Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) D1Rect válasza Chaser (#199) üzenetére


D1Rect
félisten

Ne értetlenkedjé' mán' he'!
Nem adhat el hivatalos forgalmazó szürkeimportos cuccot.
Sufni GSM/magánszemély meg azt ad-vesz amit akar.

(#202) Chaser válasza D1Rect (#201) üzenetére


Chaser
titán

rajtatok kívül ki beszélt szürkeimportos termékről? én biztos nem ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#203) Graphics válasza Chaser (#196) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Zsoca leírta, a sufni azt csinál, amit akar, a partner nem.

A szerződés, az szerződés, leírt feltételek vannak.. Mondom, kár ezen rugózni, innen mindenki okosba tudná csinálni....

Kissady is leírta, hogy mennyiséget kell rendelniük.. nem 500db...

Illetve nagyon nem mindegy statisztikai szempontból, hogy hivatalos forgalmazója által eladott készülék vagy sufnigsm innen onnan érkezett cuccai..

Mindegy, én kiszálltam, ahhoz, hogy találgatsz, nincs hangulatom.. jó szórakozást.

@Faterkam, amit írtál, arra reagáltam

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#204) Chaser válasza Graphics (#203) üzenetére


Chaser
titán

áruld már el, a gyártó hazai képviselete mióta partnere a gyártónak? az a gyártó hazai képviselete, nem partner
előírják maguknak, h min. 500db-ot kell maguktól enniük?:) tényleg nagyon érdekelne
az elejétől vicc az egész amit itthon a xiaomi csinál
szerencsére most nem kell vennem telefont, de ahogy elnézem a mistoreból később sem lesz semmi

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#205) Graphics válasza Chaser (#204) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Amit tudtam leírtam neked is, és a többieknek is.

A szerződés, az szerződés, leírt feltételek vannak.

Nem a Xiaomi az üzemeltető. Nem maguknak írják elő, hanem a partnernek, az Authorized Reseller-nek. És hogy mióta partnere, nos gondolom amióta aláírták a szerződést...

Ahhoz, hogy valaki ezt megkapja feltételeket kell teljesítenie, ami szerződésbe van foglalva. Ezeket se Te, se én nem látjuk.

Viszont azt tudjuk, ha Te elvállalsz egy munkát szerződéssel, és nem teljesíted, akkor vannak arra vonatkozó szankciók... Kötbér pl. vagy nem kapsz árut, terméket...

És amióta világ a világ, ez bizony így van. Bocsi, de nem én értetlenkedek ebben az esetben, kerek perec egyértelmű nekem legalábbis.

Én értem, hogy szerződésen kívül tök fasza mindenkinek minden... De ez egy üzlet esetében nem úgy megy, hogy ja de az árukeresőn már elérhető....

Franchise rendszer van... Ezek fogalmak, ezeket ismered, tehát ne kerülgessük egymást itt naphosszat egymásra licitálva, mert semmi értelme...

Ez nem úgy van, hogy ebay-ről megrendelem és jólvan... A SufniGSM-ek javarésze viszont sajnos megrendeli aliról, innen-onnan amonnan...

És lassan zárhatjuk is, mert már nem is a témához kapcsolódik...

Az a része, hogy most ezen besértődve azt írod, hogy nem veszel onnan telefont, engem nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#206) kelzsoca válasza Chaser (#204) üzenetére


kelzsoca
félisten

A hivatalos képviseletek franchise rendszerhez hasonlóan működnek, így a boltokat működtető cégek a Xiaomi szerződött partnerei.

https://vertigostore.eu

(#207) Chaser válasza Graphics (#205) üzenetére


Chaser
titán

erre csak azt tudom mondani, szomorú, de nagyon, a xiaominál tudják, hogy a kedves leendő vevő ezeket pont lesz@rja? ha nem, legközelebb súgd a fülükbe....:)
aqua-t néztem az előbb, annyi xiaomi telefon van náluk mint a szemét, ők is szürkéznek?
egyébként fentebb írtam, fb-os szösszenet, árultak valami új dolgot, talán órát, promózták a fb-on, valaki beírta h minek promózzák ha rendelni nem lehet? erre benyögi a főmókus, h a fizikai bolt és shop két külön cég, és a lurdy házban átvehető az óra...nos, ezt is pont lesz@rja a potenciális vásárló, én ebből csak annyit látok, h zsákok üzemeltetik ezt a történetet, és járatják le a xiaomi nevet

kelzsoca
ez nekem nem volt kerek, de sajnos a végeredmény érdekel akkor is, mint potenciális vevőt
megkockáztatom nálatok több telefon volt összesen -xiaomival és egyéb más telefonokkal együtt -, mint náluk van most

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#208) Graphics válasza Chaser (#207) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem tudok mit mondani rá. :)

Attól mert nem tudod, még én vagyok a hülye gondolom :)

Én kiszálltam ebből, részemről ennyi.
Mindegy mit írok, valamit csak írsz rá, valamit csak rádobsz még... Másnak itt jelen esetben nem lehet igaza? Kár...

Győzködsz engem... Miközben más is megírta már mi a szituáció. Semmi gond.

Tisztellek annyira, hogy én ezt elengedem... Megpróbáltam leírni, le is írtam, hasztalan volt.

Töröltem a topicértesítőt, nem jövök ide többet, jó szórakozást.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#209) South Velen válasza Luck Dragon (#40) üzenetére


South Velen
addikt

Elvből sem rendelnék tőlük..

(#210) Chaser válasza Graphics (#208) üzenetére


Chaser
titán

mindenkinek lehet igaza
maradjunk már annál, te a céges hátteret "véded", én meg a felhasználó álláspontját mondom, mint láthattad, vagy visszaolvasol, nem csak az én véleményem
engem, mint felhasználót nem érdekel a háttérben való bénázás, sem jogi dolgok, gondolom ez evidens
jobb lesz nekem attól, h azért nem tudok telefont venni a mistoreból, mert xyz procedúra megakadt, vagy mert nincs elég zsetonja most éppen a partnernek 500 telefont venni? vagy mert nem tud elég telefont gyártani a xiaomi? nem, nem lesz jobb, ahogy őket az nem érdekli, én miből teremtem elő a telefon árát, engem az nem érdekel, hogy jut oda
amennyiben innentől féláron kapom a telefonokat tőlük, nagyon megértően fogom kezelni, ha vmelyik modellre egy hónapot kell náluk várni, míg másoknál van, "nem szürkéseknél" is ;]
sztem pontosan tisztában vagy vele, a webshop is milyen tipikus bohócképző banda által készült, egy gond van ezzel is, a bohócképzőket már rég elfelejtette mindenki, csak a xiaomi név maradt meg ott is

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#211) kelzsoca válasza Chaser (#207) üzenetére


kelzsoca
félisten

A hivatalos partnerei a gyártónak éppen a gyártó miatt szívnak, ez persze nem kell érdekelje a vásárlót, de jó azért ha kicsit rálátni erre a részére is a történetnek, az éremnek mindig két oldala van.

https://vertigostore.eu

(#212) Chaser válasza kelzsoca (#211) üzenetére


Chaser
titán

ezt értem, de pont ahogy mondod, ez engem mint vásárlót nem érdekel, de sztem senkit, aki vásárolni akar, de mihelyst megkérdezik, megfelel-e a listaár, állok-e úgy anyagilag, mert ha nem, -50%-ért is vihetek telefont, mindenképpen érdekelni fognak az ő nyűgjeik is :K de addig nem

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#213) solfilo


solfilo
veterán

Hivatalos forrásból amúgy lehet 2 év garanciával Xiaomit venni nálunk?

Már kétszer megszívtam, hogy nincs vagy csak 1 év a gari:
- Redmi 1-nél két hét után elszállt a töltésvezérlésnél valami, így 50-60%ig tudtam csak tölteni (Wayteq szervíz megnézte, nem tudta megmondani, milyen alkatrésszel van a baj, így nem kezdtünk el egymás után alkatrészeket rendelgetni Kínából), s mivel a telefont Kínából hozta haverom, nem volt mit tenni, kínai support mondta, hogy vigyem be egy kinti boltba, akkor intézkednek :D :O
- Redmi 2-nél 14 hónap után meghalt a memória benne, 1 év garancia volt rá :W
- Redmi 3S-t már 2 év garral vettem emagnál

Ha már meghízott a sima Redmi, Note felé kezdtem nézelődni, Redmi Note 7 kapható pár helyen 2 év garral (pl alza, turbado), de akkor ezek nem hivatalos forrásból jönnek elvileg, mert a xiaomi.hu-nál nincs még semmilyen Redmi 7? Vagy az alza hivatalos lehet, csak gondolom a cseh csatornából jön.

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#214) dugo_ válasza solfilo (#213) üzenetére


dugo_
veterán

Én a mediamarktban vettem 2 évvel. Nem tudom mennyire hivatalos, de mivel van családtag, aki az ottani szervizben tölti a telefonjaival a fél életét és eddig mindig megcsinálták neki, így bevállaltam. ;]

(#215) Faterkam válasza Graphics (#203) üzenetére


Faterkam
addikt

Pont ezért írtam, hogy a főoldalon Mi 8 Lite-ot reklámozni, és a Redmi kategóriába 1db. Redmi telefon van! Ez gáz, ennyi lett volna a HSZ-em lényege!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#216) Chaser válasza Faterkam (#215) üzenetére


Chaser
titán

nemértünkhozzá'...( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#217) Graphics válasza Chaser (#216) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Többre tartalak annál, hogy ilyen módon kezdd el fúrni a mondandóm.

Tartsuk egymást tiszteletben! Köszi.

Vagy átadtad másnak a regisztrációd, és ez nem az a Chaser?

@Faterkam: Úgy van, ahogy mondod :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#218) Chaser válasza Graphics (#217) üzenetére


Chaser
titán

Fel sem merult tiszteletlenseg, teljes nyugodalommal megosztanam ezt a xiaomi itthoni kepviseletevel is
Egyszeruen felcseszi a csimet', h egyik kedvenc gyartom ezt produkalja, arrol nem beszelve h a xiaomishop nevu bandat nem pereltek meg szet, sokan veluk azonositjak be a xiaomit
Brandet felepiteni nehez, lejaratni nagyon konnyu

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#219) Graphics válasza Chaser (#218) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Legalább van közös pont a mondandónkban, a xiaomishop-ot én is rühellem, főleg a legutóbbi maszlagos-mézes-csupros bullshit-tel, amikor is azt közölték, hogy ők mennyire frankók, hogy egy Ltd.-n keresztül aliról rendelik a telefonokat, számla nélkül.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#220) Chaser válasza Graphics (#219) üzenetére


Chaser
titán

Es ezt is mert hagyja a xiaomi?
Az h szamla nelkul, ezesetben sztem lenyegtelen, nalam annyi volt a szamla, h a kis kinai irt egyet:) attol fuggetlen banki kivonatban ott az osszeg, es afat us befizettem utana, mindenkepp annyit fizetek, ha van "szamla" ha nincs elado reszerol

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#221) Graphics válasza Chaser (#220) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Annyira nem hagyja a dolgot, mert augusztusban volt is ebből csete-paté, mert jó pár domain le lett lőve... Csak a fákingshop kijátszotta azzal a dolgot, hogy logót cserélt, ettől függetlenül nem tudom ez a dolog megy-e tovább még. xshop.hu néven

Furcsa szövődéseket látok pl. a helloszájomi kapcsán is... Érdekes ez.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#222) Faterkam válasza Chaser (#216) üzenetére


Faterkam
addikt

A Bolt indulása is bicskanyitogató volt, a Webfelület késése csak hab a tortán a XXI. században. Na és a Webshop használhatóságát nem is említem, szerintem házi feladatnak elment volna számtek órán. Na de hivatalos képviseletnek? Döbbenet. Ráadásul úgy látszik nem is törekednek a fejlesztésére! Ez is a márka lejáratása valahol. A Mezei user-t az érdekli, ha a csapból is az folyik, hogy megjelent a Redmi Note 7 global, akkor neki az kell! Ha nagyon kell, akkor ott hagyja a pénzét, ahol van raktáron. Szerintem!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#223) solfilo válasza dugo_ (#214) üzenetére


solfilo
veterán

köszi, majd megnézem náluk is vásárláskor, bár úgy fest kicsit vastagon fog a ceruzájuk. :D

solfilo

(#224) dugo_ válasza solfilo (#223) üzenetére


dugo_
veterán

Mostanában nem néztem, tavaly nyáron ~3ezer felárat fizettem a Note 5-ért.

(#225) Graphics válasza Faterkam (#222) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

És ha őszinték leszünk ez már off is.

:)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#226) Chaser válasza Faterkam (#222) üzenetére


Chaser
titán

pontosan, ezért mondtam ez bohóckodás, kár volt megnyitni, addig legalább nem járatták le folyamatosan a brand nevét

Graphics ez egy blog, nem szagmai' topik ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#227) Graphics válasza Chaser (#226) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nos rendben... Nem igazán értem mi lett a Chaser-rel, régen nem ilyen voltál. :/

Üdv a továbbiakban, lehet jobb akkor, ha kerüljük egymást. :) :R

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#228) Chaser válasza Graphics (#227) üzenetére


Chaser
titán

nézd, ez a véleményem, láttam mit szerencsétlenkedtek a weblap megnyitásásval - minőségét meg hagyjuk, pár ph-s srác különbet csinált volna gyosabban, olcsóbban, enyém is úgy készült -
ott voltam a megnyitón....pffffffffffffffffff, hagytam is a birkanyájat legelni, mentem tovább
a weblap csak nem akart elkészülni, nem tudom hányszor tolták az időpontot?
készletet sztem túltárgyaltuk, ha 1-2 nagyobb üzletben nagyobb választék van mint a mistoreban, az vicces
ha a xiaominál dolgoznék pár embert már hátsón rúgtam volna, de ha nekeik ez a standard és ez így jó, egészségükre
_elfogulatlan_ kívülállóként ezek tények, sztem nem én változtam, rólad süt h elfogult vagy a témában

szerk:
mindemelett most is még a note4 van amit tőled vettem, valószínűleg következő is xiaomi lesz - de nem noccsos' baromság -, de hiába van hivatalos xiaomi shop, kénytelen leszek majd nyilván egyéb boltból venni telefont ha eljön az ideje, és ez elég szomorú

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#229) Graphics válasza Chaser (#228) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:R Rendben.

Nem elfogult vagyok, inkább csak több rálátásom van a dolgok kapcsán, mint pl. ahogy már említve lett a franchise jellegű modell is.

Azt meg, hogy ki hol veszi, teljesen szabad döntés persze. :)

A weblapok már csak ilyenek... Nem készült el időben, lehet mással is előfordult már. ;]

Többet viszont inkább nem mondanék, ez a két nap is felesleges időrablás volt úgy gondolom, inkább hasznosabb munkavégzésre fordítom ezen energiáimat... Pedig megfogadtam, nem megyek bele ilyen parttalan "vitákba..."

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#230) South Velen válasza Faterkam (#222) üzenetére


South Velen
addikt

Egyetértek.

(#231) Chaser válasza Graphics (#229) üzenetére


Chaser
titán

ha nem vagy elfogult, akkor ne játssz "innentől kerüljük egymást" mert más a véleményem :P
azt tudom, én anno a webshopnál kitűztem egy időpontot, és megnyitott, az igaz, h nyáron volt olyan hónap, h 3x mentem ki a lakásból, meg 1x sikerült eljutnom fodrászhoz egész nyáron, de megnyitott arra az időpontra mikorra beharangooztam, és én nem egy brand hazai webshopját indítottam, csak egy ahhoz képest egy utolsó nimandot, és volt probléma bőven, mindenben 0 tapasztalatom volt a kereskedésen kívül, de megoldottam
sztem egy ügyfelet se érdekelte, mennyit kellett güriznem ezért, csak egy dolog volt fontos, a kitűzött időpont percre pontosan stimmelt és lehetett vásárolni:) kifogás ezer van, de eredmény csak egy, erre én se tudok többet mondani

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#232) D1Rect válasza Chaser (#228) üzenetére


D1Rect
félisten

Van egy csomó termék tök jó áron, ami van nem is érdemes rendelni kintről.
Oké, nincsen minden elérhető telefon, de most is tudnék venni, ha akarnék.

Tudom, legyen minden lehetőleg ingyen és 2 év garanciával. :)

(#233) Chaser válasza D1Rect (#232) üzenetére


Chaser
titán

"Tudom, legyen minden lehetőleg ingyen és 2 év garanciával. :)" :K ;] ezzel sztem mindenki elégdett lenne ( :
részemről az is elég lenne, ha lenne megfelelő választék, _telefonból is_
meg esetleg a webdesignt kicsit megdesignolhatnák', de előbbi sokkal fontosabb

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#234) Graphics válasza Chaser (#233) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A hiányzott készülékek hamarosan elérhetőek lesznek, illetve azt is mondtam/tuk már, hogy bizonyos termékekből hiány van, vagy esetleg nagyobb mennyiséget kell rendelni.

Milyen telefont hiányolsz, amúgy a választékból? Egy konkrét modell megnevezése sokat segítene.

( webshop kapcsán nem rád gondoltam. Amúgy hova lett a weblap, mert nem találom mostanság :( )

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#235) D1Rect válasza Chaser (#233) üzenetére


D1Rect
félisten

Érthetően elmagyarázták az okokat, hogy miért ez a helyzet.

(#236) rsf válasza Graphics (#234) üzenetére


rsf
senior tag

Redmi note 7 mikor lesz már végre? :)

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

(#237) Chaser válasza Graphics (#234) üzenetére


Chaser
titán

általánosságban, redmi, note szériák, sok szín, flagship, gammer' fon, laikusnak ebből a készletből mi jön le? a xiaominak ennyi telefonja van, én teljesen megértem a háttér folyamatokat, de ez a vásárlót nem érdekli, az érdekli tud-e vásárolni vagy sem
az én shopom parkolópályára ment, pl az ellátási hiány is közrejátszott benne, azért nem tartok fenn shopot, h ne lehessen vásásrolni:) de a bürokráciából is elegem lett, meg én is úgy voltam vele a végére mint az eustock, hogy inkább átállok cégekre, az ev-t meg kinőttem közben, kft-t nem akartam, osztán' úgy voltam vele egy időre elég, csináltam mást, majd lehet újra előveszem a shopot, bár már nincs annyi fantázia abban a történetben, de meglátom

D1Rect
laikust ez nem fogja érdekelni, nem is fog tudni róla, csak azt látja ami van, pontosabban ami nincs, ez a probléma, az én okosfejemben' sem fordult volna meg, h pont a hivatalos képviseletek szívatja a gyártó a hülyeségeivel

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#238) draco31


draco31
veterán

Az aqua elég rendesen felpakol xiaomi cuccokkal, bár 1-2 cucc ára nem az igazi.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#239) South Velen válasza draco31 (#238) üzenetére


South Velen
addikt

Akarodmondani mindegyik rohadt drága. :)

(#240) Ghard válasza nyisziati (#86) üzenetére


Ghard
őstag

Én inkább ajánlom a publikus facebook csoportokat, ahol kuponokat osztanak banggoodra és gearbestre. :)
A 6/64es Pocophone kuponos ára 77e Ft körül mozog, erre kb még egy ezres a vámmentes szállítás.

(#241) nyisziati válasza Ghard (#240) üzenetére


nyisziati
veterán

Az se rossz.
Bár az utóbbi időben elszórtan hallottam panaszokat, hogy a vámmentesnek hirdetett szállítás végül mégis áfáztatásba torkollott.
Nem gyakran, az igaz, de előfordult.
Valaki fel is hívta rá a figyelmet, hogy az ÁSZF-ekben külön disclaimer sor van beiktatva erre az esetre (magyarul nem vállalják a felelősséget és nem fizetik ki az áfát, ha megcsípik a csomagot).

(#242) solfilo válasza solfilo (#213) üzenetére


solfilo
veterán

Végül nem vártam tovább és megvettem a Redmi Note 7-et (4/64) alzánál, 2év garancia, global verzió a doboz szerint, CE jelölés van a hátulján. Úgy fest előbb ideért a telefon a cseh csatornából, mint a magyarból.

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#243) kelzsoca válasza solfilo (#242) üzenetére


kelzsoca
félisten

Meg tudjuk nézni, hogy milyen országba szánt készüléket vásároltál. ;)

https://vertigostore.eu

(#244) rsf válasza kelzsoca (#243) üzenetére


rsf
senior tag

Erre én is kíváncsi lennék.. :)

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

(#245) solfilo válasza kelzsoca (#243) üzenetére


solfilo
veterán

Mit adjak hozzá? :)

mod: megnéztem itt IMEI alapján

Czech Republic

Ha tippelnem kéne, cseh csatornában azért van előbb a telefonból, mert alza jó nagy, több országban is jelen van, így nagyobb volumenben rendelhet.

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#246) Luck Dragon

Én a MI9-et várom, bár még fogalmam sincs hogy hol és merre rendeljen meg.
(Külföldi rendelést nem nagyon szeretnék).
Esetleg van valakinek valamilyen tippje? :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#247) kelzsoca válasza solfilo (#245) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ezt szerettem volna mutatni, de látom ismerted. :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#248) solfilo válasza kelzsoca (#247) üzenetére


solfilo
veterán

még nem ismertem, de a hsz-ed hatására google-el keresgélni kezdtem. :R

solfilo

(#249) vince válasza kelzsoca (#247) üzenetére


vince
őstag

Az normális, hogy a két éve az EUstocknál vásárolt Redmi 4X-em esetében Delivery address: Hungary szerepel? :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#250) kelzsoca válasza vince (#249) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, ezt kell mutassa.

https://vertigostore.eu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.