Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) AxBattler


AxBattler
félisten

Grats, durva gép! :C

Pár megjegyzést azért tennék...
Deszka: az új Asus Gamer ITX lapokkal több embernek is problémája volt, de ezek szerint téged elkerült az átok. Szuper, de a topikban szerintem más lett volna ajánlva.
RAM: 100* inkább HyperX, mint Geil, szóval ne bándd!
Ház: eddig nem jöttek be ezek a konzol utánzat házak (SST-ML07B), de most eskü megjött a kedvem egyhez.
VGA: az új generációval tutira megvártam volna az egyedi hűtéses változatokat, pl. az MSI Gaming, Asus Strix, Gigabyte Extreme, sorozatokból stb. Ez a referencia hűtés minden, csak nem bizalomgerjesztő/hatékon.

Johet a kovetkezo kerdes, hogy miert vettem referencia kartyat? Mert nem fogom tuningolni es a haz miatt olyan hutessel felszerelt kartya kellett ami kifujja a hot a hazbol.
Mivel a tetején is van jó nagy rács, ezért kb. felesleges volt.

Szoval 4K gaming es hasonlo dolgok kilove, mert szallodakban nem igen van ezekre alkalmas eszkoz, meg a Ritz-ben sem talalkoztam 4K TV-vel....
X@r lehetett... :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.