Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#326) Warlimont


Warlimont
újonc

KeyOne-t hasznalok julius ota, de mar megbantam, hogy megvettem. Kepen tetszett, turhetöen jokat irtak rola, korabban 3 BB keszulekem is volt mar (9700, 9900, Q10), de ez a visszateres nem jött be.
Problema:

- a legföbb, hogy a K1 telefonkent rosszul teljesit, mert valami tervezesi hiba lehet az antennajaval, gyengebb terereju helyen, autoban utazva a beszelgetes minösithetetlen gyakorisaggal megszakad. A tererö eltunik hirtelen, hivasnak vege, majd tererö visszajön, de akkor mar fujhatom. Korabbi mas telefonjaimmal, pl az elözö 6s iPhonenal sose volt ilyen bajom, vagy max töredeke a K1-nek. A K1 megszakado hivasai es jelerösseg gondjai nem csak az en egyedi problemam, a Crackberry-n topicok sokasaga foglalkozik ezzel. Ezt minden leendö vasarlo merlegelje, mert a tesztek csak a kamerarol, akkurol, Androidrol, billentyuzetröl szolnak, de az igazi kerdes, hogy telefon-e a telefon, es mennyire szakadozik vele a vetel pl autoban.

- a telefon tud melegedni, lehet, ilyenkor kuzd a radiovevöje....? :)

- a fö erössegnek hirdetett billentyuzet nekem nagy csalodas. Lehet, tul hozzaszoktam az erintökepernyöhöz, de most nehez raerezni ujra a gombokra. A korabbi BB-khez kepes a K1 billentyuzete elegge közepes. Nagyon lapos, fenyes-csuszos, egyaltalan nem automatikus vele a vakon gepeles erzesre. A virtualis billentyuzet elönyeit, a varialhato billentyukiosztast a fizikai meg nyilvan nem hozza. Raadasul azert csak kinai telefon, a bal szelen az A betu kisse felfele kiall a többi sikjabol, mindig felek töle, hogy rossz mozdulattal feltepem a billentyut.

- pozitivumok is vannak azert: a telefon gyors, nincs zavaro varakozas az appok között haladva. A 3Gb es a 625 proc kielegitöen jol teszi a dolgat, nincs hianyerzet. A kepernyö kepe szep, eles. Az akku siman kibirja a napot, szerintem ovatosan hasznalva kettö is lehetne. A kepernyöje nem akar leesni, a telefon massziv, lehet a kepernyös ugy csak mubalhe, hogy mas bajairol, föleg az antennarol elterelje a figyelmet.

Összessegeben iphone6s utan nekem csalodas, föleg a megszakado hivasok miatt nem tudom jo szivvel vasarlasra ajanlani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.