Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) dragonfx válasza eddie17 (#88) üzenetére


dragonfx
veterán

köszi akkor inkább nem nézem meg mert kiábrándulok, na meg 1.7 giga wgy demoért...no comment, nemrég még egy full gém se volt csak 2 cd...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#102) edgR válasza cousin333 (#100) üzenetére


edgR
őstag

ebben nincs, a multi betaban van. abbol eddig kepeket sem lehetett kozolni, nem tudom most hogy van.. :F
egyebkent ha lattad a kulso tereket, a belsot sem nehez elkepzelni : fotorealisztikus :)

(#103) tildy válasza cousin333 (#100) üzenetére


tildy
nagyúr

Lesz Farcry2 is:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#104) Dr. Romano válasza edgR (#72) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ööö... én a CoD 4-ről írtam :D
(vagyis a demójáról)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#105) LordVader80 válasza Winner_hun (#1) üzenetére


LordVader80
senior tag

azt honnan vágod, hogy melyik készült dv10-ben és melyik dx9-ben?

nem mind dx10-es kép? :F

May The Force Be With You!

(#106) Boz


Boz
csendes tag

Áááá. Az én első találkozásom a Crysissel elég gyérre sikerült :) Félve felraktam a gépemre : AMD3400+, GeF6800GT, 1GB ram. Ja, és Vista.1024x768-ban minden mediumon, kivéve textúra, ami highon, és a shader szintén highon van. Ha ezalá megyek, textúrahibák vannak, és semmit se látok szinte. Eléggé szaggat :) - De azért vánszorogva tudok vele "játszani" :) Far Cry-t röhögve vitte a gép akár 1680 ban is. Új gép kell ehhez majd, de csak valamikor jövő év elején lesz rá keretem.
Hátha még optimalizálnak valamit a végleges változatban?

[ Szerkesztve ]

(#107) Omega81 válasza edgR (#98) üzenetére


Omega81
senior tag

Hát, az nálam very high. Mondom, amit írtam... most toltam végig megint, nagyon f@szán ment! :DDD :C
Attól függetlenül lófütyi a csapat fenekébe, mert csak. ;)

Így már, hogy..., óriási feeling a játék! :)
No, köszi a cikket.

[ Szerkesztve ]

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#108) #31757056 válasza Boz (#106) üzenetére


#31757056
törölt tag

Én úgy gondolom hogy ha nem pista lenne az oprendszer, lejjebb is tudnál menni a grafikával. Egy ismerősömnek 7300GT-vel pistán az összes játék textúrahibás volt, meg 6600GT-vel is, mindkettő agp-s volt. Feltette az xp-t és csodák csodája minden hibátlan volt.

(#109) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

no kipróbáltam énis ismerős gépén hát eszméletlen.

vizsgaidőszak után gépcsere. :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#110) #31757056 válasza tildy (#103) üzenetére


#31757056
törölt tag

Ez egyszerűen mindent visz. Már túl élethű nekem :D

(#111) ollie válasza tocsa (#81) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az aljnövényzetes (5.) kérdésedre ITT megtalálod a választ (az adaptive antialiasing részben).

***

(#112) _seth_


_seth_
veterán

Ha netán valakinek segít:
7600GT 256 MB
Pentium D 925 (2x 3GHz 4MB)
2x 512 MB DDR2 (667 vagy 800 mhz-en megy, nem tudom)
Windows XP SP2 Eng
Pár hónapos driverek

1280x1024 Medium :) Eddig 1x állt meg egy pillanatra amikor kiszálltam a hummerből és ketten lőttek a bokorból. Driverben minden alapon van, szűrés, simítás nincs bekapcsolva.

Eddig 1x volt hibás a kép: este amikor mentem Jesterhez ha felnéztem az égre olyan volt mintha a mátric betűi ráfagytak volna az égboltra, más hibát eddig nem vettem észre.

Egyébként lehet bennem van a hiba de nem ragadott magával a játékmenet :D (Na jó bennem van a hiba hiszen egyik játék sem tud érdekelni :D, hl2 ep 2-vel már kb 2 hete játszom de nagyon lassan haladok... lehet ha nem csak 1-2 autosave idejére kapcsolnám be gyorsabban menne de annyira nem köt le).

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Gigabyte C301 RGB Black - Arctic Liquid Freezer III 360 RGB Black - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#113) edgR


edgR
őstag

kozhirre tetetik, hogy boviteni fogom az irast! :)
a tartalom - hogy enyhen fejezzem ki magam - hianyos. minel gyorsabban vegezni akartam vele, igy fel nap alatt 'osszedobtam'. valoszinuleg meg a teljes jatek megjelenese elott megcsinalom, ha idom engedi.
az biztos, hogy kepekbol ismet nem lesz hiany, az eddigi gyors screenshotok helyett a kulonleges pillanatokra fogok koncentralni.. :)
valamint egy rovid teszt erejeig megnezem, hogy mik azok a beallitasok, amik lefoglalnak ezt-azt.. :)

[ Szerkesztve ]

(#114) adamfriday


adamfriday
senior tag

Egy bug: Cloak módban ha közel mentem egy terepjáróhoz amin a koreai a gépfegyverállásban leselkedett, mindig felém fordult. Mintha látott volna, de nem tüzelt. :W Remélem ilyet azért kijavítanak. :U

(#115) Zoralpápa


Zoralpápa
csendes tag

Én vagyok Zoralpápa aki nem akár ki Crysis -ozni szeretek és colinozni .Hejjjjj de nálam a csúcs nem a coco kopsz hanem a Cccryssiis..sziiii szzziiiiszzz.Járom a dzsungelt dzszungel harcos vagyok ameerre csak nézeek szerte ellenségek :)és nem szeretnénk mást mint hogy frankón fusson békáben éljen és mást ne bántson .És mindenkinek fusson és optim legyen a Crysis mindőrökké velünk legyen .:)Egy kis versikét írtam ...míg várom a kohóba készülő vasam :)

(#116) Omega81 válasza edgR (#113) üzenetére


Omega81
senior tag

:R No, próbáltad akkor, ahogy írtam? :K

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#117) Henker2 válasza Zoralpápa (#115) üzenetére


Henker2
addikt

:C :C :C

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#118) kovy79


kovy79
őstag

Ez a hardverkövetelmény már nagyon gáz!
Ezért vettem én inkább egy 30K-s PS2-t, oszt' azzal szépen kijátszogatom magam.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#119) #57018880


#57018880
törölt tag

Az írás jó lett !.
...viszont azzal nem értek egyet ,hogy le a kalappal a Crytek előtt....nemnem.
Szép grafikát nem nehéz csinálni...olyat nehéz ami szép és szépen fut a "jelen" kor hardverein....ezért az én polcomon csak az UT3 fog pihenni...
Az pedig ,hogy "mert a játék 1,5 évre előre skálázható" ...na az ienektől kimáljenek..,de szerintem az emberiséget is....az értelmesebb fejlesztők átdolgozzák a motort kiadnak egy újabb reviziót stbstb....ez egy csúnya kifogás volt arra ,h nem tudták megfelelően optimalizálni...mindent lehet , akarni kell ...ugyanezzel a graffal meg lehetett volna oldani 3x ien gyorsra is ebben biztos vagyok ,de akkor a Jerli familia szegényebb lenne pár millával amit a különböző hardver gyártóktól ugy mellékesen kapnak....mert runs best on quadcore extreme meg ultra sli .....

[ Szerkesztve ]

(#120) edgR válasza Omega81 (#116) üzenetére


edgR
őstag

probaltam, de az nem eleg. utana szurot emlegetted. lehet, hogy en vagyok a vak, de hol tudom a filtert allitani :F

(#121) SKYROB


SKYROB
tag

Kicsit csalódtam a játékban..azaz a demo-ban.Valahogy ezeket a képességeket nemigen lehet kihasználni.Legalább 5másodperccel lehetne tovább futni,vagy a pajzs erősebb lenne.Fejlődésre nemhiszem hogy van lehetőség.

Valaki tud valami hozzászólást ezzel kapcsolatban?

(#122) Tcm


Tcm
tag

A cikkhez nagyon gratulálok! Engem is ámulatba ejtett a játék! szombat hajnali 1kor ért le nettről és hajnali fél4ig játszottam :)

Egy kérés: valahogy el tudnád juttatni nekem a háttérképedet? :)
Tetszik. privátban egy linket dobj légyszi. nagyon köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#123) Tcm


Tcm
tag

(#124) ollie válasza #57018880 (#119) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

"...ugyanezzel a graffal meg lehetett volna oldani 3x ien gyorsra is ebben biztos vagyok"

Látom, programozózsenihez van szerencsénk. :U

***

(#125) Dany007 válasza adamfriday (#114) üzenetére


Dany007
veterán

Juhujj azt én is néztem :D
Direkt álcázva odamentem oldalt a géppityus csákóhoz, hogy úgyis megszűnik a cloak ha tüzet nyitok, nehogymár egyből le tudjon szedni. Erre ahogy fordulok az is úgy fordítja felém a fegyvert de persze nem lő, mert elvileg nem lát :D szal ez szép kis bug xD Csak kijavítják...
Azt mondták hogy lesz hozzá valami hotfix... Hát nemtom...Remélem a végleges, vagy valami patchel már jobban lesz optimalizálva...
Bár mint korábban írtam én megtaláltam egy optimális beállítást amivel 1280ban majdnem minden VeryHigh-on 30-50fpssel fut, csak attól félek, hogy sokkal durvább részek is lesznek, amikor még így is szarrá fogja akadni magát :S
Amúgy a Shadderek húzzák le nagyon! Nálam 12fps különbség van a VeryHigh-High között és újabb 10fps a High-medium között. Tehát nálam az az átlag 40fps új jön ki hogy a shadder van mediumon az összes többi meg VeryHigh, a víz van még simán High-on azt ennyi. Igaz így le kell mondanom a napocska gyönyörű csillogásáról :O de legalább megtarthatom az 1280as felbontást, és még marad egy kis fps tartalék is xD

(#126) edgR válasza Tcm (#123) üzenetére


edgR
őstag

latod? tudsz te, ha akarsz :)

(#127) #57018880 válasza ollie (#124) üzenetére


#57018880
törölt tag

Nem csak program kódot lehet ám optimalizálni....,de nem akarok a nagyok dolgába beleszolni ...te biztosan jobban tudod mindenkinél...én kérek elnézést. Crysis optimalization foreva...!!! így jó?

(#128) edgR válasza Dany007 (#125) üzenetére


edgR
őstag

meg a sunshafts-rol peldaul.. :) egy ilyen jatekban a shadert mediumra rakni szerintem halalos bun :) hamarosan kozzeteszem az en beallitasaimat, majd probald ki, hatha neked is bevalik. :)

(#129) Dany007 válasza edgR (#128) üzenetére


Dany007
veterán

Hát majd kipróbálom mindenképpen !
De 1024-ben már nagyon nem tetszik a dolog :S lehet h a 21 colos képernyő miatt ?:S nemtom a régi 17-esen még frankó volt az 1024, de mostm ár v.hogy csúnyábbnak tűnik.
Sajnal full shadderrel igencsak 20 fps körüli a cucc ,az meg kikészíti az idegeimet :D
Sajna a 8800GTS640 csak ennyit tud xD Még felhúzva is....

(#130) azbest válasza tildy (#103) üzenetére


azbest
félisten

Jaja és a videót nézve nem is akármilyen :) Nekem inkább ez fog bejönni.... bár most még biztos alkalmatlan rá a gépem... Crysis néhny fps-ssel ment legalacsonyabb minőségben, de nem is csodálkozom... mert nem vártam ennyit sem egy integrált gf6150től ;]
Kár hogy az autofókuszt nem tudják kikapcsolni ilyen felvételnél

(#131) Genius007


Genius007
őstag

Nagyon jó cikk . Grat . :)
Csak kicsit furcsállom, hogy olyan cfg-vel 8fps volt a max ? (very highon) :U

Hang-Fénytechnika bérlés: www.szervezdvelem.hu

(#132) eddie17 válasza dragonfx (#101) üzenetére


eddie17
addikt

Nem annyira nagyon vészes így sem.
Kép1
Kép2

(#133) Zoralpápa


Zoralpápa
csendes tag

Én vagyok Zoralpápa aki nem akár ki Crysis -ozni szeretek és colinozni .Hejjjjj de nálam a csúcs nem a coco kopsz hanem a Cccryssiis..sziiii szzziiiiszzz.Járom a dzsungelt dzszungel harcos vagyok ameerre csak nézeek szerte ellenségek és nem szeretnénk mást mint hogy frankón fusson békáben éljen és mást ne bántson .És mindenkinek fusson és optim legyen a Crysis mindőrökké velünk legyen .Egy kis versikét írtam ...míg várom a kohóba készülő vasam

(#134) edgR válasza Zoralpápa (#133) üzenetére


edgR
őstag

egyszer is boven eleg volt, koszonjuk hogy ezt mind megosztottad velunk..

(#135) Larry303


Larry303
addikt

64bites vistával nem próbáltad?
meg esetleg kicsit feljebb húzni azt a quadot?
nem okoskodni akarok csak érdekel...
amúgy jó az írás....meg screenshotok is, szép munka....

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#136) rumkola válasza edgR (#58) üzenetére


rumkola
veterán

ja,a világot is 24bitben látod...
:)))))))))

ezt egyébként komolyan mondtad? :F :Y :F

(#137) edgR válasza rumkola (#136) üzenetére


edgR
őstag

miert ne mondtam vna komolyan?
8biten abrazolt szinek eseten (R-G-B - 8-8-8 bit), osszesen 256x256x256=16777216 kulonbozo szin. az emberi szem kozel ennyit (de inkabb kevesebbet) kepes felismerni es megkulonboztetni.

(#138) rumkola válasza edgR (#137) üzenetére


rumkola
veterán

Most mondtad, hogy szebbek a színek. Hogy láthattad, ha elvileg nem láthatod?

Az emberi szemet meg ne bontsuk már le digitális bitekre szerintem. Nem vagyunk mi kiborgok....

(#139) Dare2Live válasza edgR (#137) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

ilyen dolgokkal azért ne dobálozzunk mert baromira egyénfüggő. ld átlagember már a 15khzet se halja vki meg a 20khzet is.

Az tuti, hogy 24bit átlagemberre játékra de még DTPre is bőven elég.

Egyébként jó a teszt!

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#140) afterburner_


afterburner_
őstag

zene kicsit rambo beutésű :DDD csak kar hogy fosrövid a demo..

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#141) Omega81 válasza edgR (#120) üzenetére


Omega81
senior tag

Kint Win alatt ne fusson nHancer, RivaTuner vagy egyéb módosító progi, illetve legyen _frissen!_ feltéve a 169.01 driver (vagy akár a leutolsó NV honlapos WHQL is jó); onnantól a Crysis menüjében ne állíts AA-t /csak azt tudod, 16xQ-ig).
Így nekem megy mint a villám.
Az nHancer bekavart pl. ...

:R

[ Szerkesztve ]

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#142) Omega81 válasza edgR (#128) üzenetére


Omega81
senior tag

Pedig... :K

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#143) Omega81 válasza Zoralpápa (#133) üzenetére


Omega81
senior tag

:W

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#144) edgR válasza rumkola (#138) üzenetére


edgR
őstag

#60. a szinhomerseklet mas, nem a szinek szama.

(#145) afterburner_


afterburner_
őstag

[link]

2 kéz nem kéz :DDD azé ez mán kemeny

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#146) atom18


atom18
aktív tag

XP-n VERY HIGHON 1280*1024-be 16xQ simitással 20fps

(#147) atom18


atom18
aktív tag

sry 16QX:)

(#148) Omega81 válasza atom18 (#146) üzenetére


Omega81
senior tag

XP-n Very High? :DDD Az olyan, mint XP-n a DX10.

Aki hírdeti, hogy működik a Very High a file buherálással, az próbálta már a játékot Vista-n??? :U

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#149) afterburner_ válasza Omega81 (#148) üzenetére


afterburner_
őstag

xp-xp?

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#150) atom18 válasza Omega81 (#148) üzenetére


atom18
aktív tag

igen probáltam vistán és jól látod XP-n very highon van és látszik ám a különbség,de megmondom öszintén nem látom a különbséget vistán habár mégis,fps-be:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.