Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#106) borg25 válasza Chaser (#96) üzenetére


borg25
senior tag
LOGOUT blog

Azzal nem érsz el semmit, ha a másik helyett felszeded a szemetet. A többséget kéne ránevelni arra, hogy ne dobja el, ne legyen közönyös a világra. Csakhát természetanya nem költ reklámra, ami nagy hiba :S

(#100) t72killer:
A dinók ide 70 millió év. Ezalatt terjedt el a madár és az emlős. A Homo Sapiens is csak 3 millió év volt, ha még marad csimpánz, talán ő is eléri ennyi idő alatt. Ami inkább cinkesebb, hogy a föld még kb 1 milliárd évig lesz lakható a nap miatt.

#105) t72killer:
Ma már keleten se jellemző a 2+ gyerek. Ők azért növekszenek, mert náluk drasztikusan nő az átlag életkor, s ha több generáció (nagyi, unoka) egymás mellett él, az máris duplázza a népességi adatokat.

#86) Ghoosty:
Ezelőtt pár éve láttam egy filmet a Nationalen, ami azzal foglalkozott, hogy mi lenne, ha USA fölött robbantanának. Az ott elhangzottakat mondtam, illetve terjesztettem globális szintre. Viszont még ők se számoltak azzal, hogy ma már az elektronika mindenbe beköltözött. Az Ethernet se szereti a túlfeszültséget, az iparban használt vezérlőkártyák, a 10+ idős kocsikban megtalálható fedélzeti számítógép, facebooker mobilja meg pláne. Az elektromos áramon kívül csak pár olyan apróság állna le mint az Internet, kommunikáció, gyártás, közlekedés, államigazgatás, egészségügy fele.
Tavaly se volt hideg tél, mégis pár szerencsétlen nyugdíjas megfagyott a saját lakásában.
Ha ökoterroristta lennék, akkor ezzel fenyegetném be a világot, vagy betartjátok Kiotó extrémet, vagy az ország gyártókapacitása megy a levesbe. Nem nagyon kéne egyezkedni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.