Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) psyho85


psyho85
aktív tag

Hajrá, hajrá! :C

De boldog lesz az a korrektor, aki megkapja! :DDD Bár gondolom lesz valami felosztás.

[ Szerkesztve ]

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#2) Lenry


Lenry
félisten

HOOLY SH!T

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) GAI válasza psyho85 (#1) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

a logout-os cikkeket is átnézitek mind? Akkor tényleg nem lesz kis meló :) Bár én is többször átolvasom, de ekkora mennyiségnél óhatatlanul maradhat benne pár elütés

(#4) psyho85 válasza GAI (#3) üzenetére


psyho85
aktív tag

Persze, minden címlapos írás korrektúrán esik már át. :) Így is bennmarad még néha pár dolog.

[ Szerkesztve ]

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#5) Dany007


Dany007
veterán

Nem értem mért vonod össze az Nvidiát az Ati-val.
A múltkori cikk Nvidia kártyákról szólt (hasznát is vettem 1-2x már! :R ), a mostani pedig ha jól tudom ugyan az lesz csak Ati (AMD) kártyákkal. Simán mehetne külön cikkbe és nem kéne összevonni szvsz.

(#6) GAI válasza Dany007 (#5) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

azért, hogy a teszteredmények összehasonlíthatóak legyenek. Amolyan NV vs ATI cikk lesz belőle, nem csak sima bemutatás

(#7) Dany007 válasza GAI (#6) üzenetére


Dany007
veterán

Ja, mondjuk ebben is van valami! :D

(#8) zuhi_ válasza GAI (#6) üzenetére


zuhi_
senior tag

Azt már majdnem kiadhatnád könyvnek is. :))

(#9) madmaxxx


madmaxxx
senior tag

A korábbi cikkekből kiindulva szintén 1 mindenre alaposan kiterjedő, könnyen olvasható és "emészthető" és ami a legfontosabb színvonalas írás lesz a mostani. Én személy szerint már nagyon várom, hiszen ez a cikk lesz az eddigi legterjedelmesebb és legtartalmasabb videokártya teszt. Minden tiszteletem és elismerésem a tiéd Gábor! :R :R :R :R :R

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#10) Omega81


Omega81
senior tag

:)

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#11) danih


danih
addikt

Ez ha kijön örök sticky lehetne :)
De tényleg érdemes lehet részekre bontani.

(#12) GAI válasza danih (#11) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

közben még bővült a dolog :DDD

mert úgy néz ki hogy mégis bekerül a Radeon 7xxx / NV 6xx széria is :K

szóval + pár kártya és +2 oldal :)

[ Szerkesztve ]

(#13) kovy79


kovy79
őstag

Erre csak ennyit tudok reagálni: :Y
:R

Mod: a helyesírást azért lenne majd jó nagyon-nagyon átnézni a Korrektor urak részéről, mert szerintem a net mindenféle bugyraiba el fog jutni a cikk és valószínűleg google translate lesz a közreműködő. Ez esetben pedig nem árt a pontosság. :DDD

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#14) GAI válasza kovy79 (#13) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

időközben módosult a dolog: GF6xx/Radeon7xxx-ig megyek fel, szóval az +2 oldal :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.