Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1015) Pompi válasza sonar (#1012) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én tettem rá, annak ellenére, hogy elvileg mindent is kibír.

Mondjuk ehhez képest azt olvastam, hogy a Fenix 6 Sapphire üvegét is meg lehet karcolni.
Az ördög nem alszik. Én alapvetően vigyázok a cuccaimra, mégis van, hogy megtörténik a baj. Pont friss sztori. Úgy két hete megint elkezdett foglalkoztatni a téma, hogy az 1.gen Instincet le kellene cserélni valamire. Annak kapcsán indultam neki, hogy az utolsó darabos Fenix 6-okat akciózza az Amazonon a Garmin Store különböző mértékben. Volt, hogy az USA Store-ban a Fenix 6 Pro Black 300 dollár volt - ami még a postával, vámmal, áfával együtt is baráti ár. Én végül a német Amazonról (úgy látszik ez a végzetem, az Instinct is onnan jött anno) rendeltem meg egy Fenix 6 Solart - a színre mentem, fém lünettásat szerettem volna. 420 euro magasságában volt - tehát kb. mint egy Instinct 2 Solar itthon. Pénteken jött meg a cucc, tettem rá üvegfóliát. Vasárnap egy étteremben (tehát még csak nem is sportolás közben) egy ártatlan szituban sikerült a falba (ilyen rusztikus kőutánzat cucc volt) verni az óra üvegét - pontosabban szerencsére a rátett üveget amit sikerült is megkarcolni. Nem tudom, hogy a gyári Gorilla Glass aka Power Glass hogy szerette volna, minden esetre örültem neki, hogy csak a védő üveget sikerült megkarcolni.

Feel Good Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.