Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

fantasztikusak az "élet" képek :R
és az a Ferrari motor :Y

(#2) xTc


xTc
aktív tag

Köszönöm Mindkettőtöknek!

Zseniális volt ez a rész is, továbbra is nagy élményt jelent számomra, hogy olvashatom a naplót. Annyit írtál már kedves Laci Monacóról, hogy ha lesz lehetőségem biztosan megnézem magamnak. Addig pedig szorgalmasan gyűjtöm az eurót, hogy eljussak.

Üdv,
xTc

(#3) Gradilaci válasza ProEvoFan (#1) üzenetére


Gradilaci
tag

Ha egyre gondolunk, akkor az Audi R8. Ventimigliában kaptuk le.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#4) Lars


Lars
őstag

Köszönjük az új fejezetet Laci bácsi életéből :R
Kellemes húsvéti ünnepeket ezúton is, jó pihenést, még amennyi hátra van belőle.
Ja, a tanítási módszered meg szerintem is jó, én is így csináltam, amikor néha " tanuló " került a kezeim közé :D

[ Szerkesztve ]

(#5) ProEvoFan válasza Gradilaci (#3) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ildikó fotóalbuma [link]
megnéztem az összes képet:)

(#6) Gradilaci válasza ProEvoFan (#5) üzenetére


Gradilaci
tag

Igazad van, bocs. Én nem erre gondoltam, igazából azt sem tudom, mennyi kép van fent. Ez tényleg Ferrari, "őt" meg talán Monte Carlóban lőttük.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#7) JanFe


JanFe
aktív tag

Koszonom a beszamolot. Kellemes Húsvéti Ünnepeket kivanok :)

"There is nothing permanent except change"

(#8) jerry311


jerry311
nagyúr

Thx! :R

(#9) neodd


neodd
csendes tag

Nagyon jó lett ez is, mint a többi :)
Kellemes ünnepeket!

(#10) sylard94


sylard94
csendes tag

:)
Érdekesebbnél érdekesebb,és nagyon változatos beszámolók!
Szép volt! :C

U.i.:Nagyon tetszik Tamásnak az a hozzálássa hogy ha valami nem úgy menne mint ahogy szeretné,szembeállítja egy másik dologgal ami kárpótolja érte!:)Ezzel javítja a kedvét is:)EMg az enyémet! :DD

(#11) MrAti86


MrAti86
csendes tag

Sziasztok!

Nekem nagyon tetszett ez a napló is! Tomi is írt igy két szemszögböl is látható a "kamionos élet"! Reméljük hamarossan én is mehetek már! Már cxsak a betanítás lesz kérdés ha mindenre készen állok!

(#12) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Ez egyre jobb, már ha lehet fokozni. :)

(#13) radamsky


radamsky
senior tag

remélem nem vagyok figyelmetlen

de ez mi??

és a „bundás” utakon is bátran lehet falni a kilométereket

mi az a bundás ut??

(#14) Gradilaci válasza radamsky (#13) üzenetére


Gradilaci
tag

Németből átvett, ott a főutakat "bundesz"-nak hívjuk, ami a "nemzeti" jelölésből lett. Minden, ami nem autópálya, az bundesz,(bundás magyarosítva) afféle kamionos szleng. Franciában ez national, nagy N-el jelzik, hasonlóan a Spanyol, vagy a Portugál jelzésekhez. Ugyanakkor pl. Angolban A, ami a főút, vagy magasabb rendű út, és M (motorway) az autópálya.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#15) capulet75


capulet75
addikt

Szeretem olvasni az irásaidat, ennek kapcsán szöget ütött a fejemben egy kérdés. Amerikai gyártmányú kamionok miért nincsenek európában?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#16) sylard94 válasza capulet75 (#15) üzenetére


sylard94
csendes tag

Capulet szerintem azért nincsenek kamionok,mert a már Laci által említett szűk utak,fordulók miatt mindennapos látvány lenne amint a helikopterek emelgetik ki a szép krómozott szörnyetegeket:)
és hát az utak kiszélesítése szerintem kivitelezhetetlen lenne-nem annyira anyagi szempontból-mert az épületeket lehetetlen lenne 5-6 méterrel arébb csúsztatni :D

(#17) Gradilaci válasza capulet75 (#15) üzenetére


Gradilaci
tag

Vannak. Csak nem sok.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#18) Asifan


Asifan
tag

No meg hozzátenném, hogy az amcsi kamcsik technikailag messze el vannak maradva a mieinktől, és nem lenne olcsó áthajóztatni őket Európába.

(#19) sylard94 válasza Asifan (#18) üzenetére


sylard94
csendes tag

Áthozni sem kis pénz,de azért a fenntartás sem lenne könnyű..

(#20) tancoskata


tancoskata
csendes tag

:D Köszönöm! Jó volt megint olvasni.

(#21) capulet75


capulet75
addikt

1200 paripa

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#22) sylard94 válasza capulet75 (#21) üzenetére


sylard94
csendes tag

"1200 paripa"

Szó se róla,a külsők nagyon szépek,nekem valahogy a belső felük nem szimpatikus..
De azok a darth vaderek... :DD

"120 litert fogyasztanak el mintegy 20 perc alatt"

Ezt még a Gradilaci által annyira kedvelt mogyoróscsokipálya sem tudja tromfolni:)

(#23) capulet75 válasza sylard94 (#22) üzenetére


capulet75
addikt

"Jobbról eltűnik a garázssor, majd hirtelen felsüvít a tarkómnál a világ legnagyobb hajszárítója és tudom, hogy most bedarál és megöl. Aztán hirtelen megjelenik King-Kong, hogy hátulról megmarkolva kitépje a gerincem, keresztül az üléstámlán és kidobja a gumicsíkos aszfaltra, mert nem kell már az nekem. Már csak azért sem, mert helyére azonnal betódulnak a beleim, a gyomrom és az összes belső szervem, valószínűleg káromkodnék is egy cifrát, de torz arccal annyira nem megy. Ekkor egyszerűen csak lefosom a bokám és a kamerát tartó ragasztószalag elenged..." ;]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#24) sylard94 válasza capulet75 (#23) üzenetére


sylard94
csendes tag

:DD :DD

Hát ha ezt te irtad,akkor gratulálok a választékos és művészi iráshoz:))
Egyébként ez a szöveg passzol az avataroddal

(#25) capulet75 válasza sylard94 (#24) üzenetére


capulet75
addikt

Nem, sajons nem saját élmény. Az 1200 lóerő iromány folytatása. Én csak irigykedek. Az itteni kamionosra is.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#26) capulet75


capulet75
addikt

KAMION RULEZ!!!!!!!!!!!

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#27) sylard94 válasza capulet75 (#25) üzenetére


sylard94
csendes tag

Hát a kamionosokra nem is csodállom hogy irigykedsz:)
Én is várom már hogy összejöjjön:)még 2 év:DD

(#28) Gradilaci


Gradilaci
tag

Nem kell irigykedni, szerintem nincs miért.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#29) MrAti86 válasza Gradilaci (#28) üzenetére


MrAti86
csendes tag

Ebben teljesen igazad van! Én is ahogyan halladok a végére, egyre jobban rájövök, hogy nem fenékig tejfel az élet! Csomó pénz, és idöbe kerül! Arról nem is beszélve, hogy sokmindent megkell tanulni, és meló közben is odakell figyelni erre arra! Szal nem egy leányálom! Ezzel nem azt irom, hogy S**R, csak elgondolkodtató! De remélem az összel már én is mehetek!

(#30) sylard94 válasza Gradilaci (#28) üzenetére


sylard94
csendes tag

Természetesen a jó dolgokra irigykedünk..és nem úgy hogy hátratámadnánk ez miatt hanem hogy mennyire "érdekes ember" a kamionos:)Persze a szó jó értelmében!
Nem is irigykedés annyira,inkább kívánom hogy én is részese lehessek ennek az "életformának"!

(#31) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Telephelyen jártam, kamiont találtam. :)

(#32) sylard94 válasza gamek!ller (#31) üzenetére


sylard94
csendes tag

:))

És a Jettára akasztod a pótot amihez beálltál?:P
Lesz fogyasztás biztos:DD

(#33) gamek!ller válasza sylard94 (#32) üzenetére


gamek!ller
senior tag

:N

(#34) capulet75


capulet75
addikt

Nem a kamionosokra irigykedem hanem a kamionokra... ;)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#35) gamek!ller válasza capulet75 (#34) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Te is szeretnél 40 tonna lenni?

(#36) lockdown90


lockdown90
senior tag

jó kis írás volt megint :D

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#37) capulet75 válasza gamek!ller (#35) üzenetére


capulet75
addikt

Igen. ;] Monster Hulk!

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#38) tomixf105 válasza capulet75 (#34) üzenetére


tomixf105
csendes tag

Én a helyedben nem irigykednék a kamionokra.Gondolj csak bele hányszor lesíelik a jobb hátsót!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :DD :DD :DD

(#40) gamek!ller válasza gamek!ller (#39) üzenetére


gamek!ller
senior tag

2

(#41) MrAti86 válasza gamek!ller (#40) üzenetére


MrAti86
csendes tag

Nagyon jó videó! Faterodnak mien mély hangja van, nah ha elkezd ordibálni, azt nem teszi senki zsebre :DD :D :))

(#42) gamek!ller válasza gamek!ller (#40) üzenetére


gamek!ller
senior tag

3

(#43) sylard94 válasza gamek!ller (#40) üzenetére


sylard94
csendes tag

Köszönjük :DD :C
Még várunk ilyeneket ha van :))

(#44) tausztomy válasza gamek!ller (#39) üzenetére


tausztomy
csendes tag

Szia Gamek!iller!

Nagyon jók a videók!
Nem kicsit melegedett fel a felni!
Hegyről lefele jöttetek, hogy ennyire felhevült?

Üdv. a családnak! (Én voltam nálatok a hétvégén!)

(#45) gamek!ller válasza tausztomy (#44) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Szia! :) Igen, ez Savona előtt volt valamennyivel Olaszországban, 40 tonnák voltunk, tele voltunk pakolva Esso motorolajjal. Gondold el ha a felni ennyire meleg volt akkor a fék mennyire hevült fel? :) (elárulom, izzott). Van körülbelül 3-400 hasonló jellegű videóm, kb 100Gb összesen. Töltöm fel őket folyamatosan.

Na, most már ezt is tudom.. Qrva finom volt a csoki amit hoztál... :D

[ Szerkesztve ]

(#46) gamek!ller válasza gamek!ller (#42) üzenetére


gamek!ller
senior tag

(#48) gamek!ller válasza gamek!ller (#47) üzenetére


gamek!ller
senior tag

6. Videó

[ Szerkesztve ]

(#49) tausztomy válasza gamek!ller (#45) üzenetére


tausztomy
csendes tag

Várom a videókat! De leginkább azt várom, hogy magam készíthessek hasonló felvételeket!
:C

(#50) gamek!ller válasza tausztomy (#49) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ma már nem töltök fel többet, majd holnap. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.