Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#73) edipqe


edipqe
senior tag

részvétem, és tiszteletem mert első nap nem verted kapásból össze a dokit.

Remélem hamar felépülsz.

engedj meg egy kis humort, bár baromira nem vicces amit csináltak veled, ám én már csak ilyen vagyok.
bocs de kihagyhatatlan volt
:B

saját esetem a sok közül-> gyógyszer aknésodott bőrre. A vitamin származék van benne de durvás mellékhatásokkal, és nem nagyon tesz jót a májnak stb. Szedtem 2 évig. rendbe is jött a bőröm. De mivel rendszeresen kb 3 hónapra rá tudtak időpontot adni nem kedveltem a helyet (pedig most súlyponti meg minden szval nem kicsi kórházban van, de a minőség ugyan az) Átmentem egy másik intézmény dokijához, n omondom hurrá itt már csak 1 hónapos a várakozás szedtem tovább egy fé évet->tehát már 2,5 éve szedtem, mikor költöztem és jött a harmadik doki. Süti nála már csak 2-3 hét a várakozás. Kérdi miket szedtem, stb. Roacuttan Acnenormin. Jó értem. És mennyi ideig szedtem? háááááát most van 2,5 éve hogy szedem.

Hatalmas rémült arc! Döbbent csönd. Halkan félve megkérdezte megint hátha félrehallotta. Igen 2,5éve, miért ez baj? Hát tudja.....igen. Baj. Ezt 3-5 hónapig lehet szedni, és nem tovább mert nagyon erős gyógyszer. Májra stb-re rámegy ha huzamosabb ideig szedi, ennél sokkal lágyabbak is vannak, mondott neveket........nem ezeket nem ismerem, és ezek ugyan azt tudják? Majdnem, és magának elég is lett volna emrt annyira nem gáz a bőre.

Azóta se láttam orvost annyira rémült arcal. A félelem, és a felismerés amit leolvastam róla, az megingatott egy kicsit hogy jó volt-e ez nekem.

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.