Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Hehe, ez örök téma.
Én is szívtam ezzel eleget, de lassan kezdek ráérezni.
A lényeg, hogy nem szabad a nyakába lihegni... nem szabad hagyni hogy azt érezze, hogy megfullad már a barátságban is, mi lenne még ha össze is jönnénk...
Nálam ez különösen fontos téma, hisz én úgy működöm, hogy szerelem csakis a barátságból alakulhat ki.
Az egy alap. Egy marha erős alap.
És most sokan legyinthetnek hogy ezzel el lehet rontani egy barátságot.. igen, el lehet.
Ha gyenge volt a barátság, vagy valamelyik, esetleg mindkét fél túl sokat változott, akkor el lehet. De egyébként én úgy vettem észre, hogy egy igazi barátság igen erősen öngyógyító.. :)
Értsd: lehetetlen, vagy azzal határos ilyen hülyeségekkel elrontani.
Voltam már a határon ilyesmivel nem egyszer, de mindig visszataláltunk egymáshoz.
Persze itt több (3-5) éves barátságokról van szó.
Teret kell hagyni a másiknak, és tényleg nagyon fontos hogy amit ő nem akar, azzal ne traktáljuk már.
Viszont reménytelen helyzetekben is lehetséges felkelteni az érdeklődését, anélkül, hogy elkezdenél szerepet játszani... De ez már a te, és a lány jellemének és mentalitásának függvénye..
Most nem írom le azokat a sablonokat, hogy ha eddig egy érzékeny barátként viselkedtél, akkor most itt az ideje kissé férfinak lenni, és felkelteni az érdeklődését, aztán faképnél hagyni, stb.. ezeket gondolom mindenki tudja, de ezzel se essünk túlzásba, mert a barátság feltételezi hogy ismer mint a tenyerét, és tudja mikor mit miért csinálsz. :)
De bizony nem lehetetlen, senki esetében sem.
Nem véletlen nehéz elnyerni a kiválasztott szívét... csak az nyeri el, aki méltó rá - az ő szemében.
Ez a szép az egészben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.