Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Jó cikk nekem tetszett. Történet oldalad nem olvastam, mert még nekem vissza van a játék de a többi passzolt.
Demoját tudtam eddig csak megnézni, de ugyan így gondolkodom, mint te. Az a grafikai megvalósítás, meg körítés amit tudtak csinálni a quanticnál az eszméletlen. Már amikor a sony menüben rámegyek és felcsendül a zene, már az egy olyan érzést ad az embernek, és akkor még nem is játszottál vele.

Amúgy igen ezek a QTE megoldások nagyon jók és filmessé teszik az egész játékot, csak néha még én is fennakad most merre is kell a kart tolnom?! :)
Dee ez a 0 hud rendszer brutális, semmi nem töri meg a képet, és ahogy Jodie kinéz, hát az pff totál filmet nézek olyan.
Nagyon jó játék, igyekszem én is mielőbb beszerezni. Jah az meg nagyon tetszett, hogy nem tudom később is van e ilyen, de mikor motorral menekültem és felülről vett a helikopter ott kicsit visszajött nekem a régi rendszerek kamerakezelése. Gondolok itt arra, mint jó kis Resident Evil részekben, hogy szemből vett a kamera pl és akkor ellentétes a mozgás stb. Imádtam azt.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.