Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) djyuri


djyuri
őstag

HY

kicsit sokadjára vittem volna végig (bár a hibától függetlenül is végigvittem megint) a demo-t de újabban a "házak" atombunkerrá váltak :Y Se gránát,se hammer, se fegyver nem rongálja meg egyiket sem:D:D:D Pedig most akartam gyakorolni a tető beszakítását gránáttal és így megölni a bentlévőket:D

(#352) edgR válasza djyuri (#351) üzenetére


edgR
őstag

fizikat allitsd feljebb, ha birja a procid ;)

(#353) PuMbA


PuMbA
titán

Bocs,ha már postolták egyszer:
Itt a tényleges crysis full graf(majd biztos aktiválják egy patchben 1-2év múlva :C ):
[link]

(#354) djyuri válasza edgR (#352) üzenetére


djyuri
őstag

:D
De eddig jó volt :Y Amúgy élvezhetőség szempontjából így a legjobb....még nincs 20 fps alatt...szal még ok az LCD moncsin...így tolom már több hete,ha azt vesszük...csak tegnaptól a házak sérthetetlenek lettek....igaz tegnap találtam meg én is a teknősöket és jót dobálóztam velük:D...lehet ez volt a baj? :))

(#355) edgR válasza PuMbA (#353) üzenetére


edgR
őstag

cfg hack-kel is be lehet cuppantani szerintem a progiba. ;)
na erre mar valoban lehet az eddig oly' surun emlegetett 'fotorealisztikus' szot hasznalni :)

(#356) PuMbA válasza edgR (#355) üzenetére


PuMbA
titán

Ja,nagyon durva :R .A displayinfo-ban az a lefoglalt memória a vidkari mem-et jelenti,vagy az összeset?

(#357) edgR válasza PuMbA (#356) üzenetére


edgR
őstag

durva lenne, ha ennyi vramot zabalna, bar nem elkepzelhetetlen ilyen kinezet mellett. :D
szoval sztem a normal memoriat jelenti.

(#358) PuMbA válasza edgR (#357) üzenetére


PuMbA
titán

Csak azért kérdeztem,mert nekem minden low-on 640x480-ban 500 megát ír ki oda.Ez meg ilyen grafikával is csak dupla annyi....

[ Szerkesztve ]

(#359) edgR válasza PuMbA (#358) üzenetére


edgR
őstag

amugy pofonegyszeru: jatek kozben ctrl+alt+del, teljesitmeny ful. aztan kiderul :)

(#360) Dr. Romano válasza edgR (#357) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Szerintem megeszik annyit (főleg ha így néz ki maxon :Y ).

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#361) edgR válasza Dr. Romano (#360) üzenetére


edgR
őstag

igen, ezt irtam en is :D, de kivancsi lennek arra a cfg-ra is, amin igy elfutna elfogathato sebesseggel :)

(#362) Dr. Romano válasza edgR (#361) üzenetére


Dr. Romano
veterán

:R de szerintem nincs az a cfg ami ilyen grafot elfogadható sebességre gyorsítana fel. :)
Max majd az erősebb PC-k...

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#363) Hobli1988


Hobli1988
tag

Üdv!Ki találkozott a havas kiegészitésben idegennel(én igen és ki is nyirtam!)?

[ Szerkesztve ]

Eladó egy APC Back-UPS CS 350 szünetmentesitő táp,szinte új!7k

(#364) Mz/ts250@300


Mz/ts250@300
tag

Azt nem értem nálam játék közbe miért csak folyamatos 75-80%on megy a procc ,mikor érezhetöen az a leggyengébb (3,2p4 nortwi)

A világ egy játszótér, és ezt tudod, amikor gyerek vagy, de valahogy idővel mindenki elfelejti.

(#365) edgR válasza Mz/ts250@300 (#364) üzenetére


edgR
őstag

procit nem zabal annyit.
nalam is pl (ki)hasznalja ugyan a 4magot, de kb 80-60-40-20% ertekek mellett. ez mondjuk a menuben van.. ha felrobbantasz 2-3dzsipet meg par hazat, biztos mas erteket mutatna :)

(#366) Dany007


Dany007
veterán

Figyusztok. Van egy kis problémám.
Ez miatt már írtam a Crysis optimalizálós topicba, de semmi reakció....Hátha itt v.ki tud segíteni. Becopyzom :)

Hi!

Nekem olyan gondom van, hogy valamiért a motion blur nem akar kijönni Shadder high beállításon. Tudom, hogy a motion blur -ért a Postprocessing a felelős, de az VeryHigh-on van, és az egész jobb oldali beállítások is. A shadderek vannak csak high-on és nincs blur :S
Viszont, ha leveszem a shaddereket mediumra akkor már van blur! Nem értem mért...
Probáltam a cfg-be beletúrkálni, de semmi eredménye nem lett =/ Arra gondoltam, ha esetleg a shadder 3-as vagyis high cvar-jaihoz bebiggyesztem az r_motionBlur=3 -at akkor talán lesz :) de így se jött össze...
Valami ötlet esetleg ? = /

U.I. : a demoban ilyen gond nem volt =/

(#367) Dany007 válasza Dany007 (#366) üzenetére


Dany007
veterán

Probléma megoldva! =)

(#368) edgR válasza Dany007 (#367) üzenetére


edgR
őstag

megoldas? :)

(#369) Dany007 válasza edgR (#368) üzenetére


Dany007
veterán

A másik fórumon mégiscsak írt valaki :)

"Ez úgy van, hogy a játékban shaders quality ezt is állítja: sys_spec_Quality. Ha a shaders quality medium, akkor a sys_spec_Quality minden értéke 1, így a q_ShaderPostProcess is.
Ez utóbbi csinálja a napsugarakat, meg motion blurt. Napsugarak csak 2 - es értéknél vannak, motion blur viszont már 1 -esnél is.
Tehát ne a játékból állítsd, hanem cfg fájlból.
Ha nem fogad el konzolba parancsokat, akkor előbb írd be ezt: con_resrticted 0"

Szal mégiscsak kell egy engedélyező kód a console-hoz. És utánna már szépen testreszabtam mindent az alapbeállításoktól függetlenül! :)

(#370) Dany007


Dany007
veterán

Hmm amúgy kiváncsi leszek milyen lesz a multi rész!
Csak azért gondolkoztam el ezen, mert most tartok annál a résznél ahol....
Spoiler következik....Aki nem akarja tudni az ne olvassa el plz :)
Szal,annál a résznél vagyok, ahol először találkozok nanosuit-os kóreai katonákkal. És meg kell hagyni elég nehéz volt elbánni velük. Pont szembe álltam az egyikkel, és ráküdtem 2 rakétát...persze nem halt bele...Na mind1 aztán furfangos voltam és kábító lövedékkel elkábítottam mindet, aztán közelről fejbe =) hihihi.
Szal multiban, ugye, gondolom mindenki nanosuitos lesz, és hát az ugye töltődik magától, és mondjuk valakit betalálok, az meg elkezd menekülni, clouk, megbújuk valahol, én persze elvesztem a fonalat, és ő meg simán újra feltöltődik energyvel. Szal a lényeg, hogy sz.tem elég nehéz lesz írtani multiban. Elég sok lövés kell a nanosuitosoknak. Ehhez hozzájön a magától töltődéses dolog,meg a cloukolás is...Nem azt mondom, ez mind kajak nagy ötlet, és tuti hogy siker lesz, de nem lesz kicsit nehézkes? Úgyértem, hogy hiába headshutolod az ellenséget, az nem lesz elég...Vagy fél percig kellene lőni...Más meglátása ezzel kapcsolatban? szal kiváncsi leszek!

Amúgy ma hívtak a boltosok! Pénteken már hozzák is ki a Crysist :DD

U.i.: nem próbáltam az mp bétát =/

[ Szerkesztve ]

(#371) edgR válasza Dany007 (#370) üzenetére


edgR
őstag

eleg sokat jatszottam a multival, a kerdesedre az a valaszom, hogy mas a sebzes erteke (nagyobb), meg a regeneracios ido is csokkent. az nanoruha energiaszintje szinten. szoval valoban nehez, ha defenziv vagy es a kozelharcot szereted. ehhez meg hozzajon, hogy multiban min. 10-12ember van, gondold hozza az fps ertekeket.. :(
ha viszont sniperkedsz, azzal nagyon jo statokat el lehet erni, legalabbis nekem ez valt be leginkabb. megbujsz, cloak, loves (remelhetoleg fejes). kiosztasz meg parat, aztan tovabballsz, mert akit elozoleg likvidaltal, tuti megkeres ott, ahonnan a loves erkezett.. :)

(#372) maskimx válasza edgR (#371) üzenetére


maskimx
őstag

És itt is a statra meg a kdre megy mindenki, mint bf2ben, vagy több a csapatjáték? Meg ugye van multiban is heli meg vtol, nekem azok nagyon bejöttek.

www.tacticalgamer.com

(#373) edgR válasza maskimx (#372) üzenetére


edgR
őstag

mivel en nem klanban jatszottam, meg akik ott voltak tobbseguk sem, igy gyakorlatilag csapatmunka nelkuli tdm volt.., tehat olyan, mintha nem is ez a jatekmod lenne, hanem a sima dm.
nagyon ritkan talalkoztam osszjatekkal, viszont lattam mar azonos klanbol szarmazo emberkeket, akik termeszetesen egymassal mentek. de ez nagyon ritka volt.
egyebkent szerintem a rengeteg lehetoseg miatt turheto multija van, ha egy osszeszokott csapat nekilat, eleg sokaig el fog jutni szerintem. csak a grafot kell teljesen min-re venni, mert eleg kellemetlen pont loveskor 25 ala csokkeno fps-t erezni.

(#374) Dany007 válasza edgR (#371) üzenetére


Dany007
veterán

Hmm hát ez jólhangzik !
Kiváncsi vagyok milyen lesz...Főleg fps-ben :D Mondjuk ha visszaveszem 1024-re akkor azzal nyerek plusz 10fpst és már vígan 40-60-as az átlag mindenhol.
Tényleg sok lehetőség van. Legfőképp a csapatmunkára lennék kiváncsi. Amúgy ha Cloukból visszaváltok akkor az hallatszik. És az ellenség is hallja. Leglábbis a gémben így volt... Multiban ez egyenlő a lebukással , és a lopakodás végével :) Ez gond lehez.
De nekem nagyon bejön a sniperes dolog, szal már várom a holnapot :D Remélem vannak serverek is már...

(#375) Hobli1988


Hobli1988
tag

Senki nem találkozott a kiegészitésben a vizben egy idegen lénnyel?Annál a hajónál van,amelyiken a helikopter van és annak az oldalán ahol a helikopter van,(zavarja is a radart az idegen,azért vibrál a kép ott)!!

Eladó egy APC Back-UPS CS 350 szünetmentesitő táp,szinte új!7k

(#376) Dany007 válasza Hobli1988 (#375) üzenetére


Dany007
veterán

Vágom mire gondolsz :) Én is láttam. De eléggé halottnak tűnt.

(#377) Hobli1988 válasza Dany007 (#376) üzenetére


Hobli1988
tag

ha löttem rá a hajóról akkor üvöltött( :DDD ) és ha sokat löttem rá fel is robbant,mint állat!

[ Szerkesztve ]

Eladó egy APC Back-UPS CS 350 szünetmentesitő táp,szinte új!7k

(#378) edgR


edgR
őstag

hat, vegul nem sikerult nyernem, de azert a 3. helyre jo volt a modositott cikkem.. :)

(#379) Dany007 válasza edgR (#378) üzenetére


Dany007
veterán

Azért Gratula ! Nagyon jó írás volt ! Mindig teccik az ilyen szakszerűség, részletesség!

(#380) edgR válasza Dany007 (#379) üzenetére


edgR
őstag

kosz, orulok h tetszik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.