Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) zsamiatt válasza Crus (#99) üzenetére


zsamiatt
őstag

viszont az órát jól gondolom, hogy kb 24 órában viseled és nem csak amíg sportolsz? Ha így van akkor nem értem miért csak a 1-2 órás sport tevékenységre hivatkozol. A többi 22 órára meg vegyél másik órát/eszközt?

A nyomó gombot és az érintő képernyőt megértettem, értem is az érveléseket.

[ Szerkesztve ]

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#102) t72killer válasza Burt1793 (#96) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha a kínaiaknál kamu is, egy használtban 200€ körül fájó apple v. Samu watch egész jó ekg-ket mér simán ujjkontakttal. Szóval igen, egy sokkal drágább, már sokadik garmin példánynál jogos elvárás, hogy legyen...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#103) tisn válasza zsamiatt (#101) üzenetére


tisn
addikt

a maradek 22 oraban is mutatja az idot, amire az ora valo :)

(plusz meri a pulzust, a tevekenysegek kcal fogyasztasat, a lepesszamot, mutatja az ertesiteseket stb.)

(#104) Major Lion válasza zsamiatt (#101) üzenetére


Major Lion
senior tag

Nekem nincs vele bajom a maradek 22 oraban sem, mutatja az idot, fizetek vele, szamolja a lepeseimet, latom milyen magasan vagyok, szoval teszi a dolgat :D

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#105) tisn válasza t72killer (#102) üzenetére


tisn
addikt

azokat meg gyartjak tudtommal :)
milyen gyakran mersz ekg-t? :)

(#106) zsamiatt válasza tisn (#105) üzenetére


zsamiatt
őstag

szerintem nem az a lényeg, hogy milyen gyakran. Sose tudhatod mikor kell. Pont arról volt itt szó korábban, hogy egy ilyen órát nem 1-2 évre veszel hanem 5-6ra is talán. Főleg az ára miatt. Mint írtam az elején a problémám az, hogy van egy prémium árú óra ami nem előre mutat és vezeti a fejlesztéseket mondjuk érzékelők területén is. Ahoz, hogy teljes értékű legyen vegyél még pl pántot (amit nem fogsz egész nap hordani) stb. Miközben vannak már olyan konkurensek aki 100-150e Ft-ból kihozott olyan terméket ami érzékelők területén többet ad és nem is feltétlenül pontatlanabb mint a garmin. Én ebben próbálom megérteni a prémium 300e Ft-s óra létjogosultságát.

A hőmérő se egy napi kérdés. Valószínűleg nem használod minden nap. De ha van napi néhány alkalmas mintavételezés, tud jelezni, hogy hőemelkedésed van érdemes utána nézni. Csak mert nem feltétlen érzed ha nem stimmel a hőmérsékleted. Vagy éppen túl alacsony lesz ami szintén problémára utalhat. Maga az érzékelő meg mennyi lehet, de őszintén 10 dollár? Nem fért bele?

[ Szerkesztve ]

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#107) Major Lion válasza zsamiatt (#106) üzenetére


Major Lion
senior tag

Persze van olyan amit a 150ezres ora tud ez meg nem, de tud az Apple Watch 10 napig toltes nelkul uzemelni? Tudom futas kozben nyomkodni? Van benne napelemes toltes?
Most ne hegyezzuk mar ki arra hogy EKG-t nem tudja es ezert nem eri meg az arat...

Majd jon az EKG egy frissitessel es akkor majd hirtelen meg fogja erni az arat neked is.

[ Szerkesztve ]

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#108) Crus válasza zsamiatt (#101) üzenetére


Crus
őstag

Egyrészt nem csak 1-2 órát sportolok, plusz nálam több sport megy rendszeresen. Ha nem így lenne, nem kellene Fénix. Meg kellene érteni, hogy ez a sportórák elitje, totálisan felesleges olyannak, aki néha kimegy tekerni 30k-t, meg elmegy 5k-t futni. Ezekre ott az olcsóbb Forerunner, vagy a jóval olcsóbb Vivoactive.

Másrészt nekem - ahogy számos más sporttársamnak is - megvan mindenre a céleszköz. Pl. ha sok okos dologra vágyok, akkor arra az okostelefonom használom és nem az órám, ami hiába "X" vagyis a legnagyobb, akkor is kicsi a kijelzője arra, hogy ezen pl. híreket olvassak, vagy válaszoljak egy üzenetre. Ez nem erre való. A sportfunkciókon kívül amiket tud, az mind csak extra, aminek lehet örülni, vagy lehet totálisan ignorálni.

Próbáld meg úgy nézni ezt az órát, mint egy olyan ember órája, akit nem érdekel túlságosan a sportoláson kívül más, de a sporttal kapcsolatos adatok viszont nagyon. A sportolás közbeni igények pedig jellemzően nem azok, hogy azt nézegessem, hogy mit írt a FB-on a haverom, hanem az, hogy pontos és egyértelmű adatokat kapjak a tevékenységemről, meg persze zenét tudjak hallgatni, lássam azonnal, hogy merre járok, mikor sötétedik, mi az edzés köv. lépése, meddig tart, milyen zónában vagyok, etc.

Ez egy hardcore sportóra és annak kiváló. Teljesen megértem, ha valaki inkább az Apple Watch-féle irányra vágyik, ahol az okosfunkciók az elsők, de vannak sportfunkciók is. Olcsóbb is, "menőbb" is, azt kell megvenni.

Nekem egy mocsok nagy fájdalmam van. Wifi modul alap dolog már ezekbe és mégsem lehet rá wifin keresztül zenéket másolni. Pedig azon keresztül szinkronizálja le az adatokat, sőt OTA frissítések is azon keresztül kerülnek rá. :(((

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#109) emvy válasza Crus (#99) üzenetére


emvy
nagyúr

Az Apple Watch (es idovel remelhetoleg majd a Garmin is) egesz pontosan tud EKG-t merni, rengeteg korai fazisu szivproblemat elkapott. Nyilvan nem fogom cserelgetni az oraimat napkozben.

while (!sleep) sheep++;

(#110) emvy válasza zsamiatt (#106) üzenetére


emvy
nagyúr

Az EKG nem (sem) erzekelok kerdese 2022-ben, hanem szoftvere. EKG-ra a Fenix 7/Epix 2 alkalmas hardverileg, csak a szoftver meg nincs kesz.

while (!sleep) sheep++;

(#111) t72killer válasza tisn (#105) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Igenigen, csak újonnan drágább :R

Ritkán, de covid után azért érdekelt volna, több alkalommal is mérve.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#112) zsamiatt válasza Crus (#108) üzenetére


zsamiatt
őstag

ne sarkítsd ki kérlek amit írtam. Engem nem a facebook értesítés meg más sz*r érdekel, hanem néhány apró érzékelő adata amit én hasznosnak gondolok. Ráadásul nem gondolnám, hogy ezek 10 dollárnál többe kerülnének.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#113) Crus válasza emvy (#109) üzenetére


Crus
őstag

Nem is kell. Pontos EKG mérésre, otthoni körülmények között a Wiwe való. Minden családban kötelezővé tenném. Erre kellene állami támogatás nem elektromos kerékpárra...

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#114) Crus válasza zsamiatt (#112) üzenetére


Crus
őstag

Az egy elektródás EKG is sokkal jobb a semminél, de aki benne van a témában az tudja, hogy ezek akkor jeleznek gondot, amikor már amúgy is érzed. A két elektródást mondják a szakemberek a beugrónak, amit már komolyan lehet venni, de még az is tud félrevezető lenni és ok nélkül kardiológiára zavarni az embereket. (Velem is megtörtént.)

A csuklós hőmérsékletmérésbe amúgy belegondoltál? Baromság. Totálisan. A csuklódon SOHA nem mérsz valós testhőt. Értem, hogy tök jó lenne, ha ott lenne és kiírná, hogy 33 fokos vagy, csak abból mit szűrnél le? Futsz 2 kört és 31 fokot fog írni. :DDD

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#115) tisn válasza t72killer (#111) üzenetére


tisn
addikt

futas kozben a puzlusodon latod (meg hat erzed is rendesen) ha sziv, vagy barmilyen problemad van, nyugi.

egy ujracsomagolt/keveset hasznalt fenix 6pro-ra raizgultam, asszony azt mondja egyszer elek, vegyem meg. de hat az is sok penz, a stratos minden idegesito hibajat mar ismerem, a garminnal meg jonnenek az ujak ;)

(#116) zsamiatt válasza tisn (#115) üzenetére


zsamiatt
őstag

a magas vernyomast se erzed csak egy szint felett, es a szivritmus zavart se feltetlenul.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#117) emvy válasza Crus (#113) üzenetére


emvy
nagyúr

De, kell. Illetve hasznos. Mindegy, tovabbra is a seggedbol huzol elo hulyesegeket :D

while (!sleep) sheep++;

(#118) tisn válasza zsamiatt (#116) üzenetére


tisn
addikt

amit en lattam covid miatti szivproblema, az mind kijott edzes kozbeni rosszulettel. eleve ugy derult ki, hogy problemat okozott.

a magas vernyomas mas teszta.

(#119) zsamiatt válasza Crus (#113) üzenetére


zsamiatt
őstag

Milyen surun hasznalod a wiwet?

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#120) <Adamsky> válasza Crus (#99) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"EKG-t Wiwe-val mérünk sportolás után, mert a pontos EKG mérés alapfeltétele ... "
+1 (nekünk is van)

"Az érintőképernyő sportolás közben használhatatlan."
Priceless, mikor az ember vizes kézzel próbál meg bármit elindítani / átállítani, aztán csak a szo*ás van. Szvsz. az érintőképernyőnek a térképek esetén van értelme. Minden másra ott (jobb) a gomb.

(#121) HThomas


HThomas
senior tag
LOGOUT blog (1)

Érdekes olvasni a tesztben, hogy mennyire fura a gombos kezelés az okosórás vonalról érkezőknek... nekem Fenix 6 van, de talán a térképet leszámítva soha nem hiányzott az érintőkijelző. 1-2 nap használat után nagyon gördülékeny volt minden a gombokkal.

Amire viszont kíváncsi leszek, hogy a következő generációban megoldják-e a komolyabb vízállóság mellett a hanghívásokat az órán. Néha jól jönne.

(#122) Crus válasza emvy (#117) üzenetére


Crus
őstag

Továbbra is laikus vagy a témában, ez világosan látszik és ezen semmilyen smiley nem segít.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#123) Crus válasza zsamiatt (#119) üzenetére


Crus
őstag

Minden egyes sporttevékenység után, vagy ha úgy érzem, hogy szükséges/kíváncsi vagyok rá. Okostelefonon van a teljes adatbázis. Háziorvosnak, kardiológusnak rögtön vihető, kinyomtatható, mutatható. A pontossága más kategória, mint az Apple Watch-é, de nem is csoda...

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#124) Agony válasza zsamiatt (#95) üzenetére


Agony
aktív tag

Azért érdemes lenne utána nézned a FirstBeat algoritmusoknak, hogy a Garmin ezzek a "kullogással" mennyi valóban használható információt ad a felhasználónak (picivel többet mint a konkurens gyártók :U ).

Test hőmérséklet mérés (komolyan ekkora feladat 2022-ben?):
Persze hőt nem mér, mert ilyen kőkorszaki, de egyszer talán kiadják hozzá a bluetoothos végbélszondát, amivel 24/7 monitorozható az is. ;]

EKG:
Az EKG funkciót hardveresen tudja az óra, a VENU 2 Plussal már talán tesztelik is a szoftvert, tehát várhatóan egy frissítéssel megkapja a FENIX/EPIX széria is:
https://the5krunner.com/2022/03/11/garmin-ready-for-ecg-releases/

Pulzus mérési problémák:
Én nem tapasztaltam semmiféle pulzusmérési problémát, pontosan annyit tud amennyit egy csuklós pulzusmérőnek tudnia kell 2022-ben. Itt van pl. egy összehasonlítás mellkaspánttal és igencsak pontos.

Polar H10 mellkaspánttal átlag: 149.87 bpm
Garmin Fenix 7 csuklós pulzusmérés átlag: 149.33 bpm
Garmin EPIX 2 csuklós pulzusmérés álag: 149.30 bpm

Érintő képernyő félmegoldása:
Ezt meg nem is értem... teljesen működőképes érintőképernyője van, ráadásul elég reszponzív is a kezelőfelület, miért lenne ez félmegoldás? Ha akarod használhatod sporttevékenység közben is az érintőképernyőt, teljesen a felhasználóra van bízva hol tiltva vagy engedélyezi a funkciót. Nekem pl. az alap rendszerben engedélyezve van mindenhol, még a séta és kerékpár tevékenységekben is, viszont a futásban meg futópadozásban tiltva.

[ Szerkesztve ]

Start with a whisper, end with a scream!

(#125) MC Pite válasza tisn (#115) üzenetére


MC Pite
veterán

Nagyon nem egy liga, szerintem megéri kipróbálni egy használttal, ami ha nem jön be eladod.

Egyetértek azokkal, akik szerint ez inkább sportóra, és nem nem hiányzik belőle több okosság. Mi kéne rá, fingzongora?
Értesítéseket látom, megválaszolom. Navigálásban tudnak segtíteni, elég sok infót kirak... Huami, samu apple órátkat használtam/próbáltam; de a garminjaim maradtak meg tartósan (Instinctek). Kezdésnek nálam alap, hogy mindig lássam rajta az időt, és hogy sport/munka közben is tudjam kezelni megbízhatóan.
Hőmérő van az enyémben, de ki a tököm gondolja komolyan hogy az izzadtbőrön mérjen hőt?! Arra jó, ha pl kormányra rakom (és érdekes hogy mennyi volt a hőmérséklet a tevékenység közben). Aki azt hiszi így lehet pontosan testhőmérsékleet mérni, az mérjen tizet optikai lázmérőkkel - teszteltem párat, de... maradjunk annyiban hogy megvannak a korlátai.

De hát kinél mi a preferencia...

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#126) t72killer válasza Agony (#124) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:DD -> "de egyszer talán kiadják hozzá a bluetoothos végbélszondát, amivel 24/7 monitorozható az is. ;]"

Ott a tempe :DDD .

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#127) Agony válasza t72killer (#126) üzenetére


Agony
aktív tag

Igazából teljesen igazad van... egészen új dimenziókat nyithat ez a terület a Tempe számára. :D

Start with a whisper, end with a scream!

(#128) Y72


Y72
aktív tag

Azért a pulzus mérés nem ugyanaz mint egy dedikált mérővel.
Általában használható de vannak olyan helyzetek amikor totál el van tévedve.
Pl téli magashegyi túrán felfelé tök jól mért (folyamatos erőkifejtés, magasabb pulzus), felértem a csúcsra, leesett a vérnyomásom és a pulzusom, át is fáztam kicsit de a keringésem még megvolt, kezeim nem fagytak át, de már nem tudott semmi használhatót mérni csuklón.
elindultam lefelé, kezeim már nemn fáztak kicsit sem, kimelegedtem újra de 40 percig nem jött helyre a mérés, nagyon mérges vagyok emiatt Garminra, mert ez full szoftveres probléma.
Van dedikált optikai pulzusmérőm, soha semmi hasonló nem volt vele, de normál övvel sem.
Más is írta, hogy leteszi az asztalra és 60-as pulzust mér az asztalon. Ez megvan nekem is.

Erősen az eladás határán mozog nálam az óra (fenix6), mert amennyi előnye van annyi hátránya is. :((

(#129) Burt1793


Burt1793
veterán

A háttérvilágítást érintésre és gombnyomásra nálatok se lehet kikapcsolni? Csak energiatakarékosban lövi le magát teljesen, miközben semmi szükség nincs rá nappal.
Minden beállításom naplemente utáni aktiváláson van, de kikapcsolván is próbáltam, úgyis felkapcsolja a háttérfényt gombnyomásra és érintésre.

[ Szerkesztve ]

(#130) Agony válasza Burt1793 (#129) üzenetére


Agony
aktív tag

Nálam is naplemente utánon van és ennek megfelelően is működik:

RENDSZER \ Háttérvilágítás \ Általános használat \ Gombok és érintőképernyő
Naplemente után

Most átraktam fixen "Kikapcsolás" állapotra és nem kapcsolja be a világítást se a gombnyomás, se az érintés.

(Fenix 7X Solar Sapphire | Firmware: 8.16b)

[ Szerkesztve ]

Start with a whisper, end with a scream!

(#131) Burt1793 válasza Agony (#130) üzenetére


Burt1793
veterán

Az jó, nekem 7s van 7.35ös sw-rel. Láttam a neten közben, hogy másnak se jó ez még. Frissítéssel majd megoldják.
Nekem is naplemente utánon van.
Nagyon bomba ez a 7s méret, X-es után, imádom. Ezt nőinek hívni... pont klasszik óra méret. :C

[ Szerkesztve ]

(#132) Agony válasza Burt1793 (#131) üzenetére


Agony
aktív tag

Nem emlékszem 7.35-ben hogy volt, de 8.16 bétában már működik.

Ahogy a fórumon olvastam, kb. május közepén várható, hogy kiadják a következő stabil firmwaret, úgyhogy ha nem akarod felrakni a bétát, akkor várhatóan abban már jó lesz nálad is. :K

Start with a whisper, end with a scream!

(#133) Burt1793 válasza Agony (#132) üzenetére


Burt1793
veterán

Oké, köszi az infót, így is bírja az akku. 😃

(#134) Burt1793


Burt1793
veterán

Lépésszámlálót nem nagyon lehet kikapcsolni, jól látom? Fenix3-at nem hordtam mindig, ezt próbálom, viszont a zongorázást nagyjából taposásnak veszi, ezerrel számolja a lépéseket. :P MoveIQ ki van kapcsolva, amúgy sem szimpatikus (majd én tudom, mikor sportolok, ennyire nem kell az okosórákra hasonlítani), de pl a motorozást biciklizésnek érzi (amikor még be volt kapcsolva ez a funkció). ;]
Teremsportot nem trackelem szándékosan, de azt észreveszi, hogy aktív mozgás van és okosan kezeli, ez tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#135) Agony válasza Burt1793 (#134) üzenetére


Agony
aktív tag

Fenix 6 és az előtti szériában meg Forerunnerekbe is volt a beállítások menüben egy "Aktivitás követés" Ki/Be gomb, amivel le lehetett tiltani a lépésszám és megmászott emeletek számának követését, de Fenix 7-be én se találom se az órán, se az appban, se a webes felületen. Szerintem kivették ezt a lehetőséget... :(

Közben úgy látom más se találja! :P

https://www.reddit.com/r/GarminFenix/comments/sneccp/fenix_7x_missing_disable_tracking_activity_option/

[ Szerkesztve ]

Start with a whisper, end with a scream!

(#136) Burt1793 válasza Agony (#135) üzenetére


Burt1793
veterán

Az jutott most eszembe, hogy talán az energiatakarékos mód jó lehet, ott pulzust biztos nem mér. Kipróbálom.

(#137) Burt1793 válasza Agony (#132) üzenetére


Burt1793
veterán

Ma feldobta az óra a frissítést 8.18-ra.
Hihetetlen, de van még gyártó, aminek a frissítése tényleg javít az eszközön. ;]
Pörgősebb lett a rendszer, 120Hz-es teló után se vészes a működése, javították az érintésre háttérvilágítás bekapcsolást.

(#138) zsamiatt válasza Burt1793 (#137) üzenetére


zsamiatt
őstag

van valahol changelog?

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#139) Burt1793 válasza zsamiatt (#138) üzenetére


Burt1793
veterán

Neten ezt találtam: [link]

(#140) zsamiatt válasza Burt1793 (#139) üzenetére


zsamiatt
őstag

Koszonom

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#141) lalakov


lalakov
senior tag

Lehetséges max. pulzus kijelzést beállítani edzés közben? Csak százalékost találtam. :(
Nincs szükségem a folyamatos pulzus kijelzésre. Be lehet azt állítani, hogy az edzés indításánál magától kezdje el mérni?

(#142) Agony válasza lalakov (#141) üzenetére


Agony
aktív tag

Bocs, esküszöm nem értem a kérdést. :)

Olyan adatmező nincs, ami fix statikus adatként mutatja a max. pulzusod. A pulzus zónáidat a Garmin Connect alkalmazásban, be tudod állítani ütés alapján is, nem csak százalékos alapon.

A maximum pulzust meghatározást pedig rá tudod hagyni az órá, ami frissíti, ha magasabbat észlel mint az előző, de szintén a Garmin Connectbe be tudod állítani te is fix értékre és akár kikapcsolni az automatikus észlelést.

Nálam pl. úgy van, hogy a maximum pulzus be van állítva az általam ismert 191 BPM-re, a pulzus zónákat pedig ehhez lőttem be BPM alapján, nem százalékosan. Utána edzés közben ki tudod rakni, hogy mutassa melyik zónában, hol jársz:

Viszont ha nem raksz ki semmiféle pulzus adatot egyik képernyődre sem, az óra akkor is rögzíti a tevékenység megkezdésétől a pulzust, aztán a végén meg is tudod nézni, hogy alakult a pulzusod. Mennyi volt az átlag, a maximum, melyik zónában mennyi időt töltöttél, stb...

Start with a whisper, end with a scream!

(#143) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Az Alzánál valamiért csak 337eFt a Garmin Epix Gen 2 Carbon Gray DLC Titanium, gyorsan vettem is. Plusz vettem hozzá egy fém szíjat is onnan. Perfekt. :R

(#144) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#143) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az esetleges kérdést megelőzve, ezt a szíjat vettem: [link]

Azt hozzá kell tenni, hogy nyilván nem ez a legminőségibb, de a célnak tökéletesen megfelel. Nagyon sokat dob az óra prémium érzetén. :)

[ Szerkesztve ]

(#145) Zoliee válasza ForRedGlory (#143) üzenetére


Zoliee
senior tag

Én is elbizonytalanodtam a kijelzője miatt (hogy ezt válasszam-e).
Gyönyörű az az Amoled display.
Viszont ami miatt ezen az áron én mégis a fenix 7 mellett döntöttem:
- AOD (tudom "csak" LCD, azonban későbbi, beégési kockázat nélkül)
- Sapphire üveg
- nagyobb üzemidő
- Solar töltés

Szerk: Majd kérlek írj mit tapasztaltál, hogyan alakul az üzemidő, általános használat mellett.
A gyártó által megadott "akár xy óra/nap" folyamatos napi üzemben jelentősen rövidebb.
Kíváncsian várom, ez hogyan/mire változik az Epix használatakor.

[ Szerkesztve ]

(#146) ForRedGlory válasza Zoliee (#145) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Lemaradtam volna valamiről? Ezen zafír van, nem? A Garmin szerint sapphire, mert megegyezik a cikkszám (010-02582-11) az Alzással (bár az Alzásnál nincs az a GG a cikkszám előtt, mint a Garminnál). Ezért nem értem, hogy az Alzánál miért adják 60+eFt-vel olcsóbban.

Tudomásom szerint az Epix Gen 2-nél ami nem sima stainless steel tokozású, az sapphire üveggel rendelkezik.

[ Szerkesztve ]

(#147) Zoliee válasza ForRedGlory (#146) üzenetére


Zoliee
senior tag

Nem maradtál rá semmiről, én nem olvastam/néztem utána.
Meg voltam győződve, hogy a név tartalmazza a "Sapphire" szót, ha már ezt is tudja.
Akkor abból az általam felsorolt 4 pontból ez törölhető.
Viszont így is marad 3, számomra fontos szempont... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#148) lalakov válasza Agony (#142) üzenetére


lalakov
senior tag

Köszönöm a válaszodat. :R
"Olyan adatmező nincs, ami fix statikus adatként mutatja a max. pulzusod."
Kár, a Polar tudta.
A másik kérdésemre közben megtaláltam a választ. :)

(#149) MC Pite válasza lalakov (#148) üzenetére


MC Pite
veterán

Hát nekem pl 182, és évente csökken eggyel. Erre én nem lövök el egy adatemzőt, nekem hasznosabb hogy a maxnak hány százalékánál járok :)

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#150) Burt1793 válasza lalakov (#148) üzenetére


Burt1793
veterán

Menüben ott van a max pulzus (felhasználói beállításokban), ez úgyse változik gyorsan, így kár kirakni.
A tevékenységben elért max pulzust pedig írja az óra a tevékenység végén.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.