Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) AxBattler


AxBattler
félisten

Szerk.: ViewPaker, [nem Wievpaker.

Köszi a részletes fényképes írást, jó lett! :R

Vártam már ezt a cikket, jó ideje kinéztem magamnak a GABA PIO kínálatát (azon belül ezt a 21.5"-os modelt), de olyan kevés volt a tapasztalat, hogy inkább nem mertem bevállalni - és ezek szerint jól tettem.

Pozitívumok:
- anyaghasználat ezek szerint rendben;
- normális TN panel;
- használható hangszórók;
- stabil állvány;
- jó ár.

Negatívumok:
- menü hiánya elég nagy öngól;
- csak usb2, és abból is csak 1db;
- porszűrő hiánya;
- botrányos webkamera (ezt komolyan gondolták?);
- zéró support.

Sajnos utóbbiak miatt nekem nem pálya ez az AIO, bármennyire is szimpatikus a termék - még kalibráltatni is elvinném, ha vennék egyet.
Amit ezek ellenére is bevállalnék, az a 27"-os változat... ha nem lenne ennyire túlárazva. Ha el lehetne hozni 86 HUF-ért, annyit simán megérne, de 108k... az IPS kijelzős, USB3-as külföldi modellért nem sajnálnám, de azt meg idehaza nem kapni.

Keleten viszont elég népszerű lehet a termékvonal: a shenzhen-i cég honlapján rendszeresen jelennek meg hírek, tudósítások frissen nyílt iCafe-król, tömve 27, 32"-os egybegépekkel. Az indiai leányvállalat ugyan említ a honlapjukon egy Berlini központot, az ábráról leolvasva, de ennek sajna nem akadtam a nyomára.

ZLS-ről nem is hallottam, de ezt az (elméletileg) IPS kijelzős PA-sorozatot már itthon is matricázza forgalmazza a GABA. Apró szépséghiba, hogy ebbe meg nem lehet VGA-t pakolni.

Szóval ez nekem megmarad vágyálomnak...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.