- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- GoodSpeed: Samsung 980 PRO 1TB M.2 (MZ-V8P1T0BW) vs Samsung 990 PRO 2TB M.2 (MZ-V9P2T0BW)
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Gurulunk, WAZE?!
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- ldave: New Game Blitz - 2025
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
Új hozzászólás Aktív témák
-
BenHans
addikt
válasz
FragMaster #34 üzenetére
Oké, meglátjuk. Én szurkolok hogy egy kiválóan optimalizált cuccot adjon el a reklám ennyi pénzért, és ne csak vakítsanak a számokkal... Csak arra leszek kíváncsi hogy hogy fogják majd sokan megmagyarázni a +200MHz szükségességét. Nekem ez csak egyszerű és felesleges fölényeskedésnek tűnik, mert én abból szeretek kiindulni ami a napi használatban igazolódik csak.
Egyetértek (#22) KillBorn véleményével hogy nem lesz tapasztalható különbség, és az órajelnövelés csak azért kellett hogy nehogy véletlen "túlságosan" elmaradjon valamilyen szintetikus tesztben az Octától. -
BenHans
addikt
válasz
FragMaster #12 üzenetére
(#14) Bavid, FragMaster: Ebben megkövetlek titeket valóban így igaz.
Akkor viszont a Snapdragonnál láttak lagot, ami meg azért elég ciki, mert a Samsungban mint írtam emelt órajelen dolgozik +200MHz a One hoz képest, viszont annál, még így sem tapasztaltak ilyet. Ez akkor lehet annak a számlájára írható, hogy a HTC amúgy is mindnél jobban preferálja a Qualcomm chipeket, és a régi barátságból kifolyólag jobban tud rá optimalizálni.
Azért a One üzemidejét tekintve szvsz nincs ok nagyon szomorkodni... [link] Ami meg a megemelt órajelet és ennek a fogyasztását illeti a Samsungban, hát ott lehet egy kis előnye az Octának, de nem hinném hogy komolyan számottevő lenne(szerintem azonos terhelés mellett max 15-20perc), viszont nézzük a jó oldalát, aki abban leli örömét hogy 500 ponttal többet mért a bench majd büszkén mutogathatja főleg a One ellen.
-
BenHans
addikt
válasz
<Adamsky> #10 üzenetére
Hát az biztos, hogy nem fognak Snapdragon600 vs Exynos Octa reklámkampányt csinálni maguk ellen...
Viszont az esetleges kivárás, vagy az egyáltalán nem valószínűtlen "ugyanaz a SoC mégis jobban bejön a One burkolata" vásárlói felszólalás után, visszajöhet a HTC elvesztegetett ideje (beszéllítói probléma, piacra dobás április vége) és lehet pár ember így inkább a One-t veszi majd.
-
BenHans
addikt
A bench engem annyira nem izgat. Ha pedig a One-ból indulunk ki, sok tesztben írják, hogy kiválóra sikeredett az optimalizáció, és eddig nem látott sebességen dolgozik, illetve jelenleg az a leggyorsabb, míg emellett az SGSIV mikrolagjairól számolnak be Octával, de pont itt válik érdekessé...,hogy a One-al szemben még annyi előnye is lesz, hogy max 1,7GHz helyett max 1,9GHzre van skálázva így ha a One ban a 600 gördülékenyebb mint az Octa akkor még lehet jobban is járunk. (...ami meg azért érdekes mert nem saját SoC és mégis jobban tudnak erre optimalizálni?)
Meglátjuk.
-
BenHans
addikt
Hozzánk akkor tuti Qualcomm jön. Bár nem hiszem hogy rosszabbul jár bárki is...
Új hozzászólás Aktív témák
- Eredeti Lenovo USB-C 135W töltők
- AKCIÓ! HP Elitebook 840 G11 üzleti notebook- Intel Core Ultra 5 135U 16GB DDR5 RAM 256GB SSD W11
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Telefon felvásárlás!! Honor Magic6 Lite, Honor Magic6 Pro, Honor Magic7 Lite, Honor Magic7 Pro
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3277, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest