Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) e00dgy


e00dgy
aktív tag

Hát egy mindjárt 6 éves DeathAdder 3.5G -m van de ezért az egérért még biztos nem rohanok cserélni.
Kérdés, hogy ez Cougar milyen árszegmensbe fog esni, mert véleményem szerint, ha olyan áron adják mint a Razereket vagy Roccatokat stb, nem hiszem, hogy valaki ezt választaná. Én legalábbis biztos nem.

Köszi a tesztet! :) :R

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#2) ribizly


ribizly
veterán

Jó kis teszt! :C
Köszönjük! :R

Nem mondanám, hogy értem a gyártót, mert már sikerült jobb egeret csinálniuk.
Csak rájönnek lassan mi kell és mi nem a jó egérhez. :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#3) Fred23


Fred23
nagyúr

Köszi az érdekes tesztet, látom, úgy vagy vele, mint az egyetemi házidogával, amit el lehet sütni több tanárnál is! :D

(#4) hajbel


hajbel
addikt

Remélem, hogy lesz majd második kiadás és javítják a fent említett kicsi, de annál idegesítőbb hibákat. Akkor egy nagyon jó ajánlat lesz.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#5) tálusz


tálusz
tag

Kösz a tesztet!

"Titeket apátok ATI kártyával vert Abu85 for president pólóban? Vagy mi fáj ennyire?" by nemlehet "

(#6) Vanir


Vanir
veterán

Köszönöm a visszajelzéseket! :R

(#7) Champipi


Champipi
senior tag

Ez az a fajta egér kialakítás, ami szétfeszíti "V" alakban az ujjakat, hogy kapjak egy jó kis ínhüvelygyulladást :W

(#8) Fred23 válasza Champipi (#7) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nem tűnik vészesnek. Nekem nagyon bejön, csak túl kevés a gombja, meg bizonytalan a szoftveres támogatás megfelelő minősége.

(#9) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Én nem követem a gamer perifériák újdonságait, de "Cougar Revenge"-ről nekem teljesen más jut eszembe.

(#10) Fred23 válasza Teasüti (#9) üzenetére


Fred23
nagyúr

Valamelyik exed? :D

(#11) hajbel válasza Teasüti (#9) üzenetére


hajbel
addikt

Szerintem ez az év hsz-e :DDD

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#12) Vanir válasza Teasüti (#9) üzenetére


Vanir
veterán

Na jó, emelem kalapom. :C

(#13) hemaka


hemaka
nagyúr

Ha a gombok nem jok, akkor nem is valo kb semmire sem, hiaba a jo szenzor.

(#14) Vanir válasza hemaka (#13) üzenetére


Vanir
veterán

Azért a nem jótól messze van, de lehetne jobb is - mondjuk a középső klikk valóban gyászosra sikeredett.

(#15) ribizly válasza Teasüti (#9) üzenetére


ribizly
veterán

:)
Ezt a gondolatot én az egész Logitech "G" szériájára rá tudnám húzni, de most felnyitottad a szemem, miért van mindig fura érzésem, amikor a Cougar márkát említik. Eddig csak tudatalatti volt... :D

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#16) Depression válasza Teasüti (#9) üzenetére


Depression
veterán

+1. Én is csak emiatt kattintottam a linkre. Sejtettem, hogy nem az első gondolatomról fog szólni. Pláne egy teszt szót olvasván.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#17) Teasüti válasza Depression (#16) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Bizonyos oldalakon ez click bait-nek minősül. :D

(#18) ribizly válasza Teasüti (#17) üzenetére


ribizly
veterán

LoL :D :C
Lehet a gyártó okkal választotta ezt a nevet... :U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.