Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Köszönjük. :)
Nagyon jó volt. Főleg a komp.
A láncolásról tudnál kicsit részletesebben írni? Szabályai-menete?
Évösszefoglaló? Km&L?

(#2) tancoskata


tancoskata
csendes tag

Köszönöm!
Jó volt! :D
Várjuk a folytatást! Hajrá Laci!

(#3) HummeRC


HummeRC
senior tag

Köszönöm, megint jó volt olvasni. :R Ha időd és kedved engedi, akkor a (számomra) legizgalmasabb részt kifejthetnéd kicsit bővebben is, miszerint mi a fenét kezd az ember 40centi friss hóban egy kamionnal?? :Y Esetleg fotó nem készült róla? Tudom, hogy olyankor a hátad közepére kívánod a dolgot, de városi gyerek nem lát ilyet minden nap. :N

(#4) balika55


balika55
csendes tag

Nagyon jóra sikeredett ez a rész is! Gratula

(#5) Rob02


Rob02
csendes tag

Köszönjük!
Ismét nagyon jó írás lett, mindig örömmel olvasom! :) :R
További jó utat és balesetmentes közlekedést!

(#6) Gradilaci válasza SzalaiG (#1) üzenetére


Gradilaci
tag

Én nem számolgatok, csinálom eleget egész évben... Aki akarja, az nagyjából ki tudja számolni szerintem. Legyen elég annyi, hogy itt ma eltankoltunk közel 1200 Eurót...és ez egy tankolás volt, 3000 meg egy kicsi kilométer után. Hamarosan jön a Mont Blanc alagút, az is közell 300 Euro....és ez csak egy út...

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#7) SzalaiG válasza Gradilaci (#6) üzenetére


SzalaiG
addikt

Okok. Csak gondoltam írtál idén is összesítést.

Jó lehet ez a kanyar.
Remélem egyszer nekem is lesz lehetőségem rá, h veled arra járjak!

(#8) tancoskata válasza SzalaiG (#7) üzenetére


tancoskata
csendes tag

Mennyire lesz közeli a kapcsolat???? :D

(#9) SzalaiG válasza tancoskata (#8) üzenetére


SzalaiG
addikt

Mester és padavan. :U

(#10) tancoskata válasza SzalaiG (#9) üzenetére


tancoskata
csendes tag

:))

(#11) Mikuland


Mikuland
tag

Köszi Laci! :R
További nyugis, gurulós, szép évet kívánok Neked!

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#12) radamsky


radamsky
senior tag

hmm Laci gondolom azt a vihart kaptad el hoval, mint ami minket Kijevbe beboritott
Mondjuk én még holáncot előbe nem láttam, de ugy 1-1,5 ora filozás után rájöttem, hogy talán igy kell feltenni
Mondjuk kolléga a felrakon mondta hogy szinte tökéletes:D
Nem egy ördöngöség feltenni a láncot, mondjuk filozni kellett hogy ez a kalantyu most minek is van:D

A naplo perfekt

(#13) radamsky válasza HummeRC (#3) üzenetére


radamsky
senior tag

Mondjuk kilapátolja a kamiont?? el lehet foglalni magadat

(#14) Gradilaci válasza radamsky (#13) üzenetére


Gradilaci
tag

Én főleg lapátoltam. A lánc semmit sem ért, 40 centi hóban lehetetlen feltenni. Gyakorlatilag balról a lépcsőig ért, esélyem sem volt, egy FIAT traktor cibálta ki az összes kocsit a parkolóból szép sorban, én vagy 5 óra múlva kerültem sorra, addig kisebb-(főleg )nagyobb megszakításokkal segítettem lapátolni... :)

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#15) #40935168


#40935168
törölt tag

Hu gyerekek én most olvasom ezt (a legutolsó részt, ahogy látom) először de le a kalappal ! Élmény volt ilyen mélyen betekintést nyerni ebbe a munkába. Sokat autózom, totál más szemmel fogok a kamionosokra nézni ezentúl, nem mintha eddig utáltam volna őket (sőt), de így, hogy nagyon felszínesen kb. már legalább némi gőzöm van róla, min mennek át .. respect. :R

(#16) sylard94 válasza #40935168 (#15) üzenetére


sylard94
csendes tag

Eperkutyus az előző részek is legalább ilyen jóra sikerültek,és többet ér mint akármelyik útikönyv:D
Olvasd át bátran:D

(#17) Gradilaci válasza #40935168 (#15) üzenetére


Gradilaci
tag

Akkor már megérte írnom....remélem, rajtad kívül is sokan látják már, mennyire nem "csak vezetés"-ből áll ez a munka...

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#18) #40935168


#40935168
törölt tag

@ Gradilaci, ez eszméletlen.. még mindig csak "paff"-on vagyok... így "belülről" Laci a "fejedből" kvázi átélni-látni a dolgokat, pff.. nem gyenge. A biztonság milyen ? Parkolóban aludni, este azon agyalni, reggelre kirámolták-e a cuccot hátulról, .. vagy már nem ilyen kutya világban élünk ?

@ sylard94 asszem nekik esek. Utálok hülyeséget és unalmas értelmetlen dolgokkal foglalkozni.. de egy ilyen utibeszámoló közvetlen a sofőrtől, ahogy leírja, mikor merre mi történik vele és főleg hogy mit gondol dolgokról, pótolhatatlan.

(#19) Gradilaci válasza #40935168 (#18) üzenetére


Gradilaci
tag

A biztonság országonként változik. Idővel ki lehet ismerni, hol lehet megállni, hol nem érdemes...ezen sose rágódtam, ha különösen értékes az áru, akkor meg őrzött parkoló van előírva. Úgy, hogy állandóan azon parázok, hogy most kirabolnak-e, vagy sem, nem lehet ezt a munkát csinálni. Engem még nem bántottak.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#20) #40935168 válasza Gradilaci (#19) üzenetére


#40935168
törölt tag

Vittél már Magaddal akár hivatalosan, akár privát célból (saját ötlet vagy a másik fél kérésére, ingyen vagy némi tiszteletdíjért) fotóst ? Vagy kamerást ? Nem mintha holnapután a Fókuszban szeretnéd viszontlátni Magad (bár ki tudja) de ahogy a fotóidat nézem és milyen helyeken jársz, megérné egyszer végigdokumentálni egy ilyen utat. (Bár csináljátok Ti is ezt, ahogy látom).

Most amúgy merre? Otthon, családi kör, vagy munkára várás ? :)

(#21) radamsky válasza Gradilaci (#14) üzenetére


radamsky
senior tag

Mi trükköztünk, mivel úgyis szakadt a ho
Szombat reggel leálltunk egy kitaposott helyre ahonnan kamion indult el, egy parkolóba, gyorsan 2-3 óra alatt feldobtuk a hóláncot:D sűrű fejvakarás között hogy vajon ennek így kell-e állnia (örültem, mikor lecsúszott az egyikről be a két kerék közé, már filóztam leveszem a kereket ha nem tudjuk kiszedni), persze szakadó hóesésbe
Aztán jött a pihi, nézegettük hogyan szakad a hó, vasárnap reggel kiléptem a kamionból térdig süppedtem, így lapátolni kellett, egy kis testmozgás, csak ne fújt volna a hideg szél is

Akkora hó volt a felrakón hogy lánctalpas járművet vetettek be, sajnos a traktor csödött mondott, még ahhoz is hogy a rakodóhelyre húzzanak minket, sulyal már könnyebb volt

Ilyen helyzeteket anno nem írtál, becsapva éreztem magamat:D
csak poén,
de legalább ilyenbe is volt részem, ez is kipipálva, most már secc perc alatt felrakom a láncot

Jo utat

A mount Bianco meg a Frejus azért hiányzik, pedig anno mennyit jártam azokon, az a szűk alagút, meg maga a fel és lemenetel, főleg franciába:D

(#22) Ernő22 válasza radamsky (#21) üzenetére


Ernő22
csendes tag

Kamionos Maci vagyok! Ez is jó volt mint az előző 36!Ez mind szép és jó olvasni,de majd nem lesz semmi át élni sem!Fotók vannak valamerre?Minden jót és remélhetőleg a 38-ast majd a kamionból fogom olvasni,valamelyik parkolóban!Ki tudja,lehet hogy majd a véleményemet majd személyesen is át fogom tudni adni!

(#23) HummeRC válasza Gradilaci (#14) üzenetére


HummeRC
senior tag

#13: #14: Hát a lapátolásra nem gondoltam. :Y Mivel csak elképzelni tudom a dolgot, így nem láttam értelmét a lapátolásnak, mivel feltételezem nem csak a kamion 1 méteres körzetében esett a nagy hó, így meddig lapátolna az ember? Az országhatárig, vagy hogy? Arra nem gondoltam, hogy az utat esetleg takarítják és csak a tisztább útig kell kijáratot lapátolni a kamion közelében. :B

Mondjuk az 5 óra traktoros sorra kerülési időből, nem látszik evidens dolognak. 5 órát várni, csak hogy kijuss egy parkolóból? Nem hirtelen embereknek való ez. :N

Egyébként ilyenkor hogy kezeled a vezetési idődet? Hogy számolod el ezt az 5 órát? Annyival később kezded a műszakot és akkor ez plusz pihenő? Vagy az aktív állásidő nem számít bele a vezetési időbe? Vagy hogy? Eddig azt hittem, hogy az írásaid alapján el tudom képzelni az időbeosztásodat, de ezt a helyzetet nem tudom hova tenni. Mindig lehet újdonságot tanulni az írásaidból. ;)

(#24) gradilacine válasza Ernő22 (#22) üzenetére


gradilacine
csendes tag

A fotókat a cikk elején lévő albumokban találod . Az új fotók a gradilaci albumban vannak.

(#25) Gradilaci válasza #40935168 (#20) üzenetére


Gradilaci
tag

Nem vittem és nem is fogok. Amit akarok, azt lefotózom-videózom én. Jelenleg Olaszban állunk, a Mont Blanctól nem messze, holnap Róma a lerakó.

HummeRC: ezt a "helyzetet" nem lehet kezelni. A műszakot 5-kor elkezdtem, az ketyegett. A vezetés is, mert az 5 óra nem abból állt, hogy vártam a soromra, hanem próbáltam szabadulni, előre-hátra kijártam magamnak egy jó 40-50 méteres szakaszt, ahol előbb a keréknyomból ellapátoltam a havat valamennyire. A traktor sem csak egyszerűen kirángatta a szerelvényeket, keményen dolgozott az is. Plusz ott voltak az útkarbantartók is, akik arra vártak, hogy be tudjanak jönni.

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#26) customrobi


customrobi
tag

Gratulálok nagyon jó kis írás. Nyelvtanilag, tartamilag is. :)

Nekem egy egy pici apróság bántja csak a lelkemet. A "Lengyelbe", meg "Lettbe". Az olyan nagybandós :D

Vessetek az oroszlányok elé.

(#27) Gradilaci válasza customrobi (#26) üzenetére


Gradilaci
tag

Meg Angolba, meg mindenhova...direkt van... :)

Amúgy (nem dicsekvésként) de anno vagy 30-pár éve Kazinczy-t nyertem....csak már rengeteget felejtettem.

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#28) customrobi válasza Gradilaci (#27) üzenetére


customrobi
tag

Azért is találtam furcsának, de így oké:) Amúgy tényleg meghajlósszmájli!

Vessetek az oroszlányok elé.

(#29) bb36


bb36
csendes tag

Sziasztok. Egy gyors kérdésem lenne.
Mert úgy látom itt jobban pörögnek az események mint a tir oldalon.
Lejárt müszakis vontató közlekedhet e nemzetközi fuvarozásban úgy hogy kint járt le a forgalmi?
Az én legjobb tudomásom szerint nem közlekedhet.Főleg nem Németországban vagy Ausztriában.Egyébként sehol!!Én legalábbis így tudom.

(#30) Gradilaci válasza bb36 (#29) üzenetére


Gradilaci
tag

NEM. A fuvaroztató felelőssége, hogy időben hazavigye a szerelvényt. A BAG vagy a német rendőr, de egyáltalán az összes megb@sz, ha megállítanak. Nem is enged tovább...

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#31) bb36


bb36
csendes tag

Csak úgy titokban elárulom négyszemközt:-)Emiatt kaptam fegyelmit és elbocsátást!!!
És most egy BÁTOR kolléga hozza majd haza a kocsit.Ha ugyanúgy viselkednék mint a munkaadóm máris menne az email a külföldi hatóságoknak.
Ha szeretnétek megírom majd mi is történt.Persze csak miután lezártuk az ügyet.
De valószínűleg Munkaügyi felügyelet ,Apeh és talán még rendőrségi ügy is lesz belőle.

(#32) customrobi válasza bb36 (#31) üzenetére


customrobi
tag

Tehát kib@sztak, mert nem voltál hajlandó törvénytelenkedni? Az a baj, hogy van aki bevállalja. Sajna bármely iparágra jellemző ez.

Vessetek az oroszlányok elé.

(#33) bb36


bb36
csendes tag

Az a baj hogy lehet hogy a kollégát megtudták vezetni a dumájukkal.Engem is próbáltak.Levegőből vett dumákkal. De olyanokkal hogy a fülem is ketté állt:-)Szemrebbenés nélkül nyomták a süket dumát majd a fenyegetőzést is.Most ott tartunk hogy be van ígérve a fizetés visszatartása és levonások.
A 11. havi bérpapírokat ki tudtam kérni azon is hiányosságok vannak. Nem értem hogy hogy nem számolják el a dartfodi átkelést Londonnál 2x7 euró.20 eurós parkolás eltünt.

(#34) L.T.


L.T.
aktív tag

Novemberben lefotóztál egy a Dakar ralira menő társaságot. Odaértek :) [link]

(#35) radamsky válasza bb36 (#29) üzenetére


radamsky
senior tag

Lejárt müszakis pot 200 euroba fájt nekünk, vagy 3 honapja le volt járva a müszakija, folyamatosan jeleztük, már akkor mielőtt lejárt volna, igy müszaki nélkül mentünk vagy 60 ezer km, de mivel bérpotokat huztunk, nem engedték a dánok, hogy Padburgba bevigyük müszakira, eredménye meg ugye ott van, más kérdés a német visszaadott minden papirt igy kérdés a Dán részéről hogy a CMR megvan?? Igen akkor menjünk tovább irány a Padburgi szerviz, persze előtte svédbe leraktuk az árut majd utána még csináltunk belföldest és utána mentünk a szervizbe, ugyis menni kellett a büdös halért felvenni és mellete volt a szerviz

Kollégának 100 euroba fájt , mert hibás pottal ment, szo szerint szétesett a pot fékje, ök is jelezték azonnal ahogy átkasztottak, mentek ott is pár ezer km-t, mig németbe kontrollon megbuktak, ott is a német vette ki öket müszakira, ott is utasitás hogy irány Dánia, pakkolják le az árut vegyék fel az ujat és utána talán lesz idő beszaladni megjavitani a potot

Ezt csak azért irtam le mert Dánoknál nagyon lazán kezelik az ilyet (ugye a Dán potját huzzuk), tetejébe ahogy hallom mossa mindig a kezét, hogy ez a mi cégünk gondja nem az övé:D

Tehát nem csak a magyar munkaadó ugymond az ilyen, hanem a nyugati is, már pl ha a Dánt annak veszük

Csak gondoltam leirom hogy nyugaton is van ilyen, ettől nem kell hasraesni, én elküldtem üzibe hogy jeleztem, hogy hiba van innnentől én mosom a kezemet

[ Szerkesztve ]

(#36) bb36


bb36
csendes tag

Nálam nem a pót ,hanem a traktor műszaki nélküli. Amit azért komolyabban vesznek szerintem.Pláne ha valami történik.Hiszen olyankor lesz komoly az hogy nincs műszaki.Még ha esetleg vétlen is vagyok.
Arra pedig senki nem kötelezhet hogy olyan gépjárműbe ülj bele ami nincs átvizsgálva , leműszakiztatva.
Gondolom én , nem véletlenül találták ki ezt a hóbortot, hogy műszaki vizsga.

[ Szerkesztve ]

(#37) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Köszönöm ismét élvezettel olvastam. :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#38) radamsky válasza bb36 (#36) üzenetére


radamsky
senior tag

Én csak leirtam mennyi fáj a pot
A dafnál ha jol tudom 90-nél van a kötelező szerviz, ha jol tudom mi 123 ezernél hoztuk haza a traktort
Mondjuk mindegyik kocsi 110 felett jött haza

Amugy meg amit irtam, ha lejár a müszaki előtte szolok, majd el is küldöm hogy legyen bizonyiték, lefényképezem és szépen hazaohozom amikor mondják, nem kell aggodni baj nem lesz ha most pár nappal késöbb hozom haza, ha meg elkapnak akkor ugyis a mukáltató fizet, ha meg rám akarja verni akkor pedig ott a bizonyíték hogy én jeleztem
Szerintem tulreagáltad
ez nem ugy van hogy lejár a müszaki és másnap már gondok jönnek

Nálam pechre a telefonom rögzit is igy felőlem le is beszélhetjük az utasítást

(#39) bb36


bb36
csendes tag

Lehet túlreagáltam.De simán haza lehetett volna hozni.Én azt nem vállaltam hogy kimegyek érte .Hazahozni még elhoztam volna mivel akkor még belefért volna.Olyan pedig nincs hogy más vállalja a felelősséget amikor én ülök a kormány mögött.Bármikor történhet valami ,ezt tudjuk jól.Onnantól pedig nincs a z hogy mert a főnököm mondta.
De szerintem erről majd ugyis a munkaügyi biróság fog dönteni,amennyiben nem fizetnek ki a törvénynek megfelelően és ha megpróbálnak lehúzni.
Csodálkozom , hogy sok munkavállaló hogy hagyhatja hogy tízezreket néha százakat is lehúzzon róla a cég.Sokan megrémülnek persze a fenyegetésektől.
Bocsánat ha ez a téma nem idevaló lenne!De jó lenne a minél többen tudnának arról mi is folyik ennél a cégnél.Itt most nem is az van hogy itt-ott hallottam a történetet ez az ügy jelenleg folyik.Velem.

(#40) SzalaiG válasza bb36 (#39) üzenetére


SzalaiG
addikt

Inkább ide!

Mizu Laci! Milyenek az utak? Emlegettelek az este, h szakadt a hó...

(#41) Gradilaci válasza SzalaiG (#40) üzenetére


Gradilaci
tag

Ide megyünk Rómából.

Amúgy OK minden, de Rómával megszívtuk, mert végül csak holnap szabadulunk meg az árutól. Bebumliztunk Rómába, a kicsit sem elegáns Sheraton szállóhoz, onnan ki ide 28n km-re, ez laza másfél óra volt, épp zárásra értünk, így a cucc felét holnap szedik itt le, a maradékot holnap a Sheratonnál. Így még egy Róma retúr jegy vár ránk....

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#42) SzalaiG válasza Gradilaci (#41) üzenetére


SzalaiG
addikt

Kitartás! :)

Vigyázzatok magatokra, mert azok ott genyók.
Ponyvás a pót?

(#43) Lauda válasza bb36 (#39) üzenetére


Lauda
félisten

Az az egy biztos , hogy a lejart muszakival valo kozlekedesert mindig a gepkocsivezeto fog felelni.

(#44) gradilacine válasza SzalaiG (#42) üzenetére


gradilacine
csendes tag

Évek óta nem dobozos a Pót !!!

(#45) SzalaiG válasza gradilacine (#44) üzenetére


SzalaiG
addikt

Kár. Félő a nike jel. A cégünk pótját felvágták olaszban Udinenél.

(#46) tancoskata válasza Gradilaci (#41) üzenetére


tancoskata
csendes tag

Ha Valencia előtt Olivánál jársz, akkor gondolj rám! Ott töltöttük a nyarat a Grandturs, akarom mondani a Grandtrans jóvoltából.
Nem volt sétagalopp, de ha jól belegondolok, akkor 3-4 hetet nyaraltunk a spanyol tengerparton. Saját erőből soha nem jutottam volna el oda. Csodálatos volt.

(#47) jerry311


jerry311
nagyúr

Thx! :)

(#48) radamsky válasza Gradilaci (#41) üzenetére


radamsky
senior tag

Roma szép város, voltam párszor arra, bár gondolom most ez téged nem boldogit:D

(#49) Hoqspok


Hoqspok
tag

15 év után 2000-be hagytam ott szakmát elég volt pedig fix fuvarjami voltak, minden hétvégére haza értem és "saját" kocsit hajtottam szóval pakolgatni sem kellet,Az össz kommunikáció a mobil telefon volt de az is csak a vége felé úgy 1995-től ha jól emléxem. MIndig féltem a téltől de 15 Év alat 1x láncoltam ( akkor is csak 1 kereket ) egy gyár udvaron az is az Én hülyeségem miatt...szóval azt is megúsztam.
De ez a műholdas bolyongás amit művelnek még olvasni is rossz teljesen bele szédülök. A hülye fritz pedig azért nem megy be targoncával mert nem mondnd neki .. biztos vannak rosz emlékei mikor jol beszakadt alatta a plató ezért csak akor megy rá ha kifejezetten mondod hogy kibírja.
Na egy kalappal az összes kereked alá :-)

[ Szerkesztve ]

(#50) pepelaci válasza SzalaiG (#42) üzenetére


pepelaci
csendes tag

Üdv gratula ismét jót írtál! Légyszi egy pár szót írnál a netvadászról / tipus,hogy mennyire vagy vele megelégedve stb / .
Jó melot! Csáááá.

(#51) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Szia Laci!

Merre jártok? Hol hétvégéztek?

(#52) Georgiepapa válasza SzalaiG (#51) üzenetére


Georgiepapa
csendes tag

Nem akarok belerondítani Laci blogjába, de Llersben hétvégézünk a Padrosaban - spanyolban... Aztán Olasz akasztás...

(#53) Gradilaci


Gradilaci
tag

...És vissza Henaresbe....

pepelaci:

A SECRON-nal mennyire vagyok megelégedve? Nagyon. Típusa: EXTRA 1000, ára 30 rugó....eddig mindenhol talált netet, ha akár csak lakott terület közelében álltunk is. Arról, hogy esetleg az mind zárt, már nem tehet...

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#54) Gradilaci


Gradilaci
tag

Ja és itt nincs tél, szinte tavasz van, érik a narancs, nem is akarunk (még) annyira hazamenni... :)

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#55) Mikuland válasza Gradilaci (#54) üzenetére


Mikuland
tag

Kellemes pihenést Nektek a tavaszban és jó gurit! Itthon alakul a tél és a havas közlekedés! :F

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#56) balika55


balika55
csendes tag

http://logout.hu/cikk/egy_kamionos_nyaralas/teljes.html

(#57) SzalaiG válasza balika55 (#56) üzenetére


SzalaiG
addikt

Nem megy a link.

(#58) balika55


balika55
csendes tag

Nem tudom miért nem megy.

(#59) zolika1978


zolika1978
újonc

Végre! Gratulálok a mostani írásodhoz is, hiányzott már nagyon!

(#60) Sepi84


Sepi84
csendes tag

Hello! Jó lett ez is :D.

Megjegyzés: anno a második kanyarom a wabinál decemberben volt nekem is karácsony körül és én is finnbe mentem szintén a Baltic Princessel. Nagy élmény volt. A láncolás nekem is gondot okozna sztem. :))

500 Le V8 dupla turbó, két személyes, full spoiler.... Imádom... (MB Actros 1850 :))

(#61) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Délután négy óráig meghosszabbították a 7,5 tonna össztömeget meghaladó tehergépjárművek Magyarországra történő belépésének tilalmát Győr-Moson-Sopron megyében. Hegyeshalomnál, Rajkánál, Vámosszabadinál nem engedik be a teherkocsikat. :U :(

Ha lehet maradjatok Spanyolba!

(#62) gradilacine válasza SzalaiG (#61) üzenetére


gradilacine
csendes tag

Már Spanyolban is havazik, a következő lerakó már Lengyelországban lesz.

Ezúton értesítünk mindenkit,hogy Facebook -on nyitottunk egy új oldalt Egy kamionos naplója címen. Folyamatos bővítés alatt van az oldal,szeretettel várunk mindenkit. Az újabb részek továbbra is itt a logouton kerülnek majd feltöltésre.

(#63) SzalaiG válasza gradilacine (#62) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ok. Kitartás! Szegény narancsok. :N

Nem mertem linkelni, de nagyon jó lett. Sok képpel. :K

(#64) Gradilaci válasza SzalaiG (#63) üzenetére


Gradilaci
tag

Nyugodtan linkelheted....Új jelölést ezentúl csak ott fogadok el majd, így kérem, aki a napló miatt jelölne be, az ott tegye.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#65) tancoskata válasza Gradilaci (#64) üzenetére


tancoskata
csendes tag

Tehát a face-en folytatod?
Kaptam üzenetet KisMágustól.

(#66) Gradilaci válasza tancoskata (#65) üzenetére


Gradilaci
tag

Nem dehogy! A napló marad, ahol volt, hisz itt "futott" be. Az oldalt azért csináltuk, mert kezelhetetlen volt a Face-n már a jelölések tömkelege, az "ismerőseim" 80 %-ról lövésem sincs, kicsoda.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#67) Gradilaci


Gradilaci
tag

Kész!

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#68) SzalaiG válasza Gradilaci (#67) üzenetére


SzalaiG
addikt

Mikor jelenik meg?

(#69) Gradilaci válasza SzalaiG (#68) üzenetére


Gradilaci
tag

Ne tőlem kérdezd...

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#70) SzalaiG válasza Gradilaci (#69) üzenetére


SzalaiG
addikt

Merre jársz most és meddig lesztek most kint?

(#71) Gradilaci válasza SzalaiG (#70) üzenetére


Gradilaci
tag

Spanyolból jöttünk Lengyelbe, holnap rakunk le, aztán reményeim szerint haza. Holnap leszek .... éves, a hétvégén kellene inni rá egyet-nyolcat! :D

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#72) SzalaiG válasza Gradilaci (#71) üzenetére


SzalaiG
addikt

Benne vagyok. ;]
Pálinka van bőven. Csatos Sör és némi Boris. :D

(#73) Gradilaci válasza SzalaiG (#72) üzenetére


Gradilaci
tag

Tudod hol lakunk...papírjaid? Filippel beszéltél már? Megy az idő...

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#74) tancoskata válasza Gradilaci (#66) üzenetére


tancoskata
csendes tag

De a fórumot megszünteti...

(#75) Gradilaci válasza tancoskata (#74) üzenetére


Gradilaci
tag

Semmit sem szüntetek meg...marad minden, mint eddig, csak a Face-n lett egy oldal pluszban.

Ja hogy mágus akarja megszüntetni? Ezt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#76) tomixf105


tomixf105
csendes tag

Boldog születésnapot kívánok Gradilaci!!! :R

(#77) balika55


balika55
csendes tag

Boldog születésnapot!

(#78) HummeRC válasza Gradilaci (#71) üzenetére


HummeRC
senior tag

Boldog szülinapot! :)

(#79) SzalaiG válasza Gradilaci (#73) üzenetére


SzalaiG
addikt

Isten éltessen sokáig! :)

/

Az ivásra gondoltam. ;]

A jogsi dec20óta jön... :W
A GKI csak utána kérhető. Kb március. :(((

(#80) Gradilaci válasza SzalaiG (#79) üzenetére


Gradilaci
tag

Mindenkinek köszönöm szépen a jó kívánságokat. Itt ülök vagy 20 liternyi Malaga-és narancs boron, ha sikerül hazaérnünk, a hétvégén lesz nagy pusztítás! :DDD

Most látom, a 38. rész szombaton reggel 8-kor jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#81) Mikuland válasza Gradilaci (#80) üzenetére


Mikuland
tag

Boldog születésnapot Laci!

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#82) Gradilaci válasza SzalaiG (#79) üzenetére


Gradilaci
tag

Már rég reklamálni kellett volna!

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#83) Gradilaci válasza Gradilaci (#80) üzenetére


Gradilaci
tag

Elírtam. 5-kor....

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#84) SzalaiG válasza Gradilaci (#82) üzenetére


SzalaiG
addikt

Reklamáltam, de türelemre intettek.

(#85) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Megjött. Megrendeltem a GKI-t. :)

Vasárnap délután-este lemennék hozzád, ha lehet.
Otthon leszel?
Címet tudom. Pálinkát viszek.

(#86) GrotESC


GrotESC
aktív tag

Kint van a 38. rész: Link.

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.