Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#86) kNG válasza Goose-T (#83) üzenetére


kNG
senior tag

Nézd, én már olyan lettem, hogy engem 1 nő sem tud levenni a lábamról (ezek szerint akkor fejlődtem? nem...ez egy folyamat volt, aminek ez lett a végeredménye)...na talán azért persze, mert jelenleg boldog párkapcsolatban élek, de idáig hosszú út vezetett...én is határozott vagyok - lettem -, és domináns, de közben a lelkem megdöglött...nem tudom ezt szebben kifejezni...azóta persze minden rendben van, hála a barátnőmnek, ő újra életet lehelt a lelkembe, de én úgy gondolom hogy ezen nem kell mindenkinek (főleg nem neki) feltétlenül keresztülmenni...

Fejlődés...attól függ...ha Ő ilyen akar lenni...akkor FEJLŐDÉS...de ha Ő természetszerűleg nem ilyen, és nem is akar ilyen lenni...akkor más akaratának rendelte alá magát, ami már RÉG nem jó...

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.