Insomniac nem portolásra van, arra a Bluepointot veszi meg a Sony ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#14) Sirandrish válasza oriic (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nagyon helyes...
Mindig is tetszett az eszementsége annak a játéknak :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) Sirandrish válasza hombre[EU] (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

A SotC után én bármit rájuk bíznék :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) hombre[EU] válasza Sirandrish (#15) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nemsokára pedig jön a DemonsSouls :K

Life, Uh, Finds A Way

(#17) Sirandrish válasza hombre[EU] (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nocsak, erről nem is hallottam. Megnézzük :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) hombre[EU] válasza Sirandrish (#17) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Semmi sem hivatalos (csak spekuláció), ahogyan a Capcom féle DinoCrisis remake sem :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#19) Sirandrish válasza hombre[EU] (#18) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah mondjuk az jobban érdekelne. Ha kapna egy RE2 féle felújítást, a seggemet a földhöz verném :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20) Wesder válasza Sirandrish (#14) üzenetére


Wesder
félisten

Miért nem viszed végig PC-n? GamePass-os.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#21) Sirandrish válasza Wesder (#20) üzenetére


Sirandrish
legenda

Évekig szerettem volna játszaszani vele...a PC-s GP meg nemrég indult..még nem egyértelmű számomra, de amúgy végig fogom vinni :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22) Wesder válasza Sirandrish (#21) üzenetére


Wesder
félisten

Winstore-GamePass-SunsetOD-letölt-jàtszik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#23) Sirandrish válasza Wesder (#22) üzenetére


Sirandrish
legenda

Most van előfizum is, mégse jutott eszembe :)
Mindegy, mert épp van mivel játszani, de tuti leszedem míg él az előfizum, és végigtolom :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Akkor jöhet az új Resistance.... :C

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#25) Def26 válasza GodGamer5 (#24) üzenetére


Def26
félisten

+1.

Hát nem is tudom de lassan már most eldőlni látszik a köv hen sorsa is. Habár cuphead 2 még eladhatja az új szuper erős boxot. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#26) Wesder válasza Def26 (#25) üzenetére


Wesder
félisten

Teleszòrjàk majd a GamePass-t AA firstparty jàtékokkal a Halo/Gears/Forza-n kívül, és vàrjàk a csodàt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#27) Sirandrish válasza Wesder (#26) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak a PC is kapja meg a jussát :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28) Wesder válasza Sirandrish (#27) üzenetére


Wesder
félisten

MS címek mindkét helyre mennek, ne aggòdj. Itt most arra gondoltam, hogy az "új" stúdiòk teleszòrjàk AA jàtékokkal a GamePass-t és ennyi az Xbox nextgen.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29) Sirandrish válasza Wesder (#28) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az nem feltétlenül baj. Már a játékosoknak..a boxnak nem a legjobb.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30) Xaels


Xaels
félisten

Hála az égnek, őszintén kicsit lassan reagált a Sony a MS nagy zsebrevágós megmozdulására, de ez egy minőségi döntés volt legalább. Én meg arra haragszom, hogy olyan studiók mint a Ninja Theory vagy a Double Fine oda kerültek.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#31) Wesder válasza Xaels (#30) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom az NT-re az új jàtékuk miatt, amihez az MS-nek semmi köze. Màr azon kívül hogy pénzt adott nekik.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32) Xaels válasza Wesder (#31) üzenetére


Xaels
félisten

Nem a Bleeding Edge miatt, hanem szimplán egy olyan studió mint aki még ha nem is volt osztatlan siker de tudott egy remek DMC-t összedobni, egy Hellblade-et most elkezd majd exkluzív tartalmat gyártani. Az új játékukkal meg lehet saját magukat is padlóra küldik MS-től függetlenül. Az MS keze alatt meg mostanában egyik régi nagy studió sem remekel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#33) Wesder válasza Xaels (#32) üzenetére


Wesder
félisten

Szabad kezet igértek, màskülönben nem csatlakozott volna az NT. Innentől kezdve tökmindegy ki alatt dolgoznak és nem feltétlen fognak exklúzív tartalmat gyàrtani. Legalàbbis a Forza/Gears/Halo-n kívül az "új" stúdiòk gyàrthatnak multiplatform címeket. Ha jòl emlékszem a hírre. Most jön az Ori Switch-re.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34) Xaels válasza Wesder (#33) üzenetére


Xaels
félisten

Szabad kezet sok helyen ígértek már sok mindenkinek, de amikor a kőkemény anyagiakról van szó akkor olyan soha sincs, hogy azt csinál valaki amit akar. Az Ori egy végtelenül tökéletes játék a maga kategóriájában, de soha nem volt AAA cím és a Switch népszerűségét kár lenne vitatni. Magam is nagyon skeptikus voltam vele kapcsolatban megjelenéskor, de a Nintendo már megint csodát tudott művelni. Az Ori meg Cuphead is tökéletesen illik arra a platformra és bizonyosan lesz is rá kereslet ami ugye a MS-nak csak jól fog jönni amíg az "új" studiók be nem érnek igazán.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#35) Wesder válasza Xaels (#34) üzenetére


Wesder
félisten

AAA jàtékot ne vàrj, AA jàtékokkal teleszòrjàk a GamePass-t és ennyi. Az MS-nek most ez fontos.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.