Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) martin555


martin555
aktív tag

64-es telómon frissítés jött
12.5.5.0 RJGEUXM stabil "enhaced", ..a 128-as telóm még nem jelezte ki.

fyi.

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#3002) Multibit válasza martin555 (#3001) üzenetére


Multibit
veterán

:K

(#3003) Viktor0610 válasza Viktor0610 (#2998) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jobban merül a teló a 12.5.5.0 frissítés óta (EUXM).
Eddig 40-60% körül tettem töltőte este, a frissítés óta érezhetően gyorsabban merül. Most 22%-on vagyok, kb. 5 és fél óra kijelzőidővel, az elmúlt időben ez nem volt megszokott. :(
Visszajelzést küldök róla mindjárt nekik.

martin555:
Nálatok mizu?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3004) Fuvaros válasza Viktor0610 (#3000) üzenetére


Fuvaros
senior tag

jaja felesleges a 120Hz. CSütörtökön meg magától kikapcsolt a mobilnet, nem tudom mitől...

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#3005) csipuka válasza Viktor0610 (#3003) üzenetére


csipuka
senior tag

Joanyamnal is frissult, akksi info meg nincs.
Viszont panaszkodott, hogy a notification bar-t nem lehet tulhuzni. Regen ha lentebb huzta, akkor a kepernyo fenyesseget lehetett allitani vagy tan gyorsgombok voltak ott, pl wifi.
Raneztem, tenyleg ez most nincs, csak a notification uzeneteket lehet megnezni. Remelem erthetoen fogalmaztam.
Erre van kapcsolo amivel lehet ki/be kapcsolni ezt a feature-t vagy a frissites elbaszta?

(#3006) Viktor0610 válasza csipuka (#3005) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem ez kell nektek:
Beállítások / Értesítések és Irányítóközpont / Irányítóközpont / Az Irányítóközpont stílusa.

Samsung Galaxy A54

(#3007) csipuka válasza Viktor0610 (#3006) üzenetére


csipuka
senior tag

Ez az! Visszaraktam a regire es mukodik! Az uj tovabbra se. Koszi!

(#3008) Viktor0610 válasza csipuka (#3007) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az nem bug, hanem feature. ;)
A Új Irányítóközpont esetén, ha a kijelző bal felén húzod le, akkor az értesítések jönnek be, ha a jobb oldalon, akkor a kapcsolók (Wi-Fi, Bluetooth, stb.). Ez utóbbi még egyszer lejjebb húzható, hogy a többi kapcsoló is elérhető legyen.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3009) csipuka válasza Viktor0610 (#3008) üzenetére


csipuka
senior tag

Ooo, ezt szurtam el. Megszokasbol a kepernyo kozepen huztam le az ujam, mert az ugyis lehuzza az ertesiteseket, de az uj csak akkor megy ha a kepernyo tetejerol indul a huzas.
Marad a regi :)

(#3010) balazs1022 válasza csipuka (#3009) üzenetére


balazs1022
őstag

Nalam bárhol le lehet húzni. A képernyő aljánál is :)

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#3011) csipuka válasza balazs1022 (#3010) üzenetére


csipuka
senior tag

A notification bar az tenyleg lejon barhonnan, de en a brightnesst akartam kezzel gyorsan allitani, es az uj kozpontnal az csak a jobb felso lehuzassal mukodik

(#3012) Faby


Faby
senior tag

Sziasztok!

Kis segítséget szeretnék kérni.

Van valaki, aki használ Smooth Calendar widgetet?
Ha igen, a névnapok kijelzése jól működik?

Ha senki nem használja, megtenné valaki, hogy feltelepíti, és az itt linkelt leírás alapján beállítja a névnapokat is?

A sztori röviden annyi, hogy nálam valamiért egy nappal sietnek a külön “Névnapok” naptárban beállított aktuális névnapok megjelenítése.

Bővebben itt, itt, itt.

Köszönöm előre is.

[ Szerkesztve ]

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#3013) Fuvaros


Fuvaros
senior tag

rendelt valaki x4-t?

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#3014) Klown válasza Fuvaros (#3013) üzenetére


Klown
aktív tag

Az x3 Pro után én erős visszalépésnek érzem. Az jobb telefon az 5G hiánya ellenére is. Szóval nem nagy "business" szerintem...

Üdv: Klown

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#3015) fradi81 válasza Fuvaros (#3013) üzenetére


fradi81
veterán

Majd ha lesz valami értelmes készülék jó áron.

moto g72, Ninebot d28e

(#3016) Fuvaros válasza Klown (#3014) üzenetére


Fuvaros
senior tag

nekem pont jó lenne, kisebb a készülék, vékonyabb és amoled van (M4 pro lett a befutó)

[ Szerkesztve ]

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#3017) martin555


martin555
aktív tag

sziasztok,

poco x3 nfc 128 telóimon, 12.5.5.0 mindkettőn, de csak az egyiken aktív a FÖLDRENGÉSJELZŐ a helyek… menüben.

netán hardverileg különbözhetnek? remélem nem. mi lehet ilyesmiknek az oka?

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#3018) Fuvaros válasza fradi81 (#3015) üzenetére


Fuvaros
senior tag

179 Euroért rendeltem az M4 Pro-t meg végül. Nekem ez megfelel majd bőven.

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#3019) fradi81 válasza Fuvaros (#3018) üzenetére


fradi81
veterán

Az nem tűnik előrelépésnek az x3hoz képest, vagy mégis az?

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#3020) Fruityloops válasza Klown (#3014) üzenetére


Fruityloops
tag

Gondolkoztam azóta sokat a dolgon én is...és arra jutottam, hogy az X3 nfc-m kizárólag az X4 pro-ra cserélném le, az tud minimálisan többet (az x3 pro csak prociban jobb kamerában gyengébb, az M4 pro meg szintén kb. csak prociban erősebb egy fokkal, minden másban gyengébb mint az X3 nfc, amit persze már nem lehet amúgy kapni, röhej).
Szóval nem tudja esetleg valaki, mikor lehet már rendelni itthon is az X4 pro-t..? :U

(#3021) Fuvaros válasza Fruityloops (#3020) üzenetére


Fuvaros
senior tag

gobo

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#3022) Fuvaros válasza fradi81 (#3019) üzenetére


Fuvaros
senior tag

könyebb kisebb és amoled. ezek a telok már elég jók, már írtam, hogy egy erősebb proci csak jobban fog melegedni, ami nyáron nem előnyös a napon a bicajon vagy motoron

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#3023) Faby


Faby
senior tag

Sziasztok!

Hátlap polírozásra van valami ötlet, bejáratott anyag és metodika?
Tok alá bejutott némi ez-az, elég csúnyán megkarmolászta.
Mielőtt cserélem a tokot, szeretném rendbe tenni, nem eladásra, magamnak.

Van valami jó ötlet?

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#3024) balazs1022 válasza Faby (#3023) üzenetére


balazs1022
őstag

Legolcsóbb ha rendelsz Alirol komplett hatlapot (ragaszto is van rajta). Én egyébként átlátszó karbon foliat tettem rá, igy nem tapad hozza az átlátszó tok. Neked is javaslom. Hogy probald ki. Nagykőrösön tudok adni egyet ingyen :)

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#3025) Klown válasza balazs1022 (#3024) üzenetére


Klown
aktív tag

Találkozunk a Tormás bisztróban! :DD Ill. mégsem, mert Érdről sokat kellene vonatoznom..

A viccet félretéve, nekem is hasonló jelenség van, mint Faby-nak! Hiába vigyáztam rá és tokban van, teli van matt foltokal, amik nagyon csúnyák. A régi RN5-nél nem volt ilyen gondom... :U

Üdv: Klown

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#3026) Viktor0610 válasza Klown (#3025) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mivel az fém, ez meg műanyag.
Én előrelátó voltam, vettem fóliát hátra is, plusz a tokból időnként kiveszem, letisztítom.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3027) Klown


Klown
aktív tag

Sziasztok!

MIUI13 + Android 12 fronton mik a kilátások? Várható rá?

Üdv: Klown

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#3028) Viktor0610 válasza Klown (#3027) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen.
Eltérő infók vannak az érkezésről.
A legutolsó infóm a Q3. :(
De hallottam már júniusi érkezést is.

Mondjuk, belegondolva a Q3 júliusban indul, az nincs sokkal június után. :))

Samsung Galaxy A54

(#3029) Kawauso


Kawauso
aktív tag

Apám telefonján eddig a gyári védőfólia volt, ami viszont múlt héten kezdett levegőt maga alá engedni a bal felső saroknál. Levettem, rendeltem rá üveget, megjegyzem olcsót, ha ez számít. Mit ad Isten, pár nap múlva ugyanott szintén levegő került alá, majd a második üveg alá is.

Gyárilag keletkezhetett valami egyenetlenség a bal felső saroknál, akár létező és köztudott problémával állok szemben, vagy ennyire peches, béna lennék, hogy nem tudok értelmesen felrakni két üveget sem? Ha már rákérdeztem, ki-milyen üveget, fóliát használ a kijelzőn?

(#3030) Fruityloops válasza Kawauso (#3029) üzenetére


Fruityloops
tag

Nekem is még a gyári van rajta fél éve, de pont ugyanott bal felül a tetejétől lefelé kb. 2 cm-el feljött a gyári fólia, én sem értem mitől, de dettó az van mint nálad.

(#3031) Kawauso válasza Fruityloops (#3030) üzenetére


Kawauso
aktív tag

Akkor elképzelhető, hogy valami általános probléma jön elő. Mindegy, én 60.500 Ft-ért vettem anno early bird akcióban, így elnézve, hogy mennyiért lehetett itthon kapni, nem panaszkodhatok.

(#3032) Fruityloops válasza Kawauso (#3031) üzenetére


Fruityloops
tag

Ja hát annyiért ingyen volt, én 75 ezerért vettem, aztán felvitték 110 ezerre a végén mivel kifutó lett, de vettem egyet tartalékba is használt jó állapotút, ha bármi lenne a mostanival, annyira imádom és bevált, sok más mostani telefont leköröz ami 120-130 ezrekért van a piacon. Nagyon jó telefon minden téren.

(#3033) Klown válasza Fruityloops (#3030) üzenetére


Klown
aktív tag

A gyári fólia nekem is bal felül kezd feljönni. Érdkes, feleségemnek a középső kameralyuk körül. Pár napja jött meg az Ali-s hidrogél fólia, de még nem volt türelmem nekiállni felapplikálni.

Másik bosszantó, hogy ez már 3. Xiaomi telefonom, aminek sárgul a kijelzője. És mindnek a bal felső, oldalsó részén kezdett el sárgulni. Eddig a kijelző újragélezés mindig megoldotta, de most már kezd nagyon kiábrándítani, hogy a 3. Xiaomi telefonommal is ugyanaz a helyzet! :U Lehet, hogy én csinálok valamit rosszul, bár előtte a Huawei P6-osomnak nem volt soha ilyen gondja!

Üdv: Klown

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#3034) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Frissítés:

Az akkura kíváncsi leszek.

Samsung Galaxy A54

(#3035) Fábián Máté


Fábián Máté
újonc

Nemrég sikeresen összetörtem az X3 NFC-m kijelzőjét. A tutorialok alapján szerintem nekiállok otthon kicserélni, ugyanis így kb fele annyiból megvagyok és nem néz ki lehetetlenül nehéznek. Valaki csinált már ilyet? Van valami amire nagyon kell figyelni? Illetve honnan érdemes hozzá alkatrészt beszerezni? Én ezt találtam a legjobb áron jó értékelésekkel, azonban ez sem eredeti, mint ahogy az Alin kaphatóak közül egyik sem (hiába van ott a 100% ORIGINAL felirat). Hozzászólások alapján nem tűnik rossznak, minőségben csak picit marad el az eredetitől, viszont ha valaki tud jobb alternatívát, ha egy link formájában tudtomra adja azért hálás lennék.

A kijelző amit néztem: [link]

(#3036) Fuvaros válasza Fábián Máté (#3035) üzenetére


Fuvaros
senior tag

hát ha ráér a hadművelet...aztán vagy sikerül vagy nem...talán be kéne ugorni egy szervizbe és viszel egy jó sőrt és megkérdezed az emberkét...Én egy év után eladtam, vettem egy M4 Pro-t, ami könnyebb, kisebb, jobban szeretem...bár ez is megzavarodik kinn a napon egész napos túrán motoron...

[ Szerkesztve ]

Nem fuvaros, ez csak megtévesztés...

(#3037) Jakuu válasza Klown (#3033) üzenetére


Jakuu
őstag

Ne tartsd farzsebben a telefont :D

(#3038) Klown válasza Jakuu (#3037) üzenetére


Klown
aktív tag

Soha nem tartottam ott. A farmer bal zsebében hordom általában.

Üdv: Klown

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#3039) poirot


poirot
senior tag

Sziasztok!
1-2 hete azt tapasztalom, hogy a megérkezett SMS-ektől nem kapok hang jelzést. Csak akkor veszem észre, mikor feloldom a telefont. Minden értesítés be van kapcsolva, vagy 8 üzenetküldőt kipróbáltam, van amelyiknél tesztelni is lehet, ott müködik a beállított jelző hang. Próbáltam már akkukimélő módban, normál módban, de nem működik. Talán csak akkor van hang, mikor a pénztárnál fizetek és ugye akkor használom a telefont. Szóval nem tudom miért ment el. Minden tippet örömmel fogadok.

(#3040) Jakuu válasza poirot (#3039) üzenetére


Jakuu
őstag

Nincs kulon az ertesites lehalkitva ? Hangero sav alatt szokott lenni egy 3 poty es ott kulon allithato kellene hogy legyen a hangero,ebresztes,ertesites.

(#3041) poirot válasza Jakuu (#3040) üzenetére


poirot
senior tag

:R

Megnéztem, és igazad van. Köszönöm, valamikor belenyúlhattam, és mivel nem hallgatok semilyen zenét, nem tünt fel, hogy csutkára le van hallkítva. Köszönöm mégegyszer.

(#3042) fradi81


fradi81
veterán

tisztító appban teljes képernyős reklám, pedig kikapcsolva a hirdetés, ezt akkor nem lehet kilőni?

moto g72, Ninebot d28e

(#3043) Viktor0610 válasza fradi81 (#3042) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"pedig kikapcsolva a hirdetés"
Mármint a Tisztító - {fogaskerék} - Hirdetések fogadása részen?

Nálam nincs reklám.

Samsung Galaxy A54

(#3044) mdraco válasza fradi81 (#3042) üzenetére


mdraco
őstag

Sajnos nálam is ez a helyzet, be és kikapcsolás sem segített.
Xiaomi 12X-nál is láttam panaszkodni erről.

(#3045) Multibit válasza Viktor0610 (#3043) üzenetére


Multibit
veterán

Így van. Én is kaptam a képembe teljes képernyős hirdetést, hiába van tiltva.
Persze csak mobilneten.

[ Szerkesztve ]

(#3046) fradi81 válasza Viktor0610 (#3043) üzenetére


fradi81
veterán

Igen, de csináltam olyat hogy pipa be-ki. Azóta még nem volt reklám.

moto g72, Ninebot d28e

(#3047) Klown válasza fradi81 (#3042) üzenetére


Klown
aktív tag

EU rom megoldja! ;)

Üdv: Klown

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#3048) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Bár már nincs napi használatban a teló, követem a sorsát.
MIXM-verzióra kijött a MIUI 13, droid 12 ROM: [link], tehát hamarosan várható az itthon elterjedtebb EUXM-re is. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3049) mdraco válasza Viktor0610 (#3048) üzenetére


mdraco
őstag

Kijött EUXM-ra is, bár egyelőre csak tesztelőknek.

(#3050) motofi


motofi
aktív tag

Sziasztok! Valaki rakta már fel az xiaomi eu.rom Android 12 . Én felraktam, de nem működik illetve nem egedi bekapcsolni biometrikus hitelesítést a Google, így az icsek illetve banki appoknál nem működik a biometrikus azonosítás csak jelszóval tudok belépni. Van erre valami megoldás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.