Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) Goose-T válasza pepimama (#1898) üzenetére


Goose-T
veterán

Haptikus visszajelzés = rezeg, amikor csinálsz valamit. Jó, külön kiemelték ennél a telefonnál, hogy ultraszuperhiperprecizitású rezgőmotor van benne, amivel extrakirály haptikus visszajelzéseket tud adni.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#1902) Wendelke válasza Berti1992 (#1899) üzenetére


Wendelke
senior tag

Remélem lesz a közeljövőben róla véleményem :) , mert megrendeltem egy 6/64-s telót a FRPOCO aliexpress store-ból. Kicsit ugyan félve, mert teljesen új eladóként van fent, 0 értékeléssel, de mint kiderült a POCO store francia "leányvállalata" :U

Náluk volt a legjobb áron, ingyenes szállítással.

Egyébként UAPP a lejátszó, és hordozható dac/amp-nak, egy SMSL IQ-t használok.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#1903) pepimama válasza Goose-T (#1901) üzenetére


pepimama
tag

Köszönöm szépen! :R

(#1904) pepimama válasza Goose-T (#1901) üzenetére


pepimama
tag

Köszi és ez mindenféle alkalmazással működik (levelek, hírek, beállítások, játékok) , vagy csak annál., aki ezt beállította? Megköszönném, ha írnátok példákat mit jelent ez a gyakorlatban.

(#1905) martin555


martin555
aktív tag

bakker. telón ránéztem erre a topicra, olvastam valaki problémáját, hogy a képernyő fehéregyensúlyt összevissza állítgatja, erre tessék, nekem is ezt csinálja. gratulálok.mint az a telefonfagyasztó háttérkép.

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#1906) martin555


martin555
aktív tag

https://youtu.be/iXKvwPjCGnY

1 pixel van a képben ami hibás, kuka lesz tőle a telefon

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#1907) Viktor0610 válasza martin555 (#1905) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tessék visszaolvasni!

Chrome-bug, és van megoldás rá!

Samsung Galaxy A54

(#1908) csocsoszán válasza Wendelke (#1895) üzenetére


csocsoszán
őstag

"csak a digit jel megy a dac felé." Sajnos ott is jól hallható különbségek vannak! Ennek a telónak az USB kijárata közepes hangú. De tovább ne folytassuk. Nagyon elkanyarodnánk a témától.

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#1909) Wendelke válasza csocsoszán (#1908) üzenetére


Wendelke
senior tag

Köszi azért a választ!

Te hallottad, ezzel nem tudok vitatkozni :) Számomra inkább az lenne a fontos, hogy a jelenleg használatos Mi A1 telefonomnál ne legyen rosszabb.

Egyébként meg a zenehallgatás is szervesen hozzátartozik a telefonhoz, így nem hinném, hogy OFF lenne. :K

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#1910) martin555 válasza Viktor0610 (#1907) üzenetére


martin555
aktív tag

meg is van köszönöm szépen!

idézet Tőled:
Chrome bug.
A chrome://flags/ oldalon ki kell kapcsolni a Dynamic color gamut opciót.

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#1911) Jakuu


Jakuu
őstag

Viper4androidot feltudta valaki ugy tenni ra. hogy mukodjon is?
Nalam felment, de gyakorlatilag nem csinal semmit.

(#1912) Jabby


Jabby
őstag

Sziasztok!
Gyárilag van valami fólia a kijelzőn?

(#1913) Viktor0610 válasza Jabby (#1912) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kár, hogy két topik van, és nem kerestek egyikben sem. ;]
Igen.

Samsung Galaxy A54

(#1914) Jabby válasza Viktor0610 (#1913) üzenetére


Jabby
őstag

Köszi a választ! :R
Bocsi, de nem találkoztam eddig a linkelt új topic-al, nyilván azért, mert ez két hónappal megelőzte.
De gondolom az is jelent valamit, hogy itt a hozzászólások száma közelíti a 2 ezret, míg ott 1 hónap alatt nem érte el a 300-at.

(#1915) shifty85 válasza Wendelke (#1902) üzenetére


shifty85
tag

Én is berendeltem innen tegnapi nap este. Ma reggel már indítva a csomag. Amit furcsának találok, hogy franciából küldik, viszont tracking infó alapján Kínából indult el. :F

(#1916) grafikus17 válasza shifty85 (#1915) üzenetére


grafikus17
senior tag

neked nem volt furcsa hogy nem lehetett paypallal fizetni? Én még kivárok azt hiszem....

Xiaomi Redmi note 7

(#1917) Goose-T válasza grafikus17 (#1916) üzenetére


Goose-T
veterán

AliExpresen az a furcsa, ha tudsz PayPallal fizetni. :DDD

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#1918) grafikus17


grafikus17
senior tag

Srácok! Mi a különbség a két link között. Mindegyik az FRPOCO oldalán van, 6/64GB os változat. Az egyiknek a kezdők képén különböző promo kódok vannak, a másiknak meg egy eus dugó.
[link] [link]

Xiaomi Redmi note 7

(#1919) shifty85 válasza grafikus17 (#1916) üzenetére


shifty85
tag

Én alin mindig kártyával fizettem. Ha reklamáció volt, vagy nem jött csomag, visszautalták rá az összeget. Eddig nem volt vele gond. Igaz most várok egy teljes visszatérítést, mert nincs raktáron lengyel raktárban telefon és törölve lett a rendelés.

(#1920) shifty85 válasza grafikus17 (#1918) üzenetére


shifty85
tag

Egyik 64 másik 128-as verziót ír.

(#1921) Wendelke válasza shifty85 (#1915) üzenetére


Wendelke
senior tag

Ja-ja, én is vakartam a fejemet :U , mert nekem kettő nap múlva jött az üzenet, hogy postázva, és én is meglepődtem a kínai nyomkövetési azonosítón. :F

Remélem, hogy nem lettünk átb@szva :(((, mert a strore-nál az van, hogy "France" illetve LAPOSTE a postázási mód.

Postázási időre 2-10 napot adtak, viszont kínából ingyen postával nem hiszem, hogy megjönne ennyi idő alatt.
Már gondolkodtam, hogy írok az eladónak, hogy most mi is van?

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#1922) grafikus17


grafikus17
senior tag

[kép] [kép] Az előbb lehet rosszul linkeltem be. Erre gondoltam. Itt már egyforma a tárhely

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi note 7

(#1923) shifty85 válasza grafikus17 (#1922) üzenetére


shifty85
tag

Ilyenbe többször belefutottam már más terméknél is. Ugyanabban a store-ban van ennyiért is meg annyiért is ugyanaz a termék. Semmi különbség nincs köztük.

(#1924) shifty85 válasza Wendelke (#1921) üzenetére


shifty85
tag

Ezt néztem én is. Esetleges reklamáció vègett csinálj képernyőfotót. Ha mégis vitára kerülne sor... :) De bízom benne, hogy nem lesz gond. Nincs értékelés, de valahol el kell kezdenie minden boltnak. Szerintem ezért is adják jó áron a telefonokat. Az már az ő érdekük, hogy pozitív visszacsatolás legyen! :)

(#1925) Nahát! válasza Wendelke (#1921) üzenetére


Nahát!
tag

Magam is meglepődtem, nem ali volt hanem banggood, és nem is telefon, de ingyen postával 1 nap alatt ért ide a cucc Kínából (nyilván repülővel) a múlt héten. (3 napig dekkolt Kínában, 1 nap alatt átjött, 3 napig a magyar posta molyolt vele.)

(#1926) Wendelke válasza shifty85 (#1924) üzenetére


Wendelke
senior tag

Elég hasonlóan gondolkodunk :) , kb. pont ezt gondolom én is.

A jó hír, hogy a DPD-től kaptam nemrég egy SMS-t, miszerint nemzetközi csomagot hoznak 2-5 napon belül. A csomagszám alapján Angliában (Hinckley) lett feladva a csomag. Elvileg ennek a telefonnak kéne lennie.


Nahát! :

Az mondjuk nem semmi, nekem a leggyorsabb levél-csomagom 6-7 nap volt.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#1927) shifty85 válasza Wendelke (#1926) üzenetére


shifty85
tag

Na erre kíváncsi leszek! :C Én a vámot akartam elkerülni azzal, hogy azt írta, franciából küldik. Felőlem jöhet Kínából is először Franciaországba, ha utána onnan küldik tovább franciaországi feladással. :)) Egyébként egy Poco M3-asat mondtam vissza, mert Lengyelországból nem tudták szállítani november 27 óta (128-as verzió), mert nincs raktáron. Azt akkor 48-ért sikerült leütni, 7 napos szállítást írtak, 15 nap után ha nem kapod meg, teljes visszatérítést. Igaz a visszatérítést még várom, de itt egy kék 64-eset 51-ért sikerült. Bár a telefon nem nekem lesz, de a plusz 3000 ráfizetés szerintem megér ennyit.
Bízom benne, hogy nem egy fél téglát küldenek! :DDD

(#1928) Wendelke válasza shifty85 (#1927) üzenetére


Wendelke
senior tag

Én is :U , mondjuk én sem szeretnék vámot fizetni. Az meg nem semmi, hogy 212 dodó helyett, már csak 172 :Y

Ha lesz újabb infó, majd megírom.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#1929) Wendelke válasza shifty85 (#1927) üzenetére


Wendelke
senior tag

A DPD-s csomag tárgytalan :U most írt a húgom, hogy a nevemre dobtak fel egy Amazonos csomagot, úgy hogy ez nem a teló. :(

[ Szerkesztve ]

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#1930) Jakuu


Jakuu
őstag

Jo lenne , ha a szallitassal es egyeb dolgokkal az ahhoz kapcsolodo topicokat latogatnatok meg es nem ezt spammelnetek tele.

(#1931) Szoniboni12 válasza Wendelke (#1902) üzenetére


Szoniboni12
lelkes újonc

Szia
Én is rendeltem de Kínai nyomkovetesi számot adtak meg nem Franciaországból küldték.
Felek csalás..

(#1932) Wendelke válasza Szoniboni12 (#1931) üzenetére


Wendelke
senior tag

Hali!

shifty85 -el már privátban tárgyaljuk a dolgot, ha gondolod írj pü-t! Bár itt egyszerűbb lenne, de mint feletted írták, ez itt probléma. Ha mégsem akkora probléma akkor megosztjuk, hogy mi a helyzet, mert lehet, hogy mást is fog érinteni.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#1933) Szoniboni12 válasza Wendelke (#1932) üzenetére


Szoniboni12
lelkes újonc

Én már jeleztem az Aliexpress-nek azt mondták 24 óra alatt kivizsgálják az ügyet és ha gond van a store-al akkor fagyasztják és visszautaljak a pénzt.
Szerintem ez túl szép volt, hogy igaz legyen...🙂
Írtam a store-nak is de nem reagálnak.

[ Szerkesztve ]

(#1934) Wendelke válasza Szoniboni12 (#1933) üzenetére


Wendelke
senior tag

Rendben!

Ha van fejlemény, írd meg. :K

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#1935) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

A rendeléssel kapcsolatos hozzászólások mehetnek az Ali Express topikba. ;)

Samsung Galaxy A54

(#1936) lfarkas


lfarkas
aktív tag

Van a mobilunkhoz PC-s program ? (Mint Pl a : LG, Samu, Sony-nak) Lementeném a lelkét és 1 gyári újraindítással folytatnám.
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#1937) Jakuu válasza lfarkas (#1936) üzenetére


Jakuu
őstag

Mi PC Suite

(#1938) vilmos.nagy


vilmos.nagy
tag

sziasztok!

letettem arról, hogy custom rom-ot telepítsek rá, öreg vagyok én már ehhez.

így a kérdésem, hogy a MIUIban hogyan lehet olyat, hogy amikor jön egy notification (pl SMS, Messegner üzenet), akkor lehúzásra mutassa meg a teljes szövegét, de ne nyissa meg kicsiben az appot.
Múlthéten sikerült kikapcsolnom a floating app megjelenítést, de a lehúzásra így meg nem csinált semmit.
Eddig nagyon hasznos volt, hogyha jött SMS-ben mondjuk egy banki 2FA kód (amire nem mindig tobja fel a magyar szöveg miatt a másolás gombot), akkor a Nokián lehúzásra megmutatta az SMS teljes szövegét, s nem kellett a banki appból elmászni a üzenetekhez, megjegyezni a teljes kódot, majd vissza - hanem ott volt a képernyő tetején a teljes SMS szövege.
Ehhez képest most a floating app vagy kitakarja a banki app jelentős részét (és még pici is, így az SMS szövege sem olvasható), vagy lehúzásra nem mutatjaa teljes szöveget - meg kell várnom, míg eltimeoutol, s az összes többi notification közül kiválasztva lehet majd megnézni.

Egészen konkrétan erre gondolok: itt szeretném a teljes szöveget látni a legkönnyebben, floating apps nélkül, hogy lehet ezt.

(#1939) Jakuu válasza vilmos.nagy (#1938) üzenetére


Jakuu
őstag

A beallitasok - ertesitesek - ertesites felulet beallitasoknal esetleg a Expand top notification kapcsolo ? xiaomi.eut hasznalok igy a magyar megfelelojet nem tudom. Kerdes, hogy az eredeti romban ez megtalalhato e. Raadasul ott allithato az ertesitesi stilus is.

[ Szerkesztve ]

(#1940) Jakuu válasza vilmos.nagy (#1938) üzenetére


Jakuu
őstag

Ja amugy meg azt el is felejtettem, hogy ott van az uzenetnel a lefele mutato kis haromszog (a Message - now mellett), ha arra raboksz, akkor legorditti a szoveget, ami olvashatova valik.

(#1941) lfarkas válasza Jakuu (#1937) üzenetére


lfarkas
aktív tag

:R

(#1942) poirot válasza lfarkas (#1941) üzenetére


poirot
senior tag

Sziasztok!
Nem teljesen kötödik a Poco-hoz csak annyiban, hogy 2 napja van meg. Még soha nem volt NFC-s telóm, ez volt az egyik, hogy ilyent vettem. A kérdésem a következő;
Felraktam a simple app-ot. Minden oké. Fizetéskor a pénztárnál a feltétel, hogy hálózat be legyen kapcsolva és az NFC engedélyezve legyen feloldom a telefont, csak ennyi? Vagy a simple appnak is futni kell? Ha oda közelitem a pénztár kártya leolvasóhoz, akkor még külön engedélyezni kell, vagy ha meg van a kapcsolat, akkor már el is fogadtam?
Elnézést a láma kérdését, de em szeretném az üzletben feltartani a sort mert engem felkoncolnának a helyszinen.

(#1943) blueye válasza poirot (#1942) üzenetére


blueye
veterán

(#1944) poirot válasza blueye (#1943) üzenetére


poirot
senior tag

Köszönöm a linket, de itt sincs konkrétan, hogy a simple alkalmazás automatikusan észleli és befogadja az összeget, vagyis a feloldás után csak érintek, semmi app futtatás?

:R

(#1945) jackbacsi87 válasza poirot (#1944) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Így van. Csak feloldod a képernyőzárat és érintessz. Az app a háttérben elindul automatikusan majd.

(#1946) blueye válasza poirot (#1944) üzenetére


blueye
veterán

Nem kell elinditanod.
(ezert nem irjak a "Mit kell tennem a pénztárnál? Mennyire biztonságos így fizetni?" resznel)

[ Szerkesztve ]

(#1947) poirot válasza blueye (#1946) üzenetére


poirot
senior tag

:R

Köszönöm mindkettőtöknek.

:)

(#1948) poirot válasza blueye (#1946) üzenetére


poirot
senior tag

Megjöttem a Sparból. A hálózat bekapcsolva, NFC bekapcsolva, a telefon feloldva, odaérintettem, azt írta ki a pénztárosnál lévő kártya leolvasó, hogy kövesse a mobil utasításokat. Ennyi. Viszont a telefonon nem ugrott elő semmi ablak, többször is próbálkoztam, így végülis kártyával kellett fizetnem. :(

(#1949) poirot válasza poirot (#1948) üzenetére


poirot
senior tag

Megnéztem ezt a Simple app-ot, el kell indítani, kiválasztani az oldalsó menüben a bankkártyáim menüpontot ott rábökni a kártyámra és akkor rakhatom oda a terminálhoz. Miért nem azonnal ugrik fel ez az ablak?

(#1950) hfrici válasza poirot (#1949) üzenetére


hfrici
aktív tag

Nem kellene felugrania az app-nak, simán képernyő feloldással működik a fizetés. Persze vannak anomáliák, amikor az istennek nem akarja. Amit írtál az egy alternatíva, ha simán nem megy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.