Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Chaser válasza Jhonny06 (#99) üzenetére


Chaser
titán

egészségedre:) engem a "hirdetők" sem hatnak meg
régen rossz az a "bolt", amivel kapcsolatban privátban kell érdeklődni egy ismeretlentől, és nincs róla semmi info, jah de, titkos fb csoport
elképzelem, valahogy megvan a cím, elmegyek, ember zsákkal a fején nyit ajtót (((( : ofc top secret feliratú pólóban

szerk:
nyisziati
messziről jött ember azt mond amit akar, én meg azt mondom:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#102) nyisziati válasza Chaser (#101) üzenetére


nyisziati
veterán

Ó te jó ég.

Na figyi: belépsz a csopiba. Akár több évre visszamenőleg megnézheted a hsz-eket, privátban tudsz érdeklődni tagoktól, akik valós néven vannak fönt, a tapasztalataikról.

ENNYI.

(#103) Lauda válasza nyisziati (#86) üzenetére


Lauda
félisten

magyar webshop

A webshopoknak szokott lenni webcíme is.

(#104) nyisziati válasza Lauda (#103) üzenetére


nyisziati
veterán

Külföldi (ismert kínai) webshop magyar raktáraként működik.

(#105) Chaser válasza nyisziati (#102) üzenetére


Chaser
titán

erre én is csak ennyit tudok mondani..ó te jó ég :d persze, majd oknyomozást tartok
mifelénk a webshopoknak van publikus címük, weboldaluk, hozzájuk tartozó cég és adószám, ha meg nincs, akkor valami seftes bandáról beszélünk, valószínűleg majd olyanoknál hagyok pénzt ha nagyobb értékről van szó, mert kis tételnél meg olyasminél, aminek a meghibásodási esélye minimális az más dolog, 100e-s telefon megint más dolog

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#106) nyisziati válasza Chaser (#105) üzenetére


nyisziati
veterán

Feleslegesen téped a szád. Ha nem akarsz oknyomozást tartani, nem bízol többszáz elégedett, visszatérő vevőben, akkor nem - és kész.

Szia.

(#107) Jhonny06 válasza Chaser (#105) üzenetére


Jhonny06
veterán

Oké, nem érdekel a dolog, vettük. :) Csak akkor miért vagy még mindig itt.. :D

(#108) JoeCockBill válasza nyisziati (#104) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

nem webshop, régi hardveraprós eladó. egyébiránt felesleges reklámoznod, nem fog ismeretleneket bevenni. szóval javaslom ne tedd

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#109) zolikaDB válasza nyisziati (#100) üzenetére


zolikaDB
veterán

Szerintem örülhetsz is :)
Első vásárlói közt voltam, és folyamatosan vettem tőle ezt-azt, apróságtól a nagyon drága cuccig, és voltam már "első hazai példányos" tulaj is.

(#110) Chaser válasza nyisziati (#106) üzenetére


Chaser
titán

sztem kettőnk közül te "téped a szád", és jó lenne ha visszább vennél belőle egy icipicit
nem én reklámoztam be egy noname húdeodab@szokazáraknak' "webshopot"
annyit kiadhatna az eszed, ha nem legális akkor nem promózod publikus fórumon

Jhonny06
tudtommal ez a megszűnt az eustock topik , nem pedig a nimand top secret elérhetőség néküli webshopok topikja, de javíts ki ha tévedek:) és akkor is, ha nem kommentehetek oda ahova akarok...( :

szerk:
az is lehet tudom kiről van szó, csak épp azt nem tudom minek reklámozni...:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#111) Lauda válasza nyisziati (#104) üzenetére


Lauda
félisten

Ezek szerint mégsem magyar webshop, mert annak lenne weboldala valószínűleg és lenne törvényi háttere is az egésznek.

(#112) Jhonny06 válasza Chaser (#110) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem értem, hogy minek rugózol a témán, ha nem érdekel. Igen, ez az Eustock topicja, de te ezen a konkrét témán rugózol.

(#113) nyisziati


nyisziati
veterán

Rendben srácok.
Nem akarok vitatkozni senkivel.
Segítő szándékkal írtam, hogy aki az eustock "megszűnése" után kedvező áron akar jó garanciális feltételekkel telefont venni, az megtehesse.
Bocsánat, ha valakit megsértettem, az érzéseibe gázoltam, vagy egyáltalán keserű szájízt okoztam neki.

Aki nem így érzi, továbbra is elérhet privátban.
Jó éjszakát.

(#114) rsf válasza nyisziati (#113) üzenetére


rsf
senior tag

Én szeretnék egy note 7-et hamarosan..
De nincs fb-m szóval akkor eláshatom magam?.. :)

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

(#115) Dr. Romano válasza rsf (#114) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Vegyed az emagból és gariban küld vissza az extrém digimonnak ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#116) A2lite válasza nyisziati (#113) üzenetére


A2lite
csendes tag

Adószàm, telephely?

[ Szerkesztve ]

(#117) Vigyorka válasza A2lite (#116) üzenetére


Vigyorka
senior tag

Te a NAV-tól vagy??? :F :F :F

[ Szerkesztve ]

Vigyorka

(#118) Agostino válasza Vigyorka (#117) üzenetére


Agostino
addikt

ez abból következik, hogy két nyilvánosan hozzáférhető adatot elkért? owen wilsont idézve: wow

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#119) rsf válasza Dr. Romano (#115) üzenetére


rsf
senior tag

Vettem már Emagtól Xiaomi telefont és Wayteq garancia papírja volt mint az eustockos telóknak.
A hivatalos Xiaomi boltot is a Wayteq nyitotta
Szóval adódik a kérdés hogy miért is szervizeli a wayteq a konkurencia telefonjait aki ráadásul nem is tőle veszi a telefonokat? :F
Lehet hogy ez van a háttérben??

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

(#120) Vigyorka válasza Agostino (#118) üzenetére


Vigyorka
senior tag

"két nyilvánosan hozzáférhető adatot elkért?" - akkor miért kéri... :C (-Bocs!)

Vigyorka

(#121) Dluinet válasza rsf (#119) üzenetére


Dluinet
nagyúr

különböző üzletág a kereskedelem és a szerviz
xiaomi nem konkurenciája a Wayteq-nek

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#122) Chaser válasza rsf (#119) üzenetére


Chaser
titán

Honnan az info, h a wayteq nyitotta a xiaomi.hu-t? Legjobb tudomasom szerint a xiaomi hivatalos kepviselete, azr el tudom kepzelni, h a wayteq pedig hivatalos szerviz partneruk

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#123) rsf


rsf
senior tag

Ezt beszélték.. Nem tudom honnan jött az infó talán innen:
[link]
Üdv.

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

(#124) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

Ez a titkos/privát vételezési csatorna, amiről szó esik, az olyan ahol rákérdezek a garanciára és jön a válasz, hogy ja a gari az rajtam keresztül.....hogy mi van??? A T-72 komám, az menjen rajtad keresztül!
Se számla se gari, mégis van, aki ilyen forrásból vásárol? :(
Annyi webshop annyi akcióval ontja a termékeket, miért vannak még ilyen törvényelkerülő lehetőségek nyitva?

(#125) Chaser válasza rsf (#123) üzenetére


Chaser
titán

Ebben en semmilyen utalast nem latok, h a wayteq nyitotta volna a xiaomi.hu-t, egyebkent erdekes is lenne, nem csak telefont arulnak hanem sok ciaomi termeket - mar amikor eppen van is nekik ( : -

ubyegon2
Napokban neztem itt egy cpu-t, 20e alatti, 1-2e ft-tal volt olcsobb mint az ertelmes shopokban, adtam neki egy esrlyt h nem mutyis tortenet csak nem irta ki a webshopjat, talan 2 nap mulva valaszolt, h a kiirt ar novekedett, szamla nincs, gar " rajtam keresztul nagykerben intezem", br bolti arnal 1000ft-tal olcsobban...hangosan felrohogtem ( : jo madarfogast kivantam neki, sok a balfek aki kettoig nem tud elszamolni

Szerk:
Megbizhato tagtol vettem en is telefont, de annak meg is latszodott az aran:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#126) Dr. Romano válasza ubyegon2 (#124) üzenetére


Dr. Romano
veterán

"Se számla se gari, mégis van, aki ilyen forrásból vásárol?"

Kb én, az összes telómat 2010 óta, mind valami csína webshopból vettem. Számla? Valami visszaigazolást küldenek... gari, jah van a kínai webshopon keresztül csak küld vissza....

Ok a legutolsó telonk (Mi A2) az EU stockból jött mert ott volt a legolcsóbb.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#127) ubyegon2 válasza Chaser (#125) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Na kb ezekre gondoltam! Nemhogy kicsit törvénytelen, de még égbekiáltóan bunkó pofátlanság is, ami megy itt.
A bolti bruttónál olcsóbb egy ezressel.....köszi. :((
Csak halkan csodálkozom, hogy ez mehet amúgy a PH-n......

(#126) Dr. Romano

Kínai webshop az más tészta, bár én inkább csak apróságokat veszek onnan. :)

[ Szerkesztve ]

(#128) ubyegon2 válasza Dr. Romano (#126) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ja, ha már kínai teló, másfél éve jóval olcsóbban vettem a telómat Edigitalnál, mint a kinézett Eustock ára. 4X 37-ért. Szóval ha van ideje az embernek, jogtiszta normál forrásból dokumentáltan is lehet jó áron venni telót is.

(#125) Chaser

Ha tényleg tudod, hogy megbízható és nem ilyen idiótánaknézős áron akar lehúzni, úgy belefér még...... ;)
Pendrive-ot én is vettem már megbízható topikismerőstől. Jó áron.

[ Szerkesztve ]

(#129) kelzsoca válasza Chaser (#122) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mi Store-t a világon bárhol kizárólag a gyártó, vagy annak szerződött, hivatalos partnerei nyithatnak a Xiaomi engedélyével, és támogatásával.

Magyarországon két hivatalos partnere van a Xiaominak, az egyik a WayteQ Europe Kft., a másik az Ingram Micro Magyarország Kft.
A magyarországi offline (Mi Store, Lurdy ház) és online boltot (xiaomi.hu) a WayteQ Europe Kft., mint hivatalos Xiaomi partner működteti.

A fent nevezett két cég közül a WayteQ rendelkezik saját szervizzel is, az Ingram kiszervezi a szerviztevékenységet, ha minden igaz a Telemax felé.
Az Ingram inkább szolgáltatói csatornákon értékesíti a készülékeit.

A Xiaomi hivatalosan tehát ezzel a két céggel képviselteti magát hazánkban, a rajtuk keresztül vásárolt készülékek tiszta forrásból, közvetlenül a Xiaomitól érkeznek.
Azon kereskedők, akik nem ezen csatornán szerzik be készülékeiket a szürkeimportos vonalat erősítik.

https://vertigostore.eu

(#130) Dr. Romano válasza ubyegon2 (#128) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nem mondtál újat ezzel a hsz-el. Minden egyes teló vásárláskor körbenézek és általában nem az itthoni webshopok nyernek... persze vannak jó pillanatok ha az ember épp megcsípi.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#131) ubyegon2 válasza Dr. Romano (#130) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Nem mondtál újat ezzel a hsz-el. :P

Akkor ezt most pótolnám, engedelmeddel persze. :R

Új.

(különben meg az lehet a baj, hogy mindig körbenézel, én például merően egyenesen nézek csak, ha terméket keresek, ugyanis olyan kis kiterjedésű a monitorom)

***********

A svájciak nem azért úgy vásárolnak, mert annyi pénzük van, hanem azért van annyi pénzük, mert úgy vásárolnak, ahogy. ;)
Például a vásárlási szokásaink miatt sem leszünk soha svájciak......

[ Szerkesztve ]

(#132) Dr. Romano válasza ubyegon2 (#131) üzenetére


Dr. Romano
veterán

ah.... really :U

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#133) Lauda válasza ubyegon2 (#131) üzenetére


Lauda
félisten

A svájciak véletlenül nem azért tartanak ott, ahol, mert az elmúlt 1-2 évet leszámítva a világ lopott, sikkasztott, dugdosott pénzeinek a fialtatója, az adóelkerülés és adócsalás fellegvára volt? Erre aztán büszkék lehetnek.

(#134) ubyegon2 válasza Lauda (#133) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Azért is, de én most a vásárlási szokásaikra utaltam. A geopolitikai geoharcászati/hadmúveleti helyzetük meg adott volt. Melyik ország ne használná ki, ha minden bandita oda akarná rejteni a pénzét, még minielnökök is utaznak oda néha vonattal nagy bőröndökkel, szóval a mi pénzünket is ott fialtatják! ;)

(#135) rsf válasza Dluinet (#121) üzenetére


rsf
senior tag

Az eustock a konkurenciája nem a xiaomi.. :W

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

(#136) rsf válasza kelzsoca (#129) üzenetére


rsf
senior tag

Köszi, hogy a segítségemre siettél. :)

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

(#137) Dluinet válasza rsf (#135) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Eustock is xiaomit forgalmaz nem? Xiaomi telefont meg a Wayteq szervizeli, és a költséget a xiaomi fizeti.
Nem értem hol itt a konkurencia.
Wayteq nem kizárólagos forgalmazó, és max megbízott szerviz.
Te kevered a szolgáltatásokat.

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#138) rsf válasza Dluinet (#137) üzenetére


rsf
senior tag

A Wayteq hivatalos forgalmazó és szervíz is.
Ha az eustock tőle vette a Xiaomi cuccokat akkor nem szóltam.
A lényeg:
Ha én lennék egy márka hivatalos importőre és szervize nem hinném, hogy szervizelnék szürke importos cuccokat. Ha csak szervíz lennék akkor az más tészta.
Persze ez csak találgatás.

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

(#139) Dluinet válasza rsf (#138) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Ha pénzt kap a szervizelésért, miért mondana le a több biztosan fizetős munkáról?
Jobb szerviz > jobb a márka megítélése > több eladott készülék >több pénz.

Ha nincs szervizelve >nincs plusz munka, így plusz pénz sem > rosszabb vásárlói ítélet > kevesebb eladott telefon > csőd

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#140) kelzsoca válasza Dluinet (#139) üzenetére


kelzsoca
félisten

A WayteQ csak az általa értékesített készülékek szervizelését vállalja, és nem vállalja a szürkeimportos, bizonytalan eredetű termékek javítását.

https://vertigostore.eu

(#141) 8th válasza somogyib (#33) üzenetére


8th
addikt

Nem értem miért kéne bárkinek is magyarázkodnia. :N

(#142) Dluinet válasza kelzsoca (#140) üzenetére


Dluinet
nagyúr

eustock?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#143) kelzsoca válasza Dluinet (#142) üzenetére


kelzsoca
félisten

Tiszta forrás, nem szürkeimport.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#144) solfilo válasza kelzsoca (#143) üzenetére


solfilo
veterán

Azt lehet tudni, vagy meg lehet kérdezni, mely webshopoknál vannak tiszta forrásból a Xiaomi termékek? :B

solfilo

(#145) kelzsoca válasza solfilo (#144) üzenetére


kelzsoca
félisten

A hivatalos Xiaomi partnereknél biztosan, illetve azon viszonteladók, akik tőlük vásárolnak, de a kereskedők többsége egyéb forrásból szerzi be a termékeket.

https://vertigostore.eu

(#146) solfilo válasza kelzsoca (#145) üzenetére


solfilo
veterán

Köszi, akkor lehet várok, míg lesz a xiaomi.hu-nál Redmi készlet. :)

solfilo

(#147) Faterkam válasza solfilo (#146) üzenetére


Faterkam
addikt

Szomorú, hogy hivatalos forgalmazóként az egyik legdrágább, és 0 kínálattal bír. A webshopról ne is beszéljünk :/

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#148) rsf válasza Faterkam (#147) üzenetére


rsf
senior tag

Általában mindig a hivatalos forgalmazók a legdrágábbak.
De hogy nem árulnak szinte semmit arra azért nincs mentség!
Szégyen.. 2hónapja várok a Note7-re...
Üdv.

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

(#149) D1Rect válasza rsf (#148) üzenetére


D1Rect
félisten

A Note 8 úgyis jobb lesz. :D

(#150) Dr. Romano válasza rsf (#148) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Note 7? Nem az robban fel? ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.