Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Hieronymus válasza Viktor0610 (#20) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Elméletileg akkor is be kell vallaniuk és befizetniük a szlovák adóhatóságnak a Magyarországnak járó áfát, a magánvásárlások után.
A céges vásárláshoz nemzetközi adószámmal kell rendelkeznie a "cégnek". Vélhetően akkor is jelentési kötelezettség él.

Évekkel ezelőtt a DVD lemezes cégek körül robbant ki a botrány. Ők ráadásul Magyarországról postáztak, ami még a külföldi eldásokat is kétségbe vonta.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#52) Luck Dragon

Köszönöm szépen a válaszokat. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#53) d@vee válasza Luck Dragon (#52) üzenetére


d@vee
őstag

Én Mi band 3-at plusz fém szíjat rendeltem. Ha az oldalra mész, kapsz ilyen szerencsekerék szerű izét, amivel kedvezményt, kupont vagy ingyen szállítást nyerhetsz. Nyertem egy ezres kupont, 11e -körül lett volna a végösszeg, így egy tizesből megvoltam. Tényleg annyit kellett fizetni, és meg is jött a cucc pár nap múlva.
Sok Xiaomi cuccuk van, fogkefe, törölköző, amiket még fogok is rendelni. Attól hogy egy valaki pórul járt velük, a cikkíró 2016-os panasza már megeset sok más nagyobb bolttal is (khmm emag, edigital, stb...). Az én részemről ha nem is ajánlott, de használható.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#54) Chaser válasza Pro Koryak (#50) üzenetére


Chaser
titán

továbbra sincs közük a xiaomihoz, lenyúlták a nevet, már rég likvidáltatnia kellett volna a xiaominak őket, mert sokan összetévesztik őket a hivatalos branddal - többen számoltak be róla, h mailben a "xiaomi csapat" jelzést használják magukra -

d@vee
nem egy, hanem sokan, rendszeresen, a fórumozók közül meg néhányan beírtak, most is van friss eset, ilyeneknek nem szabad 1ft-ot sem adni

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#55) Faterkam válasza Chaser (#54) üzenetére


Faterkam
addikt

Melyik Xiaomi Shop fórumra érted?, mert én csak azt találtam, ahol nagy nehezen visszakapta a pénz!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#56) Pro Koryak válasza Chaser (#54) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Nekem még annyi a bajom velük, hogy bolti = 1év garit adnak.
Ja, nem szabad nekik előre utalni, fizetni.
Amúgy máshova sem ajánlott, mert onnantól kezdve általában ráülnek a dolgokra. ;)

(#57) #78687232


#78687232
törölt tag

Sok telefont innen vettem az elmúlt években, mindi elégedett voltam velük. Kereshetek új boltot...

(#58) vince válasza #78687232 (#57) üzenetére


vince
őstag

...vagy egy vállalkozó ismerőst;)

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#59) #78687232 válasza vince (#58) üzenetére


#78687232
törölt tag

Simán. Különösebben nem érint mélyen a dolog, kismillió webshop van.

(#60) Jhonny06 válasza Luck Dragon (#40) üzenetére


Jhonny06
veterán

Erősen érett bennem egy blogposzt róluk, de aztán hagytam. :)

Megrendeltem egy telefont tőlük, nagy nehezen visszaírtak 1,5 hét múlva, hogy nem tudják megrendelni Kínából, majd további 2,5 hetet ültek a pénzemen. A végén úgy kellett könyörögni, hogy visszautalják. Szerencsére megtehetem, hogy közben meg tudtam rendelni máshonnan, de akinek nincs újabb 130 rugója, az várhatott volna rá.. nekem ennyi elég volt belőlük.

Az Eustock-ért pedig "nem kár", nagyon gyenge volt a kínálatuk, bár kétségtelen, hogy jó áraik voltak és normális emberek csinálták. De ezer más oldalról meg lehet venni ugyanúgy, szóval..

[ Szerkesztve ]

(#61) Vigyorka válasza Jhonny06 (#60) üzenetére


Vigyorka
senior tag

"De ezer más oldalról meg lehet venni ugyanúgy, szóval.."

Egy jó áras, megbízható és magyar (jó!) garanciást megoszthatnál velünk - Köszönjük! :F :F :F

Vigyorka

(#62) Luck Dragon válasza Jhonny06 (#60) üzenetére

Hát ez elég komolyan hangzik. Köszönöm az információt.

Akkor melyik az a magyarországi bolt ahol szívesen vásárolna az emberfia xiaomi terméket továbbra is?
Vagy maradjon GearBest és társai?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#63) Vigyorka válasza Luck Dragon (#62) üzenetére


Vigyorka
senior tag

+1 :)

Vigyorka

(#64) D1Rect válasza Luck Dragon (#62) üzenetére


D1Rect
félisten

xiaomi.hu

Általában nem drágább mint kintről és számlás, garis.

(#65) Chaser válasza Pro Koryak (#56) üzenetére


Chaser
titán

nem szabad náluk pénzt hagyni, ebben az esetben = nem szabad náluk vásárolni

Faterkam
ami itt van fórumon, nem ey eset van benne

D1Rect
náluk a készlet kicsit - nagyon - vicces:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#66) Vigyorka válasza Lauda (#32) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Szlovákiában???

Vigyorka

(#67) solfilo válasza Chaser (#65) üzenetére


solfilo
veterán

Jaja, teljes Redmi kínálat a Redmi Note 6 Pro-ra korlátozódik jelenleg és ebből sincs készleten egy darab sem. :DDD

solfilo

(#68) Plebi válasza D1Rect (#64) üzenetére


Plebi
senior tag

Az árak valóban nem rosszak, kb 1-2000 Ft szokott lenni a különbség, ugyanúgy wayteq garancia. (Nagyobb különbség pl a mi 8 lite esetén volt egyedül)

A készlet tényleg vicces, mondjuk én személyesen vásároltam amikor Pesten voltam és célirányosan mentem, de nem telefonért.

Az ügyfélszolgálat érdekes. A helyi és a telefonos (webes) nem egy, a helyben vett mi robot builderemet akartam kicserélni a tankos változatra, mert ott nem volt, nem is tudták mire lesz, erre másnap lett a weben, kértem a bontatlan csomagra cserét, de csak a bolti cserét tudták elfogadni, mivel a webshop más készlet, más "cég". Visszapostázásra nem tudtak elérhetőséget adni, mármint a boltra nem. Készletről, várható érkezésről fogalmuk sincs.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#69) Sleed válasza Lortech (#26) üzenetére


Sleed
aktív tag

Abbol hogy regisztracio utan siman kikuldtek emailben:

Utana szova tettem, azt igertek hogy megcsinaljak rendesen, azota sem kaptam emailt toluk amiben mindenkit tajekoztatnak errol, es hogy csereljek le a jelszavukat amit itt hasznaltak ugyhogy en tovabbra is ugy tekintek az ugyre mintha nem oldodott volna meg.

(#70) D1Rect válasza Plebi (#68) üzenetére


D1Rect
félisten

Én ennyire nem merültem bele, amikor venni akartam, akkor éppen volt nekik. :D

(#71) Lortech válasza Sleed (#69) üzenetére


Lortech
addikt

Sejtettem. Regisztráció kérés során elküldöd nekik a jelszavadat, amit a kérés feldolgozása során ki tudnak neked küldeni a visszaigazoló mailben anélkül, hogy ők plain textben letárolnák bárhova. Akivel leveleztél, annak valószínűleg halvány lila gőze sem volt a felhasználó regisztráció implementációs részleteiről. Az más kérdés, hogy mailben sem küldünk jelszót, de ez alapján a jelszó tárolásról nem mondható el semmi.

Thank you to god for making me an atheist

(#72) Jhonny06 válasza solfilo (#67) üzenetére


Jhonny06
veterán

Az EUStock oldalán meg általában fel volt sorolva összesen, minden gyártót beleértve mondjuk 10 telefon és ebből talán volt 5 készleten. Az mennyivel volt jobb? :))

(#73) Nimda válasza Jhonny06 (#72) üzenetére


Nimda
addikt

Gondolom te ilyen alkalmi ügyfél lehettél, mert egyáltalán nem "általában", hanem inkább nagyritkán, csak az új megjelenésű készülékeknél fordult elő. Amint a készleteiket feltöltötték és lezajlott a hype, mindig volt elérhető több típus is, ellenben a hivatalosnak mondott új xiaomi shoppal.

Én nagyon sajnálom hogy már nem lehet náluk vásárolni, nagyon jó volt az árszabásuk és a korrektek voltak. Szerencsére én a héten még megkaptam a múlt héten rendelt eszközeimet. Pedig az egyiken még gondolkoztam is, jól tettem hogy nem vártam vele.

[ Szerkesztve ]

(#74) Vigyorka válasza Jhonny06 (#72) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Ezt Te láttad? - :Y
Szerintem nem így volt... (az utolsó időszakot már az átállás befolyásolhatta - de a xiami.hu-nál és másik xiaomisnál még így is több volt és jó áron!)

Vigyorka

(#75) Jhonny06 válasza Nimda (#73) üzenetére


Jhonny06
veterán

Kétszer vásároltam náluk, viszont elég gyakran néztem a kínálatot és tipikusan azt a néhány Xiaomi modellt árulták, ami a legnépszerűbb volt, főleg az olcsóbb kategóriában. Összesen talán 3-5 Xiaomi modell volt, abból se volt elérhető mindegyik és még néhány Meizu meg valami noname márka.

(#76) Vigyorka válasza Jhonny06 (#75) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Veled kár vitatkozni!!! :C
Persze, igazad van... /már hiszünk neked... - biztos úgy volt... / :Y :K :Y

Vigyorka

(#77) rsf válasza Jhonny06 (#75) üzenetére


rsf
senior tag

Szerintem is elég gyér volt a kínálatuk, de karácsony elött elég jól feltöltötték a készleteket ami március végéig elég jól kitartott, Poco, Mi Max 3, Redmi Note 6 pro folyamatosan volt.
Én a Note 7-et vártam és a Mi Max3 on filóztam..
A Xiaomi.hu meg tényleg siralmas náluk kellene a legtöbb mindennek lennie még ha picit drágábban is.

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

(#78) Chaser válasza Jhonny06 (#72) üzenetére


Chaser
titán

Nehany gyartotol arultak nehany modellt, gondolom a legnepszerubb/legkevesebb gond van vele kiteteleknek megfeleloen
A xiaomi.hu a xiaomi mo-i hivatalos kepviselete, nem csak egy webshop a sok kozul, felettebb vicces, h ezzel szemben keszleten telefon alig van, ezert kinyitni is kar volt ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#79) #78687232


#78687232
törölt tag

Amíg még friss a téma, egy kérdés. Tudtok másik hasonló jó netes boltot? Sosem lehet tudni mire lenne szükségem, eustockon viszonylag elég sok mindent találtam.

(#80) Vigyorka válasza #78687232 (#79) üzenetére


Vigyorka
senior tag

+1 :R

Vigyorka

(#81) Jhonny06 válasza #78687232 (#79) üzenetére


Jhonny06
veterán

A legtöbb Xiaomi kiegészítőt vagy telefont megtalálod a nagyobb webshopokban, pl. Árukeresőn rákeresel.

(#82) Lauda válasza Sleed (#69) üzenetére


Lauda
félisten

Az első belépéskor megváltoztatod és kész.

(#83) MineFox54 válasza Lortech (#71) üzenetére


MineFox54
őstag

[kép]
Lap alja az érdekes.
Ez egy több év után jött mail, 2019ben egy kicsit kiakadtam rajta...

[ Szerkesztve ]

(#84) Dluinet válasza #78687232 (#79) üzenetére


Dluinet
nagyúr

turbado.hu

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#85) Lauda válasza Dluinet (#84) üzenetére


Lauda
félisten

A turbadoval nekem az első és egyetlen kalandom, mikor rendeltem egy csúcs lumiat tőlük, erre kiküldtek egy kibontott telefont, aminél szemmel láthatóan állt a por a fólia szélei alatt és angol töltő volt hozzá. Elálltam és visszautalták a pénzt.

(#86) nyisziati


nyisziati
veterán

Akit érdekel jóárasított, több éve működő magyar webshop, az priviben keressen.
Valós garival, 500 fős Facebook csoporttal.
Pl. Redmi Note 7 4/64 67.9 e Ft
Pocophone F1 6/64 85.9

(#87) Oldman2 válasza nyisziati (#86) üzenetére


Oldman2
veterán

Gondolom zárt FB csoport.

Ha valóban jól működik mi szükség a zártságra? Írd meg ide nyugodtan...

(#88) Chaser válasza nyisziati (#86) üzenetére


Chaser
titán

és mért titkos a neve?:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#89) Freiherr válasza Oldman2 (#87) üzenetére


Freiherr
őstag

A csoport az jól működik, csak gyanítom az adózás nem...🤣

XXX

(#90) Faterkam


Faterkam
addikt

Panaszkodtatok a Xiaomi Shop-ra, nemrég olvastam a FB oldalukon:
"Kérnénk minden megrendelőt, hogy a beüzemelt telefonokról osszanak meg minél több tapasztalatot, visszajelzést akár oldalunkon kommentben, akár fórumokon, csoportokban, hogy eljuthasson a márkával ismerkedők számára is a pozitív, vagy akár negatív vélemény. Számunkra fontos a visszajelzés, és az Önök elégedettsége.
Ezzel is segítve a piaci igények felmérését, újabb termékek bevezetését, a működésük további fejlesztését."

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#92) zolikaDB válasza Oldman2 (#87) üzenetére


zolikaDB
veterán

Nem zárt, hanem titkos.

(#93) Oldman2 válasza zolikaDB (#92) üzenetére


Oldman2
veterán

Ja, akkor bocs. A lényeg, hogy nem nyílt.

(#94) Faterkam válasza Lauda (#91) üzenetére


Faterkam
addikt

Tudom, ezt olvastam. Erre is linkeltem,hogy ők mit írtak ki :)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#95) nyisziati válasza Freiherr (#89) üzenetére


nyisziati
veterán

"A csoport az jól működik, csak gyanítom az adózás nem..."
:DDD
Olyan piacon élünk, ahol 5-10 e Ft perdöntő.

[ Szerkesztve ]

(#96) Faterkam válasza nyisziati (#95) üzenetére


Faterkam
addikt

Akkor legalább a garanciáztatásról írjál!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#97) Chaser válasza nyisziati (#95) üzenetére


Chaser
titán

te vásárolnál olyan shopból, aminek a neve titkos, és az állítólagos referencia fb csoport is szintén titkos?
na ugye...sokan mások sem ( :
de azért aranyos, h reklámozod

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98) zolikaDB válasza Faterkam (#96) üzenetére


zolikaDB
veterán

Szerintem nem túl fényes.
Még ha azt is mondja/van aki állítja, hogy az.

(#99) Jhonny06 válasza Chaser (#97) üzenetére


Jhonny06
veterán

Simán.. mennyivel rosszabb, mint itt a Hardveraprón egyes hirdetők? :D Amúgy a szürke/ügyesen behozott cuccok gariztatásával se szokott probléma lenni, de ezt már mindenki döntse el maga, hogy megéri-e neki.

(#100) nyisziati válasza Chaser (#97) üzenetére


nyisziati
veterán

Több éve ismerem, vettem már több telót is.
Egykor az eustock is így indult, a srác rendszeresen csekkolja az áraikat egyébként.

(#96) Faterkam : minden infó privátban, mint írtam.

(#98) zolikaDB : örülnék, ha nem akarnád "kitalálni" a dolgokat. Főleg, hogy leírtam: több éve működik a bolt, és 500 fő körüli tagsága van, visszajáró vevőkkel.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.