Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) Amur


Amur
addikt

coolmobile-on szokott lenni black friday ajánlat?
Most akarok x3-mat, venni, náluk a legolcsóbb ha magyar garisat akarok, de ha még ennél is jobb áron kapom, akkor várok még 2 napot a rendeléssel.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1653) Predatorr válasza #76519680 (#1538) üzenetére


Predatorr
őstag

Szia, köszi, azóta már simán lejött (kicsit javítottak a sötét módon, de még mindig szar), de megnézem ezt is. Ja, nem a frissítésnél van. Most hirtelen elkezdett megint tölteni valamit.
Viszont azt nem értem, miért kell minden 3. nap töltenem mostanában, az 1. hónapban 4-et is kihúztam vele. Merítheti jobban a frissebb rendszer? Mert amit azóta feltettem, pár apróságot, már leszedtem.
Valakinek tippje a Mi Zenéről, miféle lejátszási listákat ismer föl, és honnan?

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#1654) Aldorfin


Aldorfin
csendes tag

[link] ebből mikor lehet valami?
esetleg várnék rá...

[ Szerkesztve ]

(#1655) Graphics válasza Aldorfin (#1654) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mi 10T Lite a neve, a 750G-vel, aksi nem ekkora

Ez a kép nem valós. :).

Nem valószínű , hogy lesz. Ha mégis akkor veszem

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1656) Dimond G


Dimond G
senior tag

Sziasztok!
Akik a Turbado oldalről vásárolt valamit és garanciás, annak ajánlom, hogy ezt az oldat olvassa el: [link]

Nem fogunk örülni. A Poco x3-om általuk lett beszerezve. :W

(#1657) Graphics válasza Dimond G (#1656) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én mindig is mondtam, hogy a turbado nem kerek történet...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1658) Gombinyó válasza Graphics (#1657) üzenetére


Gombinyó
őstag

Itt is ajánlva volt a napokban, hogy tőlük kell venni, mert megbízható cég. Aha...
Ezek után inkább az Alis store, (ott legalább van gari, még ha körülményes is) mint bármelyik magyar gsm bolt.

(#1659) stumpjumper


stumpjumper
csendes tag

Pont egy hete rendeltem az X 3-at Turbado-tól, szerencsére utánvéttel :) . Még semmi híre...
Viszont "vakaróztam " mikor megláttam hogy mennyire jó áron volt Alin...

[ Szerkesztve ]

(#1660) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ma vettem egy Mi 10T Lite 6/128 GB Atlantic Blue telefont kb. 108 e FT. ért. Nem Ali-ról. Ez most jó ár vagy nem? :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#1661) Geza26 válasza pusszycat (#1660) üzenetére


Geza26
senior tag

Gyári garanciával jó! Egyébként nem.

Géza

(#1662) #76519680 válasza pusszycat (#1660) üzenetére


#76519680
törölt tag

Ott mozog a kínai ár is...jó az.....
[kép] [kép]

(#1663) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Off off!
Köszi!

Samsung Galaxy A54

(#1664) marcee válasza Dimond G (#1656) üzenetére


marcee
addikt

:W :W Én múlt vasárnap rendeltem tőlük ~140e-ért egy robotporszívót, online bankkártyás előre fizetéssel... :W :W Tehetek még valamit hirtelen ilyenkor?

Soha semmit nem vettem tőlük korábban, csak azért választottam a Turbado-t, mert itt nagyon dicsérték páran. Persze másikkal is járhattam volna így, de eddig még nem "vert át senki" netes vásárláskor.

\m/

(#1666) pusszycat válasza #76519680 (#1662) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az nem az.Az enyém Mi 10 T Lite. Nem is hasonlitnak. :)

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#1667) Graphics válasza pusszycat (#1666) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Van topicja, ne itt legyen off. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1668) Jabby válasza marcee (#1664) üzenetére


Jabby
őstag

Talán van remény!

"Kedves Megrendelőink! Sajnos a Turbado.hu webáruház tevékenysége jelenleg szünetel. A függőben lévő megrendelések törlődnek. Előre kifizetett megrendelések esetén az összeget a lehető leghamarabb visszatérítjük. Köszönjük megértésüket, és mindenkitől elnézést kérünk az okozott kellemetlenség miatt!"

(#1669) Dimond G válasza marcee (#1664) üzenetére


Dimond G
senior tag

Én is dicsértem, miután megvettem tőlük a telefont, de én lefoglaltam és mikor megjött, akkor bementem (mivel közel esik a melóhelyemhez) és kifizettem kártyával. Majd addig örültem is amíg ezt a híreket nem olvastam! Én akkor 92 ezerért vettem!
Most azt tervezem, hogy kapargatok még egy kis pénzt és veszek a Xiaominál egy másik telefont, ezt meg mókolom! Fejlesztői rom lesz rajta...vagy majd kitalálom! Amúgy szeretem a telefont, mert minden megy rajta 2 napig is! Ez van emberek! :O

(#1670) Dimond G


Dimond G
senior tag

Ezt azért nézzétek meg!

[link]

(#1671) takkert


takkert
tag

[link] boltról vélemény
csak 1 év gari van

(#1672) ssj81 válasza takkert (#1671) üzenetére


ssj81
aktív tag

Majd ha hivatalosan forgalmazni fogják magyarországon akkor mehetsz tutira garanciában, addig max az Alza!

https://www.youtube.com/watch?v=gAlRqRRK68Q

(#1673) Amur válasza ssj81 (#1672) üzenetére


Amur
addikt

Így van.
Coolmobile is azt írja hogy hivatalos gyártói garancia, majd lebontja típusokra, és ott kiderült hogy a Xiaominál és még két gyártó mobiljainál hozzájuk kell küldeni a telefont, és ők "európai" szervízbe küldik.(a többinél, pl. samsung, meg is nevezik a hazai szakszervízt.),
tehát az egy év garancia, amit kötelesek adni a magyar fogyasztóvédelmi törvények szerint, de abban nincs megkötés arra hogy magyar szervíz álljon mögöttük.
Annyi hogy más előttem már megjegyezte, és én is csatlakozom: öt év alatt ez lesz a harmadik Xiaomi készülékem, és egyikkel sem volt semmilyen garanciális problémám.(ami meg egy éven túl van az amúgy is fizetős), általában lecserélem mire gond lenne.
Persze az ördög nem alszik, és minden sorozat megszakad, de jelenleg a hivatalos oldal 109ezres ára helyett a coolmobil 79ezres árát választottam.
30 ezer forint különbségért bevállalom hogy ha egy éven belül megszűnik a cég, és nekem kell állni a javíttatást akkor lehet bukom a különbséget. Ez egy ilyen történet!
Mindenkinek magának kell ezt mérlegelnie.
Én még mindig pofátlanságnak tartom az ekkora árkülönbséget.

Alzát szerintem ne ajánlgasd..ők sem egy patyolattiszta cég..

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1674) S.O.S.


S.O.S.
senior tag

Helló !
Én amúgy nem értem ezt a gari históriát ! Egyáltalán,hogy merülhet fel az ,hogy 1 vagy 2 év garit adnak !Szerintem egyik telefont sem sufni műhelyben állították elő. ( Vannak kivételek a hamisítványok de arra szinte semmilyen gari nincs .)Márpedig ha azt a pl: xiaomi telefont bárki bárhol megveszi a gyártónak kutya kötelessége lenne szervizelni bárhol is vették a telefont a világon...mivel az az ő gyártósorán jött le..!
Üdv,

(#1675) Gombinyó válasza S.O.S. (#1674) üzenetére


Gombinyó
őstag

Nem, nem így van.
[link]

(#1677) Amur válasza Xavius (#1676) üzenetére


Amur
addikt

Igen, erre írtam hogy ezt mindenkinek magának kell mérlegelni.
Általában ha van is garanciális gond, az összegben zsebből olcsóbb kifizetni mint az árkülönbség a "hivatalos" forgalmazó és a kisebb webáruházak között, akik tényleg csak így tudnak érvényesülni a nagyok mellett.
Mondjuk a Xiaominál nem értem a hozzáállást! Ők mindig olcsók akartak lenni, tehát az hogy a forgalmazónál a legdrágább a telefon, az öngól...
Örültem mikor végre bejöttek az országba, de mikor megláttam az árakat..
Akciók nevetségesek..egyetlen powerbankot rendeltem tőlük, mert az tényleg olyan áron volt hogy a lidl sajátmárkását verte, és duplaakkora kapacitása volt..
de telót bármikor néztem még eddig mindig gázosan drága volt.(gyereknek is extreme digitalban jobb áron fogtuk ki..azért ez blama szerintem! Ne legyenek feltétlen a legolcsóbbak, hiszen azzal a többi forgalmazó alá raknak, és akkor senki nem akarja majd tartani a márkát, de ne is legyenek a legdrágábbak, mert azzal meg a saját eladásaikat lehetetlenítik el. Látszik hogy európára még mindig nem fókuszálnak. Az ázsiai piac még sokkal-sokkal nagyobb, és kevésbé szövevényes a háttér..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1678) Nahát! válasza Amur (#1677) üzenetére


Nahát!
tag

Elvileg az edigital is hivatalos forgalmazó.
Bár az lehet, hogy nem közvetlen Kínából szerzik be, hanem már itt Mo-n.
https://xiaomiofficial.hu/mi-telefonok/mi-10t-pro/hol-kaphato/
(A Poco X3 még nem kapható itthon hivatalos forrásból.)

[ Szerkesztve ]

(#1679) Amur válasza Nahát! (#1678) üzenetére


Amur
addikt

Nem Poco-t vettünk a gyereknek, ha esetleg félreérthető volt. Redmi 9-et még.
Poco-nál jogos hogy nem nagyon lehet még hasonlítani a hivatalos forrás árát, de ha egy Note 9S árát nézed meg kb. ott lesz az x3nál is az árkülönbség a szürke és a fehér forgalmazás között.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1680) Nahát! válasza Amur (#1679) üzenetére


Nahát!
tag

Oké.
Úgy értettem, hogy pl. az edigital is hivatalos forgalmazó, de akcióban ki lehet fogni jó áron xiaomi cuccokat - hivatalos mo-i xiaomi garanciával.

(#1681) S.O.S.


S.O.S.
senior tag

Értem én ,hogy az áruházak és az eladók keresik a kifogásokat de.! Én arra hívnám fel a mindenki figyelmét,hogy a szürke import is eredeti gyári telefon! Vagy nem ? De igen !
Akkor meg ..lehet a gyártó érdeke az ,hogy ne kelljen minden telefonjára 2 év garit vállalni ? hm :) Én azt se bánnám ha nincs rá gari ha 20-25 %-al olcsóbban lehetne megvenni..
Ez az én véleményem..bármi egyezés egy régebbi vagy a közeli jövőben kiadott írásból csak a véletlen műve lehet .. :D
Különben is ha elromlik megy a sütőbe mint a videókártya.. :DDD még a receptre várni kell.. :DDD
Üdv,

[ Szerkesztve ]

(#1682) vendingo válasza S.O.S. (#1681) üzenetére


vendingo
veterán

Most is tudsz xiaomi telefont venni 20-30%-al olcsóbban "korlátozott" garival aliexpressről.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1683) Amur válasza vendingo (#1682) üzenetére


Amur
addikt

Még csak nem is korlátozott, csak körülményes kínába küldeni hogy érvényesítsd, és hónapokat vehet igénybe mire megfordul és javítva visszakapod.
Tehát az jön le nekem hogy többségében egyetértünk hogy az ár többet nyom a latban mint a gyártói garancia és a magyar szervíz.
Tehát a gyártóknak másképpen kellene kezelni a dolgot.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1684) adamside123


adamside123
újonc

Kínai garancia tapasztalat: Tavaly gearvita-ról rendelt telefont kellett gariztatni. Rájuk írtam, visszaírtak küldjem a telefont, ha megérkezik küldenek másikat. Feladás önköltséges (3000ft volt kb.), cseretelefon szállítását ők állták( követési szám is volt). 3-4 hét alatt átfutott. Korrektek voltak.

[ Szerkesztve ]

(#1685) Dimond G


Dimond G
senior tag

Más téma!
Kb 2 napja kezdtem használni az "új" irányítóközpontot és ha valamit csinálok, majd jön értesítés, akkor hiába húzom le a panelt, csak az irányítóközpont jön be, de az üzenetek nem. Csak ha kimegyek a "fő képernyőre" és ott húzom le az értesítőssávot, nem a tetejéről az oldalnak, hanem lentebbről!
Nem lehet az irányítóközpontba belevarázsolni, hogy megmaradjon ez az új stílus?

(#1686) Viktor0610 válasza Dimond G (#1685) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A kijelző bal felén húzd le, akkor az értesítések jelennek meg.

Samsung Galaxy A54

(#1687) Dimond G válasza Viktor0610 (#1686) üzenetére


Dimond G
senior tag

Akkor is ha benne vagyok valamelyik app-ban?

(#1688) Viktor0610 válasza Dimond G (#1687) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ennyire nem figyeltem meg, de az tuti, hogy jobb oldalon az Új Irányítóközpontot nyitja meg, bal oldalon az értesítéseket.
Szerintem ez rendszerszintű.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1689) fradi81 válasza Viktor0610 (#1688) üzenetére


fradi81
veterán

Kamerát is védő színezett/sötét de átlátszó szilikon tokot tud valaki?

moto g72, Ninebot d28e

(#1690) Graphics válasza adamside123 (#1684) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Poco X3-mal votl gond?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1691) Gombinyó válasza Graphics (#1690) üzenetére


Gombinyó
őstag

Tavaly gearvita-ról rendelt telefont kellett gariztatni.
Kétlem. :DDD

(#1692) Graphics válasza Gombinyó (#1691) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

AKkor nem értem ... Van erre megfelelő topic :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1693) adamside123 válasza Graphics (#1690) üzenetére


adamside123
újonc

Nem. Lenovo K5pro.

(#1694) S.O.S. válasza vendingo (#1682) üzenetére


S.O.S.
senior tag

Az alin a hivatalos Xiaomi üzletben 2 év garit adnak.Egy fórumtársunk levélben kapott erről hivatalos választ! Egyébként én is onnan vettem..persze olcsóbban mint idehaza.Vettem már ennél 2x drágább telefont is ,de rájöttem csak pénzkidobás az egész.. :DDD
Üdv,

[ Szerkesztve ]

(#1695) judas13


judas13
addikt

Na csak megjött! Szakmailag egy szóval úgy tudnám összefoglalni, hogy faszergányos. :D

Vékonyabb, jobban kézre áll a gyári szilikonnál, kényelmesebb a szenzort "elérni", tapintása is kellemesebb ennek a bőr, (felül üvegnek hírdetett de szerintem műanyag felületnek).

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#1696) judas13 válasza S.O.S. (#1694) üzenetére


judas13
addikt

Én is onnan vettem. Megéri szerintem is.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#1697) hfrici válasza judas13 (#1695) üzenetére


hfrici
aktív tag

A kamerát is teljese lefedi?

(#1698) judas13


judas13
addikt

Lefedi, pont ezt csekkoltam le még tegnap este éppen.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#1699) Amur válasza judas13 (#1695) üzenetére


Amur
addikt

erre dobsz egy linket, ránéznék én is! Köszi!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1700) judas13 válasza Amur (#1699) üzenetére


judas13
addikt

[link] :)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.