Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MasterDeeJay

300w FSP bőven jó ilyen konfighoz, jó ha 100w körül mehet az egész. Én ilyen táppal prescottot hajtok.
HDD-kel meg én is úgy vagyok hogy van egy dobozzal, egy modernebb hdd-vel száguld az akkori windows.

Asus féle 9600XT van itthon, foglalkoztam vele a jó ramjai miatt de elengedtem a tuningot így is jól teljesít, de a másik véglet pedig a 9600SE ami még a 9600 nevet sem érdemelné meg.

Mondjuk ez C2D-val volt ami overkill és nem összevethető egy AthlonXP-vel viszont az arányokat lehet vele szemlélteni mennyire nagy szakadék van a kettő 9600-as között.



[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#2) czundermák válasza MasterDeeJay (#1) üzenetére


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog

A táp nem igazán a 9600XT alatt melegszik, hanem a 9800XT alatt.
Langyos levegőt fúj, nem mértem rá konnektorból mennyit vehet, de saccra azért kicsit többet, mint 100W.
Maga a proci, 60-65W TDP így 2200MHz-en. A 9800XT szintén 60W körüli kártya. Erre rájön a többi egyéb. Illetve hiába 300 Wattos, 156W 12 voltos ágon (13A). Cserébe egy baromi jó belsőt kapott, csak helyén kell kezelni.

Köszi a tesztképet, megnyugtató valahol, hogy sokat nem hagy a Barton sem a kártyában. :K Budget konfignak tökéletes így.
A 9600SE-t nyugodtan hívhatták volna 9250Pro-nak, vagy valami hasonlónak. Nyilván az eladások miatt erőltették a középkategóriás nevezéktant annó.

Mivel ma megjött a QuadroFX 3450 párja, egy darabig az Athlon XP vonalat félre teszem, kíváncsi vagyok mit tudnak SLI-ben.

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.