Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#299) Vakegérke válasza Csoffadalom (#298) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem vettem sértésnek. :N

Anno én is AKARTAM csajozni, remélve, hogy találok megfelelő társat. AKARTAM szebb jövőt, AKARTAM bármit, ami jobbá teheti, jóra fordíthatja a sorsom.
Semmi nem jött össze.
"Pillekönnyű" csajok, akik lehet, hogy egy gyors kütymütyre kaphatók voltak, kihagytam őket.
Zsíros állás, ami akkor a buszvezetés volt, mégsem jött össze. Belém kötött egy "sínalezredes" még a tanfolyam elején, mert nem voltam képes rá, hogy a földet nyaljam csodálatában. Pontosan emlékszem, a bérem 161 Forint volt arra a pár napra, a tartozásom 419 Forint, mert a tandíjat meg kell fizetni. Egy kiló kenyér 3,60Ft volt...

Megkeseredetten legyintettem, és mivel kipereltek állandó lakhelyemről, albérletbe költöztem, és a Köztisztasági Hivatalnál vállaltam melót. Sofőr voltam, a szállításnál melóztam, tehát nem a jattos kukásoknál. Vegetáltam 1.500 froncsiból.
Mindenről lemondtam, nem érdekelt már semmi. Már nem AKARTAM semmit. Rábíztam magam a sorsomra, irányítson úgy, ahogy az meg vagyon írva.

Megtette.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.