Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) westcoastog


westcoastog
veterán

Akkor gondolom ez is hibátlanként volt hirdetve. :N

(#2) GAI válasza westcoastog (#1) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Naná... meg keveset használtként :C

Azt már csak mellékesen teszem hozzá, hogy olyan szinten dől a bagószag a kártyából, hogy nikotinmérgezést kap aki az 5 méteres közelébe megy... sosem értettem meg azokat az embereket, akik a lakásban dohányoznak, aki erre gépes abból más galádságokat is kinézek :DDD

(#3) westcoastog válasza GAI (#2) üzenetére


westcoastog
veterán

Milyen gazdája lehetett te jó ég.. :D
Gép mellett bagózni, már attól agybajt kapok ha kicsit poros a billentyűzetem. :D
Nem tudom, jó láttam e valamelyik bejegyzésedben, de ebből a sok kártyából egy giganagy teszt fog készülni?

[ Szerkesztve ]

(#4) Lenry


Lenry
félisten

ilyenem volt.

cérnával az aljára kötöttem egy 8 centis ventit, hogy ne melegedjen annyira :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) GAI válasza westcoastog (#3) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

igen, az a terv :)

(#6) GAI válasza Lenry (#4) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Lehet hogy megfőzte az előző tulaj... bár mondom, ezen a kártyán egész nagy passzív borda van, legalábbis a többi low-end GF7-hez képest :)

(#7) Weißturul


Weißturul
senior tag

Engem egy 7600GT-vel vágtak át. Gyakorlatilag semmi baja nem volt kivéve, hogy kispórolta a piros színt... Néha volt, néha nem (sajnos ez többször)

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#8) Lenry válasza GAI (#6) üzenetére


Lenry
félisten

én úgy emlékszek, hogy eléggé melegedett, ezért is került rá a venti

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Hű nem gondoltam volna hogy a cigiszagot a NYÁKOK is átveszik, úgy tudtam csak inkább a szövetes cuccok.

Egyébként nem gondoltál még arra hogy nagyobb felbontású képeket rakj fel? Oké véges a tárhely, de egy legalább 1024x768 felbontás már azért jó volna.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#10) Weißturul válasza Apollyon (#9) üzenetére


Weißturul
senior tag

Minden átveheti, a tüdőbe se véletlen ragad le a cigiből szátmazó ezer+egy anyag. Itt gobdolom a bordára rakódhatott le sok, mert szerintem egy oldalsó gépházventi segített neki a hűtésben.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#11) GAI válasza Apollyon (#9) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Ezek az 580 px széles képek csak arra vannak, hogy a személyes bejegyzésben látszódjanak a kártyák. Majd a cikkben lesz minden kártyáról rendes nagy felbontású, minőségi kép, ahogy az előző cikkben megszokhattátok :)

[ Szerkesztve ]

(#12) yolan


yolan
őstag

hozzam egyszer kerult egy 1 honapot hasznalt alaplap, abbol is tobb hetig dolt a budos. mi lehet ha tobb honapig pacolja..

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#13) KisTopi95


KisTopi95
aktív tag

Ez a buktatója a V oldalnak. Mondjuk eddig nem találkoztam bagószagú kártyával, de még akármi megtörténhet.

Mit is kéne ide írni?

(#14) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Ilyen van a munkahelyi gépemben.
Ha gondolod elcserélhetjük egy elfekvő GTX580-asra :D

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#15) Yutani


Yutani
nagyúr

Én főleg régi gépek bontásánál találkoztam a bagószag effektussal, amikor a porcica is nikotinnal van összeragasztva. Háh, de frankó!

Neked meg GAI cimbora őszinte részvétem a sok ph@sszopó átverős g@nyó miatt.

#tarcsad

(#16) Vladi


Vladi
nagyúr

Ehhez hasonlóval engem is vertek már át, szerintem megsütött kártya volt. Az illetőnél kipróbáltuk, akkor még ment. Mire hazaértem csíkozott a memória. :DDD

De amúgy jó kis kártya, nagyon keveset eszik. :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#17) Yutani válasza Vladi (#16) üzenetére


Yutani
nagyúr

Főleg ha hibás, és dobozban fekszik. :DDD

#tarcsad

(#18) madmaxxx


madmaxxx
senior tag

Sajnos egyre többen becsapják és átverik a jóhiszemű vásárlókat az aukciós piactereken. Nem egyedi eset, de reméljük rosszabb már nem lesz. :N

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#19) tomyoy


tomyoy
senior tag

én azt bírom mikor kiírja, hogy nem tudtam kipróbálni PCi-e csatlakozó hiánya miatt...most hirtelen 10 ismerősömnél 9 nél már van és egyik sem kocka, ha kiakarja ki tudja próbálni, ugyanez a helyzet a PCi-e tápcsatlakozóval, ilyen hirdetés több 100 van fönt...még ha AGP-s akkor azt mondom jó van, tényleg nem sok mindenkinek van már.....de láttam már egy alaplapot is amihez azt írta az eladó, hogy szintén nem tudta kipróbálni mert nincs hozzá processzora, utána néztem a hirdetéseit és volt processzora sőt egy komplett gépet bontott meg és minden alkatrésze külön volt fent... :(

nyiknyiknyiknyik

(#20) GAI válasza tomyoy (#19) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Ez így van sajnos, amit teszteletlennek hirdetnek az 99% hogy hibás

(#21) Yutani válasza tomyoy (#19) üzenetére


Yutani
nagyúr

Nekem is van egy jó adag AGP és PCIe kártyám, hozzávaló gép hiányában teszteletlenek. Lehet, hogy működnek, lehet,hogy nem, de garanciát nem tudok rájuk vállalni. :DDD

És mennyi ilyen "fateros" hirdetés van fenn...

#tarcsad

(#22) madmaxxx válasza GAI (#20) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Azért akadnak kivételek. kb. 2 hónapja vettem 500Ft + postaköltségért teljesen hibátlan és ami a legfontosabb MŰKÖDŐ!!! ASUS A7V880 alaplapot. Így a 3200+ Barton mellé lett olcsón 1 jó deszkám. :)

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#23) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Mi 8400GS karikat adtunk el (az pont ugyanezt a "hűtést" kapta mint ez) Fujitsu Siemens Scaleo OEM PC-kkel. Jött is vissza jópár konfig, azzal hogy nem ad képet, mert megfőtt a GS.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#24) madmaxxx válasza Dr. Romano (#23) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Ez 1 elég érdekes dolog, mert az ember ilyen esetben azt gondolná vagy tartaná logikusnak, hogy a gyengébb kártyák nem termelnek annyi hőt és nem kell nekik aktív hűtés. Úgy látszik a technológia azért meghazudtolja magát. :K

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#25) GAI válasza madmaxxx (#24) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Gondolom oka van, hogy manapság szinte egyáltalán nem kapni passzív hűtéses kártyát, szinte már az ultra-low-end kategóriában sem... pár éve még a középkategóriában is voltak szép számmal.

(#26) madmaxxx válasza GAI (#25) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Előfordulhat, hogy van valami oka valóban. Szvsz valami üzletpolitikai dolog lehet a háttérben, de megeshet, hogy tévedek. :B

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#27) tomyoy válasza Yutani (#21) üzenetére


tomyoy
senior tag

blablabla :DDD

nyiknyiknyiknyik

(#28) proci985 válasza GAI (#25) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nem ez a fő ok.

az egyik ok: a 8400asoknál el volt szúrva a chip designje, a lábak nagy hőingásnál (pl passzív kártya;) ) hajlamosak voltak megadni magukat. semiaccurate foglalkozott ezzel a problémával eléggé sokat.

a másik ok: a 7900as szériában az egyetlen kártya 100W fölötti szériában a 7950GX2 volt, két gpuval. középkategória 50W alatt. tehát alsókategóriához lehetett olcsón (nem kellett hőcső meg fél kilós borda) elégséges passzív hűtést építeni.

vö gtx460-768, vagy 4850, a 100W fölötti tdpkkel. nem lehetett gazdaságosan megoldani a passzivizálást.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#29) GAI válasza proci985 (#28) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Ha nem is a GTX460-ra, de a GTS450-re azért már mehetne egy komolyabb passzív hűtés szerintem...

(#30) proci985 válasza GAI (#29) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

106Wos tdpje van, annyit eszik, amennyit egy 8800GT/3870/4850... egyszerűen túl drága lenne.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#31) GAI válasza proci985 (#30) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

9800GT-ből volt passzív, igaz nem volt túl elterjedt...

(#32) proci985 válasza GAI (#31) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

3870ből is. három hőcsővel, 130-140fokos hőfokokkal.

egyébként HR03GTvel a 3870em verte a gyári hűtő hőfokait, de az meg megint nem egy két filléres megoldás. nem érné meg a passzív.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#33) Dr. Romano válasza GAI (#31) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nekem jelenleg egy 8800GT van passzívan a gépemben egy AC S1-el. Alap esetben 48 fok, terhelve 70 (a gyári ventilátoros ratyival alapeset 55, terhelt 86 volt)
Tehát proci985, 100W-os kártyákat is simán lehet passzívan hajtani és még csak nem is drága (AC S1 volt anno 6k)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#34) proci985 válasza Dr. Romano (#33) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

3870 és 8800gt tdpje egyezik.

szóval persze, be lehet hűteni, nálam is passzívan megy a 3870es, csak nem biztos, hogy megéri egy olyan olcsó kártyán, mint egy 450es.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#35) GAI


GAI
senior tag
LOGOUT blog

UPDATE: szereztem egy ugyanilyet, ami tökéletesen működik, és nem is dohányfüst szagú :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.