Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) fagy53


fagy53
nagyúr

Üdv!
Kösz az újabb tesztet, kártyavásárlás előtt állok így a legjobbkor került terítékre ez a téma. Nyitott vagyok mindkét oldal felé, ezt tudod Te is, de ez a magyarázat nélküli 460-as szőnyeg alá söprés nekem sem jött be... :N Más tesztek is beépítik a konkurens hasonló teljesítményű tagját a korrekt összevetés végett, hiba ha kiérződik a szubjektivitás egy összehasonlító tesztből.
Ettől eltekintve megszokott színvonalú könnyen emészthető és számomra roppant aktuális cikk született.
A 460-at már korábban elvetettem, és nem ezért hiányoltam, a mostani 750Ti vonalat követve a két 1050-es nV közül valamelyik lesz a befutó, hogy melyik azt csak az ördög tudja.. :F
Kizárólag nálam a 2GB vs. 4GB dilemma jelenti a fejtörést és elsősorban ezért nyitogatok meg az utóbbi időben tesztoldalakat. Sajnos most sem jutottam előbbre éppen a mások által hiányolt új játékok hiánya miatt. Arra választ kaptam, hogy a mai napig az 1050 2GB elég, de holnap..? :F Holnaputánra nem veszek kártyát, de holnapra igen.
Utaltál persze erre és tökéletesen igazad van, a megállapításaiddal egyet is értek, de a sziklámat még mindig egyedül görgetem.. :D
Sokat segített a saját kártyaválasztásod, az ehhez kapcsolódó kálváriád leírása ami nekem is tanulságul szolgál. :K
Köszönöm szépen. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.