Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#81) opr válasza Shadowbull (#80) üzenetére


opr
veterán

Hmmmm, mondjuk ez is jogos. Akkor legyen ~400kg, az mar realisan hangzik?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#82) Shadowbull válasza opr (#81) üzenetére


Shadowbull
addikt

Valahol 200 és 400 között lehet saccra.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#83) moleculez válasza Shadowbull (#78) üzenetére


moleculez
veterán

szárazon vagy tankolva? ;]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#84) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Ma láttam egyet élőbe. Hááát ... nem lett szebb. Az látszik, hogy nagy és drága, de ennyi. Ezt a kocsit egyébként csak egy színben lehet megvenni? Mert eddig kb. mindenhol ebben a pingvines fekete/fehér összeállításban láttam. (A kérdés nyilván költői. Ezzel csak azt akartam jelezni, hogy valami megmagyarázhatatlan okból az összes prémiumvásárló színvak lehet, mert jobbára fehér, fekete v. ezüst színben képesek gondolkodni.)

(#85) opr válasza <Adamsky> (#84) üzenetére


opr
veterán

Erdekesseg (szemelyes megfigyeles alapjan, tehat abszolut nem statisztikailag relevans adat), hogy itt angliaban pont azt latom, hogy a BMW, Toyota, Nissan, Volvo, Tesla meg Lexus vevok azok, akik kepesek szinesben gondolkodni. Kb barmi masbol van feher-szurke-ezust-fekete es kesz, de ezekbol a markakbol napi szinten lehet latni nagyon szep kek/zold/piros/pezsgo szinu autokat. Nyilvan ezekbol is tobb a szurkearnyalatos, mint a szines, de ha szineset latsz, es nem valami varosi miniautorol vagy szupersportkocsirol beszelunk, akkor azok altalaban ezek.

Az mar plane szubjektiv, hogy szerintem magasan a legszebb szineket a BMW keveri. Van nekik az a vilagoskek metal, hat az valami gyonyoru. Kb barmelyik autonak jol tudna allni, annyira szep. Es akkor ehhez jon meg hozza az, hogy azert altalaban a BMW szedanok oldalnezetbol lelegzetelallitoan gyonyoruek, es ott helyben elolvadok. Pedig amugy nem is szeretem a markat, de az a szin... Uristen, az telitalalat. Meg a hulye kompenzator SUV-ok is szepek tudnak lenni abban a szinben.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#86) Tsebacsi válasza opr (#85) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Estoril kéknek hívták egy időben még talán az előző 3-as idején. Ha egyre gondolunk. M-csomagos szín volt. Nagyon akartam anno egy olyan színű 328i szedánt de végül sajnos nem jött össze... :(((

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#87) opr válasza Tsebacsi (#86) üzenetére


opr
veterán

Lehet, fogalmam nincs, mi a neve, azt tudom, hogy gyonyoru. Nem is tudom leirni pontosan milyen, de tiszta, napos idoben valahol az eg es a bilikek kozott van feluton. Aki azt kikeverte, az egy zseni.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#88) Yeffy válasza Tsebacsi (#86) üzenetére


Yeffy
veterán

ahh, jo kis Estoril Blue, imadom, mai napig egyik kedvenc M szinem toluk.

csatlakozom a felettem szolohoz, valoban franko szineket kevernek. pl az elozo M4 amivel debutalt azzal a fustos sargaval, az is nagyon allat szin, plane eloben. vagy van egy ilyen turkizes kek, altalaban polgari 4-eseken meg 1/2-eseken latom, szinten brutal jo szin.
edit: kozben megtalaltam, Snapper Rocks Blue a neve. aki ezt kikeverte, hatalmas nagy pacsi neki. :K

illetve csoporton belul maradva, Miniken szoktam vagany szineket latni, tegnap pl elgurult mellettem egy, ami ilyen rohadt jo kanarisarga volt. mondjuk kb 5 perccel utan egy Jeep Renegade jott majdnem ugyanilyen arnyalatban. meg tobb ilyet. :K

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#89) <Adamsky> válasza Yeffy (#88) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... jo kis Estoril Blue ... "
Azért ez a austin yellow se rossz ...

" ... azzal a fustos sargaval ... " - nem erre gondoltál?

(#90) opr válasza Yeffy (#88) üzenetére


opr
veterán

Uhhh, igen, ezek mind gyonyoruek. Szoval, igen, nem vagyok oda a BMW-ert, de ha van valami, amiben abszolut, vitathatatlanul a konkurencia elott jarnak, de olyan szinten, hogy barki mas a kanyarban sincs, az ez. A szinek. Es lehet erre legyinteni, de szerintem nagyon fontos, plane most, amikor a legtobb markanal meg konfigurator szinten sincsenek normalis szinek, csak vagy 6 variacio a szurkearnyalatokra, esetleg egy kek (sokszor raadasul az is ilyen koszolodo, unalmas, sotet hangulatu sotetkek - pl lexusnal ujabban csak ilyen van, pedig volt naluk is rengeteg gyonyoru szin bo 10-15 eve) meg egy piros es kesz.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#91) BReal válasza <Adamsky> (#84) üzenetére


BReal
addikt

A fehér inkább a nem prémium céges autókra jellemző, nem? Cégeknél a prémium inkább fekete vagy valami sötétszürke árnyalat. Amúgy személy szerint a fehéret rühellem, nagyon kevés autónak áll jól. Ilyen számomra pl. a Porsche, de azt sem választanám soha ilyen színben.

Amúgy az iX összesen 6 színben érhető el (+2 M-exkluzív) és számomra ezek közül egyedül az oxidszürke metál az, ami tetszik, a többi egyáltalán nem. Illetve az extra M-színekből a vörös. A kétféle kék kifejezetten ocsmány.

[ Szerkesztve ]

(#92) BReal válasza Yeffy (#88) üzenetére


BReal
addikt

Nekem az isle of man green és a sunset orange is nagyon tetszik. :)

(#93) Shadowbull válasza BReal (#91) üzenetére


Shadowbull
addikt

9 katalógusszín van jelenleg a kínálatban, plusz kábé végtelen mennyiségű Individual lehetőség, csak győzd kifizetni.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#94) BReal válasza Shadowbull (#93) üzenetére


BReal
addikt

Jogos, az M60-nál nem láttam, hogy van még egy Kristályfehér is. Viszont a 40-nél és 50-nél csak 6 szín van, az M-nél van csak 9.

(#95) Yeffy válasza <Adamsky> (#89) üzenetére


Yeffy
veterán

igen, pontosan erre gondoltam. :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#96) Yeffy válasza BReal (#92) üzenetére


Yeffy
veterán

uhh, jo, h mondod, ezek is bejonnek. :B
vagy a Sao Paolo Yellow, ami ilyen kisse neonzoldes beutesu, az is nagyon allat.

azt mondjuk nem tudom, h ezek reszei-e az Individual -nak, gondolom igen.
egyszer lattam valami sosem latott lilat, ami indiv. fenyezes volt, asszem egy 5er-en. meresz volt, de adta.
megvan kozben, Twilight Purple.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#97) Cannabis7 válasza Shadowbull (#76) üzenetére


Cannabis7
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#98) ncc1701


ncc1701
veterán

Hát. A célközönségnek tetszeni fog. De én fél kezemmel a seggemben is szebb autót rajzolok becsukott szemmel, sötétben.

(#99) brumi1024 válasza Yeffy (#96) üzenetére


brumi1024
veterán

Sao Paolo Yellow es Isle of Man Green nem individual, de csak M3/4-nel van (illetve M135i-rol lattam meg kepet, szoval lehet ott is lesz majd).

(#100) Squirrel válasza Shadowbull (#48) üzenetére


Squirrel
őstag

Hát nem tudom, mindenki nyomja ezt a vásárlói rétegnek kell, hogy tetszen. Fogalmam sincs, melyik ez a vásárlói réteg. Pár éve vettem egy nem kicsi és nem olcsó BMW-t, ez alapján kapom kb. havonta a meghívásokat megnézni/kipróbálni (és megvenni). Mindig jelzem, hogy köszönöm nem. Borzasztó ocsmány. Itt az egyik kereskedőben van egy kirakva, szoktatom a szememet a látványához, de nem sikerült megszoknia. És az itteni vásárlói rétegnek sem szerintem, mert naponta tucatszám látok model x-et, taycan-t, etron-t, etron gt-t de ix-et valahogy nem, pedig egy ideje már lehet itt kapni.

Azt elhiszem, hogy technikailag kiváló, szépen, jól megy, de könyörgöm, hogy néz ki??

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.