Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) F-ECT$


F-ECT$
titán

Kritika, javaslat jöhet, csak legyen mellé indoklás is.

Dive ever, work never.

(#2) mark!


mark!
őstag

nemrég kezdtem el a HS-t, ilyeneket olvasnék még szívesen, mert van még hova fejlődnöm :K

[ Szerkesztve ]

>

(#3) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Nem olvastam el a cikket,de imádtam telefonon a Hearstonet! Sajnos valamiért resetelve lett a fiókom,elölről meg lusta voltam elkezdeni!

(#4) netpeti98 válasza Medocsabi (#3) üzenetére


netpeti98
addikt

Nem lehet, hogy véletlenül rossz régióba jelentkeztél be? :)

(#5) kohai


kohai
tag

nekem ott lett vége a hs-nak mikor kitalálták a wild meg standardot és kuka a két éves lap, ez egy pofátlanul egyszerű módja bent tartani a népet körhintán.

(#6) Soybex válasza kohai (#5) üzenetére


Soybex
őstag

Egyátalán nem kuka.. wildben ugyan úgy tudod használni a régi lapjaidat amiket kivettek a standard módból.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#7) kohai válasza Soybex (#6) üzenetére


kohai
tag

de standarban játszanak az emberek, a létrát is ott lehet mászni

és egyébként bejött nekik?
nem volt olyan hogy a kukázott lap nem is egyböl de késöbb ujra megjelent más köntösben?

[ Szerkesztve ]

(#8) Medocsabi válasza netpeti98 (#4) üzenetére


Medocsabi
addikt

Nem, androidon ugyanúgy a google fiókkal játszom. Én sem értem amúgy mi történhetett,de akkor időm se volt ezzel foglalkozni,ma meg már ott az Unkilled mint új favorit :K

(#9) Soybex válasza kohai (#7) üzenetére


Soybex
őstag

Wildben is elég sokan játszanak azért. Sose volt még hogy várni kellett volna rankedben 10-5 között vagyok wilden.
Az igaz hogy sok hasonló lapot gyártott az utóbbi időkben ezt nem vitatom, de kellenek is mert standard van versenyen.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#10) F-ECT$ válasza kohai (#7) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem kérdés, hogy a Standard és Wild anyagilag is jól jön a cégnek, de az is tagadhatatlan, hogy a játék frissen tartását is segíti, egy csomó új deck nem jönne létre, ha az új lapoknak az összes régivel kellene versenyeznie. (Vagy Dr Boom szintű power creepeknek kellene folymatosan jönnie.)

Btw ez egy legend összefoglaló, az általános vita mehet a HS fő topicjába.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#11) F-ECT$ válasza mark! (#2) üzenetére


F-ECT$
titán

Főleg külföldi oldalak vannak csak, bár lehet hogy él épp valamilyen magyar is, de azok általában behalnak egy idő után (túl sok munka, és nem hoznak elég pénzt). Így maradnak a fórumok, ha magyarul érdeklődnél.

Érdemes streameket is nézni a Twitch-en, abból is vannak magyarok.

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.