Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6951) frici69 válasza norby91 (#6949) üzenetére


frici69
tag

1000-es és 500-as net választható!

GigabyteGA-F2A88XM-HD3,AMDA8-6600K,KingstonHyperX2x4Gb1866MhzDDR3,AsusVW202SR,128GbADATASSD,250GbSeagateSATAII,Tevion1.5TbHDD,PioneerDVR-212D

(#6952) makoss válasza GoodSpeed (#6950) üzenetére


makoss
addikt

Látod GoodSpeed most is igazam van, ráadásul mások álltal: olyan településre is eljut az optika amiről még nem is hallottam, de egy olyan város mellé aminek az erőmű lakótelepe alig 2 kilóméterre van, az ország egyik leggazdagabb városa, ahová minden évben a nagy tévétársaságok kimennek a Triatlon miatt meg b@sznak! :W
Ez az aljasság és pofátlanság netovábbja!

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#6953) KROK640 válasza makoss (#6939) üzenetére


KROK640
veterán

Azt azért tegyük hozzá, hogy Romániában a Ceaușescu (ha már leírjuk akkor rendesen tegyük) idejében is rendkívül fejlett volt a telefonvonal és a telekommunikáció, messze megelőzve az akkori Magyarországot.
Nem mellesleg a Digi alapjában véve Román cég, és amikor bejött akkor kb 10 évvel járt az itteni szolgáltatók (leginkább a Matáv) előtt.

Ennek tekintetében, az utolsó mondatodat kicsit erős túlzásnak érzem.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#6954) KROK640 válasza Rick4 (#6940) üzenetére


KROK640
veterán

"Ha 240 órát dolgozol, Akkor nyilván nem orvos vagy mérnök lehetsz, és minden bizonnyal nem tudsz tárgyalni az emberekkel, pl egy polgármesterrel, viszont akkor neked mindezt hiába is írom, sosem fogod tudni magad megértetni olyanokkal, akik egy ilyen sztoriban pozícióban vannak." - ez nekem is lejött. Az egészet totál rosszul reagálja le, és sajnos hiába írtuk neki, hogy hogyan kellene.
Azt az energiát, amit itt a topicban kifejt, a megfelelő helyre irányítva már lenne optikai netje. :D Na meg a megfelelően tárgyalva.

#6944 makoss "Én már semmit nem teszek, feljelentést azt tennék! " - kit, hol és milyen alapon? És mit várnál ettől?

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#6955) trec12 válasza frici69 (#6951) üzenetére


trec12
addikt

Tv az DVB-C vagy iptv?

(#6956) GoodSpeed válasza KROK640 (#6953) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

A 200 éves lemaradásos poszton én is kiakadtam, meg azért fejlettek, mert mi önfeláldozó módon segítettük! :D Nem azért fejlettebbek ...
Románia érdekes ország, mert ott is nagy volt a szegénység. 20-25 évvel ezelőtt még én is élcelődtem rajtuk, hogy ahhoz értenek, hogy hogyan kell nyertesként kikerülni két világháborúból úgy, hogy jelentős területi gyarapodással zárják le a konfliktust, de utána a rengeteg erdősségből (Trianon után Magyarország az erősségeinek 92%-át veszítette el!), bányákból, turisztikai erőforrásokból, mintha nem tudnának profitálni.
Trianon óta Magyarország nem képes külső segítség nélkül eltartani magát, mert minden nyersanyagól importra szorul. Pl erdőkből. 2,5 évet éltem Galyatetőn azért, mert Kékestető után az volt a második legmagasabb pont az országban (jó levegő), és azért nem a Tátrában, mert a Felvidék már Csehszlovák terület volt.
Horthy-ék idején nem volt EU, kb olyan állapotok voltak, mint Németországban az 1929-33-as Nagy gazdasági világválság idején. A második világháború után, lélegeztetőgépre került Magyarország az állt rajta, hogy Made in USSR! Az 1990-es évek megint nyomorúságosak voltak. 2004-től újból lélegeztetőgépre került, ezen meg ez áll: Made in EU. Csak a gégecsövön van egy nem is olyan kicsike lyuk...

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6957) frici69 válasza trec12 (#6955) üzenetére


frici69
tag

IPTV. Az első box ingyenes és még 2 igényelhető 690ft/db havi díjért!

GigabyteGA-F2A88XM-HD3,AMDA8-6600K,KingstonHyperX2x4Gb1866MhzDDR3,AsusVW202SR,128GbADATASSD,250GbSeagateSATAII,Tevion1.5TbHDD,PioneerDVR-212D

(#6958) trec12 válasza frici69 (#6957) üzenetére


trec12
addikt

Köszi, még pár kérdés; itt Invitel iptv volt előtte? Ha igen a régi boxok maradtak vagy adtak új fajtákat? Képminőség milyen?

[ Szerkesztve ]

(#6959) frici69 válasza trec12 (#6958) üzenetére


frici69
tag

Inviteles Tv volt előtte az biztos a faluba sok helyen, bár nálunk itthon Digi tányéros van még. Úgyhogy efelől nem tudok nyilatkozni! Bekötve még nincs az új rendszer. Egy hónapon belülre ígérték a bekötést! Tegnap lett megkötve az új szerződés. Mezőlaki ismerősöm azt mondta nem rossz a képminőség de, nincs olyan szép képe, mint a Telekomos rokonánál! Bár ez szerintem néha tévé és beállítás függő is!
Fórumokat olvasgatva egy ideje sokan panaszkodnak, hogy Diginél vettek vissza a minőségből!

[ Szerkesztve ]

GigabyteGA-F2A88XM-HD3,AMDA8-6600K,KingstonHyperX2x4Gb1866MhzDDR3,AsusVW202SR,128GbADATASSD,250GbSeagateSATAII,Tevion1.5TbHDD,PioneerDVR-212D

(#6960) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

https://pcforum.hu/hirek/26674/20-gigabites-internet-elofizetes-google-fiber

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6961) makoss válasza KROK640 (#6953) üzenetére


makoss
addikt

Egy olyan országban ahol ahol a buszon kiabálni kellett ha le akartál szállni :D .....hmmm nem, nem tartom túlzásnak :U
Érdekes volt az akkori menekülttől, hallva kérdezte tőlem:
""És ha le akarok szállni a buszról, hogy jelzek a sofőrnek?""
Megnyomod a gombot öcsi :P
... háát na...

#6954 KROK640 Már elég sokszor leírtam már :U

#6956 GoodSpeed Érdekes, hogy megint németország merül fel ha magyarországról van szó :F

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#6962) trec12 válasza frici69 (#6959) üzenetére


trec12
addikt

Köszi, megerősítem nálam Digi DVB-C van és felezték, harmadolták a bitrátát ami meglátszik a képminőségen főleg az SD-k amik botrányosak. Gondolom iptv-re is ugyan ez a sz@r megy ki. A net viszont okés ha jól csinálták meg a hálózatot semmi gondoltok nem lesz vele. :N

(#6963) makoss válasza GoodSpeed (#6956) üzenetére


makoss
addikt

Én annó azon akadtam ki igazán, hogy segítettünk mi magyarok a románoknak és ők azzal hálálták meg, hogy összeverték kint a magyarokat!
Én azóta is rühellem őket, de nem csak azért, hanem irtó buta egy népség a mai napig!
Én munkámból fakadóan találkozom lengyelekkel, szlovákokkal, románokkal.
De más szállító cég akikkel beszéltem is azt mondták, írtó tudatlan senki egy népség, ki kellene őket tíltani az országból! És nem, nem igazán értem, hogy lehetnek fejlettebbek, de egész biztos külső segítséggel! :P

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#6964) makoss válasza GoodSpeed (#6960) üzenetére


makoss
addikt

Hááááááááát...........................................szerintem elöbb azért váltsunk már az 50 megáról :P :P :P
szerintem :D

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#6965) KROK640 válasza GoodSpeed (#6956) üzenetére


KROK640
veterán

" Csak a gégecsövön van egy nem is olyan kicsike lyuk..." ... amit a mi bölcs vezérünk igyekszik egyre nagyobbra nyitni.
De amúgy tűpontos :C
Én egy ideig éltem a felvidéken is, és pont internetszolgáltatónak dolgoztam (csak hogy legyen már valami on is :DDD meg amúgy tényleg így volt)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#6966) KROK640 válasza makoss (#6961) üzenetére


KROK640
veterán

Cipruson az OSEA régi buszain ugyanúgy kiabálni kellett még 2015-ben is. Mindeközben a középső ajtótól hátrafelé a buszon is rá lehetett gyújtani. (itthon már 2012 jan 1-től a buszmegállóban sem).
Mindezt egy olyan EU tagországban, ahol euro-val fizetnek, és két NATO tagállam harcol egymással a területén. (és 2015-ben 1Mbites net volt havi 60 euroért!)

Szóval el kell fogadni, hogy vannak furcsaságok.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#6967) trec12


trec12
addikt

Akkor ez ennyi volt?
Van helyi ktv szolgáltató + Yettel 5G + Telekom indul. Feladták?

[ Szerkesztve ]

(#6968) Danieloxy válasza trec12 (#6967) üzenetére


Danieloxy
újonc

Lehet akkor ezért lógnak Cellbe néhol a kábelek? Mert a Telekomos hálózat már tesztelési fázisba van, és fura is volt hogy akkor miért lógnak itt-ott kábelek Cellbe!

(#6969) trec12 válasza Danieloxy (#6968) üzenetére


trec12
addikt

Szerintem azokon a most még lógó kábeleken fog a Telekom később majd szolgáltatni ha kész lesz a végleges kiépítés. De nincsen minden utcában nem értek hozzá de gondolom ez a gerinc amit látni és remélem minden utcába elviszik az optikát. A végleges kiépítés csak ezután jön, kötöző doboz is csak pár helyen van elvileg minden oszlopra kerülnie kell ilyennek. Év végét hallottam de én nem bízok ebben mert sok faluban is csinálják pl. Jánosháza.

[ Szerkesztve ]

(#6970) makoss válasza trec12 (#6967) üzenetére


makoss
addikt

Húúú de hányingerem van az ilyen bunkó jogi szövegektől! PFFFFFFFFFFHÖ!!! :W
Elolvasok egy regényi jogi sz@rt mire balettozva kihánnya a rizsát, vagy azt sem :W
fúúúúú

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#6971) makoss válasza trec12 (#6967) üzenetére


makoss
addikt

Amúgy van egy olyan érzésem, hogy ez is el lesz tussolva, addig sz@rakodnak vele :F

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#6972) trec12 válasza makoss (#6971) üzenetére


trec12
addikt

Már mi lesz eltussolva?

(#6973) makoss válasza trec12 (#6972) üzenetére


makoss
addikt

Az itteni fejlesztés

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#6974) trec12 válasza makoss (#6973) üzenetére


trec12
addikt

Miért eltussolás? Nem biztos, hogy az a jó szó amit használsz. Nem fejleszt mégsem, elhalasztja, forrás, megtérülés, erős konkurencia stb...ezer oka lehet...

[ Szerkesztve ]

(#6975) makoss válasza trec12 (#6974) üzenetére


makoss
addikt

Ne legyen :B
De akkor mondana is valamit, mert az, hogy nincs keret, az hülyeség! Mi van a "folyamatosan fejlesztjük a giganetes hálózatunk" szöveggel???

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#6976) trec12 válasza makoss (#6975) üzenetére


trec12
addikt

Kérdezd meg tőlük; meg különben is van keret mond meg nekik..... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6977) makoss válasza trec12 (#6976) üzenetére


makoss
addikt

Biztos van keret de "hjusztonnal a kapcsolat megszakadt a toronyházban" :U mert egész biztos nem fognák fel mi van, ahoz meg ész is kéne nekik :D

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#6978) KROK640 válasza makoss (#6971) üzenetére


KROK640
veterán

Ha mégis így történne, akkor se aggódj, akkor lesz majd másik, gyorsabb net később :)
A lényeg, hogy nem percdíjas neten lógsz.
Ha már itt tartunk : Debrecenben tudok olyan részeket ahol mai napig nincs még ADSL sem!! Na ehhez képest Tiszapalkonya máris űrtechnika.
Debrecen belvárosában a Digi székháza mellett tudok olyan épületet ahol a műemlékvédelem miatt csak ADSL van, és kb beláthatatlan ideig az is marad.
Azért én a helyedben beszélnék Bercivel, vesztenivalód nincs, az is lehet, nem is tudja mennyire szenvedsz gigabit nélkül. Talán nem is gondolja végig, vagy ha igen, azt hiszi emailezni jó az is ... vagy hogy szereted nézni a letöltő csíkot.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#6979) GoodSpeed válasza KROK640 (#6978) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

"vagy hogy szereted nézni a letöltő csíkot."

Támogassuk Makoss-t a harcában, küldöm ezt a képet, hogy berakhassa háttérképnek :D

Ilyen is lehetne Tiszapalkonyán! :D :P

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6980) KROK640 válasza GoodSpeed (#6979) üzenetére


KROK640
veterán

Nagy segítség ez a Makoss-nak! :)

De szerintem ha összegyűjt a topicban 10 ezer hozzászólást, és még mindig nincs gigabites netje, akkor menjünk el személyesen mi a Bercivel beszélni :) Ennyit nekem megérne :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#6981) GoodSpeed válasza KROK640 (#6980) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

"Nagy segítség ez a Makoss-nak! :)"

Ilyenkor mutatkozik meg a fórum kommunitás ereje! :D

Már csak 3019 kell neki!😅 Jaja, viszonylag közel is van Palkonya... Felfedezzük a turisztikai látványosságot a kemény tárgyalások szünetében, meg a palkonyai jó nőket...😅

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6982) norby91


norby91
tag

No kis fejlemények Tapolcafőn.

November közepétől lehet szerződni Digi 500-ra vagy 1000-re.

#6958 trec12
Nálunk van invi ip tv és digi műhold is.
Mely csatornákat hasonlitsam össze? Mi érdekel? :D
Lefotózom ezt a kettőt, meg majd a kábelest is, s google drive-ra felpakolom.

Pl. M4-et mindig digin nézem mert a HD adás sokat dob... Invin szinte olvashatatlanok a feliratok még 10cm-ről is.

(#6983) frici69 válasza frici69 (#6959) üzenetére


frici69
tag

Ma telefonááltak, hogy csütörtökön jönnének bekötni az optikát! Naná, hogy elfogadtam az időpontot ;)

GigabyteGA-F2A88XM-HD3,AMDA8-6600K,KingstonHyperX2x4Gb1866MhzDDR3,AsusVW202SR,128GbADATASSD,250GbSeagateSATAII,Tevion1.5TbHDD,PioneerDVR-212D

(#6984) trec12 válasza norby91 (#6982) üzenetére


trec12
addikt

Köszi! Kiváncsi leszek a különbségre...

(#6985) norby91 válasza trec12 (#6984) üzenetére


norby91
tag

Van csatorna ami kifejezetten érdekel vagy válogassak véletlenszerűen párat?

HBO és Filmbox csomag nincs véve.

(#6986) trec12 válasza norby91 (#6985) üzenetére


trec12
addikt

Mindegy HD-HD; SD-SD közötti különbség ahol jól látszik..

(#6987) KROK640 válasza GoodSpeed (#6981) üzenetére


KROK640
veterán

Bizony, segítőkészebbek vagyunk mint a mi bölcs vezérünk válság idején :)

Igazából úgy gondoltam ő írjon ide még 10K-t, de igazad van, a Palkonyai jó nők kedvéért mehetünk hamarabb is, talán a helyi pálinka termést is megkóstolhatjuk, ha már így feláldottuk magunkat :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#6988) molnarpeter válasza KROK640 (#6987) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Jó estét kívánok, megjöttek a palkonyai huszárok :D

(#6989) makoss válasza KROK640 (#6978) üzenetére


makoss
addikt

Ezt már kitárgyaltuk, ua helyzet nálunk is, 2 kilométerről simán be lehetne húzni az erőmű lakótelepről

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#6990) makoss válasza GoodSpeed (#6979) üzenetére


makoss
addikt

És ennek mi köze a segítséghez???
Nem értem

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#6991) makoss válasza KROK640 (#6980) üzenetére


makoss
addikt

Semmi köze a polgármesternek hozzá, ha az előző nem csinált semmit, ez sem fog

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#6992) KROK640 válasza makoss (#6991) üzenetére


KROK640
veterán

Ha így állsz hozzá, akkor tényleg nem fog... de nem te mondtad, hogy egy év alatt többet tett mint az előző egész ideje alatt? Az is lehet, hogy csak nem tudja, hogy erre igény lenne. Lehet, hogy nem is lenne nagy dolog az erőmű lakó telepről behúzni.

#6990 makoss : be tudod tenni háttérképnek. :)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#6993) GoodSpeed válasza KROK640 (#6992) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Jaja be tudná tenni, és ha kell tudok neki mindennap újat küldeni, hogy friss legyen az élmény! 😁

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6994) Pittu1986


Pittu1986
tag

makoss gyere nCore-ra SpOoKy DaYz-ni.
Lehet találsz egy figurát ami kiépíti éjszaka az optikát Palkonyán. ;)

Windows 11 22H2, MSI B250M Mortar, Crucial 8GB 2400MHZ, MSI Geforce GT 1030

(#6995) Lajosnagy17 válasza frici69 (#6983) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

:C Mellesleg ma volt kettő környékbeli DIGIs használatbavételi engedély.

[ Szerkesztve ]

(#6996) frici69 válasza Lajosnagy17 (#6995) üzenetére


frici69
tag

Igen! Pápakovácsi és Lovászpatona ha jól emlékszem! Amúgy van még jó pár település a pápai körzetben ahol még egy "kapavágást" sem csináltak. Köztük a szomszéd faluban sem! Mi talán azért kaptunk korábban optikát a többi faluhoz képest, mert pár éve már a gerinc vezetéket itt vitték el amikor Pápát és Sárvárt kötötötték össze!
Amúgí furi ez az NMHH-s kihirdető oldal, mert például több falu sem lett kitéve oda ahol már működik a Digi-szolgáltatás, köztük a miénk sem.

[ Szerkesztve ]

GigabyteGA-F2A88XM-HD3,AMDA8-6600K,KingstonHyperX2x4Gb1866MhzDDR3,AsusVW202SR,128GbADATASSD,250GbSeagateSATAII,Tevion1.5TbHDD,PioneerDVR-212D

(#6997) KROK640 válasza Pittu1986 (#6994) üzenetére


KROK640
veterán

Én láttam is olyat...
Most vétettem el egy telekom részvényest :( és egy 10Gbit digiset :(

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#6998) KROK640 válasza frici69 (#6996) üzenetére


KROK640
veterán

Lovászpatona??? :Y Hát nem hiába adtuk a kastélyt NERes kezekbe :C
Megérte :D
Végre, régebb óta vártunk rá, mint Makoss Tiszapalkonyán :)
Köszönjük a jó hírt! :C

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#6999) Rick4 válasza KROK640 (#6998) üzenetére


Rick4
félisten

Bárkinek is adták a kezébe a kastélyt, egyrészt jó sok pénz volt rendbe hozni, másrészt még több fenntartani, és valójában az égvilágon semmire se használható!
De ha már amiatt bevezetik a faluba a netet, megérte! :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7000) makoss válasza KROK640 (#6992) üzenetére


makoss
addikt

Érsd már meg, hogy nem érdekel!
Mi a tájog nem világos?
Beszélj te a polgármesterrel ha ennyire szerelmes vagy bele!
Amúgy meg már november van és még mindig nekem van igazam, mindenben.

#6994 Pittu1986 Nem vagy vicces

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.