Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) domos


domos
senior tag

Köszi a tesztet, nagyon szuper! Külön köszönet az AIDA64 GPGPU tesztért, ez nekem pl. elég fontos, és szinte mindig kihagyják. :R

Nem semmi az ugrás a GPU teljesítményben, az előző generáció valami 20-25GFLOPS-ot tudott, ez annak kb. a négyszerese :Y

[ Szerkesztve ]

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#2) kenand válasza domos (#1) üzenetére


kenand
veterán

Köszönöm.
Prohardver Cherry trail tesztben pont ezt emelték ki, hogy a CPU rész nem igazán gyorsult, ellenben a GPU igen.
8500 ill 8700 még jobb lenne, de a kínai gyártók az ára miatt 90%-ban a 8300-at választották és inkább hackeltek rajta (RAM, SD kártya sebesség)
Pedig 8500 8700 is jóval olcsóbb, mint egy ugyan ilyen Celeron/pentium (azok támogatnak SATA-t de eMMC+ USB 3.0 külső HDD/pendrive kombóval ki lehet jönni.) Mondjuk egy mini PC esetén nekem hiányozna a SATA port. (kis home mindenesem csak 1 magos Cortex A9 de sokat dob rajta a SATA )

(#3) zsigus


zsigus
őstag

Sziasztok.

Nekem is van egy ilyen masina, április óta (TD, a GB-ről). Gondoltam én is, hogy majd írok egy tesztet ha megjön a dokkoló, de még nem ért ide. :)

Köszi a tippet a stylus-t illetően. Ezt nem tudtam, hogy a Chuwi-é jó hozzá.
Én emiatt is választottam egyébként az iWork-öt, szóval meg is rendeltem.

A gyári amellett hogy drága, szinte alig kapható valahol, de ez ennyiért tényleg jó vételnek tűnik.
Kiderül milyen lesz...

A Cube sajnos semmilyen táblához nem ad töltőt. Ali-n vannak olyan eladók akik adnak hozzá valami $1-os vackokat (ami kotyog a konnektorban pl.), de gyárilag nem adnak semmihez tudtommal.

Negatívumok:
- Szerintem gyengécske hangszóró
- "Saját" Win telepítésénél (pl. Pro-ra frissítésnél) nem működik a touch screen (nincs hozzá driver)
- A Samu 64-es EVO SD kártyámat néha unmountolja magától (ki kell venni, majd újra beletenni)
- Gyenge kamera (annyira nem izgat egyébként...)
- A rendszerből Androidról Windowsra (vagy fordítva) való bootoláskor pattog a hangszóró (nem nagyon tudom hová tenni a dolgot)

De alapjában véve nagyon meg vagyok elégedve vele. Szép a kijelző, egész gyors és stabil, nem mellesleg jól is néz ki, és masszív benyomást kelt. Egyedül a kamera környékén nyomkodva lehet kicsikarni belőle egy kis ropogást, de bárhol máshol nyomogatva egy hang nem jön ki belőle.

Szóval egyelőre meg vagyok vele elégedve, és várom hozzá a dokkolót nagyon.

(#4) kenand válasza zsigus (#3) üzenetére


kenand
veterán

Én sajnos techtablets-es hozzászólás alapján megvettem a Hibook billentyűjét hozzá (akkor még 50 USD felett adták a sajátját) de sajna nem kompatibilis (ráadásul megfaragatm, hogy belemenjen, de utána sem megy :( )
Állítólag bilentyű+toll + tempered glass kombóval meg lehet járni, mivel ha ráteszed a galsst, nem lehet rendesen összecsukni. Ha jól megfigyeled tényleg elég közel van a tablet a billentyűhöz.

Techtabletsen kérdezz rá az érintő driverre, működnie kell, pl double driverrel lementve és pro-ra visszatöltve?

[ Szerkesztve ]

(#5) zsigus válasza kenand (#4) üzenetére


zsigus
őstag

Még nincs itt a dokkoló, de majd kiderül. Maximum veszek egy pack fóliát, és cserélgetem időnként.

Annyira nem néztem utána a touch driver-nek, de a techtablets-es mentésben nincs benne. Ráadásul a Pro első indítása után kiírja ugyan a Win, hogy 10 pontos érintőkijelző, viszont nem reagál semmire.

Egyszer újra kellett flashelni emiatt az egészet, annyira nem fontos, hogy újra megcsináljam. :)

Arra leszek majd kíváncsi, hogy a Chrome hogyan fog működni a dokkolóval...

Nem tudom miért, de amikor először feltettem a Chrome-ot tökéletesen működött a virtuális billenyűzet (még amikor nem volt bekapcsolva Win-ben akkor is), aztán egyszer csak nem. Találtam rá megoldást, (--disable-usb-keyboard-detect), viszont így dokkolóval is fel fog jönni a virtuális billentyűzet.

Mondjuk megoldható, max. két ikont teszek ki az asztalra.

(#6) kenand


kenand
veterán

Hangszóró a többi táblagépben még gyengébb, van windowsos alkalmazás amivel egy picit lehet javítani rajta.
Pattogást nem észleltem.
Nem tökéletes, de a többi kínai táblagéphez képest elég jól sikerült (a nem kínaiak meg drágábbak, mint amennyit érnek)

Windows 10 hez nekem nagyon kell a billentyűzet, android alá nem, ott másra használom.

[ Szerkesztve ]

(#7) K21_overlord


K21_overlord
tag

Szia!
Kijelző fényereje érdekelne. Szabadban mennyire látható?
Akkumulátor cserélhető?

Köszi

A Föld IQ szintje állandó, csak az a baj, hogy egyre többen vagyunk rá.

(#8) kenand


kenand
veterán

Azt írják ebben a driver mentésben van touch screen driver is

Aksi ezekben csak "munkásan" cserélhető. (már szétszedni sem olyan egyszerű ezeket.)
Fényerőt nem mértem, de főleg beltérben használom, de most kiültem a teraszra és lehet használni, h nem is olyan jól, mint beltérben.

[ Szerkesztve ]

(#9) zsigus válasza kenand (#8) üzenetére


zsigus
őstag

Nagyon köszönöm.

Elteszem majd későbbre, ha lesz kedvem kipróbálom. :)

(#11) embe


embe
nagyúr

Köszi a tesztet!
Én is tervezem egy új tablet vásárlását, jól jön minden infó.

A címben a "4BG ram" gondolom "4GB" akar lenni. :)

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#12) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ennyiért éri a pénzét!

Ha igény volna rá, vennék magamnak tuti

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) kenand válasza embe (#11) üzenetére


kenand
veterán

Köszi, javítom, ha még lenne, szóljatok...

(#14) pomorski


pomorski
őstag

Köszi a tesztet, érdekes volt! (Az első három fotó valamilyen stégen készült?)

(#15) himpulator


himpulator
tag

Kósz a tesztet szép munka! Zsigus: A samu nagy sebességű kártyák nem ajánlottak kínai tablethez tapasztalatból mondom. Korábban nekem is voltak, és ez a probléma gyakran előjött.

(#16) kenand válasza pomorski (#14) üzenetére


kenand
veterán

Nem, a teraszon:) ott jobbak voltak a fényviszonyok. (borús idő volt) Van egy kültéri trópusi fa asztal.

(#17) kenand


kenand
veterán

Hát tényleg nagyon uborka szezon van.. azt gondoltam több embert érdekel egy ilyen jól sikerült táblagép...
Bár előbb-utóbb csak ráakad akit érdekel..... a múlt heti tablet promóknak és a 149 USD-s árnak éppen vége, amúgy is érdemes várni egy picit.

(#18) f(x)=exp(x) válasza kenand (#17) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Igen, az van. De nagyon részletes és érdekességekkel tűzdelt cikk lett, szóval ne csüggedj, sokan fogják olvasni.
Amúgy aki nem olvassa a pH!-t, az még nem talált rá. Az ilyen kaliberű készülékeknek mindig nagy érdekeltsége van.

(#19) kene84 válasza kenand (#17) üzenetére


kene84
senior tag

Én magam reggel olvastam el nagy élvezettel az alkotásodat és gyorsan fel is libbentem a GearBest-re csak a mostani ár miatt kicsit kivárok. :)
De köszi szépen az írást, nagyon jó lett.

(#20) kenand válasza f(x)=exp(x) (#18) üzenetére


kenand
veterán

Köszönöm a biztató szavakat :)
Kitartó leszek a fórumban, ha valakinek kérdése lenne....
Szerintem a prohardver/mobilarena/logout a legjobb hely arra kis hazánkban ha valaminek utána akar nézni az ember. Én mindig itt és külföldi fórumokon kezdem...
Az ilyen kínai cuccok estén meg alapvető a előtanulmány (Obook 10-nél "érzelmi okok", időfaktor meg az EU store miatt elkapkodtam és meg is lett az eredménye...)

(#19) kene84

Próbálok utána kérdezni, lesz-e újabb promó belátható időn belül, ha tudok valamit megírom..

[ Szerkesztve ]

(#21) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Van ebből vagy más gyártótól olyan tab ami csak androidos?
Teclast ?
Ami érdekelne legyen benne 3g modem , 2/3 giga ram 16/32 tárhely.

(#22) kenand válasza WhiteWalker (#21) üzenetére


kenand
veterán

Ha nagyon akarod le lehet rugni ezekről is a Win 10-et, bár érteni kell az android partíciók átméretezéséhez.

Teclast X10 3G, bár csak 1GB a RAM
http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_330510.html?wid=3

Onda V919 3G csak 1GB a RAM
http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_356668.html

Teclast X98 Plus 3G 4GB RAM, 64GB tár, de Win 10 is van rajta
http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_330509.html?wid=3

(#23) embe


embe
nagyúr

Mondjuk engem is hidegen hagy ez a kettős op. rendszeres dolog. Vagy ez, vagy az legyen rajta.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#24) kenand válasza embe (#23) üzenetére


kenand
veterán

Nem vagyunk egyformák...
Nem meg pont tetszik. Mivel mindkettőt másra használom.

Android:
Ebook és képregény olvasás, film nézés, egyszerűbb böngészés.

Windows 10
"komolyabb feladatok" a billentyűzettel együtt (táblagép módban nem szeretem a Win 10-et)
pl. szöveg szerkesztés, logout böngészés és válasz írás, cikk írás, fiaimnak a mamánál játék.

Még komolyabb feladatokra (kép retusálás, video vágás, szinkron készítés) ott van az asztali gép... (771/775 ill. 1366)

#21) Giinos

Most jutott az eszembe, a Tecast X16 Plust-ot neked találták ki. Intel SOC de csak Android, 1920x1080 képernyő és nem is drága. (3G nincs de lehet nélküle élni, netet bármivel meg lehet osztani))
Múltkor akcióban 119USD volt

[ Szerkesztve ]

(#25) embe válasza kenand (#24) üzenetére


embe
nagyúr

Igen, ahogy mondani szokták: ízlések és elvárások mások.
Honnan lehet tudni hogy unión belüli üzletből van? Vagyis hol kell azt beállítani hogy onnan jöjjön?

Ok. Látom.

Warehouse Options: CHINA EU

És mennyire tuti, hogy ha a pöttyöt odateszem, akkor eu-ból jön?

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#26) kenand válasza embe (#25) üzenetére


kenand
veterán

Tuti
Más az ár és más a szállítási opció. Mindig drágább EU-ból a szállítás költség, de biztosan nincs ÁFA+sarc
Flat rate is futár (de szárazföldi) az expedited DHL és repcsi.
lehet jétszadozni, ha valami olcsóbb cumót találsz az EU-ban hozzáteszed- főleg ha többet- jelentősen csökken a szállítási költség.

[ Szerkesztve ]

(#27) WhiteWalker válasza kenand (#22) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem szeretnék ennyire belemerülni , ezért is lenne jobb csak a droid felület.
Ondaval mintha neked meggyűlt volna a bajdo a wifi részével ha jól emlékszem, de a Teclast tabok tetszetősek csak ritka az egy op rendszeres. :(((

A tesztnek és a kisérletezés bevállalásának hatalmas respect :C :R

(#28) kenand válasza WhiteWalker (#27) üzenetére


kenand
veterán

:R
Az az igazság, hogy nekem ez olyan hobbi, a stresszes munkám mellett - ha éppen nem lakást/házat újítok fel 90% saját magam - kell valami ami leköt és mozgatja az agyam. Fizikai munka is jó (terméskő rakás, gipszkartonozás, svédpadló fektetés stb), de a folytatáshoz még gyűjtenem kell(ene), aztán majd jöhet egy újabb menet...
Addig tesztelek :) , bár viszi a pénzt ez is... de kíváncsi vagyok...

(#30) macskea válasza kenand (#28) üzenetére


macskea
őstag

Csak így tovább. :)

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#31) elithun


elithun
őstag

Az ilyen jellegű tabletek programozásra mennyire jók? Nem combos fejlesztőkörnyezetekre gondolok (pl. Android Studio), de mondjuk egy Netbeanst PHP, JavaScripthez (megspékelve XAMPP-al) vagy esetleg Visual Studiot C#-al vinne? Feltételezem felmennek rá, de a kérdés, hogy mennyire lenne hajtépős a tesztelés.
Régóta gondolkozok, hogy jó lenne egy kompakt fejlesztői gép, ami tényleg könnyű és mobil (és persze lehetőleg olcsó. :P )

A teszt nagyon alapos, és precíz. Felkeltette az érdeklődésem a témában. Köszi! :R

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#32) Chaser válasza kenand (#17) üzenetére


Chaser
titán

engem érdekel:)
ramot nézted sw-rel is, tényleg kezeli a win a 4gb-t? intel spec elvileg nem ajánlás, hanem tény, de lehet csak odasütötték max 2gb, kinézem belőlük:)
$ is felment 10ft-tal s már ákció' sincs, pedig vettem volna

kijelzőt megnéznéd pwm mentes-e? kamerán keresztül különböző fényerősségeken ha pwm mentes hullámzás mentes a kép, ha pwm-es akkor nem, csak max fényerőn

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#33) kenand válasza Chaser (#32) üzenetére


kenand
veterán

Fejtsd ezt ki? Erre gondolsz?

Kamerával nézzem pl telefon?
És változtassam a fényerőt?

A 4GB RAM-ot hasznája a Windows, nem csak fake.

Ismert tény, hogy a Kínaiak meghackelték a Z8300-at és 4GB RAM-mal jönnek ki a 10" táblák általában (olcsóbb 8 colosak mint pl. Chuwi Hi 8 pro 2 GB RAM-mal jönnek továbbra is)

Szerintem ha a fejlesztő környezet kihasználja a 4 magot akkor futni fog rendesen. kb úgy, mintha egy SSD-s Core Duo-s gépen használnád. Ha csak 1 magot használ rendesen, akkor elég lassú lesz.

[ Szerkesztve ]

(#34) mdseldon


mdseldon
csendes tag

Én is régóta nézegetek nagyobb tabokat mivel a 4 éves Nexus7-em lassan megérik a cserére,
illetve olvasás+ filmnézés mellett szeretnék néha akár fejleszteni is hogy hasznosabban töltsem az utazási időt, de érintő felületen írni agyrém, laptop meg keveset bír+túl nagy.
Tökéletes lenne az android játékra, a komolyabb dolgok meg win-re.
Már sok tabot "majdnem" megvettem, de aztán mégse, Chuwi 10 is tetszett de a rossz wifi kritikák miatt inkább mégse, viszont ezt most 149 usd-ért nem tudtam nem megvenni. :)
Elvileg nem kell vámot fizetni de mostmár bizonytalan vagyok, bár ha kéne azt se tudom hogyan...

[ Szerkesztve ]

(#35) Chaser válasza kenand (#33) üzenetére


Chaser
titán

igen, ez a pwm jelenség
közvetlenül nem érzékeli a szem, de akinek hajlamos rá annak fárad, pont olyan mint a régi crt képcsövek 50hz-e volt, a technika fejlődése ugye...:) 1-2k-s alkatrésszel lehet pwm free megoldást is alkalmazni, de pl a notebookok néhány %-a ilyen, lehet csak 1%-a, desktop monitoroknál már azért ráfeküdtek a témára
nem csak szemfájást, de fejfájást, hányingert is tud okozni arra hajlamosaknál 1-2 óra után is
nekem a notebook és desktop monitor is pwm free, azok előtt 12 órát is elvagyok gond nélkül

mdseldon van subnotebook, olcsó jó pl hp 2560p, 9 cellás akkuval az akár 10 órát is elmegy
viszont mint kb minden 12" hd tn kijelző notebookokban, botrány

főleg a panel miatt vennék tabot, mert az ips és azélrt lényegesen könnyebb tud lenni még billzet dokkal is, azért tetszik ez a gép mert végre 4gb ram és gyári billzet dokk lehetőség ha nem is olcsón

hol vetted 149$-ért?
ha vámolják tudni fogod, legrosszabb esetben a címedre kapsz egy szép levelet ha emailes lehetőséged nincs:)
bekérik mit vettél, honnan és mennyiért, behanukázni valamit fake történetet nem kifizetődő
onnantól ha nem változott 2-3 hét és nálad is van a gép, ha postán keresztül jön 2-3k kezelési ktsg-ért és +27% áfáért, vám nincs
ha dhl 4-5k kezelés ktsg, pár nap és 27% áfa, vám szintén nincs:)
célszerű eu raktárból venni, ott biztos nincs áfa és így kezelési ktsg sem, ha nem úgy vetted ha teheted mondd le a rendelést

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#36) domos válasza Chaser (#35) üzenetére


domos
senior tag

vámolásnál nem kell megvárni a levelet, én is amint láttam hogy vámeljárás alá került a csomagom a posta tracking oldalán, azonnal küldtem mindent előre emailben, mire a postás kihozta róla a levelet már fel is dolgozták a doksikat amit beküldtem

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#37) embe válasza Chaser (#32) üzenetére


embe
nagyúr

Ezt az Intel ajánlást nem kell mindig komolyan venni. Volt egy Asus 1005HA netbookom, egy régebbi Intel® Atom™ N280 procival. Ott is max 2Gb-ot írtak, De lazán működött az 1db. 4GB.-os modullal.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#38) Chaser válasza domos (#36) üzenetére


Chaser
titán

én tudom...de ha nincs mail nem kapsz egyből mailt és ha azt se tudod mi a vámolás nem küldesz semmit sehova amíg nem kérik...akkor csak meglepődsz:D

szerk: embe elvileg az egy speci, nem ajánlás, de + irányba épp eltérhet

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#39) Hieronymus válasza kenand (#2) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ezekben a tabokban cserélhető a memória?

Hasonló tabom van, dokkolóval és 3G modemmel. De csak 2GB memóriával.
A memória viszonylag olcsó, megérne egy próbát, ha cserélhető és nem BGA a memória.
Illetve lehet még egy apróbb gond, ha válogatják a processzorokat a 4GB-hoz?

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#40) Chaser válasza elithun (#31) üzenetére


Chaser
titán

fejlesztésre sztem ne ezt, bár projecttől függ, ha pár soros script akor jó, komoly programozó melóra nem
ahhoz 8gb rammal és ssd-vel is karcsú lenne ez a cpu, lightos netre és pár alap dologra jó, ennyi

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#41) tjb007 válasza Hieronymus (#39) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egy-két kivételtől eltekinte mindegyiknél az alaplapra van forrasztva, szóval ha nagyon ügyes vagy és tudod is mit csinálsz, akkor igen, amúgy meg nem.

(#42) Chaser válasza Hieronymus (#39) üzenetére


Chaser
titán

99,99% hogy forrasztott és ha 2gb van benne nem is kezel többet, valami sw-es bios hack kellhet hozzá ha nem tévedek nagyot
az intel nem véletlen akarta 2gb-ra korlátozni, úgy azért elég léc rezgős, 4gb-tal már elég használható, nem akar konkurenciát a beugró celeronoknak, még szerencse h vannak okos kínaiak:) megnéztem, az egy spec, nem ajánlás

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#43) Hieronymus válasza tjb007 (#41) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Sejtettem.
Mivel tudom mit csinálok, nem állok neki a forrasztásnak. :DDD

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#44) mdseldon válasza Chaser (#35) üzenetére


mdseldon
csendes tag

GearBest-en vettem, pár napig volt ennyi, most 196,63.
27% áfa? kezelési költség? mit kezelnek?
Remélem nem akar lehúzni senki ilyen sz**gal, de főleg azt nem értem hogy miért az én dolgom lenne foglalkozni ilyesmivel, számolják bele az árba ha akarják, vagy magyarázkodjon/kamuzzon az eladó/fizettessék be vele, én pont le**om.
Egyébként még azzal is 189 körül lenne ami akár ok is lehetne, na majd kiderül.

(#45) Chaser válasza mdseldon (#44) üzenetére


Chaser
titán

csájnának' semmi köze a magyar adó szabályokhoz...
azt meg a nav pont lesz@rja te mit sz@rsz le ;]
attól h nem tudod mi jár ha átmész a piroson még jár a bünti, nem kérik ki róla a véleményed:)
megmondtaa főnök...ha nem tetszik el lehet innen menni, de ameddig maradsz, rád is a magyar törvények és jogszabályok vonatkoznak ha tetszik ha nem tetszik, rám is:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#46) kenand válasza Chaser (#35) üzenetére


kenand
veterán

Gerbesten múlt héten 149 USD volt.
Vám nem negy gond, ha megcsipik jön az sms a postától. Ki kell töltened egy papirtk üldened a paypal bizonylatot és kiszámolják a 27% ÁFÁt és postán a 2000FT eljárási dijat. Postásnak ell fizetni kézbesitéskor

DHL még nagyobb szivás ott 4750FT a sarc

[ Szerkesztve ]

(#47) Chaser válasza kenand (#46) üzenetére


Chaser
titán

én ezekkel tisztában vagyok
amint kiderült nem mindenki:)
arra nem jöttem rá, hogy a kiírt árban benne van-e az eu drop, most 190$, az még talán beleférne, mert ehhez vennék bill dokkot is, az meg 50$ körül van, viszont így már tényleg egy kompakt kis subnotebook arra amire nekem kell, net és mail kb
mindezek persze, ha pwm free a kijelző...célzás:D :B

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#48) kenand


kenand
veterán

Múltkor billentyű is meg volt 43 USD-ből.
Aki sokat vásárol a Gearbesten annak vannak pontjai amivel tovább csökkenthető az ár. (Sokan azzal játszanak, hogy vesznek egy 0.10 centes-1 USD dolgot, írnak értékelést ami ha videot is készít, 50 bvagy több pontot ér, erre nekem sincs egergiám, de rövid reviewt én is szoktam írni 10 pontért)
De tény így is drágább, mint a Hibook vagy Obook 10 hasonló billentyűje, de azok nem jók hozzá sajnos....
Teclast Tbook 10 van még EU raktáron is (de ahhoz még drágább a billentyű mivel aksi is van benn)

(#49) Chaser válasza kenand (#48) üzenetére


Chaser
titán

ez a teclast? ezt is néztem, lehet utánaolvasok
akkus dokk még jobb, annyival többet simán megér, 10$, tablet meg olcsóbb is

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#50) kenand válasza Chaser (#49) üzenetére


kenand
veterán

Ez most tényleg jó ár és van EU-ban is.
Én azért nem mertem bevállalni mert egy hónapja még -amikor a Cube-ot vettem- semmi info nem volt róla, teljesen fém, emiatt az Obook 10 után nem mertem megvenni. Obook 10 is teljesen rendben lenne (többi hibája nem gond), de a használhatatlan belső Wifi teljesen lehangoló.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.