Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) harry3


harry3
őstag

A kedvencem, hogy mindenki fenyegetőzik a kedveléssel. Gondolom jól megijedt a vezetőség, hogy visszaesett a kedvelők/követők száma... ja várj, ezek után a kutyát nem érdekli. :DDD
Amúgy kétszer rendeltem onnan. Minden rendben zajlott, gyorsak voltak. Ha egyszer megint Xiaomi telefon vásárlására vetemedtem volna biztos, hogy onnan rendeltem volna.

[ Szerkesztve ]

(#2) twollah1976


twollah1976
őstag

Van ez igy.

Annyira nem hat meg a dolog, mar nem voltak olyan jo araik, mint regen.

Regen minden jobb volt...

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#3) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Persze hogy mindenki cégre vesz onnan, így ÁFA nélkül hozható ha jól látom. Jah és persze cégekre nem vonatkozik a 14napos visszaküldés.... egy gonddal kevesebb ;]

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4) Hieronymus válasza Dr. Romano (#3) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Mióta nem kell a cégeknek, vásárláskor kifizetni a ÁFA-t?

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#5) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztos, hogy kell a 😀 smiley a bejegyzés/topik címének végére? :U

Samsung Galaxy A54

(#6) Vigyorka


Vigyorka
senior tag

Régóta nem láttam náluk új terméket...
A Redmi Note 7-t vártam náluk - hát most kiesett...
((4-5 ször voltam az elégedett vevőjük! - sajnálom, mert megbízható volt... :W ))
Kíváncsi vagyok a viszonteladóikra és az áraikra.. (kiírhatnák az oldalukra az elérhetőségüket...)

Vigyorka

(#7) pilóta válasza Hieronymus (#4) üzenetére


pilóta
nagyúr

Mióta beléptünk az EU-ba.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8) Dr. Romano válasza Hieronymus (#4) üzenetére


Dr. Romano
veterán

link

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#9) Agostino


Agostino
addikt

nekem nem adta ki a bolt... szerettem volna vásárolni tőlük telefont, elfogyott. megkérdeztem: lesz-e még raktáron? nem és nem tervezik többet forgalmazni. két nap múlva megint volt raktáron. ┐( ̄ヮ ̄)┌

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#10) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Elég sokat rendeltem tőlük, most is tervben lett volna egy óra, de akkor erről ennyit... :(

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#11) rsf válasza pilóta (#7) üzenetére


rsf
senior tag

Ja ja, csak ez egy szlovák székhelyű cég, szlovák áfával!! :)

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

(#12) pilóta válasza rsf (#11) üzenetére


pilóta
nagyúr

És? A szlovák cég is EU-s. EU-n belül nem kell áfát fizetni (nyilván nem is igényelheted vissza...).

Aki él és nem boldog, az téved!

(#13) Freiherr


Freiherr
őstag

Én azt hiszem, az eustockot az egyszerű vásárlók futatták fel erre a szintre.
Szóval sz@rjatok sünt legyetek szívesek, ha már így együtt vagyunk. 🤭

XXX

(#14) Telda


Telda
addikt

Sajnálom a döntést, vettünk innen jó pár telefont, megbízható bolt, megbízható garanciával.
A MI9-et is innen terveztem volna megvenni, ha forgalmazzák, hát már nem...
Azt lehet valahonnan tudni, hogy kik is azok a viszonteladók?

(#15) rsf válasza pilóta (#12) üzenetére


rsf
senior tag

Csak arra utaltam, hogy ott nem 27% az áfa.
Szóval nem értem, hogy egy cég miért őket választaná?
Céges telót soha nem ott vettünk, mert magyar cégnél 5-10eFt-al több volt ugyanaz a teló de az áfánál vissza jött a különbség.
Inkább kis egyéni vállalkozók és magánszemélyek vásároltak náluk.
Fura az egész, sajnálom. Pár dolgot én is vettem náluk anno.
Üdv.

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

(#16) d@vee


d@vee
őstag

Terveztem telefont venni náluk, így sajnálom. De szarjuk le azokat, akik idáig juttattak minket, gondolhatják. Berezeltek a digital és emag szerelmétől? ;]

Ja

(#17) pilóta válasza rsf (#15) üzenetére


pilóta
nagyúr

De mi köze ehhez annak, hogy ott mennyi az áfa? Pont az a lényege az EU-s adószámnak, hogy EU-n belül nettó áron vásárolsz, tökmindegy, hogy mennyi lenne az áfa, ha nincs rá. Ha olcsóbb a nettója, mint itthon, akkor onnan kell venni...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#18) Ceree


Ceree
senior tag

Nincs két hete, hogy sokadszor vettem tőlük cuccot, nagyon sajnálom, hogy így döntöttek, elég megbízható bolt volt, bár garanciális ügyem nem volt velük.

Xiaomi hivatalos magyat webshopjából akartam amúgy venni mindent, de hetekig néztem az "elfogyott" feliratot, így ismet máshova kellett fordulnom. Eustock-nál legalább volt "Értesítést kérek gomb", ami működött is.

Másolat_eredetije

(#19) Hieronymus válasza Dr. Romano (#8) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ha jól gondolom ez csak belországi vásárlásra vonatkozik és nem belföldire.
Illetve a számlák alapján be kell fizetni a vásárlás után az áfát Magyarországon..

Ja, ez nem magyar cég. Megunhatták a magyar számlák utáni szeparált adóbevallást.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#20) Viktor0610 válasza Hieronymus (#19) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem hinném, hogy ez a megoldás.
Mert hiába szlovák cég, tudtommal Szlovákiába nem szállítanak.

Samsung Galaxy A54

(#21) Mr X válasza Viktor0610 (#20) üzenetére


Mr X
veterán

Nem kelzsocáék csinálják már a boltot?

(#22) Viktor0610 válasza Mr X (#21) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Passzolom, nem követem a cég dolgait, csak pont tegnap futottam bele egy ilyen kijelentésbe.

Samsung Galaxy A54

(#23) Dluinet


Dluinet
nagyúr

ott van helyette a turbado.hu

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#24) Sleed


Sleed
aktív tag

Es a ceges kapcsolattartok jelszavait is plaintextben fogjak tarolni a rendszerukben? :U

(#25) instantwater válasza Sleed (#24) üzenetére


instantwater
addikt

:Y

Én ezért használok mindenhova egyedi random 25 karakteres jelszót.
Tárolják plaintextben, vagy akár a kéménybe krétával is felírhatják, nem zavar, úgy sem jó máshova, és felhasználóként nem tudhatod, hogy mikor plaintext és mikor titkosított egy jelszó az adatbázisban.

[ Szerkesztve ]

(#26) Lortech válasza Sleed (#24) üzenetére


Lortech
addikt

Miből gondolod?

Thank you to god for making me an atheist

(#27) janeszgol


janeszgol
félisten

Kár. Jó áron volt a MI A2 Lite.

(#28) Luck Dragon

Magam is sokat rendeltem tőlük én nagyon sajnálom a dolgot . :(

Ceree garanciális dologban is csak pozitívan tudok róla nyilatkozni.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#29) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Igazából ez egy logikus döntésnek tűnik. Van már hivatalos Xiaomi bolt Magyarországon. Az árak valószínűleg hasonlóak. Itt csak úgyis az fog vásárolni aki nettóért szeretne. :D

(#30) Pro Koryak válasza INGJOKE (#29) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Ja, a Meizu-t is megkapod máshol 20-30e-el drágábban. :R
+ pár hét után már akciós áron nyomták a telókat.
A szaromishop meg kicsit sem, csak kifutáskor, ha már itt volt az újabb széria. :W

(#31) Chaser válasza Pro Koryak (#30) üzenetére


Chaser
titán

nekik semmki közük a xiaomihoz, a xiaomi.hu a hivatalos márkaképviselet, az tavaly valamikor indult, elég nyögvenyelősen, napokban néztem milyen választékuk van, siralmas, legnimandabb kinai webshopnál is több xiaomi telefont lehet venni, 5 telefon a listában, abból talán 2 készleten..pfffffff

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32) Lauda


Lauda
félisten

Gondolom a navosok odakoppintottak kicsit.

(#33) somogyib


somogyib
őstag

Én is két telefont tőlük vettem, és volt tervben még további is. Nem értem a döntést.

Várjuk eustock magyarázatát. :)

(#34) Chaser válasza somogyib (#33) üzenetére


Chaser
titán

cikkkben ott a magyarázat kép formájában, ha mégsem az a valós, nem fogják az orrodra kötni ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35) Agostino válasza Chaser (#31) üzenetére


Agostino
addikt

feleségemnek készültünk telefont venni, gondoltam rá, hogy megnézzük a xiaomi boltot, vettem volna mást is nem csak telefont, de elriasztott, hogy minden majd jön, nem kapható, nincsen. szóval ja, felejtős hely egyelőre...

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#36) Chaser válasza Agostino (#35) üzenetére


Chaser
titán

nekem későbbiekben is, a megnyitó is szervezetlen volt, utána webshopnyitással kapcsolatban csak folyamatos hanukázás ment, most már van shop, csak termék nincs ( : marad a vizes bolt meg pár nagobb ha legközelebb is xiaomi telefont akarok venni

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#37) draco31


draco31
veterán

Az elmúlt hónapban 4db power bankot is rendeltem onnan ismerősöknek, és egyéb dolgokat, mert ott volt a legolcsóbb. Telefonom is onnan van, meg egyéb dolgaim.
Akkor így jártunk, lehet törölni a regisztrációkat :(

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#38) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Még szerencse, hogy én eddig is GB-ről vásároltam minden Xiaomi terméket...:D

(#39) draco31 válasza INGJOKE (#38) üzenetére


draco31
veterán

Igen, de volt eustockon olyan ami hasonló árban volt, így nem kellett annyit várni rá.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#40) Luck Dragon

Ha már így a boltok kerültek szóba, akkor a Xiaomishop.hu-ról érdemben aki már vásárolt tőlük milyen tapasztalatai vannak velük kapcsolatban? :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#41) Viktor0610 válasza Luck Dragon (#40) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha van nekik a termékből, akkor OK, de ha nem rendelkeznek velw, akkor elég hosszú lehet a beszerzés. Berendelik Kínából.
Garanciális ügyintézésben nincs velük tapasztalatom.

Samsung Galaxy A54

(#42) Dluinet válasza Luck Dragon (#40) üzenetére


Dluinet
nagyúr

csak utánvéttel és készülj fel a 4-6 hetes szállításra,
ha előre fizetsz, akkor 8-12 hét a szállítás (2-3 hónap)

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#43) Luck Dragon válasza Dluinet (#42) üzenetére

Még akkor is ha készleten van nekik?

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#44) Chaser válasza Luck Dragon (#40) üzenetére


Chaser
titán

van neki itt saját fóruma, olvasgass ( : ft-ot nem hagynék náluk, akkor már inkább közvetlen csájnából' rendelnék

szerk:
be is akartam őket jelenteni pár illetékes helyen, aztán dolgom lett, de úgy látom illene pótolnom

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#45) Dluinet válasza Luck Dragon (#43) üzenetére


Dluinet
nagyúr

akkor akár 2 héten belül meg lesz, de csak utánvétel kérd
eset leírás

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#46) INGJOKE válasza draco31 (#39) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nyilván egy 10000 forintos tételnél a gb-n se lesz 2000 ft. Hanem olyan 7-8 ingyen szállítással. Viszont a telefonom és a laptopomon nagy sok 10000-es maradt a zsebembe. A telefon 150 volt, náluk 180, a laptop nem is volt náluk az kb 266 volt itthon egy helyen volt 400 k-ért, de nem volt készleten...:D

Én mondjuk nem vagyok olyan türelmetlen, hogy akár 2-3 e forinttal drágábban megvegyem itthon, ha nem élet halál kérdése...:D
Minden hónapban kinézek vmit, vagy többet és megrendelem következőbe megjön. Nekem ez így tökéletes. :D

(#47) D1Rect válasza Luck Dragon (#40) üzenetére


D1Rect
félisten

Ne.

(#48) draco31 válasza INGJOKE (#46) üzenetére


draco31
veterán

Nem úgy mondom. Hanem ezt pl. itthon egy 1000-ért vettem, és postám sem volt hozzá, mert személyes átvétel volt.
Ezt a bankot meg 6500-ért lehetett eustockon megvenni.
Egyébként én is külföldről rendelek szinte mindent :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#49) Faterkam


Faterkam
addikt

Kár értük! Nem értem miért jó ez! Maradhattak volna a mezei Userek is! :/

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#50) Pro Koryak válasza Chaser (#31) üzenetére


Pro Koryak
addikt

"xiaomi.hu a hivatalos márkaképviselet"

Hát azt pont lesz.rom, melyik a Mo-i képviselet. Főleg úgy, hogy nincs náluk választék + aranyáron adnának mindent. Már azt a 4-5 sazrszutyok telefont, amit kínálnak.
Szégyen!

"nekik semmki közük a xiaomihoz"
Annyi azért csak van, hogy kizárólag Csacsomi termékeket forgalmaznak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.