Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#506) Runner_fxr válasza Pala (#505) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

A haverom szerint pár hónap alatt a 0-ról össze lehet szedni annyi nyelvtudást, hogy egy alap melót tudjál szerezni. Én elvégeztem egy kezdő Német nyelv tanfolyamot ez 3 hónap volt. Még nem mernék nekivágni azért, de tavaszig meg lesz a szükséges tudás. Innentől magántanárral folytatom tavaszig. De azzal tisztában vagyok, hogy csak kint fogok rendesen megtanulni. Csak valahogy hozzak össze egy állásinterjút, vegyenek fel az első helyre, felőlem lehet az mosogatás vagy takarítás is. Akkor már sínen vagyok. Az első melónál még a fizu sem annyira érdekel, úgy fogom fel, hogy megtanulom profin a Németet. Ez meg többet ér mint néhány ezer euro. Majd ha már jól beszélek Németül, akkor a következő állás nem mosogatás lesz, hanem valami szakmunka, amihez értek. És itt már nyilván nem mindegy a fizu se. Nem tudom te mennyi idős vagy, de én már azért nem tini vagyok, most lettem 31, ha menni akarok, akkor most már mindenképpen menni kell, mert túl öreg leszek hozzá, nem akarok már fölöslegesen egy hónapot se elvesztegetni.
Köszi, én is bízom benne, hogy sikerül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.