Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) marchellow


marchellow
tag

Ez azért merőben más mint a TCL - BB eddigi koprodukciói, amik sima TCL designok átcímkézései voltak.
Ezt a készüléket a Blackberry tervezte - nem véletlen hivatkoznak rá mindenhol úgy hogy "last in-house design by Blackberry", a TCL csak mint bérgyártó a BB tervei alapján legyártotta. Ebből a szempontból nem különbözik semmiben a Passporttól, meg a PRIV-től, amiket meg Mexikóban raktak össze. Tehát ez egy ízig-vérig Blackberry, talán az utolsó...

Én is abban látom az előnyét - ahogy valaki fentebb írta - hogy gyakorlatilag kapsz 52 gyorsgombot, amit kedvedre programozhatsz be akármire. Szerintem lényegtelen hogy a virtuálison vagy ezen gyorsabb gépelni, arra a pár sorra tök mindegy, hosszabb szövegekre mindegyik alkalmatlan. És ezt nem úgy gondolom hogy kivitelezhetetlen, mert meg lehet oldani és is gépeltem már be rajta hosszabbat, de kényelemben és gyorsaságban sem összevethető egy teljes klaviatúrával.

(#102) perge666 válasza somogyib (#100) üzenetére


perge666
veterán

Igen a 2016-os modell,de nekem még a 2015-ös van,és az 4,5"

(#103) Sys85 válasza somogyib (#100) üzenetére


Sys85
veterán

A legelső (2015-ös) 4,5" 540x960-as kijelzővel jött ki. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#104) ak76 válasza icezozo (#86) üzenetére


ak76
senior tag

Nettó szégyen ez a "mert itt nemkerul penz a tesztelok zsebebe",c. baromság,buta vérpistikék utolsó adu ásza, amikor a szerintük lehúzott kedvencüket védik körömszakadtáig...nívótlan,pláne egy negyvenes felnőtt férfitől... :(((
Miközben egyértelmű,200K-t kérni SD 625-ért,3Gb rammal,2017-ben kimeríti a pofátlan lehúzás kategóriáját,lehetne ez a vas jó is,mondjuk SD 820-al,de egy S8 árát kérik el érte,és egy S8 kurvára nem lagol,ez meg igen,és nem kicsit.
Apropó,az aláírásomban szereplő "kínai szar" (pont mint ez a BB logóval tuningolt TCL) ugyanezzel a procival,plusz 4Gb rammal 65 ezer HUF -ba fájt,a fém házzal,4100-as akksival,meg az 5 és feles full hd panellel,EZ A REÁLIS ÁR ÉRTE,ahogy a BB-ért is ennyi lenne.

[ Szerkesztve ]

(#105) somogyib válasza Sys85 (#103) üzenetére


somogyib
őstag

és perge666:

Igazatok van, nekem csak a '17-es modell volt a fejemben. :B

[ Szerkesztve ]

(#106) Sys85 válasza ak76 (#104) üzenetére


Sys85
veterán

A brand miatt legyen 100-110k-120k,ne várjunk kínai árazást egy bár már nem épp tündöklő márkáért,mert azért csak BB.Az még csak-csak emészthető ár lenne,bár az sem lenne épp kevés ezért,de mégse 200k.
A qwerty-re meg mondjuk megoldás pl a Galaxy S szériánál a keyboard cover.Ha kell nagy a kijelző,ha kell akkor meg ott a fizikai bill. :)
És mielőtt megkapnám a Samsung fanboy jelzőt valakitől,Xiaomi Redmi Note 4-em van. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#107) RaveForce válasza icezozo (#86) üzenetére


RaveForce
veterán

Ez a komment.. micsoda szep kapufa.. bar mar inkabb a kapufarol visszapattano ongol... :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#108) jacis


jacis
nagyúr

Bocs, mert nem szoktam az MA-t szapúlni, de ezt a telefon Bocha-nak kellett volna tesztelni. Ő jobban átlátja a BB világát mint szenkuti. Néztem a youtube-on hogy írta be a minta szöveget már akkor látszott hogy kb fogalma sincs a BB billentyűzet előnyeivel kapcsolatban. Ha esetleg olvasod szentkuti megsúgom, hogy nem kell a fent megjelenő javaslatokra külön odatapizni hanem elég alatta a billentyűzeten egy felelé irányuló mozdulatot tenni. Ezzel azt a szót illeszti be amit felajánlot.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#109) ak76 válasza jacis (#108) üzenetére


ak76
senior tag

Adott egy OIS nélküli kamera,egy SD 625 alatt rángatózó rendszer,mondjuk hogy a 3 Gb ram elég,na de itt a 200K-s csúcskategóriáról beszélünk, nézd már meg mit ad a Huawei Mate 9 ennyi pénzért,vagy a Samu S8,vagy az iPhone 7,vagy BÁRMELYIK nagy vas a 200K-s ársávban!
Ez így,ennyiért egy vicc,ha esetleg sikerülne egy update után optimalizálni a rendszert,még csak csak,de a poszt első bekezdésében az szerepel hogy aki ilyet vesz az nem foglalkozik azzal mi hajtja a készüléket,tévedés,aki 200K-felett vásárol telefont az nem fogja tűrni hogy dadogjon a rendszer,mert már a hatvanezerért kínált vasak sem lagolnak,ennek a cuccnak pedig,ennyiért fénysebességgel kéne száguldania.

(#110) jacis válasza ak76 (#109) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem értem ezt most minek írtad le nekem?!
Azt nem írtam sehol, hogy megéri az árát. 200k-ért sztem is sokkal jobb telefonok vannak. Én csak azt írtam, hogy a tesztelő sem igazán volt a toppon. Bocha az aki BB szempontjából hiteles.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#111) ak76 válasza jacis (#110) üzenetére


ak76
senior tag

Azért neked írtam,mert a BB világát emlegeted,miközben ebben a készülékben egyetlen dolog van ami a BB világából maradt,az pedig a billentyűzet,amit majd olyanok is használnának,akik nem megszállott BB fanok,tehát a billentyűzet használata egy átlag usernél kb ilyen szinten lesz,mint ahogy a tesztelőnél láthattuk.

[ Szerkesztve ]

(#112) somogyib válasza ak76 (#111) üzenetére


somogyib
őstag

+1

(#113) jacis válasza ak76 (#111) üzenetére


jacis
nagyúr

Az égesz úgy hülyeség ahogy leírtad. Ennyi erővel akkor a mai telefonok tudásának nagy részét nem is kellene bemutatni a tesztekben, mert az átlag user nem fogja használni? Ne viccelj már.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#114) jacis


jacis
nagyúr

A kameralencse körül az a nagy króm keret nem valami guszta dolog... :U
Ezt leszámítva küksőre nem rossz a teló.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#115) Ceftriaxone válasza ak76 (#109) üzenetére


Ceftriaxone
aktív tag

Ne haragudj, de amit írtál, az szerintem sem valószínű.

Akármennyire átlag az a user, néhány hét aktív használat után kénytelen rádöbbenni: a fizikai billentyűk egyben érintésre is érzékenyek, lényegében egy nagy trackpad az egész. Mivel BlackBerry Passportot használok, hidd el, nehéz kikerülni ezt a tényt.
Valószínűbb, még ha semmit sem olvas utána, és semmilyen oktató videót sem néz meg, akkor is rá fog jönni sok átlagos user, - pusztán a véletlen mellé ütések miatt is , amikor, láss csodát, a szójavaslat "fölszáll" a szövegbe.

A másik amiért szerintem Jacisnak igaza van: aki ezt a telefont megveszi, az pont a fizikai billentyűk miatt vette meg. Azaz motivált. Emiatt - akármennyire is csak átlagos user- azért jó eséllyel legalább egy picit utána fog nézni a billentyűzet használatának. Végül is azért vette meg, jó sok pénzért. ( Ilyen szempontból tényleg sajnálom , hogy egy BlackBerry szűz végezte a Mobilarena tesztjét, de ez van, a jó szándékot nem vonom kétségbe nála . Csak sajnos így a telefon leginkább egyedi és legerősebb oldala nem került bemutatásra. :( )

[ Szerkesztve ]

"Vassal formálják a vasat, az egyik ember formálja a másikat" (Példabeszédek könyve)

(#116) szilos


szilos
csendes tag

Ez a poszt elment megint más irányba. Tény,hogy aki tesztelte, olyan volt,mint aki most fogott kezében először bb-t, szóval a gépelés lehetett volna smoothabb:)
A telefonról egy kis kitérővel:
Kezdtem régen a curve és bold-os időkben. Aztán vettem egy Z10-t,ami évekig kiszolgált,kapta a frissítést rendesen. Na mondom veszek egy playbook-t azzal az igértettel,hogy megkapja az os10-t. Hát nem kapta.Ez volt az első pofára esés. Z10-ről váltottam Classicra. Ugyanaz a hardver,de tetszett a dolog, csak itt is kezdtek a beigért frissítések,fejlesztések elmaradni. Azóta gyakorlatilag a BB részéről semmi kommentár nincs az OS10-t illetően. Kérdezem email-ben, twitteren,stb... de mintha anyámnak írnék, semmi konkrét válasz, már ha van válasz. Sebaj, jöttek a droidos gépek. Na mondom ez a dtek50 megfizethető kategória.Itt is igértek nougatot meg havi update-t. (BB hivatalos álláspontja,hogy nem kommentálja a szoftver frissítéseket. Mi vaaaan? )Nougatról annyit (persze ez sem hivatalos, hiszen a cég gyakorlatilag semmit nem kommentál), hogy valószínüleg egyik bb sem kapja meg,mivel a gyér eladások miatt nem éri meg fejleszteni. Eközben egy fan levelére a BB UK válaszolt. Szerintük ezek (dtek50,60,priv) legacy eszközök, tehát update nincs garantálva. Mondom mi van? Ehhez képest a BB minden hó elején bejelenti az update-t, de az csak olyan 16-17-e körül ért a független dtek-re. Illetve ért eddig,mert július 01. van és a júniusi update sehol. Crackberry fórum izzik a dolog miatt. Írtam BB-nek,válasz nyugodjak meg.:)
Erős a sejtésem, sőt a sejtéstől szerintem több, hogy nemhogy 2 évig, hanem 1 évig sem kap supportot a dtek széria.Szóval megint átb...k. Erre jönnek ezzel a kéjvánnal,ami egy 60 ezres xiaomi hardverével van. Ó gyerek,ez BB, mondják sokan. Szupport meg biztonság. Szerintem meg megint a duma van. Asszony htc a9 telója öregebb,mint a dtek50, de nougat figyel rajta és az update is előbb itt van. Nem beszélek a 60 ezer forintos mototrola g5-ről ,stb....
Összegezve, aki azt akarja,hogy jól átverjék,fusson, szaladjon, vegyen keyone-t.
Inkább ezért az összegért szifon,az 5 év múlva is kap új szoftot,addigra a keyone -ha nem bomlik le,vagy hagyja el a kijelzőt- egy bughalmaz lesz.

(#117) kbyte1024 válasza ak76 (#111) üzenetére


kbyte1024
addikt

Tudod csak ennyi a hsz-edhez(az összeshez itt) +1;)ezeknek a BB izèknek kb annyi köze van a BB-hez mint nekem a kínai nagyfalhoz:) de van azért valami a régi Bb-bol!!!!! A gyenge vas erős árral;)

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#118) bwoay válasza ak76 (#111) üzenetére


bwoay
nagyúr

személy szerint nem várom el szentkutitól, hogy egyetlen teszt miatt mélyrehatóan sajátítsa el a fizikai billenytűzet használatát, ugyanakkor nem is tekintvem mérvadónak a K1 billentyűzetről alkotott véleményét. az idők végeztéig lehetne vitatkozni arról, hogy szükség van-e fizikai billentyűzetre egy mobiltelefonon, pedig egyszerű a válasz: van, akinek igen, és van, akinek nem. utóbbi élből elutasítja ezt a készüléket, de valamiért úgy érzi, hogy ezt meg is kell indokolnia (pedig nem).
akinek viszont szüksége van rá, annak nincs sok alternatívája, a billentyűzetet illetően ezért én leginkább arra lettem volna kíváncsi, hogy a Priv, a Passport, vagy a Classic keyboardjával összevetve milyen, és nem arra, hogy az, aki évek óta virtuálisat használ a legnagyobb megelégedéssel, az gyorsabban/hatékonyabban fog-e írni vele mondjuk egy X napos tesztidőszak után.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#119) janeszgol válasza kbyte1024 (#117) üzenetére


janeszgol
félisten

Tőled ez a kijelentés aláhúzandó, mert te sokáig BB-s voltál. Jól emlékszem? :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#120) kbyte1024 válasza janeszgol (#119) üzenetére


kbyte1024
addikt

Jól bizony egy Z30-al.Imadtam aztán egyre több szolgáltatás állt le stb. Most még ezek az atcimkezett izèk BB néven? Kb vicc. 200kiloert laggol??? Meg snapi 625???

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#121) zombinyul


zombinyul
addikt

Gyönyörű ez a telefon, jelenleg szerintem ez a legszebb a piacon.
Igaz, fizikai gombsoros már nem kéne, pláne ennyire gyenge hardverrel. Ez ennyi pénzért tényleg gyenge sajnos...
Ez a BlackBerry már nincs sehol a régitől, amit baromira sajnálok, mert a Z10-esem is, meg a Q10-esemet is szerettem nagyon.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#122) Fall-N válasza marchellow (#101) üzenetére


Fall-N
veterán

Pedig van közös vonás: mindkettő verzió túlárazott kacat.

A telefon nekem nem jön be, mert nekem nem kell fizikai billentyűzet. Másnak biztos jó, de az ára őket sem fogja vonzani. De legalább jó sok a haszon rajta.

[ Szerkesztve ]

(#123) munnergep


munnergep
senior tag

Nem értem miért nem lehet egy Classic-ot meg a Passportot droiddal, frissített hardverrel kiadni.
Sőt, 9320-ba betenni egy snapi 430-at, akinek telefonálni + üzengetni kell telefon, vinnék mint a cukrot.

Nem izgat, hogy a droid nem támogatja az 1:1-et, oldják meg, ezért testreszabható. Nem?

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#124) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

'' a telefon már jó, az ár még kicsit magas. ''

. . de mennyire Magas ? ? :F

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#125) Dr.FantastiK válasza Dr.FantastiK (#124) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

:Y :Y :Y jEZUSKA ! 600 - 700 PENZ ??

ezert a mocsok-ert ? ? :DDD ;]

Elmebetegek , mind.

[ Szerkesztve ]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#126) m1lan válasza somogyib (#100) üzenetére


m1lan
őstag

-

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#127) vilmose33


vilmose33
őstag

Legutóbb BB Q5-t használtam, nagyon jó telefon . Ez is szép, de ennyiért tényleg csak a fanatikusak veszik meg szerintem , hogy döcög a rendszer ennyiért , nem igazán tudom mire vélni.

A jövő most van

(#128) szori válasza munnergep (#123) üzenetére


szori
tag

Ez 120.000 Ft körül jó ár lenne. Plusz a mostani áráért mehetne csúcs hardverrel is. Igazából nem is várható, hogy kihoznak egy olcsóbb verziót, mert ennél gyengébb hardver már nem elég semmire.

[ Szerkesztve ]

(#129) Sinisi


Sinisi
senior tag

Igen borsos árat kérnek érte :-)

(#130) South Velen válasza ak76 (#104) üzenetére


South Velen
addikt

+ 10000000

(#131) sherlock82


sherlock82
senior tag

9700 és 9900 után szívesen megvenném ezt a telefont mert a BB - t kifejezetten szerettem.
De amíg ennyibe kerül addig marad a megkedvelt ( ? ) android.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#132) Dealer95 válasza sherlock82 (#131) üzenetére


Dealer95
őstag

BlackBerry Priv-et már 85-ért kapni.
Jobb választás szerintem :)

(#133) erer1000 válasza Dealer95 (#132) üzenetére


erer1000
őstag

Szinte mindenbe jobb a Priv

100-120as induló árral a K1 érdekelt volna, de amikor mondták hogy mennyi is az annyi, inkább vártam még kb 3-4 hónapot hogy Priv olcsóbb legyen.

De nem csak Bold széria utód kéne hanem Curve is.
Mondjuk nem úgy ahogy a 9310 100k+ ba kezdett , mint trendi fiataloknak készült mobil :)) :))

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#134) domel


domel
tag

Nekem volt BlackBerry telefonom, az ékezetes karaktereken bukik a fizikai billentyűzet... Ez a telefon egy amerikainak vagy kanadainak biztos frankó, de a magyarnak szenvedés, ha kell egy á betű, akkor felajánl vagy hat féle á-t (jobbra-balra-pöttyös-stb ékezettel), még több féle é ó stb betűkkel. A legnagyobb szívás a szláv nyelvűeknek van, ahol sokszor még a mássalhangzóknak is ékezetük van. Én mint ex-BlackBerry-s azt ajánlom, hogy elősször kölcsönözzetek pár napra egy akármilyen BlackBerry telefont, és írjatok vele

(#135) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

A videóban a tesztelő mondja,hogy mono a hangszóró. Ez igaz? A Passport,a Dtek 50,60... ezek mind stereo-t tudnak. Még ez sem fért bele az árba? Vicc... pedig BB fan voltam anno. Ez egy trágya ennyiért! Max. 100 ezer!

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#136) Szpájki


Szpájki
tag

viber, whatsapp teljes képernyőn fut? köszi

A srácokra nem hatnak a számítógépes játékok. Ha ránk hatott volna a PacMan akkor most sötét termekben tablettákat rágnánk, miközben elektronikus zene dübörög.

(#137) RaveForce válasza szilos (#116) üzenetére


RaveForce
veterán

"(BB hivatalos álláspontja,hogy nem kommentálja a szoftver frissítéseket. Mi vaaaan? )Nougatról annyit (persze ez sem hivatalos, hiszen a cég gyakorlatilag semmit nem kommentál), hogy valószínüleg egyik bb sem kapja meg,mivel a gyér eladások miatt nem éri meg fejleszteni. Eközben egy fan levelére a BB UK válaszolt. Szerintük ezek (dtek50,60,priv) legacy eszközök, tehát update nincs garantálva. Mondom mi van?"
Aztakurva... :Y ezekbol a jelekbol vilagosan latszik h kb hattyudal folyik most a BB-nel... ezek fenyeben tenyleg tatott szajjal rohan a f@sz erdobe aki ezt megveszi.. :(

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#138) bob011


bob011
tag

Ez a cím már több, mint fárasztó... : (

(#139) #16820480 válasza RaveForce (#137) üzenetére


#16820480
törölt tag

Tanultak a MS-tól? ;]

A DTEK telók nekem bejöttek, de így teljesen esélytelen, hogy valaha is vennék tőlük bármit. Legalább a forrást adnák ki rendesen, hogy a közösség megoldja, ha már ők szarnak az egészre, bár lehet, hogy az sem segítene rajtuk, ha alig adtak belőle el.

(#140) jacis válasza domel (#134) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez sem így van egészen. Ha olyan BB-t használtál ami már érintős billentyűzettel rendelkezett akkor tudhatod. Ha nem olyat használtál akkor meg mellé mentél mert ez olyan tehát ebben a topikban nem sok értelme van leírni azt amit leírtál..

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#141) Ceftriaxone válasza domel (#134) üzenetére


Ceftriaxone
aktív tag

Nem értek egyet én sem, simán be lehet írni ékezet nélkül - ezt a szöveget is úgy írom most!!!- és úgy is automatikusan átjavít minden olyan szót, amit eleve ismer. Azaz az ékezeteket csak olyan szavaknál kell beírni, amelyekkel még nem találkozott. ( ez ebben a mostani szövegben az "átjavít", és a "szavaknál" szó volt, de most már azokat is ismeri, és azért nem tart sokáig az ékezeteket beírni, ha van elég rutinod, ráadásul a billentyűzeten lehet swipe-oló, söprő mozdulattal a javaslatot beemelni a szövegbe.

Nem vagyok fanboy, de azért amit tud, azt szerintem nyugodtan le lehet írni, nem csak a negatívumot.

[ Szerkesztve ]

"Vassal formálják a vasat, az egyik ember formálja a másikat" (Példabeszédek könyve)

(#142) marchellow


marchellow
tag

A kamera sem tűnik vészesnek egyáltalán:
https://www.youtube.com/watch?v=GOZ5PwVmrqg

(#143) pit stop


pit stop
addikt

Szerintem felesleges összehasonlítani más kínai termékekkel. Egyrészt ott a hozzáadott értéket 0-nak érzem; másrészt ez olyan, mint ha az autóknál csak ők kínálnának automata váltót. Ha senki más nem kínál, akkor ők szabják meg mennyi annak az ára (aki nem értené a fiz. bill.-re gondolok).
Nem védeni akarom, nekem is tetszett előzetesen, de ennyiért nem lesz (és esélyes, hogy később sem). De van egy extra amit ha bepipálsz, csak ők maradnak, és ők szabják meg az árát. Ők majd látják belülről, hogy megérte-e.
Erősebb vassal főleg ennyiért jobb lett volna, de remélem lesz folytatás, és akkor nem is lesz akkora kuriózum.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#144) PHenis


PHenis
senior tag

Legalább egy dual sim jó lett volna... üzleti...

[ Szerkesztve ]

(#145) #16820480 válasza pit stop (#143) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szigorúan véve nem csak ők kínálnak, csak ezt mondjuk nem kapta fel annyira a sajtó. Lehet, hogy azért, mert igazából már alig érdekel valakit egy fizikai billentyűzet.

(#146) Jeanne d'Arc

Szép, de ezen az áron annyi más készülék található, hogy nem éri meg, csak elvakult BB imádóknak.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#147) WinstonWolf válasza Ceftriaxone (#141) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Szia!

Akkor neked KEYone-od van? A Viber működik a fizikai billentyűzettel?

Köszi előre is:)

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#148) pit stop válasza #16820480 (#145) üzenetére


pit stop
addikt

Ez a moduláris plusz mindig felmerül időről-időre, de sose hoz igazi áttörést. LG is bebukott vele, Moto se váltja meg a világot szerintem. Sokszor pont akkor nincs az embernél amikor kéne.
Szerintem nem lehet egy szinten említeni vele, mert nem hiszem, hogy olyan stabil, jó a nyomáspontja, azzal nem lehet lapozni felső részen - de nem próbáltam az igaz.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#149) #16820480 válasza pit stop (#148) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az, hogy nálad van-e, csak rajtad múlik :) De ezeket a modokat rajta lehet tartani a telefonon akár állandóan. A Motorolának is úgy vannak kitalálva a modjai, nagyon jól működnek, egy mozdulat feltenni, semmi újraindítás, akármi, ahogy felteszed, működik.
Viszont amikor meg nem gépelsz, akkor van egy jóval nagyobb képernyőd. Jó, mondjuk nekem nem kellene egyáltalán fizikai billentyűzet, de az is igaz, hogy amikor próbáltam a 8900-val, akkor még szörnyen buta volt a rendszer beviteli része, és angolt leszámítva körülményes volt a gépelés.

(#150) Ijk válasza #16820480 (#145) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ez egy játékszer a hardveres, érintésérzékeny bill-hez képest.

/人◕ ‿‿ ◕人\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.