Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) snecy20


snecy20
veterán

Cserébe el lehet kérni érte 25%-kal többet az ugyanilyen tudású modulokhoz képest. :) :) :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#2) twollah1976 válasza snecy20 (#1) üzenetére


twollah1976
őstag

A LED miatt meg extra lenyúlási pénzt, mert gééééémer.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#3) snecy20 válasza twollah1976 (#2) üzenetére


snecy20
veterán

Jah, tényleg, amiatt is. :-/

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4) nubreed


nubreed
veterán

Egyedi szín, ROG logó... :)) :U :U :W
Mert a paraszt a memória modulokat fogja nézegetni...

Az XMP jó ha van, de az a + 2-3% amit ez a gyakorlatban hoz, nem ér meg 25-30% felárat szvsz.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#5) Baryka007


Baryka007
őstag

Ez most fájt... Nem szoktam memória híreket olvasni... De ez most komolyan érdekelt, hogy egy memória hogyan kaphat ROG tanúsítványt... Én arra gondoltam, hogy van rajta feszültség mérő led kijelző. Meg gombnyomásra XMP profil váltó, előre beprogramozott XMP profilok járnak hozzá... Nah szóval ilyeneken... Erre nesze neked kaptunk egy RGB -t :DDD :DDD

(#6) snecy20 válasza nubreed (#4) üzenetére


snecy20
veterán

A RAM-oknál a többlet teljesítmény, és az ár egy szint fölött már nagyon nincs szinkronban, de ezt eddig is tudtuk. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#7) Tian66 válasza Baryka007 (#5) üzenetére


Tian66
senior tag

Lassan meg kell szoknunk hogy minden RGB. Azt várom mikor lesz az alaplapon a gombelem RGB.

(#8) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Mi az a ROG tanúsítvány? ;]

(#9) Locutus


Locutus
veterán

Nem túl elegáns megoldás ez, hogy még kábelezni is kell a ramokat...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#10) snecy20 válasza kriszpontaz (#8) üzenetére


snecy20
veterán

Gémerek köztársasága. ;] :P

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#11) Lacok válasza kriszpontaz (#8) üzenetére


Lacok
őstag

" ROG tanúsítvány azonban nyújt némi extrát: egyrészt a hőelosztó lemez egyedi szürke színt kapott, másrészt felkerült a modulra a ROG logó is – harmadrészt pedig ROG alaplapokkal párosítva kihasználhatjuk az ehhez tartozó egyedi XMP profilt is, amelyet kifejezetten ROG lapokon teszteltek."

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#12) Teaway


Teaway
veterán

ROG RAM?
Már csak a P betű hiányzik az elejéről és akkor van is értelme: P ROG RAM

Nincs itthon csokid??

(#13) sz.balazs.95 válasza kriszpontaz (#8) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

szerintem elírás, és RGB tanúsítvány akart lenni eredetileg :DDD ;]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#14) snecy20 válasza Lacok (#11) üzenetére


snecy20
veterán

Tisztán marketingfogás az egész, ebből is látszik...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#15) Driftmester


Driftmester
tag

Az orajelt csak en hianyoltam? :DDD

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/driftmester

(#16) mepet


mepet
addikt

Eddig: RoG = Jóféle tuningos ASUS gamer cucc
Ezután: RoG = Világító csicsás akármilyen cucc

(#17) sz.balazs.95 válasza mepet (#16) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Ezután is az lesz az RoG, mint idáig, csak lesznek 1-2 ilyen mellékszálak.
De szerintem ez a megközelítés még mindig jobb, mintha az Asus maga adná ki az ilyen vackokat. Inkább odaadják másoknak a lehetőséget. :))
De az meg már a vásárló dolga, hogy eldöntse, mennyire éri meg az adott dolgot megvenni, vagy sem, aki meg hülye, az meg is érdemli, hogy megvegye ezt. ;]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#18) --ka


--ka
senior tag

Nem tudok elmenni negatív megjegyzés nélkül az ilyen termékek mellett általában, de ennek látom értelmét.
Ha ASUS ROG lapot vennék már adnám is le a rendelést ezekre.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#19) Televan74


Televan74
nagyúr

Ezek akkor most "hülyebiztos" tuning memóriák lesznek?!? :DDD :P

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#20) twollah1976 válasza mepet (#16) üzenetére


twollah1976
őstag

Plusz extra árazás.

Lassan azt fogják megfizettetni a vásárlókkal, hogy nincs rajta LED.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#21) dementor válasza Locutus (#9) üzenetére


dementor
senior tag

Én inkább megvárom a wireless RGB-ROG ramokat. :U

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#22) Locutus válasza dementor (#21) üzenetére


Locutus
veterán

WIFI-LED :DDD

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#23) tibor72 válasza dementor (#21) üzenetére


tibor72
tag

...Na meg az NFC és a BT. modulok, csak hogy teljes legyen :D

(#24) Walter_White


Walter_White
senior tag

Én sajnos ezt a ROG témát még mindíg nem tudom emészteni, és valószinüleg késöbb se.. számomra ez csak egy matrica amivel + felárat el lehet kérni és hogy a ha meglátják sokan azt hogy ROG "Republic Of Gamers" - akkor sokan már ugranak is rá - ez kimondottan játékra van stb... felsőkategoriás csúcsminőség. Akár most ezekkel a ramokkal, akár alaplapok terén, akár más kiegészítők terén.... Én mindíg először megnézem mi az amit tud, miért kell kifizetnem a felárat más lapok\ramok\kiegészítőknél, és az alapján választok, de valahogy a ROG mindig alulmaradt.

(#25) Baryka007 válasza Walter_White (#24) üzenetére


Baryka007
őstag

Ebben a világban bármit is veszel, azért komoly (sokan nem is gondolnák mekkora ) felárat kell fizetned... A ROG pedig valóban jobb "cuccokat" foglal magába... Hiszen ha például egy videókártyát veszek alapul... Egy Asus ROG, és egy legolcsóbb Asus kivitelezéssel egymással szemben... Akkor a ROG-ban mindenben sokkal minőségibb alkatrészeket kapsz. Ez látható az Asic Qualityben ún. válogatott GPU- kat kapnak a ROGOK... Tehát a legjobbakat, a VRM je is többet bír. mosfetek is strapabíróbbak stb...

És te papíron a ROG és a Sima között annyi különbséget látsz. Hogy magasabb az órajele mert az alaphoz viszonyítva OC-zott a videókártya... És +25 ezret kérnek érte legalább. Jogosan mondhatod magadnak, hogy nem éri meg. De valójában te még mindig röhögni fogsz ha még nem váltod le a videókártyádat 5 év múlva pl. Mert a tied még akkor is menni fog.

Szerk.: Azért látom a leírásodban LED es memóriád van neked is :U :U :U

[ Szerkesztve ]

(#26) Walter_White válasza Baryka007 (#25) üzenetére


Walter_White
senior tag

Pl Videokartyak, rendben minosegibb alkatreszt kapnak, de azok az alkatreszek is ugyan ugy megpusztulhatnak 3 ev utan mint mas VGA-k, vagy alaplapokon lévők, vagy barmilyen mas termekeken levők. 3 ev utan meg már nincs garancia arra hogy 3 es fel evet is kibir. Tuningra meg pláne.
Termeszetesen Felső kategoriában, ahol a Rog is jelen van.

Az uj konfigba, Még nincs, még jelenleg csak egy Corsair LPX van Dualba. ugy volt hogy olyat veszek (azt is szigoruan QVL alapljá ) de nem akarok mellélőni, mivel a TR/Ryzen nagyon Haklis a ramokra... inkabb ha kell 10x is atgondolom.
Vasarloi véleményeket, forumokat szoktam elotte olvasni, osszevetem az adott ram hogy megy más Ryzenes TR-es gépében.

[ Szerkesztve ]

(#27) Maxibuci

Azt várom, hogy mikor szalad már ki olyan táp a gyártók kezei közül, aminek vezetékei RGB, illetve RoG tanúsítvánnyal rendelkezik?! :)
Karácsonyra megmondom asszonykának, hogy fa helyett a gépház fog villogni és lehet mellépakolni az ajándékokat, miközben tolom rajta a BF1-et!
Előnyei többek között, hogy nem potyog le a tűlevél és egész évben lehet karácsonyi hangulat egy csendes, sötét szobában! :K

"Ami el tud romlani, az el is fog."

(#28) tipuka


tipuka
addikt

ez igen.... azt hittem nem lehet már hova fokozni.. tévedtem :D

(#29) MrTwister válasza Maxibuci (#27) üzenetére


MrTwister
őstag

:))

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#30) C64


C64
őstag

Frankó, tudjuk a feszültséget, tudjuk az időzítést, de egy szó sem esik a MHz-ről.... :F

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#31) Maxibuci válasza C64 (#30) üzenetére

Jelen esetben az RGB a legfontosabb paraméter, hisz enélkül ez a cikk sem íródott volna meg! :U
Ettől olyan "más", mint a többi tucat ram.... ☺️

[ Szerkesztve ]

"Ami el tud romlani, az el is fog."

(#32) nyau-cas


nyau-cas
csendes tag

Sziasztok kérdés :
van egy asus maximus VIII hero alaplapom és
G.SKILL TridentZ 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz F4-3200C16D-16GTZB memóriát támogatja
de ebből van RGB-s is( más a seria száma is) azt is ugyan úgy fogja vinni attól hogy a támogatott listában nincs benne?
mármint nyilván jó bele de értitek a kérdést :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.