Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) sto1911 válasza kovacs-8 (#50) üzenetére


sto1911
veterán

Ez ugyan sztem nem jo helyre sikeredett, de nekem van SD ramom, 133Mhz-es, ha gondolod irj priviben milyen kellene :) 256-os, 64-es, 32-es is van par darab, talan 128-as is.

[ Szerkesztve ]

(#52) seaofcalm válasza RasHaN (#6) üzenetére


seaofcalm
csendes tag

Kár, hogy amikor az ember úgy érzi, valami fontosat csinál (mond, ír vagy bárhogyan közöl a világgal) izgalomba jön és egy csomó "álarcát" leveti. Ezt lehet jól és rosszul tenni. A közötte lévő mód átlagos és nincs benne semmi extra.
A fenti írás egyedi és tele van extrákkal (már ami az író nyelvéből és fogalmazásmódjából ered). Az is extra hogy a helyesírásra való figyelem nem igazán van jelen, ;) pedig erre mindig oda kell (ene) figyelni.
Ha már egyszer tudunk ilyen frappáns dolgokat fogalmazni, tegyük azt szépen és igényesen (bekezdések, tagolás stb.) hogy legyen súlya is annak, amit írunk ne csak tartalmi mondanivalója. Különben elvész és igen, mint ahogy az előttem szóló fogalmazta, alkotsz is meg nem is.
Hajrá!
:))

•ß3n6

(#53) robika94 válasza gV (#1) üzenetére


robika94
csendes tag

császtok :) nekem nem megy a colin mcrae rally dirt :O egyszerűen csak elindítom az exe filet és pár másodpercre bejön eggy sötét képernyő és utána kilép segítsetek pls

(#54) RidDiCh


RidDiCh
tag

nem rossz kis jatek ez a DIRT

(#55) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy ha lanon akarunk játszani valamiért kilép a játék mikor kezdődne a verseny.
Látjuk egymást minden de mikor betölti a pályát és azt hiszem ha jól emlékszem mikor forog be a kocsi a képbe kiírja hogy connection lost vagy failed.
Szóval hogy nem jóóó, elszállt.

Minden ok a hálózattal stb, ilyen gond nincs szóval effelé kérem ne vigyük el a dolgot.
Az 1.1es patchet raktam fel hozzá lehet ott van vmi gubanc vagy az exe???

Akinek volt ilyen hibája vagy tudja rá a választ pls help!!

Kössz

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#56) Roland35


Roland35
tag

Sziasztok!

Valaki tudna segíteni Lanozni szeretnék vele (2-en) és amikor bemegyünk a multiplayerbe szavazunk hogy milyen kocsi legyen... kiválasztjuk hogy melyik fajta verseny... elkezd visszaszámolni... és kidob...!??? lehet hogy lekéne patchelni?... :F

Előre is köszönöm!

,, Arcom piros szemem ragyog, ha kerestek szarni vagyok!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.