Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Z10N


Z10N
veterán

Lens flares :D

Akkor nem esz tobb DLC, sebaj johet a 2.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#2) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Nagyon vicces a trailer, de kicsit elgondolkodtató, hogy mennyire kell komolyan venni.
Lehet, hogy szó szerint semmi nincs még meg a játékból, de az MS mindenképp akart valamit mutatni az előadáson erre az Obsidian összedobta ezt?

Aki hülye, haljon meg!

(#3) Z10N


Z10N
veterán

Uses Unreal Engine 5

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#4) WayneGace válasza L3zl13 (#2) üzenetére


WayneGace
őstag

A trailert bemutathatták volna narráció nélkül is és akkor is ugyanúgy be van jelentve a játék, csak nem lenne annyira egyedi, mint így.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#5) Cathulhu válasza L3zl13 (#2) üzenetére


Cathulhu
addikt

osszedobta? eleg draga poen lenne, azert ez nem az a minoseg amit csak ugy ossze lehet dobni.
De a datum hianya miatt szerintem leghamarabb 2022 lesz belole

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#6) Daelion


Daelion
őstag

Na szép én még oda se jutottam, hogy játsszak az első résszel. :DDD 'tervbe van de na, mindig lefoglal valami más játék'

(#7) shotika válasza Daelion (#6) üzenetére


shotika
őstag

Én nagyon játszanék az elsővel, de borzasztóan fáj a magyar felirat hiánya :(

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#8) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Ez a bejelentő trailer nagyon tetszett! Őszinte és egyenes öniróniával nyakonöntve. :C

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#9) Fitzgerald válasza L3zl13 (#2) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Anthem-nek, Cyberpunk-nak szólt valószínűleg a gag.
Biztos dolgoznak már rajta egy ideje, elég jó fogadtatása volt az elsőnek.

(#10) L3zl13 válasza Fitzgerald (#9) üzenetére


L3zl13
nagyúr

A Cyberpunkra nem illik a poén, az Anthemre igen, de nem hinném, hogy így odeszúrnának a Biowarenek.
Azt meg kétlem, hogy az Awoved, a Grounded meg az Outer worlds DLC-k mellett túl sok kapacitásuk lett volna a második részen dolgozni eddig.

Aki hülye, haljon meg!

(#11) Fitzgerald válasza L3zl13 (#10) üzenetére


Fitzgerald
veterán

"We see our hero...but only the silhouette...because the developers haven't finished the design...or finished the story...or finished any gameplay, that's actually ready to show...in fact, the only thing they have finished...is the title"

Nem biztos, hogy szó szerint kell értelmezni a dolgot.
Ha meg mégis, való igaz, hogy mindez nagyjából minden második játékra igaz lehet, de ha hasonló műfajú kurrens címek között nézelődünk házon kívül (nincs sok), és nem feledkezünk el a Cyberpunk-ot övező botrányokról (illetve visszaidézzük a megjelenés előtti promó anyagokat), akkor nem nehéz ide képzelni, hogy többek között annak is szól a dolog, legalább részben...

Microsoft pénzből dolgoznak már ne feledd. Simán lehet, hogy bővült a csapat, ha már van píz is szarásig...

[ Szerkesztve ]

(#12) Blitz23


Blitz23
tag

Én nem örültem annak, hogy ezzel foglalkoznak. Fallout New Vegas óta nem volt rendes fallout játék szvsz, elvileg most már ők dolgozhatnának egy új részen nem?

Viszont most már biztos jóval nagyobb a támogatás, minden megvan ahhoz, hogy közel 10-es játékot csináljanak.

(#13) Bad Pritt válasza Blitz23 (#12) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De volt, az Outer Worlds. ;]
Viccen kívül, van náluk most három IP (Pillars of Eternity-Avowed, Grounded, Outer Worlds), amikkel tudnak foglalkozni, a Falloutot meg nem hiszem, hogy a Bethesda kiengedné a kezéből.

Amúgy ez a trailer a kedvencem a tegnapi show-ból, baromi jó hangulatot áraszt és amúgyis plusz 10 pontról indul minden, ami humorosan önreflexív.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#14) Blitz23 válasza Bad Pritt (#13) üzenetére


Blitz23
tag

Microsoft nem mondhatja meg, hogy most mar az Obsidian foglalkozhat vele? Vagy rosszul gondolom ezt a felvasarlos storyt,ami volt?

(#15) L3zl13 válasza Blitz23 (#14) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Szerintem, ha jót akarnak, nem szólnak bele ennyire a megvásárolt cégek irányításába.
Nyilván, ha az Obsidian egyáltalán szeretne még egy Fallout játékot csinálni, akkor a közös anyavállalathoz tartozás megkönnyítheti az egyezkedést a Bethesdaval.

Aki hülye, haljon meg!

(#16) Bad Pritt válasza Blitz23 (#14) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Spencer also said Bethesda will run semi-independently, in an effort to keep the company building the games that brought it success in the first place. "It is about the culture of those teams," he said. "They're not about becoming us."

Ez alapján nehéz megmondani külső szemlélőként, hogyan is működik (vagy inkább fog működni) a cégstruktúra, két gigászi vállalatról van szó, több tízezer munkavállalóval és rengeteg IP-vel. Az biztos, hogy ez a felvásárlás nem egy olyan ügyletként lett elképzelve, mint pl. mikor a Sony megvette az Insomniacot nemrég.
Az is igen beszédes, hogy a tegnapi show nem Microsoft vagy Xbox néven futott, hanem Xbox+Bethesda, tehát valamennyi önállóságot meghagynak nekik, de arról nem tudni, hogy ez pontosan mire terjed ki.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#17) Blitz23 válasza Bad Pritt (#16) üzenetére


Blitz23
tag

Köszönöm a válaszokat L3zl13 és Bad Pritt urak.

Kicsit vitatkoznék azokkal a sikerekkel, amiket mostanában értek el, (Fallout 76 indulási katasztrófa, wolfenstein youngblood, a Fallout 4 is csak okés játéknak mondható, borzasztó időbeosztás: hol van a The Elder scrolls 6? Starfield 2022 vége kész vicc stb.) ezért is gondoltam, hogy átadják egy olyan csapatnak, akik tényleg tudnának is valamit kezdeni vele.

Szerkesztés, csatolva az előző mondandómhoz: Dishonored szériát csak most kezdtem el, anno nem tetszett, de most nagyon megfogott. Abból hol a 3. rész? Nem tudom mi a második vége, de gondolom a sikerekre alapozva jogos a felvetésem.

[ Szerkesztve ]

(#18) Bad Pritt válasza Blitz23 (#17) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem lett siker se a Dishonored 2, se a kiegészítő, úgyhogy azzal nem terveznek most semmit. Az Arkane is be lett táblázva hosszú évekre egyéb projektekkel.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#19) VágniValó


VágniValó
addikt

Ha nem tudsz mutatni semmit, akkor csinálj belőle szatírát :C

Élveztem egyébként mind a kb 22 órát, ami alatt sikerült kivinni az első részt, majd ez is jöhet a 15-20 eurós sávban.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.