Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JanFe


JanFe
aktív tag

Mar vartam az ujabb beszamolot. :) Ez is jo lett.
Jo utat es meg irjal.

"There is nothing permanent except change"

(#2) szumoo


szumoo
senior tag

Ismételten jó írás! Nagyon szeretem olvasni! :R
További jo gurít, szart a kereked alá!. :)

A nyúlon túl?

(#3) Omega81


Omega81
senior tag

Szia!

Honnan szerez Apud új filmeket?

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#4) Omega81


Omega81
senior tag

Ja, az írás nagyon jó - mint mindig! :R

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#5) gamerkiller válasza Omega81 (#3) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Szia!

Általában az szokott lenni hogy itthon felmásolja DVD-ről a laptop-ra, és ha az elfogy, akkor kint szokták csereberélni a többi kamionossal. Pendrive-ról, vagy külső vinyóval mozgatják!

Örülök hogy tetszett az írás! :R

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6) iSonic


iSonic
addikt

Nagyon jó lett megint gratulálok ;)

(#7) xTc


xTc
aktív tag

Hétről hétre ezt a napot várom, jön az új rész, új képek. Gyerekkorom óta szeretem ezeket a vasakat! Ezt a részt is köszönöm! Ha kérhetem, és van időd vmikor, megosztanál egy-két tech infót a gépről? Tudom lehetne gugliznom, de a véleményedre is kiváncsi lennék, mi miért jó, melyik géped volt eddig a 'legjobb', stb.

[ Szerkesztve ]

(#8) gamerkiller válasza xTc (#7) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nem sokára jön haza, feltétlen írni fog neked. Viszont most elfogult lenne a DAF ellen, mert most nagyon szívatja, állandóan lerobban, a hülye computer meghülyült és letilt.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9) namerke


namerke
tag

Ezeket a naplókat jó olvasni. Mindig is érdekelt a kamionos élet. Nagyon jó írás ismét ! Köszönet. :R

(#10) xTc válasza gamerkiller (#8) üzenetére


xTc
aktív tag

Bah! Majd átprogramozom neki úgy, hogy ne hülyüljön meg a gép, és legyen benne ingyen wifi :-)

(#11) Prof01


Prof01
veterán

A ferraris képen egy 458 Italia van? :Y :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#12) gamerkiller válasza Prof01 (#11) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Szerintem F430 de aztán fogalmam sincs..:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#13) iSonic


iSonic
addikt

az egy 430-as ;)

(#14) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

:C :R

de jó látni a messzi tájakat :)

legközelebb fotózz vonatot :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15) Ipse89


Ipse89
tag

gradiLaci Papa, minden elismerésem :R Elolvastam az összes részt, és a többit is elfogom. :R

Mi az a Blue izé, ami majdnem kifogyott majdnem? Valami adalékanyag?

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#16) gamerkiller válasza Mr.Csizmás (#14) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Erre van 1 kis történetem. Caen mellett járhattunk amikor nagy sípolásra figyeltem fel. Apu azt mondja, fogd a fényképezőt! Megfogom, meglátom a TGV-t, már nyomom is a bekapcsoló gombot. Lenéztem a fényképezőre hol tart, akkor nyomta ki az obi-t. Mire felemeltem, a vonat sehol sem volt. Nem egyszerű franciában vonatot fényképezni.. :)

(#15) Ipse89: :R AdBlue

"Az AdBlue egy készítmény az SCR (szelektív katalitikus redukció) rendszerrel ellátott haszongépjárművek és autóbuszok károsanyag kibocsátásának, elsősorban a nitrogén-oxidok mennyiségének csökkentésére.

A dízelmotorok működésük közben nagyobb mennyiségű kormot juttanak a levegőbe, ennek csökkentésére és a 2009-ben életbe lépő EURO-5-ös környezetvédelmi normának való megfelelés jegyében alkották meg az adBlue szűrőanyagot.

Jelenleg kétféle érdemleges védekezés létezik a koromrészecskék kibocsátása ellen az olyan kevésbé jelentős módszerek mellett, mint például a kipufogócső-vég lefelé hajlítása: az egyik a részecskeszűrő-cső, és az adBlue, a nemrégiben kifejlesztett folyadék."

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#17) CsodaPOK


CsodaPOK
senior tag

Egy újabb remek napló! :C :R :R
Köszönöm szépen és várom a folytatást :)

(#18) Mr.Csizmás válasza gamerkiller (#16) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DD

eddig csak ICE-vel volt dolgom :))

mester, a finomság importálást megbeszélhetjük? :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#19) gamerkiller válasza Mr.Csizmás (#18) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Hát ez rajtad áll csak.. :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#20) .bableWes


.bableWes
őstag

de joo irás, ugy imádom az ilyeneket! köszönet érte! :R

off: az AdBlue az mit jelent?
off2: ha jol emlékszem az elsö ilyen irásban azt irtad, hogy ujj kamiont kaptál?! és kb fél év alatt annyi km van benne mint a mi 15éves kocsinkban :DDD

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#21) gamerkiller válasza .bableWes (#20) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Az Adblue-t fentebb linkeltem, és igen, havonta bele megy 11-12.000 úgy nem nehéz.. :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#22) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Amennyire szabadkoztál, annyira jó, hogy beregeltél.
Élményszámba mennek beszámolóid. De frankón. :K

"Nem is tudom mi lett volna, ha erősen szeszegér barátom nem segít be az én készletem csökkentésébe is."
Nocsak, rokonkám is ott volt?

Ami meg a tejes dolgokat illeti, irígykedhetsz. Lazán kajolok valamit kovászos uborkával, és rádöntöm a tejecskét. Páncél gyomrom van.

Jó volt. Olyan, mintha szalonnát sütve ücsörögtünk volna egy-egy fatönkön, és Te meséltél volna, én pedig átéltem a meséket.
Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) talmida


talmida
Közösségépítő

Mindenekelôtt Boldog Szülinapot Kívánok Neked ..így utólag is. :C

HAPPY

Köszi szépen ezeket a nagyon "emberi" beszámolókat! Az is tetszik, hogy tudsz sírni. :R Nem mindenki tud.

Édesapádat is üdvözlöm!

Jó, hogy írsz, :R ..és látod, még Floridában is olvasnak! :D

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#24) Pistiboy88


Pistiboy88
aktív tag

Ez ismét nagyon jó lett.] Nekem is kamionozik apum, de ő már csak belföldön nyomja egy DAF XF95 480 automata váltóssal.

Remélem még sok ehez foghatót olvashatunk!:)

[ Szerkesztve ]

(#25) Ipse89 válasza gamerkiller (#16) üzenetére


Ipse89
tag

Köszi! :R

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#26) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

:R

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#27) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Böszmejó!! Tényleg! Élvezet olvasni, gratulálok. :R

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#28) Mr.Csizmás válasza gamerkiller (#19) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

akkor néha visszaírhatnál :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#29) gamerkiller válasza Mr.Csizmás (#28) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Jólvanna..:D írtam..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#30) p3rgam3nt


p3rgam3nt
tag

Boldog Szülinapot Neked így utólag is!
Nagyon jó olvasni az írásaid , abba ne hagyd :)
Várom a következőt!
Vigyázz magadra a messzi távolban!

"Elég szar a helyzet mostanában. Férges az alma, savanyú a narancs, csak a dió kemény és hozza a formáját." -grelekin

(#31) BloodRay


BloodRay
veterán

Nagyon jók ezek az útinaplók, várom megint a folytatást máris. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#32) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Nagyon jó lett!

Egy kérdés! Miért van a Wabis DAF meg Volvo-kon a gyári helyről leszedve, és feljebb rakva a rendszám?[link] De a TGX-en meg gyári helyen van.

Smoke & Torque

(#33) gamerkiller válasza Szplöttyy (#32) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Szerintem ez nem általános. Amivel mentünk Svédbe, ugyan ilyen DAF volt, ott mégis a helyén van.

A Volvo amivel angolba ment. Ott is a helyén van.

A Volt saját Volvoja.. Ott is a helyén van.. :) Szerintem pont kiszúrtál két átrakottat.. Hogy miért rakták át, nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#34) Lars


Lars
őstag

Köszönjük szépen az újabb kellemes időt, amit a napló olvasásával szereztél nekünk.
Utólag is boldog születésnapot kívánok :R
Jó utat hazafelé !

(#35) lesaux


lesaux
veterán

Szép kamion. Nekem is volt egyszer egy kamionom. Az is szép volt. :D

(#36) ABE


ABE
őstag

Jó volt olvasni ezt is. :R Egy rövid időre belekóstolnék a kamionos életbe, de valószínűleg ki fog maradni. :B

lesaux

De hülye. :D

[ Szerkesztve ]

(#37) 14adam válasza lesaux (#35) üzenetére


14adam
addikt

Bud Spencer ? :D

[ Szerkesztve ]

(#38) lesaux válasza 14adam (#37) üzenetére


lesaux
veterán

Aha. Épp akkor mondta a tévében, azért írtam. :)

(#39) Gondar


Gondar
tag

köszi az írást és még mindig kérünk újat :) :C
AdBlue ezt én is kérdezni akartam...

(#40) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Köszönöm az írást, remek, mint mindíg!

További jó gurit, szart a kereked alá! :R

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#41) gamerkiller válasza lesaux (#35) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Uhh ezen felsírtam és kedvet kaptam hozzá hogy megnézzem megint! :DDD

Köszönjük mindenkinek! :R

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#42) SzalaiG válasza iSonic (#6) üzenetére


SzalaiG
addikt

Kitartást és széles utat! :)

(#43) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Holnap reggel hazaér! :C :C

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#44) SzalaiG válasza gamerkiller (#43) üzenetére


SzalaiG
addikt

Mikor lesz folytatás? :U

(#45) Gradilaci


Gradilaci
tag

Sziasztok mindenki! Itthon vagyok, most par nap pihenes jon. A "regeny" folytatodik, ahogy az elet irja, nem en, en csak lejegyzem. Az utolso par nap kronikaja itt pihen a laptopon, miutan valaki kiegeszitette a hianyzo vesszokkel a betuket, gondolom, egy-ket napon belul fel is kerul. Tul sokat most ne varjatok, egy honapon at Francia-Olasz kanyarokat csinaltam, hatszor-nyolcszor megmaszva a Mont Blanc-ot, sok minden nem tortent velem. Az esetleges kerdeseket most tegyetek fel, ha tudok, valaszolok rajuk. Tovabbi szep napot mindenkinek.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#46) Gradilaci válasza Szplöttyy (#32) üzenetére


Gradilaci
tag

Semmi kulonos oka nincs, egesz egyszeruen ott nem serul meg olyan konnyen, mintha lent lenne a lokhariton. Komoly galiba lehet belole kulfoldon, ha pl, egy hobuckanak menve leesik es elveszik. Ezert inkabb feljebb tesszuk.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#47) Gradilaci válasza Gondar (#39) üzenetére


Gradilaci
tag

Az AdBlue kerdest mar a fiam kitargyalta, nem tudok hozzatenni tobbet. Az Euro 5 norma miatt kell, terhelestol fuggoen 6-8 szazaleknyi fogy belole a gazolajhoz kepest szaz kilometerenkent, egy 60 literes tartallyal, mint pl. a DAF-on van, megkozelitoleg 5000-5500 kilometert lehet menni, de inkabb az also ertekhez kell kalkulalni.Ha kifogy menet kozben, akkor a karosanyag-kibocsatas csokkentese erdekeben a szamitogep lekorlatozza a motor teljesitmenyet, hozzavetoleg 40 szazalekkal. Amugy mi ugy vagyunk vele, csak a bajnak van, sok kuton nem lehet kapni, nagyon oda kell ra figyelni, hogy ki ne fogyjon ut kozben.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#48) Gradilaci válasza Vakegérke (#22) üzenetére


Gradilaci
tag

Koszonom. :U

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#49) Gradilaci válasza talmida (#23) üzenetére


Gradilaci
tag

Koszonom a jokivansagokat. Florida? Azt hiszem, oda "nem szallitunk", igy sajnos az ki fog maradni az eletembol. Pedig de megneznem egyszer! :K

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#50) SzalaiG válasza Gradilaci (#49) üzenetére


SzalaiG
addikt

Szia!

Lehet veled valahol valamikor személyesen találkozni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.