Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anjani182


anjani182
őstag

Hirtelenjében PS3-nak olvastam :C

Forever and ever, let's make this last forever.

(#2) Typhoon47 válasza anjani182 (#1) üzenetére


Typhoon47
őstag

jah én is :DDD

Optimalizálatlanság ide, vagy oda, ha nem HD felbontásban játszunk maximális részletesség mellett, szinte bármilyen gép elbír, ezzel a gyönyörű látványvilággal, rendelkező játékkal

ellentmondás, gyönyörű látványvilághoz - gyönyörű konfig kell, nem pedig Pentium 3.
de a cikk azért jó :B

"Education is important but big biceps are importanter"

(#3) brumesz


brumesz
aktív tag

egyből tudtam hogy bacsis az elkövető! :DDD
grat,nagyon kreatív kísérleteid,cikkeid vannak!

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#4) JColee válasza anjani182 (#1) üzenetére


JColee
őstag

én is xD
jó cikk grat :C , de a sebesség (vistával) hagy némi kívánnivalót maga után

(#5) finest


finest
őstag

P3 powa! :DDD

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#6) bacsis válasza Typhoon47 (#2) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Hát igen... ebbe a mondatomba egy picit tényleg bele lehet kötni! mert minimum azért nem nagy dobás, fullba meg nem megy p3ason... Értsd akkor jól :C

(#7) mokus1


mokus1
addikt

Orvos látott már?? :DDD :DDD Itt a warhead azt még ki se probáltad?? :DDD
Amugy azért nagyon nagy különbség van ha mindent maxra tolsz.Én ezt 1-2év mulva max beállitásokkal élsimitással megnézném mit tud.

(#8) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Hát, dualcore P3 :D azért ez nagyon jó kis húzás volt hogy elmegy rajta :)
Grat!

Mutogatni való hater díszpinty

(#9) Yutani válasza brumesz (#3) üzenetére


Yutani
nagyúr

Valahogy én is éreztem, ki az, aki ezt idetolta... :DDD

#tarcsad

(#10) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

beteg ötlet:) gyakorlatban előző gépem egy 2.66os celeron D volt, giga rammal és egy x1600proval (512mb, ddr2...), nomeg egy Xfivel (utóbbi egy kis terhet levett a proci válláról, nem sokat, de épp eleget). hasonló 25 frames átlagokkal 800x600@very lowon. amennyire nem optimalizálták "dx10" alá (úgy könnyen szaggat, hogy folyamatosan henyél vagy a cpu, vagy a gpu), annyira szépen skálázódott alatta.

jó teszt, megvolt az esti mosolyom:)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#11) venember83


venember83
nagyúr

Ha a második proci beröffentésével nem gyorsult a játék, akkor ott bizony VGA limit volt.

(#12) Yutani válasza venember83 (#11) üzenetére


Yutani
nagyúr

Viszont a procik húzására meg szépen reagált a játék. Akkor most mi van?

Igazából ki kellett volna próbálnia Bacsisnak az 1 CPU @1600 MHz beállítást is.

BACSIS! Meg tudnád még ezt mérni?

#tarcsad

(#13) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Kár, hogy nincs a very low alatt, egy Ultra Low 2D opció, akkor bratyóm is nyomhatná az XM600asán (DC P3-633, 512MB, MX400) ;] Múltkor épp Portaloztam, kitalálta, hogy neki is kell. Odaadtam nekki a flash verzió linkjét :D

Jók ezek a gépek, de nem ilyesmire..

(#14) bacsis válasza venember83 (#11) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

itt a pirospont! :R
Nem mertem beleírni a tesztbe így konkrétan! De én is erre gyanakodtam!
Nem csoda szerencsétlen VGA kártyán csak ddr2es ramok vannak... majd egy hd3850essel újra fogom tesztelni!

(#15) bacsis válasza Yutani (#12) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Sajnos nem véletlenül maradt ki az 1procis 1600Mhz-es teszt... a VGA kari kölcsön volt nálam, vissza kellett vinnem... Sajnos azt úgy már nem tudom megpróbálni! Elnézést érte! :U

(#16) Bordoi


Bordoi
őstag

Már én is a címéből tudtam, hogy te követted el. :DDD
Gratulálok és köszönöm. :R

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#17) Geller72


Geller72
veterán

Az a helyzet, hogy a péhármas procik a mai napig nagyon jól megállják a helyüket és nem titok, hogy az első széria pénégyes cerkákat 2 ghz felett is porig alázták, nem véletlenül. Tesztelgettem anno a péhárom-700-as procit, az egyhetes cerkát megfogta. AZ 1000-es, vagy afeletti péhármak meg főleg. Az egyik 24/7-es gépem péhárom-ezer. Lazán tudok vele melózni, netezni..stb..szal gamén kívül mindent. Ha azt a vonalat tovább viszik...
Üdv, és grat a teszthez.
Geller

(#18) bacsis válasza Bordoi (#16) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Én köszönöm hogy elolvastad! :R

(#19) Sanyi2007


Sanyi2007
aktív tag

Nagyon jó az irásod!!!

(nahát, hátha megindul a procibizniszem, kb 150db p3 procim van eladósorban ;))

(#20) Kornl23


Kornl23
tag

Jó cikk, gratula! Nagyon meglepett, hogy mit produkált egy P3-assal. Teszteket merre fele csináltad a játékban? Végén sajnos nálam is így ment az utolsó pályán 1024*768 low-on.

(#21) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

El lehet játszani a Crysissel gyengusabb gépeken is bizony!
Uöcsémék Celeron 2,6GHz, 1GB DDR, Radeon 9550 (400/500)-es gépe 800x600 + low-on simán viszi! (néha swappel egy pöttyet, de egyébként no gond!)
Jah és a graf sem csúnya még így sem.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#22) Bluegene válasza Geller72 (#17) üzenetére


Bluegene
addikt

Ha azt a vonalat tovább viszik... továbbvitték így született a core

Bacsis: küldhetnél pár screenshot-ot (frapssal FPS-sel) :DDD, elhiszem hogy nem rossz, de azért csak lássuk a medvét

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#23) bacsis válasza Kornl23 (#20) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

A tesztet még nagyon az elején csináltam, asszem az 5. ellenőrző pontól mentem szépen tovább az úton. Tudod van ott 2fickó az úton, na ő utánuk az erdőbe elég frankón ment, többnyire ott a legjobban, mikor kiértem a tengerpartra, na ott volt a minimum, ott lassult be 20fps vagy alá, de utána mikor leértem a parthoz, utána megint elég szépen szaladgált... Szóval direkt több helyen is kolbászoltam, hogy jobban kijöjjön, mennyire lassul be a játék mikor sok minden van a monitoron

(#24) bacsis válasza Bluegene (#22) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Sajna nem megoldható, ahogy írtam feljebb, vissza kellett vinnem a VGA karit! Maximum elkérem vasárnapra is a kártyát ismét!

(#25) Bluegene válasza bacsis (#24) üzenetére


Bluegene
addikt

kár hogy kifelejtetted, így legalább lenne némi fogalmunk a feelingjéről

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#26) ttower


ttower
aktív tag

20FPS alá még 1024es felbontásba sem esett
ez ellent mond az utolsó diagramnak.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#27) Fairplays válasza anjani182 (#1) üzenetére


Fairplays
aktív tag

én is férre olvastam:D de azért jó cikk:)

(#28) Siera


Siera
senior tag

grat bacsis:)
iphonera is megoldhatnád a crysis témát :D
(nem theme-t hanem játék futását XD)

(#29) petakpa1 válasza venember83 (#11) üzenetére


petakpa1
őstag

Szerintem meg épp proci limit volt itt, mert
1) az 1-es tesztben amikor egy proci mellett 800x600-ról 1024x768-ra emelte a felbontást, akkor gyakorlatilag ugyanazon fps- értékek jöttek. Tehát ha a rendszer már 800x600-on isv VGA limites lett volna, akkor 1024-en vissza kellet volna esnie az fps-nek.

2) Amikor a másik proci is be lett izzítva, egyszerűen annyi történt, hogy a másidok procit egyáltalán nem használta a gép. Kihasználja egyáltalán ez a játék a Dual core-t? Ha egyébként igen, akkor lehet, hogy csak ezt a régi masinát nem simerte fel.

3) Amikor húzva lett a rendszer 1400@1600 akkor szépen jöttek a nagyobb fps-ek is.

Számomra egyértelmű proci limit, de győzzetek meg hogy nem az.

Amúgy jó cikk. Elgondolkoztam, hogy megkínálom a saját gépemet is ezzel a játékkal:))

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#30) ttower válasza petakpa1 (#29) üzenetére


ttower
aktív tag

Kihasználja egyáltalán ez a játék a Dual core-t?
persze. valamilyen szinten elvárható egy ilyen játéktól hogy még a 4 magos procikat is támogassa. :U

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#31) Hakuoro válasza petakpa1 (#29) üzenetére


Hakuoro
aktív tag

Szerintem se használta a játék a második procit. Talán újra kellett volna rakni a játékot a kétprocis teszthez :F

[ Szerkesztve ]

(#32) Furky


Furky
őstag

Nálam a 9800Pro-n is elindult, és tudtam vele játszani, de csak addig, amíg ki nem értem oda, ahol megpillantom az öblöt. Utána hihetetlen módon elkezdett akadozni, amikor jöttek az ellenségek. Ja igen, előtte is akadozott, amikor meg kellett ölni 2-3 embert, de amikor nem jöttek, akkor akadásmentesen ment 800x600ban. :)
Gépem profilnál, röviden: barton 2500+, 1 GB ram, akkor 9800Pro, most 7600GS, de utóbbi VGA-val még nem próbáltam milyen:)

(#33) Hakuoro válasza ttower (#30) üzenetére


Hakuoro
aktív tag

Kihasználja a két magot :D + két mag csak minimális gyorsulást hoz :U

(#34) bacsis válasza ttower (#26) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Na jó, egyszer tényleg lement 19FPS-re amit fel is tüntettem, de az tényleg csak egy alkalom volt!

(#35) Prof01


Prof01
veterán

Én is PS3-at olvastam, de nem alaptalanul. [link] :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#36) Vladi


Vladi
nagyúr

Tudtam, hogy ez az ember nem nyugszik. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#37) norbert087


norbert087
csendes tag

Helló jó teszt!

Én is csináltam egyet még múltkor de nem mertem feldobni prohardverre :U

Van CRYSIS is benne KÉPEKKEL , bár igaz azóta változott a konfig +1GB rammal... :)

Ismerős a 20FPS...

[link] -megtekinthető... :B

[ Szerkesztve ]

Egy csomó olyan segédeszköz létezik, amivel a nők szexuális kedve növelhető. Itt van például a Mercedes-Benz 380SL.

(#38) Kasza08


Kasza08
őstag

Igazából, mint azt már előttem is írták ez egy VGA igényes game. Majdnem, hogy mindegy, hogy P3, vagy P4, mert a P3-asok nagyon durvák(a korukhoz képest is).
A címéből azt hittem, hogy P3 szintű VGA is lesz benne, mert akkor felcsaptam volna én is a gépre ;]
P4 2.6, 512MB, ATi 9250...ebből áll a jelenlegi gépem, de kétlem, hogy ezen elfutna:DDD

(#39) proof88


proof88
addikt

Egyértelmű CPU-limit. Bizonyítja a húzás miatti feltűnő gyorsulás.
Hogy miért nem gyorsult eléggé a 2. proci miatt? Szerintem azért, mert nem 2-magos a proci, hanem 2 db proci, és nem tudom, hogy ott hogy van megvalósítva a 2 proci közötti kommunikáció, de a 133 mhz-es fsb valszeg elég nagy korlátozó tényező.
Viszont az, hogy a Crysis felismeri-e a 2 cpu-t, nem rajta múlik, hanem az oprendszeren. Egyszerű dolog: ha megnézed Feladatkezelőben, és 2 diagram van, akkor kezeli a 2 cpu-t, és ha a Tálcára rakva játszol a gémmel, akkor utána visszanézheted, hogy mennyi volt a 2 cpu kihasználtsága. Ha a WinXP látja a 2 procit, akkor a Crysis is. És biztosan használta, mert 2. CPU-val nőtt a sebesség. Szerintem a korlát a 2 cpu közti kommunikációnál van, ill. a memória sem elég gyors. Tuningnál meg nem csak a cpu-órajel nőtt, hanem az fsb és a memóriáé is. Legalábbis gondolom, nem ismerem ezt az alaplapot.

(#40) Kasza08 válasza proof88 (#39) üzenetére


Kasza08
őstag

XPnek látnia kell, mert a 2magot is 2CPUnak látja:U

(#41) ollie válasza venember83 (#11) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vagy inkább a Crysis van rosszul megírva. Hiszen a procik húzásával máris gyorsult.

proof88: Az XP PRO 2 különálló CPU-t is kezel.

[ Szerkesztve ]

***

(#42) Thunderzolee

Hát Bacsis, azért ez duuuuva.. P3 és Crysis.. :R
Nagy vagy! :K

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#43) HavocS


HavocS
senior tag

Újabb bizonyíték a skálázhatóságra :) Más kérdés, hogy annyira szvsz nem jó játék, hogy ujjongani kelljen hogy fut P3-on, amiatt meg pláne nem, hogy "de mekkora gépigénye van". Maxon igen. Az Oblivion is fut egy Eee-n very lowban... :)

(#44) VladimirR válasza proof88 (#39) üzenetére


VladimirR
nagyúr

azert ez nem pont igy mukodik
ha a program hulye, adhatsz neki 50 procit/magot is, akkor is csak egyet fog hasznalni

(#45) PetX


PetX
aktív tag

Azért 1-2 képet berakhatnál, hogy mégis milyen grafikája van így a game-nek.

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#46) bacsis válasza PetX (#45) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

azt te is kipróbálhatod! 800X600 lov mindenből, és már láthatod is!
Ha nincs fent a játék, akkor képzeld el a far cry-t közepes grafikával :DDD

(#47) eziskamu válasza bacsis (#46) üzenetére


eziskamu
addikt

Azért kár, hogy a procik szorzólockosak, és nincs 200 MHz-s SDRAM, Szerintem ezek miatt cpu limites az egész, mert a cpu még bírná, csak elég adat nem jut el oda, ahova kell.

(#48) whiz válasza HavocS (#43) üzenetére


whiz
aktív tag

"Az Oblivion is fut egy Eee-n very lowban"

Na ezt ki kell próbálnom :DDD :DDD

A tesztnek meg :R :R

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#49) Bengio válasza eziskamu (#47) üzenetére


Bengio
tag

nem 200MHz-es DDR ramokkal ment a konfig? :U

mod: egyébként ha a lap AGP csatlikja 4x, akkor hiába rak Bacsis erősebb VGA-t, a sávszél lesz a szűk keresztmetszet, így nem fog több fps-t elérni.

javítsatok ha hülyeséget írtam, de sztem igy van :F

[ Szerkesztve ]

Ha megadom a számom privátban, kijelzett számról hívj! -> Rejtett számról érkező hívást nem veszek fel. Köszönöm.

(#50) Rossi


Rossi
addikt

Csak a címet olvastam el, és tudtam, hogy bacsis... :C

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#51) athomi


athomi
veterán

Azért az első grafikon alapján én nem mondanám, hogy játszható a játék. Bár szerintem nevezzük inkább élvezhetőnek, mert végül is a 10 FPS is játszható csak hát...
Ráadásul a minimum FPS közeli értékek (20 alatt) általában épp akkor jönnek, amikor nem kellene, tehát akció dúsabb részeknél.

[ Szerkesztve ]

(#52) whiz válasza Bengio (#49) üzenetére


whiz
aktív tag

Ez csak akkor van így, ha nem elég a videomemória, és a rendszermemóhoz fordul a vga :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#53) temes69 válasza anjani182 (#1) üzenetére


temes69
aktív tag

én is :)

(#54) bacsis válasza Bengio (#49) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

a memóriák 301Mhzen mentek, mikor fel voltak húzva a procik akkor 331mhz-en, tehát azok biztos nem voltak szűk keresztmetszet, én továbbra is gyanítom, hogy a prociból és a VGA kártyából is kifogyott a kraft... ezt csak úgy tudjuk meg, ha majdbeszerzek egy agp-s hd3850et...

(#55) eziskamu válasza bacsis (#54) üzenetére


eziskamu
addikt

Ja ezt benéztem :B

(#56) Bengio válasza bacsis (#54) üzenetére


Bengio
tag

értem én, csakhogy én "eziskamu" kolléga azon kijelentésére "válaszoltam", miszerint "kár, hogy nincs 200MHz-es SD-ram". Erre írtam, hogy dehát "tök 8, h van-e, mer te DDR rammal tesztelted".
amugy UP!, mert teccik a cikk. A dual 370-es lapod nem eladó esetleg? ;]

Ha megadom a számom privátban, kijelzett számról hívj! -> Rejtett számról érkező hívást nem veszek fel. Köszönöm.

(#57) Bengio válasza whiz (#52) üzenetére


Bengio
tag

Köszi, mostmár ezt is tudom. :R

Ha megadom a számom privátban, kijelzett számról hívj! -> Rejtett számról érkező hívást nem veszek fel. Köszönöm.

(#58) 14adam


14adam
addikt

De durva :D Most egy olyan gépem van,hogy : 266 mhz-s proci(fél mb cash) compaq alaplap meg 256 ram(133mhz)=Piacon vettem 1500 ft-ért :DD .És szépen megy vele az XP .Na majd felkéne rakni rá a Cryrsis-t .Vagy nagyok az igényeim? :)

(#59) eziskamu válasza 14adam (#58) üzenetére


eziskamu
addikt

Egy ilyan gépen a zökkenőmentes DVD lejátszás is szép eredmény multimédia terén, de annyira nem lehetetlen egy Ati kártyával, vagy integrált Ati rage pro-val. A crysys viszont messze van még. Gondolom ez is olyan laptop cdmeghajtós,kicsi, csendes compaq (valamiért ezt a fajtát lehet kapni leginkább a bontókban), hogy egy venti hűti a tápot és a procit egyszerre. Egy ilyen kütyü routernek és 24 órás letöltő gépnek tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#60) bacsis válasza eziskamu (#59) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

még a ventit is ki lehet nyugodtan operálni, azok a procik semmit nem melegedtek!

(#61) eziskamu válasza bacsis (#60) üzenetére


eziskamu
addikt

Mondjuk azokból a compaq gépekből nem igazán szerencsés, mert az az egy hűti a tápot is:) Kereszthuzatot csinál, úgy hogy átszívja a levegőt a tápon keresztűl rá a procira (vagy fordítva, már nem emléxem), és nem magán a procin van

(#62) bacsis válasza eziskamu (#61) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

az a kemény 60W amit lead a táp, semmit nem melegszik, még egy 200Wos tápot én is használtam passzívként :C

(#63) eziskamu válasza bacsis (#62) üzenetére


eziskamu
addikt

Azért legyen csak ott az az egy, max nem 12 Voltról kell hajtani hanem 5-ről, ha bírja a venti. nekem szerencsére vannak ilyen ventijeim és 3 darab 5 voltról hajtva halkabb egyszerre, mint egy darab 12V-ról.

(#64) Geller72 válasza Bluegene (#22) üzenetére


Geller72
veterán

"Ha azt a vonalat tovább viszik... továbbvitték így született a core"..akkor, nem most..én így értettem. Akkor félrerakták.
Üdv:
Geller

(#65) 14adam válasza eziskamu (#59) üzenetére


14adam
addikt

Tudom,hogy a crysis messze van.De én csak poénból irtam le :) 1500 ft-ot megért ez a gép.

(#66) 14adam válasza bacsis (#62) üzenetére


14adam
addikt

Lehet épitek akkor egy passziv gépet.Majd délután megnézem hogy birja a táp venti nélkül :D

(#67) eziskamu válasza 14adam (#65) üzenetére


eziskamu
addikt

Az éjjel-nappal letöltő gépet én meg komolyan mondtam, utorrentet neki! :)

(#68) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Jó kis teszt, azért skálázódik 2 procinál is szépen igaz nem olyan látványosan.
Ha már így minden egyben van lehetne csinálni egy átfogó teszetet a h264 HD videókról 720p 1080p felbontásúra gondolok, biztos eldöcögne, most elég divatos feljövőben van.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#69) proof88


proof88
addikt

kasza08, ollie, VladimirR:

Emberek, én nem mondtam, hogy az XP nem kezel 2 procit, pont mondtam, hogy kezeli.
Akkor nem kezeli, ha véletlenül nem multi-core támogatással lett telepítve, de az látszana a Feladatkezelőben is.
És tudom, hogy a programon is múlik, hogy kezel-e több procit, de a Crysis kezeli, mert vannak róla grafikonok, 1-, 2-, 4-magon.
És ez itt is látszik, hogy gyorsabb a Crysis 2 procival.
Én csak arra hívtam fel a figyelmet, hogy szerintem főleg FSB-limit van.

[ Szerkesztve ]

(#70) crusoe2


crusoe2
csendes tag

X800 a minimum?
én Coppermine Cel 1100 + Radeon 8500-on nyomtam végig közepes graffal
ja meg Gef440MX-en is ment
meg egyszer végigjátszottam egy notin Ati X300-al is
de lehet én néztem el valamit nagyon (bár nem hiszem)

(#71) cizoe válasza crusoe2 (#70) üzenetére


cizoe
őstag

Szerintem kevered a Far Cry-al. :U

(#72) Chaser válasza crusoe2 (#70) üzenetére


Chaser
titán

Sztem mx440-en el se indul..anno már a carbon is csak F-F-ben ment vele, és csak kockákat láttam:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#73) Rive


Rive
veterán

Allat ;] :D

De azert tenyleg jo lett volna megnezni a proccterheltseget teszt alatt :(

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#74) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Jó kis írás, de azt mindenki elfelejti, hogy egy 1,4-es Tualatin P3 símán hozza egy 2,4-es P4 vagy 2,5 Celeron szintjét.
Nem rég foglalkoztam a p3-asok erejével a következő topikokban:
[Nagy Everest topik-hsz1117-től]
[Pentium 3 tuning-hsz93-tól]

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#75) cizoe válasza Badman 4ever (#74) üzenetére


cizoe
őstag

Arról csak az intel tehet, hogy a northwood egy rakat szar lett. :)

(#76) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

:)

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#77) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

[Crysis on Pentium 3]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#78) bacsis válasza Badman 4ever (#77) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

mocskosok lekoppintották az ötletem ;] :Y

(#79) SrAc 1139


SrAc 1139
tag

már adom is el a gépem, veszek egy p3at!!! :)) :)) :))

(#80) Mokó


Mokó
aktív tag

Bizony,bizony ha nem is jól de megyeget azért :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.