Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#146) Szevam válasza Somatom (#139) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Itt nem arról van szó szerintem. A Te munkád is fontos. Csak egy "aranyközéputat" kellene találnia mindenkinek. Tudod..."élni és élni hagyni".

Pont azt beszélgettük minap, hogy a hajózás jóval környezetszennyezőbbnek mondják, mint pl a kamionos áruszállítást, de, ha azt levetítjük egységnyi áruszállításra, akkor lehet hogy kedvezőbbre jön ki 1 konténer A-bló B-be való szállítása.
1 fájó pont van. A vonatot állítólag azért nem alkalmazzák manapság, mert lassú :O , illetve nincs jól kiépítve az infrastruktúra.

Ez a MOST generáció (nekem MOST azonnal kell) igazán lenyugodhatna a pcsába. Visszagondolva...nagyapáink mennyit vártak egy MERKUR-os megrendelésre (autó), és nem haltak bele abba, hogy nem kapták meg...MOST. A kapkodásnak mindig minőségromlás az ára (tapasztalatim szerint).

ha kilépnék (pontosabban, velem együtt a többi sofőr is kilépne) és a főnök nem tudna mást alkalmazni helyettünk

Ezért ne okold magad, szerintem keresne és találna mást. Nyilván, ha van jobb ötleted (befektetés, munka választhatod azt is kamionozás helyett). Gondolom ST Lacikát vágod. Nah neki vannak olyan videói, ahol szerintem környezetbarát módon viselkedik. Ha nem állat módján magas fordulatszámon vezetsz, nem hirtelen fékezel folyton, akkor már tettél a környezetért ;)

[ Szerkesztve ]

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.