Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Met


Met
nagyúr

jó nagy darab, tetovált
Nem vagyok nagydarab de tetovált, akkor már én vagyok a rosszfiú :U ;]

Sajnos mindennaposak az ilyen próbálkozások, valaki mindig bedől.
Főleg az idősek akiket sajnálok, és a buták de ők akkor meg is érdemlik.

Mondjuk röhögnék ha hozzánk is becsöngetnének, nincs gázóra a lakásban :D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#2) Kisszidi válasza Met (#1) üzenetére


Kisszidi
csendes tag

És ilyen is van. Hozzánk a "vízműtől" jöttek régi indigókék Opel Vectrával. Már akkor látszott, hogy valami érdekes készül.
Bemutatkoztak, kártya ott lóg a ruhán, vízmű, óraellenőrzés. Nálunk nincs vezetékes víz, kút ellenben van saját tisztítóval. Nem úriemberhez méltóan búcsúztunk el egymástól, a kamerák képeit pedig bevittem a legközelebbi süntelepre, ahonnan elhajtottak. :W

(#3) Carlytoo válasza Met (#1) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Igen az vagy. :U :U Én is tetovált vagyok, szóval én is. ;]

A legnagyobb baj ,hogy ezek a barmok megfélemlítően hatnak egy átlag embernek. A legjobb megoldás a tisztességes távolság és a 112.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#4) Lauda


Lauda
félisten

Fasság, nincs ilyen. Egyeztetni kell a fogyasztóval időpontot, egyébként nem vagyok köteles beengedni.

(#5) mephi666 válasza Carlytoo (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

szintén: lassan össze kellene állni órát leolvasni, hogy megálljon a tetovált=bűnöző sztereotípia :DDD

pár éve hozzám radiátorosok jöttek: végigjárták az összes lakást, azonnal szerződést akartak kötni, x tízezer forint/radiátor... felmérik, hova kell... ajtóban megállítottam őket, kérdem: "a helyi szolgáltatótól jöttek" ...erre kertelés: "ha kilukad a radiátor és elárasztom a szomszédokat, mi lesz?" ...párszor rákérdeztem még, mire kiderült, hogy egyéb maszek cég, ott mondtam, hogy viszlát :U olyan dumával jöttek, amivel szerintem simán ráhozzák nyugdíjasokra a pánikhangulatot és röhögve fizetnek tízezreket minden egyes lecserélt radiátorért... most ahol vagyunk, fűtéskorszerűsítés volt, jól eldumáltam a sráccal, hogy a fent levő kb 30-40éves aluradiátorokat mire lenne érdemes cserélni, stb... ő látott már azért pár dolgot és állítja, hogy azok a radiátorok kb csak akkor lukadnak, ha direkt belenyír az ember vágókoronggal :D ...örök élet+1 napot simán kibírnak, csak nem valami esztétikusan néznek ki és jól megtapad bennük a por (ajánlott pár márkát, amikkel csak jó tapasztalata van, szebben is néznek ki és könnyebben tisztíthatók... mellesleg mivel most már tudom zárni külön a radiátorokat, akár magam le tudnám cserélni :K )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) Met válasza Carlytoo (#3) üzenetére


Met
nagyúr

Ez ellen csak úgy lehet védekezni hogy mindenkit aki rászorul, be kell "idomítani" a környezetedben.
Általában minden évben ugyan abban a hónapban jönnek leolvasni, ha rendkívüli dolog van akkor arról előre tájékoztatnak.
Ha bizonytalanság van akkor nem kell őket beengedni és meg kell kérdezni mikor jönnek megint.
A következő alkalomig lehet telefonon érdeklődni a szolgáltatónál, hogy valóban az ő embereik, és/vagy családtagot/barátot odahívni.

Sürgősségre (baleset, vagy annak megelőzése) hivatkozás nem elfogadható csak abban az esetben ha ott áll mellette rendőr, tűzoltó vagy a közös képviselő.
Ilyen esetben amúgy is a ház főcsapját zárják el, vagy az egész körzetben.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#7) Met válasza mephi666 (#5) üzenetére


Met
nagyúr

megálljon a tetovált=bűnöző sztereotípia

Nem kell ehhez összeállni, sok idős ember így van ezzel.
Barátom nagymamája mondta hogy sajnálja de ő abban nőtt fel hogy a tetoválás=sitt.
Nagyon szeret meg minden de ez van, mondtam neki hogy semmi gond:D
Azóta már az unokája is tetovált.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#8) mephi666 válasza Met (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

"Azóta már az unokája is tetovált." ...és a cellatársai oda vannak a nagymama házi réteséért, amiből nekik is szokott jutni? :DDD

viccet félretéve 20 éve elvétve látott az ember tetovált embert, most meg fordult az arány: elvétve látni olyat, akinek ne lenne jól látható helyen tetoválása :) mondjuk nem rossz dolog ez annyiból sem, hogy ha valaki bűnözésre adja a fejét, legalább lesz rajta néhány olyan ismertetőjel, ami alapján könnyebb beazonosítani (hacsak nem valami minden utcasarkon előforduló motívum virít rajta)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) szaszyka


szaszyka
senior tag

“Hájják meg, ha nem olváshátom le, viszem a vását áz udvárbó! Ámúgy mennyi az idő a telefonodon mooo?” Nem ezt mondták?

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#10) Steve_Brown


Steve_Brown
aktív tag

Nyáron? Kössék :DD
Fűteni nem kell és indukciós a tűzhely.

(#11) szipipeti válasza Kisszidi (#2) üzenetére


szipipeti
csendes tag

diszkréten meg kell kérdezni az autóval érkező mókusokat, hogy: "volt-e annyi eszük, hogy hamis rendszámot tegyenek a kocsira... mert így túl könnyű lesz őket a rendőrzászlós sógornak beazonosítani?"

(#12) Carlytoo válasza Steve_Brown (#10) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Azért ne kössék. :U Van még pénzem, úgyhogy vihetik az éjjeliszekrényből a többit :U ;]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#13) bagkri01 válasza Met (#7) üzenetére


bagkri01
őstag

Őszintén már akkor egyedi az ember ha nincs összefirkálva. Az emberi test úgy tökéletes ahogy van. De manapság ha szép a bőröd összerajzoltatod, ha túl kicsi valamid megnagyobbíttatod, ha túl fehér vagy szolizol stb., stb., stb...egy csomó mű sz@r, csak a divatosság meglegyen. Igazi stílust viszont nagyon keveset látni.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#14) mephi666 válasza bagkri01 (#13) üzenetére


mephi666
nagyúr

rám eddig minden úgy került, hogy ha felveszek egy pólót, takar mindent :) elsősorban magamért csináltattam az összeset, nem az utcán mutogatni... egyébként igazából tökmindegy, hogy valaki tetovált-e vagy sem... föld alatt meg abszolút mindegy lesz :DDD ha valaki attól jobban érzi magát, hogy tetőtől talpig nincs rajta egy üres négyzetcentiméter, akkor csinálja... ha valaki meg tetoválás nélkül érzi jól magát, az is rendben van teljesen :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) bagkri01 válasza mephi666 (#14) üzenetére


bagkri01
őstag

Így igaz. Sajnos sokan az utca népének csinálják meg divatból, nem csak a tetkót hanem minden mást is. Rajtam nem lesz soha egy darab se, mert én személy szerint nem látom értelmét.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.