Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) pikko


pikko
csendes tag

Sziasztok!

Nos én is vettem egy ilyen telefont.

Eddig minden oké vele.

Külsőleg nem kicsi, de számomra még éppen a használható kategória.
Súlya az van, de csak az akku 83 gramm...
Nálam az első töltés után, 5óra 32 perc használatnál
- ez a kijelzőidő, játék wifi folyamatosan, telepítés beállítás net stb. - 53 % a hátralévő energia.
Szóval elég durva az akku kapacitása. Komolyan néha szinte a lemeríthetetlen kategóriát súrolja. Megnéztem rajta egy filmet interneten, 1óra 30 perc és 10 % ot csökkent a szint!!!

Melegedés semmi. A telefon gyors, egyedül a telepítéseknél lassabb kicsit, az tovább tart.

Antutu 20500 pont. Minden játék szépen fut rajta.

A távrányitó nálam működik akár 3 méterről is. A zaza progival.

GPS IGO-val tökéletes, rögtön pozicionál, nem tévesztett eddig, autóval szépen az úton tart,nem szalad túl stb.

Kijelző betekintés 180 fokos majdnem, nagyon szép a kijelzője,erős megvilágítással.

Hangszóró hátsó kicsit halk, beszélgetésnél hangos jó. Wifi erős, A gomb világítás szintén. Értesítési led szuper.

A telefon tetején lévő töltő lik, hülye aki oda tette.

Fényképező egész jó, ha rendesen be van állítva, csak a beállításokat a gyári szoftver elfelejti mindig.

Frissítés rögtön jött.

Hibái: A gyári launcher szerintem nem olyan jó, de rátettem az apexet és így oké.
Kéne valami jó kamera szoftver.
Hangszóró kissé halk.
A telefon kissé terjedelmes.

De ennyi pénzért azt mondom nagyon ott van. Én 39 ért vettem eu raktárból. Én most egy full hd-s telóról váltottam, és ennek sokkal szebb a képe. A pixeleket nem látni itt sem.

Röviden. Holnap teszek fel képeket.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.