Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1182) Dany007 válasza Cyberpunk (#1179) üzenetére


Dany007
veterán

Elbeszélsz mellettem. Nem egyről beszélünk.
Nem a kirekesztés elleni felszólalásról beszéltem. A felvonulás nem felszólalás. :U Ne keverjük már.
Fölösleges az egekig magasztalni a dolgot, mert annyi nincs benne.
Egy jó oktatási anyag, egy jó gondolatmenet a másság elfogadására többet ér, mint ezer felvonulás együttvéve.

Azt nem veszitek észre, hogy a felvonulás a többségben negatív érzelmeket vált ki. És ily módon kontraproduktív.
Aztán ilyenkor jönnek azok az érvek, hogy dehát voltak ott heterok is meg családok meg gyerekek... Igen, lehet, de attól még a lakosság másik, 98%-a nem. Tehát összességében teljesen irreleváns, matematikailag hibahatáron belül lévő mennyiség.

Már kifejtettem párszor a véleményem. Engem nem zavar. Éljetek boldogan, békében. Pont nem érdekel. De nem kell az emberek orra alá dörgölni hogy itt vagytok. Eddig is tudta mindenki. Aki eddig is elfogadott az ezután is elfog, vagy épp kicsit rosszabb véleménnyel lesz rólatok egy Pride után. Aki pedig eddig se fogadott el az egy ilyen felvonulás után se fog, sőt. Tehát továbbra sincs semmi értelme az egésznek.

Ha meg ünnep akkor ünnepeljék a melegek. Zártkörűen, mert egy olyan intim dologról van szó, mint a szexuális hovatartozás, nem tartozik másra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.