Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7


7
addikt

:R

Remekül eltaláltad, jókat mosolyogtam és derültem :DD

(#2) Alg


Alg
veterán

főleg ha nem előre bejelentett röpdoga.

Jobb lenne a: főleg, ha előre be nem jelentett röpdoga...

Egyébként jól eltalált írás, ismerős érzésekkel ;)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#3) piqla


piqla
őstag

Háhá, nagyon jo :)

Szereted az állatokat?

(#4) cousin333


cousin333
addikt

Teljesen jó kis írás (hát ha még tagolnád is kicsit... ;)). A végével együtt meg pláne. Valahogy én is végiggondoltam ezeket párszor (na meg nem mellesleg átéltem :D)

"We spared no expense"

(#5) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Köszi mindenkinek, tanácsok alapján pofásítva..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#6) Archer


Archer
őstag

Erre van egy jó idézet: "Megszületsz: szívatnak, kilépsz a világba: még többet szívsz, ahogy feljebb jutsz: kevesebbet. Míg egy nap felérsz a világ tetejére. Ott végre megfeledkezhetsz a szívásról." Torta című filmből van amúgy.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#7) Tom5


Tom5
addikt

Tetszik,átéreztem,gratula!!! :C

(#8) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Jó írás.

Mostantól, ha bármi félelmed támad, gondolj előre gyorsan pár évet és nevethetsz rajta. :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#9) Sianis


Sianis
addikt

Nagyon klafa írás! Én még csak az egyetemi részt taposom, de azért átérzem az egészet. Főleg, hogy már 3 szigorlaton vagyok túl.

Viszont a Bologna-i képzés mindent megváltoztat. Eltűnnek a gyilkos szigorlatok és jópár tárggyal karcsúbb lesz a képzés.

Jó írás na, gratulálok! :)

Sianis

(#10) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Engem a vége fogott meg: ha nincs ismerősöd a múltból, nagyon nagy mázlidnak kell lennie hogy normális állásod legyen, és meg is becsüljenek! :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#11) Sidaries


Sidaries
őstag

Ez tényleg jó. :) Főleg hogy mint kiderűlt az óvoda volt a legfontosabb. :DD

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#12) tope


tope
addikt

És akkor jön rá az ember, hogy ha nem a Kovács Józsival járt volna óvodába, akkor a büdös életben nem kerülhetett volna be a céghez a faterjához a Pista bácsihoz asszisztensnek havi 320 bruttó kezdővel
Ebben benne van a lényeg sajnos

Írásról pedig milyen igaz, hogy féltem(tünk) az érettségitől, aztán már utána néztem, hogy ez csak ennyi.

(#13) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Hát, nem tudom ki az aki nagy mellénnyel megy állásinterjúra... Én mindig izgulok, mert tudom hogy egy állás betöltéséhez q... nagy rutin kell, amit csak úgy szerezhetsz meg ha otdolgozol, ahova felvételizel... és ezt azok az emberek akik interjúztatnak, mindig elfelejtik... :-D

Amúgy a mostani munkahelyemre sem kapcsolat alapján kerültem be, hanem csak odamentem a cég standjához 1 állásbörzén. Na olyan is az a munkahely (technikus vagyok 12 órában, embertelen pörgésben - erre jó a 2 diploma) de nincs más.

Amúgy nekem eddig 4 állásinterjúból 3 sikeres volt - az első helyről magam jöttem el, a 2.-on dolgozok, a 3. ugyanannál a cégnél volt egy magasabb pozíció, amire felvettek volna, de közben kiderült hogy az a csoport 1 emberrel kevesebbel is elmegy, így visszavonták... a 4.-nek az eredményét most várom :-)

Mutogatni való hater díszpinty

(#14) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Újabb tanulság, tanulhatsz, de ha apád céget alapít és az jól megy, még az óvodai társakat is felveheted. Melyik az eredményesebb? :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#15) #43960832


#43960832
törölt tag

:R
Tiszteletem!

Épp ma írtam az első analízis zh-t. :)

(#16) ALI_G


ALI_G
veterán

utolsó bekezdés respect!!!

(#17) Lenry


Lenry
félisten

én csak az egyetem részt kezdtem még, de már nyáron amikor édesszüleim kijelentették, h jó volna ha a szünidőt némi pénzkereséssel tölteném, akkor jöttem rá, h kapcsolatok nélkül túl sok esélyem nincs (nem is lett munkám, tekintve h mivel nem a környéken járok/jártam suliba, leépült minden ált. iskolás kapcsolatom)...

#15: analízis... ne is mondd,,, nálunk kalkulusnak hívják, de így se értek egy szót se belőle :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.