Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) instantwater válasza judas13 (#1399) üzenetére


instantwater
addikt

Bocs.

(#1402) leslieearth válasza Predatorr (#1394) üzenetére


leslieearth
tag

asszem rájöttem mi volt a bibi...

az app-ban van valami olyasmi lehetőség, hogy amikor nincs kézen, ne jelenjen meg az értesítés az eszközön. ez aktív volt, de miután ezt az opciót kivettem, az éjszaka után is átjött mindenféle bűvészkedés nélkül az értesítés, úgyh a probléma megoldódott :)

köszi mindenkinek a segítséget!

más: töltés közben a kijelzőn halványan kint egy felirat, hogy " nincs foto (vagy kép, vagy galéria, vagy ilyesmii) kiválasztva". de csak töltéskor. hogy lehet ezt eltüntetni, v hogy lehet megadni amit kér?

(#1403) S.O.S.


S.O.S.
senior tag

Nem lehet az,hogy esetleg a lila rész a telefon szoftvere miatt van ?
Ki kellene próbálni egy másik telefon applikációval a google play áruházból..
Nem hinném,hogy a telefon lencséje lenne rossz !

Üdv,

[ Szerkesztve ]

(#1404) instantwater válasza S.O.S. (#1403) üzenetére


instantwater
addikt

(#1405) blueye


blueye
veterán

Bakeey for POCO X3 NFC Case with Bumpers
Ilyennel volt mar vkinek dolga akar masik telefonon?
Azt sejtem h az amugy is nagy telefon meretet noveli de eleg jol ved / jol nez ki a kepeken

(#1406) tt_to válasza blueye (#1405) üzenetére


tt_to
tag

Nekem ilyen típusú tok volt a RN8P telón, én nagyon szerettem, most is ilyet rendeltem Aliról már úton van.

Nagy, robosztus tok, de cserébe megerősített sarokvédelemmel, nem nagyon lesz olyan helyzet hogy sérülne a telo ha leesik. :C

(#1407) Phobion


Phobion
őstag

Sziasztok!

Xiaomi ADB/Fastboot Tools-al a POCO készülékeket is ugyanúgy ki lehet gyomlálni mint a Redmi készülékeket?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#1408) S.O.S. válasza instantwater (#1398) üzenetére


S.O.S.
senior tag

Lehet ,hogy van olyan telefon aminél ugyanez a hiba jelentkezik csak mondjuk a telefon szoftvere korrigál? Esetleg másik applikációval próbálta már valaki?
Még azt lehetne megnézni,hogy ilyen lencse milyen telefonban van és annak a képeivel összehasonlítani. Gyanítom,hogy csak ebben a telefonban van ilyen probléma! Akkor meg nem a lencse hibája! Engem speciál nem zavar :) ha nincs neki fórum akkor nem is tudok róla lól. Én nem sokat fényképezek játékra vettem...
A tesztelőknél a tesztekben nem jelentkezett ez a hiba?
Egyáltalán ezt a jelenséget mint hibát garanciálisan lehetne problémásnak mondani?

Üdv,

[ Szerkesztve ]

(#1409) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

Pár napja utánanéztem az egésznek. Amit leszűrtem, hogy a lencse okozza az egészet, nem sok mindent lehet vele kezeni. Programmal lehet mókolni, de minden egyes képnél külön-külön kell. Gyakorlatilag a lila színt kell leszedni a képről, vagy arról a részről, ahol megjelenik ez az "effekt". Amúgy általában a tesztekben is írnak róla.

(#1410) Phobion válasza jackbacsi87 (#1409) üzenetére


Phobion
őstag

Ez az összes POCO X3 NFC-nél tapasztalható?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#1411) Viktor0610 válasza Phobion (#1410) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem nem, mert pl. a GSMArena tesztben sem esik erről szó.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1412) jackbacsi87 válasza Phobion (#1410) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Elég sok helyen írnak róla.

#1411Viktor0610
GSMArena tesztben is említik. Illetve a képeken is látszik.

"What could have been better - maybe toning the sharpening a notch down and dealing with the purple fringing around high-contrast areas. But for a €200 - we'd say the Poco X3 performs splendidly."

(#1413) Viktor0610 válasza jackbacsi87 (#1412) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bocs, a kromatikus aberrációt (persze, angolul) kerestem csak.
De az utolsó idézett mondat a lényeg: "But for a €200 - we'd say the Poco X3 performs splendidly."

Samsung Galaxy A54

(#1414) maca99


maca99
csendes tag

aki üveg fóliát poco x3nfc keres 9pro megegyezik méretével

(#1415) Phobion válasza jackbacsi87 (#1412) üzenetére


Phobion
őstag

Rendben, köszi a válaszokat!

Más: Xiaomi ADB/Fastboot tool-al lehet akkor a POCO készülékeket is takarítani igaz?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#1416) Graphics válasza Phobion (#1415) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mivel Xiaomi, igy igen

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1417) Phobion válasza Graphics (#1416) üzenetére


Phobion
őstag

Szuper, köszi! :R

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#1418) Dimond G válasza maca99 (#1414) üzenetére


Dimond G
senior tag

Ez komoly? Kompatibilis a 9 Pro üvegfólia? :Y
Próbáltad? Fedi a kijelzőt? Nem szedi fel a tok? ... stb...

(#1419) Graphics válasza Dimond G (#1418) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Fizikailag szinte azonos a ket készülék.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1420) instantwater válasza S.O.S. (#1408) üzenetére


instantwater
addikt

Jó kérdés, hogy szoftveresen mondjuk egy GCAMmal mennyit korrigálna az app.

Viszont bejött amitől féltem.
A Mi 10T Lite ugyanezt a szenzort használja, de reméltem, hogy a lencsén nem spórolnak.

Úgy tűnik az is chromás: [link]
De legalább early bird flash saleben a 10T lite is 200 font lesz mint az X3, és kicsit jobb dealnek érzem.
Üveg hátlap, kicsit erősebb proci, 5G

(#1421) Dimond G válasza Graphics (#1419) üzenetére


Dimond G
senior tag

Én is néztem! 9 Pro-hoz gyorsabban és olcsóbban lehet beszerezni. Ezért kérdeztem!

(#1422) Metacska


Metacska
aktív tag

Sziasztok,

Van olyan itthoni forgalmazó, ami megbízható és 1 helyett 2 év garanciát ad hozzá? Tudom, hogy a legolcsóbban a Banggood-ról vagy az Aliról lehet hozzájutni de vissza tudom igényelni az ÁFA-t és így olyan 75-78k körül megvan a készülék, itthon érvényesíthető garanciával.

Szóval bármilyen tapasztalat itthon vásárolt készülékekkel? :)

Köszönöm!

(#1423) marcee válasza instantwater (#1420) üzenetére


marcee
addikt

Ugyan annyiért valóban jobb vételnek tűnik, egészen, amíg észre nem veszed, hogy a készülékházban nem csak a hátlap a különbség, hanem a váz is, az meg pont a 10T Lite-ban műanyag! Nem is tudom láttam-e már műanyag vázas üvegszendvics telefont. Nálam ez dealbreaker tulajdonság, tuti nem kellene.

\m/

(#1424) instantwater válasza marcee (#1423) üzenetére


instantwater
addikt

Nem verekedésre kell nekem :DDD

(#1425) Faby válasza Metacska (#1422) üzenetére


Faby
senior tag

Sajna a beszerzési helyhez nem tudok tippet adni, de akárholis nézed ki, még a vásárlás előtt kérdezz rá a cégnévre szóló számla és a garancia kapcsolatára.
Van olyan bolt, ahol a kiírt árak csak magánszemélyeknek érvényesek, a céges vásárlásoknál jóval vaskosabban fog a ceruza (praktikusan a 27% ÁFÁval több), illetve van, ahol céges vásárlásnál mások, sokkal rosszabbak a garanciális feltételek, olvastam már olyat is, hogy céges számlával 1 hónap garanciát vállaltak. Ennek alapvetően az az oka, hogy a cég nem minősül fogyasztónak, így az általános fogyasztóvédelmi szabályok ilyen vásárlásra nem vonatkoznak, illetve más szabályok vannak, pl bizonyítás terhe megfordul.
Ettől függetlenül, simán lehet, hogy nem tesznek különbséget céges és magán vásárlás között, de mindenképpen rá kell kérdezni!

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#1426) judas13


judas13
addikt

Kamera video teszt már magáért a tájért, a naplementéért, lovakért is megérné, de persze nem csak azért:
[link]
:K

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#1427) Metacska válasza Faby (#1425) üzenetére


Metacska
aktív tag

Abszolút jogos. A megfelelő bolt keresése ott kezdődik, hogy legyen fizikailag is elérhető bolt, megfelelo értékelés. Sajnos a legtöbbjük nem rendelkezik személyes átvételi ponttal, ez elég bizonytalanná teszi azt, hogy fél év múlva nem kerülnek felszámolás alá, vagy egy esetleges garanciális ügyintézés során egyszerűen nem reagálnak. Ha nincs megbízható opció itthon, akkor veszek kintről. Köszi! ;]

(#1428) Faby válasza Metacska (#1427) üzenetére


Faby
senior tag

Nem tudom, mennyire opció az Alza.
Egyszer vásároltam náluk, gariztatni nem kellett, talán a megbízhatóbbak közé tartoznak. Céges vásárlást nem tudom, hogy kezelik.
Illetve több telefon topikjában dicsérték a Turbado-t, még nem volt velük kapcsolatom, szintén nem tudom, céges vásárlást hogy kezelik.

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#1429) takkert


takkert
tag

mishop.hu megbízható bolt?

(#1430) Graphics válasza takkert (#1429) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Xiaomishop , csak mas neven...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1431) Csápájev válasza Graphics (#1430) üzenetére


Csápájev
őstag

Biztos,hogy NEM! Illetve,nem az a hivatalos magyar xiaomi shop,ami a lurdyban van.
Hol érdemes most pocot nézni? Annyi bolt van már és szerintem a háromnegyedük megbízhatatlan fusi kereskedés.

[ Szerkesztve ]

(#1432) Graphics válasza Csápájev (#1431) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hmm, akkor lehet keverem egy másik hasonlóval :D

Én nem mondtam, hogy hivatalos lenne :)

szerk.: Szerintem lesz majd a Lurdyban is

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1433) Metacska


Metacska
aktív tag

Sziasztok,

Az valós megállapítás, hogy Magyarországon nincsen hivatalos Xiaomi gyártói garancia? Minden itthon megvásárolt készülékre a viszonteladók a jogszabályoknak megfelelően vállalnak legalább 1 év garanciát (egyes boltok 2 évet)?

Köszönöm!

(#1434) Csápájev válasza Metacska (#1433) üzenetére


Csápájev
őstag

Nem. A hivatalos forrásból származó Xiaomi telefonokra 2 év teljes körű jótállás érvényes.
pl itt: https://xiaomi.hu/
(Érdemes azért mindenhol megnézni, pl Aquacomputer csak 1 évet ad rá.)
Magyarországon a waytech szervizeli.
Ez nem ugyanaz,mint mikor a lacigsm vállal rá lacigsm garanciát.

[ Szerkesztve ]

(#1435) Metacska válasza Csápájev (#1434) üzenetére


Metacska
aktív tag

Hmm, érdekes. Nézem a hazai opciókat és szeretek megbízható forrásból venne műszaki cuccokat, de a Poco esetében ez nehézkesebb (kivéve az általad említett xiaomi.hu).

Sokan dícsérik a https://turbado.hu/-t, a háttérinfók alapján nem egy zugGSM. Elég korrekt áron árulják a készülékeket.
Két év garanciát vállalnak rá, beszéltem velük telefonon és állítólag a garanciájuk nem gyártói és saját maguk kezeskedni a garanciális ügyintézésért. A termékbeszerzés pedig EU raktárból történik a megrendelést követően.

(#1436) Csápájev válasza Metacska (#1435) üzenetére


Csápájev
őstag

Eustock jó még,de ott csak vállalkozások vásárolhatnak és most várják a telefonok beérkezését.
Turbadoról én is jókat hallottam,de ennek némileg ellentmond saját tapasztalatom.
most akartam Note 9S-t venni, megrendeltem, oké,kész, rendelés szám ennyi és ennyi,DE nem jött megerősítő email.
Írok nekik, erre az a válasz jött,hogy nincs raktáron nem is tudják megmondani egyáltalán mi van raktáron,mert rendszerhiba miatt nem látják a készleteket.
Ez kb két hete volt, a mai napig ez a helyzet :) Úgyhogy az is egy fura cég :)

(#1437) Graphics válasza Csápájev (#1431) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Utánanéztem, es Smartduck

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1438) öregpapa


öregpapa
tag

Üdv. Azt,hogyan tudom beállítani,hogy a facebook-on vagy email-ben kapott linket ne a Mi-böngészőben nyissa meg,hanem google-ban? Amennyiben van rá lehetőség. Egyébként eu rom van fent.

[ Szerkesztve ]

(#1439) #76519680


#76519680
törölt tag

Megjött a tokom !!! :C
Baba...mint mindig ! :K
[kép]

[kép]

(#1440) blueye válasza #76519680 (#1439) üzenetére


blueye
veterán

Rendeltel mar clear-t is toluk? Az is ilyen massziv?

(#1441) tt_to válasza öregpapa (#1438) üzenetére


tt_to
tag

Beállítások > Alkalmazások > Alkalmazáskezelés > Jobbra felül a három pöttynél Alapértelmezett alkalmazások > Itt kiválasztod melyik böngésző legyen.... valamint lejjebb van egy "linkek megnyitása" itt is nézd meg mi van beállítva... nekem így van beállítva és a Chrome nyitja meg a linket.

(#1442) öregpapa válasza tt_to (#1441) üzenetére


öregpapa
tag

Nagyon köszönöm!!!

(#1443) Graphics válasza Csápájev (#1431) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kutatómunka eredménye:

Rémlett anno, hogy a Xiaomishopnak és a Mishopnak is Smartduck LTD üzemelteti a webshopját.

Kerestem is a neten infókat, de lám, ezek eltűntek. Na de sebaj, a webarchive okos, és én is kutattam.

Annyira nem voltak leleményesek, mert a Mishop facebook oldalán kintmaradt az infó.
Ezt egy Xshophu facebook bejegyzésben megírtam nekik, merthogy Authorized Resellernek hirdetik magukat...

Majd magyarázkodtak, hogy az ÁSZF-ben nincs benne... Végül a Xshophu letiltott a facebook oldaláról és az alátámasztott bejegyzésem is, miszerint azonos a telefonszámuk TÖRÖLTÉK.

Innentől alapos a gyanúm, hogy csak maszatolják a cégeket...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1444) Csápájev válasza Graphics (#1443) üzenetére


Csápájev
őstag

Magyarán ne nagyon vásároljunk náluk ...

(#1445) S.O.S.


S.O.S.
senior tag

Helló !
Azt irták itt az oldalon,hogy a redmi note 9pro üvegje jó a poco-hoz.
Rendeltem egyet de nem jó a poco x3 nfc telefonra. :N
Kisebb vagy 5 mm-el. Nem tudom minden gyártó ugyanolyan méretűt gyárt-e ! Mutatom a linken milyet rendeltem.Ha valaki vett más márkát ami jó az irja már le. :DDD
[link]

(#1446) Graphics válasza S.O.S. (#1445) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez kisebb, mivel nem keretes üveg.

Full cover kell

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1447) Phobion válasza Graphics (#1443) üzenetére


Phobion
őstag

Akkor a legbiztonságosabb a xiaomi.hu -ról vásárolni?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#1448) tarbela777


tarbela777
tag

Sziasztok! Tegnap óta én is tulaj vagyok, eddig minden ok. Egy kérdésem lenne, a Global Rom-hoz augusztusi a legfrissebb biztonsági csomag?

(#1449) blueye válasza Phobion (#1447) üzenetére


blueye
veterán

Igen, de ott meg nincs Poco X3 NFC

[ Szerkesztve ]

(#1450) Viktor0610 válasza S.O.S. (#1445) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az az üveg a Redmi Note 9 Próra is kisebb volna.
Van Redmi Note 9 Pro fóliám, teljesen ugyanaz a méret, mint a Poco X3 NFC.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.