Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) poirot válasza hfrici (#1950) üzenetére


poirot
senior tag

Köszönöm a választ, de azért röhej, hogy így működik.

(#1952) Jakuu válasza poirot (#1951) üzenetére


Jakuu
őstag

Nem lehet, hogy az automata inditas ki van kapcsolva az alkalmazasnal ? Esetleg meg a MIUI aku kimelot is kapcsold ki. Ha meg van adva kepernyo feloldo kod (nem szimpla kepernyozar), akkor automatan ezekkel a beallitasokkal az alkalmazasnak el kellene indulnia fizeteskor.

(#1953) poirot válasza Jakuu (#1952) üzenetére


poirot
senior tag

A Simple- nek az összes engedélyt megadtam, az NFC-vel kellett megadni, kiváncsian várom a legközelebbi vásárlást. Köszönöm a segítségedet.

(#1954) drr válasza poirot (#1953) üzenetére


drr
őstag

Gyári ROM-mal nekem csak simán megy minden mókolás nélkül. Megadtam neki, hogy a kártyát használja érintéses fizetésre és kész. Kijelző felold, érint és kész.
Nekem 10 fizetést bír csak, utána törölni kell az alkalmazás adatait, másképp nekem is az "Ellenőrizze a mobil eszközét" üzenet jelenik meg a terminálon...

(#1955) Atta66


Atta66
csendes újonc

Sziasztok !
3 hete használom a telefont,egy dolog nagyon nem olyan nálam amit a telefonról olvasok.
Mégpeddig az akumlátor .
Akukimélővel 24óra alatt 40% ról feltöltöttem 86% ra olvasgattam rajta semmi extra ,és a telefon szerint 4.5óra aktív képernyő és 19.5 készeléti idővel,tehát 1nap alatt ujra 40%on vagyok,ezt keveslem , szerintetek ?

(#1956) Jakuu válasza drr (#1954) üzenetére


Jakuu
őstag

Mert 10 tokened van offline modban, utana ismet fel kell tolteni, azaz fel kell lepni a netre es automatikusan feltolti. De elmeletileg amikor mar csak 3 marad, akkor figyelmeztetest kellene kuldenie.

(#1957) Kawauso válasza Atta66 (#1955) üzenetére


Kawauso
aktív tag

Sok függ a fényerősségtől. Múltkor néztem akku használati statisztikákat, és emlékeim szerint olyan 40%-ot kizárólag a képernyő fénye vett le róla, pedig nem maximum fényerőn volt használva a készülék. Ajánlott a Sötét mód használata.

(#1958) Atta66


Atta66
csendes újonc

Negyed fényerővel használom mindig, aut szinkronizálás kikapcsolva mindig,gps kikapcs,
Este 8-tól sötét képernyőre váltás automatikusan
,szóval amit lehetett takarékosságot mind beállítottam, háttérbe semmi nem ragad be úgy látom, szóval ,sovány nagyon ez az akuidő.

(#1959) takkert


takkert
tag

Megjött a telo. :C
Lenne egy két kérdésem.
Füles nincs hozzá? Accuweathert hogy lehet kirakni a kezdőképernyőre?
A gyári nem jó.

(#1960) Viktor0610 válasza takkert (#1959) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Füles nem jár hozzá.
Ha letöltötted az AccuWeather appot, hosszan nyomsz a főképernyőn, majd a Modulok közül kiválasztod.

Samsung Galaxy A54

(#1961) Jakuu válasza takkert (#1959) üzenetére


Jakuu
őstag

Elmeletileg nem jar hozza, nalam jo fej volt az elado, ajandekba hozzacsomagolt egy Realme vezetekes fulest, mikozben 71ert mar maga is ajandek volt a 128as verzio. :)
A home kepernyore bokj ra hosszan es alul lesz egy modulok ikon, ott lehet hozzaadni a widgeteket, ha arra gondolsz. Ha nem arra, akkor adj a kezdokepernyohoz app drawert, mert lehet alapbol nem ugy allitottad be. Azt meg augy, hogy szinten hosszan nyomvatartva a kezdokepernyon, ott beallitasok,majd tovabbiak, megint kezdokepernyo es ott betudod kapcsolni. Onnanyol kezdve csak ki kell huzni a kepernyore az alkalmazasikonokat, amelyeket szeretnel.

[ Szerkesztve ]

(#1962) takkert válasza Viktor0610 (#1960) üzenetére


takkert
tag

Köszi
de ez nincs köztük

(#1963) Viktor0610 válasza takkert (#1962) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Most feldobtam az AccuWeather appot, nekem ott van a négy fajta widget.

Samsung Galaxy A54

(#1964) takkert válasza Viktor0610 (#1963) üzenetére


takkert
tag

KÖSZÖNÖM

(#1965) redingitell válasza poirot (#1951) üzenetére


redingitell
senior tag

Szerintem 15 ezernél többet fizettél. A multkor én is így jártam,

(#1966) drr válasza Jakuu (#1956) üzenetére


drr
őstag

Folyamatosan neten vagyok, szóval valami más lesz a gubanc...

#1959 @takkert
A régiót ha pl Egyesült államokra rakod, akkor már működik a gyári időjárás app is. Magyar régión csak előre megadott városok közül lehet választani, más régióban működik a helymeghatározás.

[ Szerkesztve ]

(#1967) takkert válasza drr (#1966) üzenetére


takkert
tag

köszi

(#1968) Stoykie válasza Jakuu (#1961) üzenetére


Stoykie
tag

Tisztelet! :R

Dobnál egy linket, hogy hol vetted a 128-ast ennyiért?

Tisztelet! :R

Értem én, hogy gőzgép, de mi hajtja?

(#1969) Jakuu válasza Stoykie (#1968) üzenetére


Jakuu
őstag

Mar nem tudod annyiert jelenleg beszerezni, mert elmult a blackfriday akcio, talan meg lesz egy karacsonyi akcio. Amugy az AliExpressen, a Xiaomi Ebuy Store -ból.

(#1970) dragonfx


dragonfx
veterán

tudtok erről a kamera hibázásról irni páran akiknek van?
ez csak egyedi vagy mindenkinél van?
gcam megoldja?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1971) bcsarli


bcsarli
tag

Sziasztok!

3 napja érkezett meg a Banggod-ról az X3, eddig nagyon tetszik. A Redmi Note 7-et váltja, amit édesanyámnak szeretnék ajándékozni. Már be is állítottam neki mindent, de mivel nem ért hozzá, rátettem az Anydesk-et, hogy ha elállít valamit ne kelljen mindíg átrohannom hozzá.
Ezzel van egy kis problémám. A tabletjét az elejétől tudom irányítani gond nélkül, viszont a Note 7-nél csak a képernyőt látom, nem tudom távvezérelni. Tehát a X3-al jelenleg is tudok távvezérelni, ezért a Note 7-en kellene valamit beállítani, hogy engedje vezérelni magát.
Tudtok segíteni, hogy mit állítsak át rajta hogy működjön a távvezérlés? Csak utána adnám át.

Előre is köszönöm a segítségeteket.

(#1972) memoril


memoril
aktív tag

Sziasztok ! Ha valakit érdekel , a PUBG játék maximális felbontása ! Így meg lehet csinálni , kiprobáltam , tökéletesen müködik ! [link]

(#1973) poirot


poirot
senior tag

Sziasztok! A telefon hívásokra szeretném alapértelmezetté tenni a DW Contacts Phone alkalmazást. Hol lehet azt beállítani, hogy a bejövő hívások is ezen az app-on jöjjenek be?

Köszönöm a válaszokat.

(#1974) lfarkas


lfarkas
aktív tag

Mi pc suite ? Korábban ezt javasolták Mobil-Pc kapcsolatra, de sajnos nem látják egymást.
Valakinek tapasztalata?
Köszönöm

(#1975) attak79


attak79
tag

Sziasztok!Nem tudom,használ-e közületek vki Brave browsert,de nem sokkal telepítés után tapasztaltam olyat,hogy sokkal gyengébb fényerőt és fakóbb színeket produkál a kijelző,mint pl.firefoxon.Miért lehet ez,és mivel lehetne orvosolni?

(#1976) Geza26


Geza26
senior tag

Sziasztok!

A Poco X3 70 ezer Ft-ért vagy a Mi 10t lite 90-ért számít jobb vételnek?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Géza

(#1977) Viktor0610 válasza Geza26 (#1976) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha az 5G fontos, akkor Mi 10T Lite, ha nem, akkor Poco X3 NFC.
Legközelebb ide az ilyen kérdéseket: Melyik okostelefont vegyem?

Samsung Galaxy A54

(#1978) Viktor0610 válasza attak79 (#1975) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem Chrome bug.
A chrome://flags/ oldalon ki kell kapcsolni a Dynamic color gamut opciót.

Mármint minden chromium vagy milyen alapú böngészőben előjöhet. Ha a Brave-ben ez nem állítható, ahogy pl. az Operában sem, akkor gondolom, frissítés megoldja majd.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1979) attak79 válasza Viktor0610 (#1978) üzenetére


attak79
tag

Köszi!Alakul,a színek már rendbe vannak,a fényerő gyengébb egy kicsit. :)

(#1980) #76519680


#76519680
törölt tag

63 ezer ! Akció ! :)
[link]

(#1981) redingitell válasza #76519680 (#1980) üzenetére


redingitell
senior tag

+ áfa

(#1982) csocsoszán válasza redingitell (#1981) üzenetére


csocsoszán
őstag

Nem tudom biztosan januártól hogyan változik a VÁM.
De az eu priority vám és áfa mentes volt.
Biztosítást köss, szerintem megéri!

[ Szerkesztve ]

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#1983) #76519680 válasza redingitell (#1981) üzenetére


#76519680
törölt tag

Ennél a szállítasnál EU-ból kapod ! :K
Nincs áfa !!! :N
Csak okosan !!! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1984) #76519680 válasza csocsoszán (#1982) üzenetére


#76519680
törölt tag

Hát most olvasom.... :((( :(((
Szopacs van...... :W
[link]

(#1985) redingitell válasza #76519680 (#1983) üzenetére


redingitell
senior tag

Nem vitaindítónak de:
HK raktárból, nekem azt jelenti, hogy 3-ik országból érkezik. A továbbiakban teljesen mindegy, hogy az EU-ból honnan jön, de amint az EU-ba ér, import ÁFA köteles. Azt pedig valakinek meg kell fizetni..... :K
Igazmondo: az csak az év közepétől,

[ Szerkesztve ]

(#1986) #76519680 válasza redingitell (#1985) üzenetére


#76519680
törölt tag

Ez eddig is így volt !!! :K
Az árban már benne volt a Spanyol, Francia, Lengyel áfa, attól függ honnan kérted....
A vevő fizetette !!!
De most, ha jól értem, mindegy milyen eu országból jön, a mocskos magyar 27% áfa terheli....hogy rohadjanak meg...... :(((

(#1987) redingitell válasza #76519680 (#1986) üzenetére


redingitell
senior tag

Ha az általad linkelt oldalon kattintasz a CZ raktárra, na abban az árban van ÁFA tartalom. A HK-s árban bizony nincs...

(#1988) #76519680 válasza redingitell (#1987) üzenetére


#76519680
törölt tag

Abban is benne van, hisz ha beérkezik CZ-be fizetni kell a feladónak ! A CZ ár a kényelmi ár !
Akkor nem kell várnod 20 napot, csak 5-öt !
De azt hiszem, én befejezem a rendelgetéseket !
Ennyi volt...... :(((

(#1989) Jakuu válasza redingitell (#1985) üzenetére


Jakuu
őstag

Attol hogy onnan erkezik, nem jelent semmit, azzal a szallitasi moddal altalaban nincs vam.
Mint irom altalaban, de azert elofordulhat, hogy megsarcoljak. Altalaban mindenfele keruloutakon beviszik az Eu-ba es ugya adjak el, mintha tiszta kereskedelmi eljarassal kerult volna be az EUba es mivel az EUn belul nincs sarc, el szokta kerulni az esetek tobbsegeben a vamoltatast.

[ Szerkesztve ]

(#1990) redingitell válasza #76519680 (#1988) üzenetére


redingitell
senior tag

Na, látom Jakuu fórumtárs nagyjából vágja, hogy mi a helyzet.
Pontosan arról szól, hogy megpróbálják sundám-bundám behozni, azaz mindenféle fizetési kötelezettség nélkül. Amit sikerül így behozni, az lesz az EU Priority, ami után kiszabják az áfát azt pedig kapod hivatalos EU raktárból.
Ez pontosan az a helyzet, amikor pl: én is rendelek egy telót HK raktárból (nem EU priority) és símán kihozza a postás, hiába volt mondjuk 300 Eur. Egyszerűen nincs arra kapacitás, hogy minden egyes csomagot "csekkoljanak"
Ilyen, hogy kényelmi ár, nem létezik.

(#1991) Jakuu válasza redingitell (#1990) üzenetére


Jakuu
őstag

"Egyszerűen nincs arra kapacitás, hogy minden egyes csomagot "csekkoljanak"

Arra meg vegkeppen nincs, hogy annak is utana jarjanak, hogy torvenyesen kerult e be europaba. Meg aztan eleg nehez is lenne, foleg ha az elado ugy is hozat be azonos termeket,ami legalis uton jott be.

(#1992) #76519680 válasza redingitell (#1990) üzenetére


#76519680
törölt tag

Nem érted, mind1....én meg nem magyarázom el......
Amúgy mindenki megnyogodhat !
Méret, küllem alapján az áfa gyanús csomagok MIND átmennek egy átvilágító röntgen gépen !!!!
Ki sem kell nyitni nekik a csomagot !!!
Pár másodperc.... :K
Nincs idejük rá ???? :D
Van !!!! Sok csomag 3-4 hetet rohad pesten.....

Jakuu ! Az eu csomagok soha nem azon az útvonalon jönnek mint a kínai !!! :K

[ Szerkesztve ]

(#1993) redingitell válasza #76519680 (#1992) üzenetére


redingitell
senior tag

Hát már bocs, de akkor lenne nagy baj, ha nem érteném....
Ezzel foglalkozom közel 30 éve. De természetesen ha úgy gondolod, hogy a te elméleted helytálló, azzal nincs baj, csak másokat ne tévessz meg arrra figyelj.

(#1994) kicsi007


kicsi007
tag

Érkezett OTA frissítés a Global illetve az EEA romhoz.

[ Szerkesztve ]

Apple TV 4K/ Iphone 13 Pro Max/ Apple Watch NIKE S9/ Ipad AIR 4. Gen

(#1995) lfarkas válasza redingitell (#1993) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Szia!
Ugye jól tudom, ha az EU-ból vásárolok egy Kínából származó terméket, pont annyit "érzékelek" mintha pl a debreceni Média M.-ból rendelnék egy okostelefont. Az árában már minden "teher" benne foglaltatik, a kereskedő haszna, szállítási, raktározási stb és a vámeljárásokkal növelt költség is.

[ Szerkesztve ]

(#1996) redingitell válasza lfarkas (#1995) üzenetére


redingitell
senior tag

Szia!
Alapesetben igen.

(#1997) #76519680 válasza lfarkas (#1995) üzenetére


#76519680
törölt tag

Nem azt fogod " érzékelni " !!!! :DD
Csak összehasonlítom az árakat, s látom a Media M mennyivel akart volna lehúzni !!!!
Így sokkal nagyobb az öröm ( érzet ) !!! :K :DDD :DDD

(#1998) lfarkas válasza #76519680 (#1997) üzenetére


lfarkas
aktív tag

Értem én amit írsz ! :DD Csak épp a MM jutott eszembe, elnézést, ha feltéptem egy mély sebet ! :D :DD Üdv BUÉK!

(#1999) martin555


martin555
aktív tag

sziasztok,

poco x3 nfc-hez egy kék carbon-nak "nevezett" tokot és ha nagyon kell egy átlátszó gyári tokot valakinek ajándékba oda tudok adni, Pécs környékén.

üdv!

https://www.aliexpress.com/item/33006636968.html?spm=2114.13010708.0.0.4e9e4c4dWiGP0x

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#2000) bcsarli


bcsarli
tag

Sziasztok!

Az X3-ba mekkora a legnagyobb méretű micro SD kártya, amit kezel?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.