Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) #56573440 válasza Dißnäëß (#12) üzenetére


#56573440
törölt tag

Nanana :D Álljunk má' meg egy szóra :D

"Kb. Ez megy más multinál is, semmi új. Én is így tenném, tesznek keresztbe mindenhogy, mert másra számítanak, persze hogy kipakolom a székből az illetékest, ha megszerzem a céget és addig ellenem pedálozott"

Nyilván nem látunk bele hogy milyen kommunikáció mikor és ki között ment, hiszen... De...
Nyilvánvaló hogy egy ilyen helyzetben vevőként odamész egy céghez, és az akaratod mondjuk nem azonos a tulajdonosok szemléletével, akaratával és céljaival, akkor a vezetők "keresztbe fognak tenni" neked. Ez nem azt jelenti hogy tuti köcsögök és majd ha én leszek a főnökük jól ki kell őket bszni... A munkájukat végezték, képviselték a tulajdonosokat, a cég érdekeit, amivel lehet hogy a te szemléleted, érdekeid ütköztek... Ha nem így tettek volna, szembemenve a tulajjal meg a céggel benyalnak tövig, na akkor kéne repíteni őket és az egy szakmailag masszívan megalapozott döntés, mert akkor azt mással szemben is megteszik alattad is...

Ettől függetlenül persze lehet mind semmirekellő bugris hülye akinek a járdán se kéne lökni egy forintot se a fedélnélküliért, de ezért mondtam hogy nem fekete meg fehér a dolog.

Syberia-t meg hagyd, valaki leírta a főnök nevét aztán hisztikézés van, hogy hogy isten nevét hiába szádra ne vedd. Szokásos, semmi látnivaló :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.