Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tekk


tekk
tag

reserved

(#2) Duree


Duree
veterán

Tetszik,de sajnos nem szeretem az Androidot.

duree54

(#3) MongolZ


MongolZ
addikt

Nagyon korrekt teszt, köszi érte.

(Ha egy "normális" OS-t futtatna, elérhetné akár az 1 hetes álomhatárt is)

(#4) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

180euróért már lehet Meizu M1 Note-ot is kapni, ami valamivel erősebb ennél, bár lehet, hogy valakinek az már túl nagy :)
Ettől függetlenül maga a telefon tetszik, csak a kávák nekem kicsit vastagnak tűnnek

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#5) ncc1701 válasza AllTheBest (#4) üzenetére


ncc1701
veterán

Ajánlom figyelmedbe az akku méretét. (Selling poiont, tudod...)

[ Szerkesztve ]

(#6) AllTheBest válasza ncc1701 (#5) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Úristen... valamiért nem figyeltem arra az akkura, így már érthető a dolog :D MTK + ez az akksi ilyen felbontás mellett azért sokáig bírja gondolom... :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#7) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Mondjuk az ujjlenyomatolvaso pont nem működik jol a samsungon sem. Egy videót tehetnel fel róla, érdekelne milyen.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#8) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Egy ilyet venni kella csapatba :)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#9) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

A dizájn mondjuk eleg esetlen. Olyan kis nyominak hat, de ha jol működik, akkor elnezheto neki.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#10) PeterPH válasza alkatraz3000 (#9) üzenetére


PeterPH
senior tag

A THL 5000 kb ugyanez volt lassan egy éve.

(#11) rdt89


rdt89
addikt

Jó teszt, tetszik a telefon is, nekem is ilyen hardverrel van egy telefonom, és tényleg nagyon jó, még a 2.000 akkumulátorral is simán kibír 1 napot.
Egy kérdés. 4G-s a telefon, mert van egy bejegyzés, ahol ezt említed, a másik oldalon, meg azt írod, hogy 3G-s (utána néztem, ahol csak 3G-t ír, de mivel nem leírás, hanem ténylegesen nálad van te jobban tudod). Bemásolom a részt: "1. SIM foglalatban 4G/3G/2G,"
Használd egészséggel amúgy a telefont. :)

(#12) club1 válasza rdt89 (#11) üzenetére


club1
veterán

Igen, ez egy lényeges kérdés. Ma már nem szabad csak 3G-s dual sim-es telefont venni.
A gyártó weblapján szó sincs LTE támogatásról. :(

(#13) tekk válasza rdt89 (#11) üzenetére


tekk
tag

Köszönöm a jelzést, javítva. A telefon 3G-s.

(#14) alkatraz3000 válasza club1 (#12) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Miért ne lenne szabad? 3G is eleg bármire.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#15) tekk


tekk
tag

Elephone P5000 vs. Sony Xperia Z3 Compact

(#16) TRIvidore


TRIvidore
tag

Ennyiért megérte. Jó cikk lett.

Never say no to...@##%%£...Panda

(#17) n@p@lm válasza alkatraz3000 (#14) üzenetére


n@p@lm
őstag

mert ahol nincs 3g ott már nem is lesz, 4g a fő csapásirány (hálózat fejlesztésben).

(#18) pprod94


pprod94
aktív tag

Rövid, tömör, lényegre törő írás, köszönjük! Az akku méret igen impozáns! :) A droid nem bugos? Thl 5000-et említett itt a kolléga, egybe belefutottam, akksit furán jelezte, ezentúl mindig megteltnek jelezte a belső sd-t.. Használd egészséggel a nagy S2-d! :)

(#19) alkatraz3000 válasza n@p@lm (#17) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Akkor az a retek T-Mobile üzleti flottában mi a halálért nem ad? :(

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#20) n@p@lm válasza alkatraz3000 (#19) üzenetére


n@p@lm
őstag

mármint hogy nem ad 4g-t üzleti flottában?
érdekes, mivel tavasztól az alja nép dominósokat is felengedik a 4g hálózatra.
a félreértések elkerülése végett én is dominos vagyok.

(#21) alkatraz3000 válasza n@p@lm (#20) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Nem bizony! Kb 200 számos flottában vagyok, es egyetlen egy készüléken lehet 4g!! Senki mas nem kaphat 4g-t :(

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#22) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Jól megírt cikk, kellemes készülék. Számomra nagy kár a fizikai billentyűért, allergiás vagyok rá, ez tart vissza az S6tól is. A 4g kicsit hiányzik, már ha az időtállóságot nézem. Amúgy jó ár-érték arányú telefon, ha valaki az akkuidőre utazik.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#23) simihun


simihun
aktív tag

köszönet a cikkért!

elképzelhető, hogy idén beszerzek egy ilyen mamutot :)

(#24) Istyu74


Istyu74
aktív tag

Hogy lett 180 dollárból 65000 ft??
Most az Aliexpressen 188 ért van az olyan 55000 ft.
290 el számolva.

Egyébként jó kis cikk lett. Nem értem a nagyobb gyártok miért nem mennek rá jobban a nagyobb akku kapacitásra.
Még ha kicsit nagyobb is tőle a telefon a készenléti idő kárpótolja az embert.

[ Szerkesztve ]

Üdv, István.

(#25) aelod


aelod
veterán

Remek telefon. Nekem Galaxy Ace 4 van már egy ideje de szinte alig engedem fel 4g-re. Egyrészt gyorsabban merül és nincs szükségem az extra sebességre. Elég bőven a 3g. Sőt napközben csak 2g-n lógok mert csak viber és fb messenger aminek kell netkapcsolat. Oda meg elég a 2g is és kíméletes az akksival. Az én felhasználói szokásom mellett a telefon 1900-as akksival 5óra kijelző időt produkál. A tesztben szereplő viszont lenne vagy 8-9 is szerintem :)

Nekem kifejezetten tetszik. Viszont ami hátrány lehet a mérete 5". Elég kis tenyerem van. Már az Ace 4-et is néha nehéz egy kézzel stabilan vezérelni.

A teszt jó. Ilyen akku teszteket rakhatnának a mobilarénás srácok is a cikkeikbe. :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#26) zizi7229 válasza club1 (#12) üzenetére


zizi7229
tag

most mondjam azt, hogy nincs mobilnetem....semilyen,és mégis élek, ez a 4g meg egyáltalán nem fér a fejembe, mi az amire napközben nem elég a 3g, a kecskep*rnót ráér leszedni este is, annyira senkinek sem sürgős :DD

Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

(#27) Crytek


Crytek
veterán

Az álmom: ugyanekkora aksival egy Snapdragon 615-810 ,4G,3GB ram, 64GB tárhely.

Bár ahogy a gyártokat elnézem ilyen soha nem lesz.Mindig az nincs amit az ember a legjobban szeretne.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#28) Onei


Onei
csendes tag

Jó pozitívat olvasni az Elephone-ról mert én most a G7-et nézegetem. A G6-ot már fogdostam és elég szép és jól összerakott telefon.

(#29) Pítőr válasza Crytek (#27) üzenetére


Pítőr
aktív tag

Majdnem!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=P%EDt%F5r

(#30) aelod válasza Pítőr (#29) üzenetére


aelod
veterán

Na ez a zászlóshajó!

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#31) Crytek


Crytek
veterán

Ilyen noname nevenincs izéket vegyen a hohér.
Majd ha a Lenovo,ZTE,Xiaomi vagy ezekkel egyszintű cég csinál ilyen meg is veszem.
De ez ilyen elefántos meg ez a másik mint a cipőknél a sadida használható valamire biztosan,de soha meg nem venném.

Next PC Upgrade: 2022

(#32) Pítőr válasza Crytek (#31) üzenetére


Pítőr
aktív tag

Tesó, akkor mi a fenét keresel itt? Flame-elni jöttél?

A PH-n sokan istenítik a Lenovot, volt 3 is, egy sem volt tökéletes, ahogy olvasom a P70-el is vannak üresjárati fogyasztás problémák!

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=P%EDt%F5r

(#33) alkatraz3000 válasza aelod (#25) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

8-9?? Az meg nagyon kevés lenne. Az iPhone 6+-om bír annyit, ha egész nap csesztetem, es nem kapcsolgatom az internetet.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#34) aelod válasza alkatraz3000 (#33) üzenetére


aelod
veterán

Nem tudom csak tippeltem...
Ezért nem is szoktam lottózni :)
(#31) Crytek

Akkor ne vegyél. Semmi nem kötelező...
A lenovokról én is olvastam már jópár bakit és bugot. :K ;)

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#35) creation válasza Crytek (#31) üzenetére


creation
senior tag

Én Lenovo-t vettem, már bánom. Annak ellenére, hoyg hazai márkaszervíz létezik hozzá, a garanciáztatása bonyolultabb mint egy kínai vacaké, nem is beszélve a telefon egyéb hibáiról, melyek az általuk javasolt frissítések hatására jött létre és nem tudják javítani!

Szóval Köszönöm, de akkor inkább elefánt mobil!

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#36) Onei


Onei
csendes tag

Van esetleg még valakinek még tapasztalata Elephone-al??

(#37) Dexar007


Dexar007
veterán

Hat nekem a One S az 1650-es aksijaval siman elmegy 4 napot.Ezt akkor lehet havonta toltenem csak. ;]

Give me your cum,bull!

(#38) caprine válasza PeterPH (#10) üzenetére


caprine
aktív tag

Így van, nekem THL W200s-van, és 1 éve amikor vettem 200$ áron adták, majdnem azonos vassal, még az OS is 4.4.2 azonos, igaz nekem 32GB a tárhely, de kisebb az aksi.

Nekem vámmal 55-ből kijött fóliával 2 tokkal.

Azért ez a "négynapos" azért kicsit slendrián megfogalmazás, nem eléggé pontos megfogalmazás. Az enyém kisebb aksival hetente töltöm, de akár egy délelőtt is le tudom nullázni ha nagyon ráérek.

Egyébként jónak tünő telefon, reméljük sokáig tudod problémamentesen használni.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#39) tekk válasza caprine (#38) üzenetére


tekk
tag

A "négynapos" jelzőt a P5000 reklámszlogenéből vettem, természetesen használat / egyénfüggő. Van ismerősöm akinél egy 55 ah-s autós akkus telefon is kevés lenne :D

(#40) scope2007


scope2007
addikt

Vállalhatónak tűnik a cucc ennyiért :)
Köszi a leírást, bemutatást

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#41) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Azta... Nem semmi..

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#43) r3dsnake válasza alkatraz3000 (#14) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mert szar a lefedettsége az LTE-hez képest.

(#44) fatty


fatty
aktív tag

Szintén vettem alin, akciós Ele P5000-et. Szerencsére áfa/vám mentesen megkaptam, így ötvenezer párszáz forintból megállt. :)

(#45) Onei válasza fatty (#44) üzenetére


Onei
csendes tag

Nem kapták el a vámon?? Nekem most mindenki az mondogatja, hogy már minden telefont elkapnak .

(#46) Pítőr válasza Onei (#45) üzenetére


Pítőr
aktív tag

Olyan helyen vedd, és kössél rá biztosítást! Nekem mindenemet elkapnak! Valószínűsítem, hogy van egy rendszer, ami jelzi, ha egy notórius rendelgető csomagot kap!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=P%EDt%F5r

(#47) fatty


fatty
aktív tag

Szülők címére rendeltem, oda ez volt az első külföldi rendelés, és holland postán keresztül jött.

[ Szerkesztve ]

(#48) r3dsnake válasza Pítőr (#46) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Kb. 400 csomaggal a hátam mögött még nem találkoztam vámmal.

(#49) Pítőr válasza r3dsnake (#48) üzenetére


Pítőr
aktív tag

Ezt nem tudom, hogy csinálod, vagyis a vám hogy csinálja, de van egy ötletem, ha pesti vagy, akkor a nevedre rendelek mindent!?

Bár még egy kérdés, ebből mennyi a drága 100$-nál drágább cucc, gondolok itt olyan dolgokra, mint telefon, stb...

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=P%EDt%F5r

(#50) r3dsnake válasza Pítőr (#49) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem pesti. Legnagyobb érték egy 25ezres (kb. 120 dolcsi akkoriban) Nikon új objektív volt, az is gond nélkül átjött.

[ Szerkesztve ]

(#51) Pítőr válasza r3dsnake (#50) üzenetére


Pítőr
aktív tag

Akkor mégsem jó, mert nekem is átjött egy csomó, de mióta aktívan figyelik, azóta csak 1 az 5-ből! Mind 100$-nál drágább!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=P%EDt%F5r

(#53) dime27


dime27
őstag

Sikerült beszereznem egy ilyen telót, idáig nagyon meg vagyok elégedve vele! :C :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#54) tekk válasza dime27 (#53) üzenetére


tekk
tag

Akksival kapcsolatos tapasztalataidat kérjük írd meg :)

(#55) dime27 válasza tekk (#54) üzenetére


dime27
őstag

Eddig első töltés után 1 nap 8 órája megy a telefon és folyamatos 3g mellett ill sok facebookozás és messengerezés után bele van téve 3 h kijelzőidő és 65%-on van az akksi még! A telefon romjára nincs egy panaszom se, minden műxik rajta és gyors! Eddigi kínai telefonjaim közül ez csinálja a legszebb képeket, pedig volt xiaomi mi3-om is! :R

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#56) dime27


dime27
őstag

Geekbench 3 akkuteszt ezen a lenovo p780-om 3900 pontot ért el és az alatt ugye joval kisebb hardver dolgozik HD kijelzővel! A teszt a második teljes feltöltés után futott le! :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#57) Pítőr válasza dime27 (#56) üzenetére


Pítőr
aktív tag

Battery runtime mennyi volt p780-nál!?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=P%EDt%F5r

(#58) dime27 válasza Pítőr (#57) üzenetére


dime27
őstag

Kb ugyanennyi ha jol emlékszem :K

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#59) Pítőr válasza dime27 (#58) üzenetére


Pítőr
aktív tag

És a készenléti fogyasztása milyen, mert amikor nekem volt egy P780-am, akkor bármit csináltam 4nap alatt lemerült (gondolom a rom volt a hibás)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=P%EDt%F5r

(#60) dime27 válasza Pítőr (#59) üzenetére


dime27
őstag

4 nap max nálam akkor volt meg p780-al ha csak akkor kapcsoltam be a 3G-t rajta mikor kellett, folyamatos 3g mellett nekem max 3 nap volt meg slx v26 romal! :K

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#61) dime27


dime27
őstag

Ennyi lett a kijelzőidő a 3ik feltöltés után!A 3g csak éjszakákra lett kikapcsolva a többi időben pedig futott a facebook és a messenger a háttérben volt benne kevés youtubozás is igaz az csak wifivel valamint sok-sok böngészés és facebookozás!Én maximálisan elégedett vagyok a telóval, eddig ez a legjobb kínaim, ha az összes tulajdonságot egykalap alá kell vennem!

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#62) fatty


fatty
aktív tag

Jött egy OTA frissítés, simán feltelepült, de a root jognak annyi. Most kereshetem a root leírást :(

(#63) akosxyz


akosxyz
senior tag

Jó a teszt és a telefon is korrekt. Ekkora akkumulátorral tényleg elmegy napokig :DDD
Ha az ember nem egy superuser akkor várható a 3-4 nap. :)

(#64) vadkanok válasza akosxyz (#63) üzenetére


vadkanok
újonc

HY. sajna én is így jártam az ota frissel tud valaki segiteni .hogy lehet rootolni ujra a telót vagy masik cwt rátenni

(#65) rozsasandor9


rozsasandor9
tag

Senkinek nem hiányzik belőle a 4G? :F

[ Szerkesztve ]

"Life was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.