Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2451) Jakuu


Jakuu
őstag

Tok felesleges megvenni azert mert ujabb proci kerul bele. Nem tudja ugyanugy az 5G-t es nem Amoled kijelzos lesz.

(#2452) Klown válasza poirot (#2425) üzenetére


Klown
aktív tag

Igen!

Pont ezt akartam írni én is!
2 hete jelentkezik ugyanez! Mocsok bosszantó! :(( Én azóta vettem észre, mióta a legújabb EU ROM (V12.0.8.0.QJGMIXM stabil) van a telón. De nem mondom 100%-ra, de előtte tutira nem csinálta!

Van rá valami megoldás? Ismert bug?

Üdv: Klown

U.i.:
SIM1: DIGI
SIM2: Telekom
VoWifi és VoLTE kikapcsolva

[ Szerkesztve ]

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#2453) sancika43


sancika43
csendes tag

Sziasztok.
Van nekem ez a kis csoda készülékek de problémába ütköztem.
Ha fülesre van téve a teló akkor az értesítéseknek nincs hang jelzése a telefonon. Csak ha hívás érkezik akkor csörög,de sem email se Viber se Messenger nél csak a fülesen van visszajelzés. Tudna valaki segíteni hogy tudnék hangot varázsolni a telora.Mert nem mindig van a fülembe.
Ha nem sikerül akkor lesz egy eladó pocokfon.😄

(#2454) Wendelke válasza sancika43 (#2453) üzenetére


Wendelke
senior tag

Ha nincs a füledben, akkor nem húzod ki a jack-et, vagy BT fülesről beszélsz?

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#2455) sancika43 válasza Wendelke (#2454) üzenetére


sancika43
csendes tag

Bt füles. Már végig nyomkodtam oda meg vissza de nem jövök rá. Ilyet még egy telefonom sem csinált

(#2456) H2o-pok válasza sancika43 (#2455) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Be lehet állitani, higy hol csörögjön tuti, mert nekem is ez volt Bt fülessel. De meg nem mondom hol, mert már nincs meg a telefon.


Másik dolog.

Hátlap matricám ma jött meg 3db, de telefon már nincs. Ha esetleg valakinek kellene. Én pl. mindik rakok rá.

[ Szerkesztve ]

(#2457) sancika43 válasza H2o-pok (#2456) üzenetére


sancika43
csendes tag

Szia.
Az a baj hogy használok más app okat is aminél fontos az azonnali értesítés,mert ha nem hallom lemaradók valamiröl.
Az utóbbi 5-6 évben csak Huawei teloim voltak és egyik sem így müködött mindig jelzett a teló,söt különbözö hangokat lehetett hozzárendelni. Ennél pedig egy kalap alá veszi az összes értesítés hangjelzését. Ez nekem gáz.
Egy P30lite cseréltem le erre.

(#2458) novoszath válasza Klown (#2452) üzenetére


novoszath
senior tag

nekem is ugyan ez a rom van fent te nem tapasztaltal random restartot? nekem azt csinalja ezzel a rommal elotte nem volt semmi gond

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#2459) novoszath


novoszath
senior tag

erdeklodnek hogy rootolt telon milyen progikat erdemes hasznalni? mit kell csinalni hogy a safty net biztosagi ellenorzesen at menjen? a titanium backup progi folyamatosan hibateszlel es le all :W van v.kinek mukodo verzioju titaniumja ?

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#2460) toga77 válasza novoszath (#2459) üzenetére


toga77
tag

Én csak a magisk hide-ot szoktam bekapcsolni és hozzáadom az appot, ami elől el szeretném rejteni a rootot. Ha ez is kevés, akkor úgy emlékszem hogy van olyan hogy hide magisk manager, azt is be kell kapcsolni.

(#2461) novoszath


novoszath
senior tag

ismet erdekes anaomaliat csinal a telo android11 re nem birom fel rakni a TWRP-t hibaval elszal mikor felakarnam oldani hogy lassam mikor meg ujrainditast nyomok hogy recoba induljon ujra akkor meg a gyarit adja vissza :W

[ Szerkesztve ]

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#2462) Klown válasza novoszath (#2458) üzenetére


Klown
aktív tag

Szia!

Restart-olni nem szokott. Viszont ez az anomália megvan, hogy egyik SIM-ről se tudok hívást fogadni, indítani. A vonal felépül, de se engem nem hallanak, se én a túloldalt. Először azt httem, hogy a DIGI-s VoLTE kavar be, úgyhogy azt kikapcsoltam, de nem. Egyedül az újraindítás segít. Kb. hetente eljátsza ezt, s roppant bosszantó! :O Pont, hogy eddig tökéletesen meg voltam elégedve a telefonnal, egyedül annyi bosszantó bug volt, hogy nem nyitotta le a legfelső pop-up értesítéseket, csak ha a lefelé nyílra kattintottam, de ezzel könnyen együtt tudtam élni. Viszont ez a mostani már tényleg bosszantó, a használhatóság rovására megy! :(

Annyi még, hogy az enyém Android 10 alapú. A SafetyNet check-en nálam simán átmegy. Olvass vissza, hogy mit kell vele csinálni, írtam róla!

Részlet a doksimból, amit feltöltöttem:
9.) A menüben kikapcsoljuk az automatikus frissítést és engedélyezzük a MagiskHide funkciót.

10.) A modulok közé telepítsük fel a következőket:

o Busibox for Android NDK
o MagiskHide Props Config
o Universal SafetyNet Fix (v1.1.1) – Ezt safetynet-fix-v1.1.1.zip-ből kell kézzel feltelepíteni.

11.) Újraindítjuk a telefont.

12.) Belépünk a Play Áruházba -> Menü -> Play Protect -> Jobb felső sarokban fogaskerék -> Kikapcsolod a két lehetőséget (Alkalmazások átvizsgálása a Play Protect segítségével, Káros alkalmazások észlelésének javítása)

13.) A MagiskManager-t rejtsük el átnevezéssel, mert bizonyos alkalmazások érzékelik a MagiskManager-t, hiába van beállítva rájuk a MagiskHide opció:

Settings (fogaskerék) -> Hide MagiskManager -> Írd be a MagiskManager új nevét (pl. Sudo Manager) -> OK

14.) Ezek után a MagiskManager-t már az új nevén fogod megtalálni. (Érdemes az a beállításokban az Add shortcut to homescreen-re kattintani, hogy létrehozzon a nyitóképernyőre egy ikont hozzá.)

15.) Ellenőrizzük le, hogy jók lettek a beállításaink. Check SafetyNet-re kattintva Success! felirat és két pipa kell, hogy fogadjon minket.

16.) Vegyük fel a MagiskHide-ba azokat az alkalmazásokat, amelyeket nem szeretnénk, hogy lássa, hogy root-olt a telefon.

[ Szerkesztve ]

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#2463) novoszath válasza Klown (#2462) üzenetére


novoszath
senior tag

akkor nalam itt a gubanc hogy az enyem android11 alapu es akkor sejtem hogy ezert nem mukodik rajta a twrp :((( :W

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#2464) Faby


Faby
senior tag

Sziasztok!

Infrával kapcsolatban lenne kérdésem.
Nektek működik rendesen?
Olyan érzésem van, mintha nagyon gyenge lenne, illetve egy LG TV-vel nem is megy rendesen. Úgy tűnik, hogy mindig dupla parancsot küld, pl a némítás soha nem sikerül, mert némít majd azonnal vissza állít, csatornát is kettesével lépked.
A rendszer (még) mókolatlan gyári ROM, MIUI Global 12.0.8, Stabil, QJGEUXM, a Miui távirányító 6.0.4G.
Ami érdekes, hogy a régebbi Redmi Note4 (Mido) telefonon ugyanezzel a verzióval tökéletesen működik. (bár a rom ott egy xiaomi.eu 10.2.2, még android 7 alapokon)
Próbáltam frissíteni, Playen nincs másik, APK mirrorról találtam egy 6.0.6 verziót, de az se jó.
Találkozott már valaki hasonlóval, illetve tudtok megoldást?

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#2465) Viktor0610 válasza novoszath (#2461) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Új Android verzióhoz új TWRP is kellhet.
Korábbi telóimon legalábbis így volt.

Samsung Galaxy A54

(#2466) Viktor0610 válasza Faby (#2464) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gyengébb, mint a távirányító infrája, csak szemből/kis szögből érzékeli az irányított készülék.

A dupla parancs küldés az összes infrás telefonomon megvolt. Szerintem ez app hiba.
Próbálj másik távirányító appot.

Samsung Galaxy A54

(#2467) Faby válasza Viktor0610 (#2466) üzenetére


Faby
senior tag

Igen, másik alkalmazás megoldja/megoldotta, csak az a furcsa, hogy a Note4-en ugyanez a verzió gond nélkül működik ugyanezzel a TV-vel.
Illetve még keresem az igazit, a MiRemote-ben a letisztult, egyszerű felülete tetszik, szemben pl a teljes távot lemásoló alkalmazásokkal.

vs
Utóbbi nem igazán tetszik.

[ Szerkesztve ]

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#2468) novoszath válasza Viktor0610 (#2465) üzenetére


novoszath
senior tag

ebben lehet v.mi mert miutan felrakom es hibaval elszal utanna mikor ujra inditom a telot utanna kezdodnek a random restartok es csak a telo gyari viszzaalitasaval szunik meg a problema ki erti ezt.... :W

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#2469) novoszath


novoszath
senior tag

orange fox recot nem talalom sehol a telohoz esetleg linket kerhetek hozza?

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#2470) Viktor0610 válasza novoszath (#2469) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudom, milyen keresőszavakkal kerested, de Google keresés, első találat. ;]

Samsung Galaxy A54

(#2471) Fuvaros


Fuvaros
senior tag

Innen szabad rendelni? Alapból van hozzá fólia? Rendelt valaki innen már ilyet?

[link]

[ Szerkesztve ]

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#2472) Viktor0610 válasza Fuvaros (#2471) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, de ez itt off, inkább valamelyik Poco X3 Pro topikban érdeklődj! ;)

Samsung Galaxy A54

(#2473) H2o-pok válasza Fuvaros (#2471) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Igen, megbizható, note 10 et sokan rendelték innen. Fólia van a kijelzőn.

(#2474) lfarkas


lfarkas
aktív tag

Sziasztok. Új trójai terjed a csomagküldő szolgaltatasokra hivatkozva. "Csomagja megérkezett" vmi ilyen szöveggel és felajánlja az app (pl Fedex stb) letöltését. Ezt nem szabad !!! (A rádió is bemondta ezt a hírt) ha mégis letoltik, akkor települ a trójai. Gyári visszaállítást javasolnak. Kérdésem: újra be kell lakni a mobilt vagy van más lehetőség is az adatok, appok és beállítások pontos visszaállítására? Köszönöm és figyeljetek oda !

(#2475) Fuvaros válasza H2o-pok (#2473) üzenetére


Fuvaros
senior tag

a vicc az, hogy nem tudok Kistarcsára rendelni, a helységnévlistában csak kb 20 település szerepel Pest megyében....hihihi

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#2476) Viktor0610 válasza lfarkas (#2474) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az app küldi az SMS-eket, szerintem elég csak törölni az appot, de pontos infóm nincs.

Samsung Galaxy A54

(#2477) toga77 válasza lfarkas (#2474) üzenetére


toga77
tag

Én 3 ilyen sms-t kaptam tegnap, persze nem nyitottam meg, mert eleve a link is gyanús volt.

(#2478) Jabby válasza Fuvaros (#2471) üzenetére


Jabby
őstag

A Goboo a Poco hivatalos partnere, mint ahogyan pl. az Aliexpress, s az Amazon.
A bolt 100% garanciát vállal, hogy minden termékük eredeti, 24 órán belül útnak indítják a termékeiket spanyol raktárból, a 2 év garancia igénybevételéhez Spanyolországba kell a telót visszaküldeni, nem pedig Kínába.

(#2479) lfarkas


lfarkas
aktív tag

Melyik PC programot használjátok a Poco biztonsági mentéshez és visszaállításhoz?

(#2480) Wendelke válasza Faby (#2467) üzenetére


Wendelke
senior tag

Kipróbáltam én is a saját távirányító appot. Panasonic tv-n teljesen jól működött. Nem duplázott.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#2481) attak79


attak79
tag

Sziasztok!Olyan probléma merült fel ismét,hogy bizonyos időközönként nem jönnek meg az smsek, hívások se, újraindítás után özönlik minden... Mi lehet a gikszer?Gyári,mókolatlan rom,voda feltöltőkártyás vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#2482) Klown válasza attak79 (#2481) üzenetére


Klown
aktív tag

Ha visszaolvasol, akkor láthatod, hogy többen hasonlóval küzdünk... :U Nálam a legfrissebb EU Rom van fent. Mondjuk én egyedül a hívást vettem észre, SMS-t nem nagyon használok, ezért nem tudom biztosan. A netes dolgok mennek. (Messenger, Viber)

Sajnos megoldást én se tudok, csak, hogy pár naponta újraindítom a készüléket. :(

Üdv: Klown

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#2483) attak79 válasza Klown (#2482) üzenetére


attak79
tag

A netes dolgok nálam is mennek,csak ezek rakoncátlankodnak néha.Akkor ez van...

[ Szerkesztve ]

(#2484) Viktor0610 válasza attak79 (#2483) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem a VoLTE kikapcsolása megoldotta a gondot.

Samsung Galaxy A54

(#2485) ginola válasza attak79 (#2483) üzenetére


ginola
addikt

VolTE okozza, ez tipikus, Xiaominál szinte egyik szolgáltató sem támogatja!

[ Szerkesztve ]

(#2486) attak79 válasza Viktor0610 (#2484) üzenetére


attak79
tag

Nálam szerintem az nincs is bekapcsolva,legalábbis nincs fönt az ikonja.

(#2487) ginola válasza attak79 (#2486) üzenetére


ginola
addikt

Az semmit sem jelent, SIM kártya beállításánál, illetve beállítások-készülékem -az összes jellemző-belső tárhely-telefon adatai alatt is látható.....

(#2488) Viktor0610 válasza attak79 (#2486) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem csak akkor látszott az ikonja a térerő mellett, ha lehúztam az értesítési sávot.

Samsung Galaxy A54

(#2489) attak79 válasza ginola (#2487) üzenetére


attak79
tag

Sikerült bekapcsolnom a Volte-jelzőt,de még mindig semmi.

(#2490) leslieearth válasza Viktor0610 (#2488) üzenetére


leslieearth
tag

szia!

ha nekem telekomos kártyával aktív szolgáltatás mellett sem látszik ott semmi, akkor ezek szerint nem használja a telefon a volte-t?
gyári global rom van fent

(#2492) Viktor0610 válasza leslieearth (#2490) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Így van.
De egyszerűen kideríthető.

Hívj fel valakit, és ha nem 4G-t ír hívás közben, akkor nincs VoLTE.

Samsung Galaxy A54

(#2493) leslieearth válasza Viktor0610 (#2492) üzenetére


leslieearth
tag

Megy a 4g hivás közben, ezek szerint akkor jo a volte

Köszönöm! :R :R

(#2494) oba


oba
addikt

Sziasztok!

Hol érdemes mostanában venni ezt a készüléket? Ha kínai webshopból veszem EU raktárból akkor gondolom az itthoni (Wayteq?) garancia ugrik.

Illetve összességében mennyire vagytok elégedettek a telefonnal? Van valami zavaró nyűgje? Játékon kívüli mindennapi használat során mennyire fluid? Gondolok itt böngészésre, facebookozásra...stb.

Köszi! :)

(#2495) Fuvaros válasza oba (#2494) üzenetére


Fuvaros
senior tag

állítólag jó. másik vetélytárs a X3 pro. goboo vagy ali vagy banggood. kb 200euro mindkettő

garanciáról annyit, hogy az én telom cége is tönkrement itthon...hihi

[ Szerkesztve ]

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#2496) toga77 válasza oba (#2494) üzenetére


toga77
tag

Most néztem Alin,a 68-70k között van a 64gb-os, én Euronicsban vettem 75-ért 2 év garanciával. Itthon a kis sufni gsm boltokat nem ajánlom, ezelőtt Redmi 7-em volt, de miután megvettem, rá pár hónapra tönkrement a cég. :W

(#2497) Klown válasza oba (#2494) üzenetére


Klown
aktív tag

Vertigo Store. 2 év magyar gyártói garit ad.

Üdv: Klown

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#2498) Fuvaros válasza toga77 (#2496) üzenetére


Fuvaros
senior tag

[link]

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#2499) pilu01


pilu01
senior tag

Melyik a legjobb TWRP?
Van stabil?

(#2500) Gombinyó válasza pilu01 (#2499) üzenetére


Gombinyó
őstag

Én ezt használom, nincs vele gondom. [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.